Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 58

Thread: 21 godina

  1. #26
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    e vidis meni kao ``ne``crnogorcu bi smetalo... nijesam ni za ove,ja sma da se kuci sedi, ali ni uludilo ne bih mogao dati glas onome ko bi da moze zapalio Cg, ko ne postuje ni jedan simbol, koji se pozivaju na ustav za zastavu, a isti ustav demantuju kad je crkva u pitanju..

    opet demagogija prazna
    To je cisti izgovor i opravdanje za glasanje DPS-a.I kad je bila jaca opozicija,opet se glasalo za DPS,evo vec 21 god.Kako neko moze da zazmuri na sve ono sto radi vlast,a da mu opravdanje bude losa opozicija,paljenje zastave i slicne stvari.To su presmijesni argumenti i to je propaganda DPS-a.

    Zasto Milo Djukanovic ne pristane na TV duel sa Medojevicem i Milicem?Kako je moguce da covjek nikad nije smio da izadje na suceljavanje pred izbore?

    Ajde nek mi neko nadje jednu laz sto su izgovorili Medojevic i Milic u svojim predizbornim kampanjama.

    Milic je rodjeni Budvanin i sva mu je familija iz Crne Gore,a on mrzi Crnu Goru?On ce da pali crnogorsku zastavu?
    Medojevic je Crnogorac,rodjen u CG,a on mrzi Crnu Goru

    Nek mi neko kaze postoji li neki clan DPS-a da se obogatio nekim naucnim radom ili mozda razumijevanjem svjetske ekonomije,a ne samo svercom,korupcijom,utajama,malverzacijama...

    Preko 30 nerijesenih ubistava u zadnjih 15 god.Nije otkriven niti jedan narucioc ili pocinioc ubistava.Vjerujete li Vesni Medenici i smatrate li da marljivo radi svoj posao?
    Vjerujete li Ranki Carapic,kada je Ratko Knezevic iznio ogromne optuzbe na racun njenog gospodara,a ona ima obraza da izjavi kako nije citala novine.I to je nase sudstvo i tuzilastvo.
    Narko bos iz Niksica Radulovic srusi cijelo brdo u Boki Kotorskoj,zatrpava more,a vlast sve to mirno gleda i divi se,dok im nisu rekli sa zapada da to ne smije da se radi sa takvom svjetskom ljepotom kao sto je nasa Boka.Umjesto da covjeka osude na 30 god automatski,on se trenutno slobodno seta i ljetuje,a protiv njega se vodi "postupak".
    Zbog cega je narko bos iz Rozaja Kalic na slobodi i dozvoljava mu se da radi to sto radi?Stotine kila heroina i kokaina mjesecno prebacuje,a svi cute.A sto je najgore za to znaju i djeca u prvom osnovne
    Je li Brano Micunovic iz Niksica neki intelektualac ili akademski gradjanin?Ubio 2 covjeka i ko zna jos koliko,a on uziva u blagodetima zivota
    Vjerujete li policiji i nacelniku policije Veselinu Veljovicu?
    Vjerujete li da Miljan Mugosa nije uperio pistolj u novinare vijesti?
    Tuzilastvo optuzuje urednika Vijesti da je prebio Mugosinog vozaca i da je ovaj dobio potres mozga.Je li to demokratija u kojoj kazete da zivite,ocemo svi u Evropu,jel?

    CUVAJTE GUZICU KAD OBRZA NEMATE,POLTRONI!!!

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A jel ista ta Medenica rekla na tv " da nema povjerenja u crnogorsko sudstvo" i to kao tadasnji drzavni tuzioc
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  3. #28
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Shto se KRIVO RODI, vrijeme ne ISPRAVI.

    U istoriji CGe, nema toga Gospodara ili REZIMA,
    koji je dublje i sigurnije smjestio gospodsku guzicu u predsjednichku fotelju,
    od ove nove DINASTIJE iz Nikshica.

    Oni su OGLEDALO stanja svijesti i morala cipancijelog naroda,
    kome se lik u OGLEDALU ne svidja, neka mu je nazdravlje shjekirancija, sledecih dvije decenije, njih niko ne moze pomjerit sa TRONA,
    jer bi to bila katastrofa i za ratne i za antiratne PROFITERE,
    ispitivanje porijekla imovine, sredjivanje katastra, pregled poreskih obaveza i neplacanja istih, dugovanja za struju i vodu povlashcenih TAJKUNA, i umijeshanost u mnoge kriminalne radnje i oduzimanja nezakonito stechene imovine.

    SNILA BABA SHTO JOJ MILO BILO.
    Last edited by milovan; 20-08-09 at 23:46.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    ispitivanje porijekla imovine, sredjivanje katastra, pregled poreskih obaveza i neplacanja istih, dugovanja za struju i vodu povlashcenih TAJKUNA, i umijeshanost u mnoge kriminalne radnje i oduzimanja nezakonito stechene imovine..
    Milovane, dje si ti vidio da neko sam sebe tupim nozem otkine prst? Nidje toga nije bilo a lupezanje tako podijeljeno da bi se to desilo jedino ako onaj letac pobijedi na izbore.

  5. #30
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Milovane, dje si ti vidio da neko sam sebe tupim nozem otkine prst? Nidje toga nije bilo a lupezanje tako podijeljeno da bi se to desilo jedino ako onaj letac pobijedi na izbore.
    Znam sve,
    da opaOPOZICIJA pobijedi, samo bi skratili himnu, promijenili barjak i podigli metalnu crkvu na svaki brezuljak, jer su mnogi od njih, debelo OMASTILI BRKOVE, dok su shjedjeli za istom SOFROM, kad se KRKALO SA GOSPODAROM.

    Bez letacha nam nema spasa,
    ako prezivi skok sa mosta na Djurdjevica Taru,
    svi ce listom za njega GLASAT.

    Ili nam poshlju Sholjevica,
    da organizuje RADNE LJUDE CGe,
    ako nadje koga sa motikom, jer se vecina uglavilo u fotelje, agencije, bordove direktora, fondove, banke, kockarnice, partiske podruznice i ne-vladin sektor.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milovane, imam ja neku tetku koja kaze da svakih deset godina u Crnu Goru treba neku AB revoluciju dizati dok se svi ne obogate

  7. #32
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Milovane, imam ja neku tetku koja kaze da svakih deset godina u Crnu Goru treba neku AB revoluciju dizati dok se svi ne obogate
    Sad znam od koga si mudrost naslijedio.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  8. #33
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Promijenila je svasta sem vlasti, nazalost. Ali dobro je , moze biti i gore, pa neka ovih jos malo
    aj da probamo moze li bit gore,zar niko nije zeljan promjena,svjezeg vazduha.sto vam je ljudi.

  9. #34
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    To je cisti izgovor i opravdanje za glasanje DPS-a.I kad je bila jaca opozicija,opet se glasalo za DPS,evo vec 21 god.Kako neko moze da zazmuri na sve ono sto radi vlast,a da mu opravdanje bude losa opozicija,paljenje zastave i slicne stvari.To su presmijesni argumenti i to je propaganda DPS-a.

    Zasto Milo Djukanovic ne pristane na TV duel sa Medojevicem i Milicem?Kako je moguce da covjek nikad nije smio da izadje na suceljavanje pred izbore?

    Ajde nek mi neko nadje jednu laz sto su izgovorili Medojevic i Milic u svojim predizbornim kampanjama.

    Milic je rodjeni Budvanin i sva mu je familija iz Crne Gore,a on mrzi Crnu Goru?On ce da pali crnogorsku zastavu?
    Medojevic je Crnogorac,rodjen u CG,a on mrzi Crnu Goru

    Nek mi neko kaze postoji li neki clan DPS-a da se obogatio nekim naucnim radom ili mozda razumijevanjem svjetske ekonomije,a ne samo svercom,korupcijom,utajama,malverzacijama...

    Preko 30 nerijesenih ubistava u zadnjih 15 god.Nije otkriven niti jedan narucioc ili pocinioc ubistava.Vjerujete li Vesni Medenici i smatrate li da marljivo radi svoj posao?
    Vjerujete li Ranki Carapic,kada je Ratko Knezevic iznio ogromne optuzbe na racun njenog gospodara,a ona ima obraza da izjavi kako nije citala novine.I to je nase sudstvo i tuzilastvo.
    Narko bos iz Niksica Radulovic srusi cijelo brdo u Boki Kotorskoj,zatrpava more,a vlast sve to mirno gleda i divi se,dok im nisu rekli sa zapada da to ne smije da se radi sa takvom svjetskom ljepotom kao sto je nasa Boka.Umjesto da covjeka osude na 30 god automatski,on se trenutno slobodno seta i ljetuje,a protiv njega se vodi "postupak".
    Zbog cega je narko bos iz Rozaja Kalic na slobodi i dozvoljava mu se da radi to sto radi?Stotine kila heroina i kokaina mjesecno prebacuje,a svi cute.A sto je najgore za to znaju i djeca u prvom osnovne
    Je li Brano Micunovic iz Niksica neki intelektualac ili akademski gradjanin?Ubio 2 covjeka i ko zna jos koliko,a on uziva u blagodetima zivota
    Vjerujete li policiji i nacelniku policije Veselinu Veljovicu?
    Vjerujete li da Miljan Mugosa nije uperio pistolj u novinare vijesti?
    Tuzilastvo optuzuje urednika Vijesti da je prebio Mugosinog vozaca i da je ovaj dobio potres mozga.Je li to demokratija u kojoj kazete da zivite,ocemo svi u Evropu,jel?

    CUVAJTE GUZICU KAD OBRAZA NEMATE,POLTRONI!!!
    potpis.:joint:

  10. #35
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    To je cisti izgovor i opravdanje za glasanje DPS-a.I kad je bila jaca opozicija,opet se glasalo za DPS,evo vec 21 god.Kako neko moze da zazmuri na sve ono sto radi vlast,a da mu opravdanje bude losa opozicija,paljenje zastave i slicne stvari.To su presmijesni argumenti i to je propaganda DPS-a.

    Zasto Milo Djukanovic ne pristane na TV duel sa Medojevicem i Milicem?Kako je moguce da covjek nikad nije smio da izadje na suceljavanje pred izbore?

    Ajde nek mi neko nadje jednu laz sto su izgovorili Medojevic i Milic u svojim predizbornim kampanjama.

    Milic je rodjeni Budvanin i sva mu je familija iz Crne Gore,a on mrzi Crnu Goru?On ce da pali crnogorsku zastavu?
    Medojevic je Crnogorac,rodjen u CG,a on mrzi Crnu Goru

    Nek mi neko kaze postoji li neki clan DPS-a da se obogatio nekim naucnim radom ili mozda razumijevanjem svjetske ekonomije,a ne samo svercom,korupcijom,utajama,malverzacijama...

    Preko 30 nerijesenih ubistava u zadnjih 15 god.Nije otkriven niti jedan narucioc ili pocinioc ubistava.Vjerujete li Vesni Medenici i smatrate li da marljivo radi svoj posao?
    Vjerujete li Ranki Carapic,kada je Ratko Knezevic iznio ogromne optuzbe na racun njenog gospodara,a ona ima obraza da izjavi kako nije citala novine.I to je nase sudstvo i tuzilastvo.
    Narko bos iz Niksica Radulovic srusi cijelo brdo u Boki Kotorskoj,zatrpava more,a vlast sve to mirno gleda i divi se,dok im nisu rekli sa zapada da to ne smije da se radi sa takvom svjetskom ljepotom kao sto je nasa Boka.Umjesto da covjeka osude na 30 god automatski,on se trenutno slobodno seta i ljetuje,a protiv njega se vodi "postupak".
    Zbog cega je narko bos iz Rozaja Kalic na slobodi i dozvoljava mu se da radi to sto radi?Stotine kila heroina i kokaina mjesecno prebacuje,a svi cute.A sto je najgore za to znaju i djeca u prvom osnovne
    Je li Brano Micunovic iz Niksica neki intelektualac ili akademski gradjanin?Ubio 2 covjeka i ko zna jos koliko,a on uziva u blagodetima zivota
    Vjerujete li policiji i nacelniku policije Veselinu Veljovicu?
    Vjerujete li da Miljan Mugosa nije uperio pistolj u novinare vijesti?
    Tuzilastvo optuzuje urednika Vijesti da je prebio Mugosinog vozaca i da je ovaj dobio potres mozga.Je li to demokratija u kojoj kazete da zivite,ocemo svi u Evropu,jel?

    CUVAJTE GUZICU KAD OBRZA NEMATE,POLTRONI!!!

    Mislis da bi bilo drugacije da je Milic na vlast?Ili jos gore,Medojevic?


    Dok je god narod ovakvi,dzabe nam i Chuck Norris.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  11. #36
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Velikim mitingom podrške Srbima na Kosovu i Metohiji održanom u tadašljem Titogradu na današnji dan prije 21. godinu, počela je AB revolucija u Crnoj Gori, podsjeća.

    Na talasu tog mitinga na vlast su, umjesto dotadašnjeg komunističkog rukovodstva, došli „mladi, lijepi pametni", predvođeni Milo Đukanovićem i Momirom Bulatovićem.


    Za ovih 21. godinu Crna Gora je promijenila četiri državna statusa.

    Ubjeđen sam da će otići sa vlasti kako su i došli!
    Drugačije je nemoguće smjeniti DPSDP sa vlasti!
    Kada će to biti nije bitno, ali druge opcije nema!
    Poslije svega što su uradili, poslije krvi do koljena a para do plafona jedino ULICA pomaže!
    Zar postoji ijedan ozbiljan čovjek u CG koji misli da će glasački listići smjeniti MAFIJU!
    Sve naredne izbore će pobjeđivati ubedljivije ...i NIKADA IM NEĆE BITI DOSTA!
    Ubjeđen sam da će kad tad i Milo i Sveto i Mugi DOLIJATI i da će odgovarati.
    Slobo se nije izvukao pa neće ni njegovi pioni i sluškinje!
    Libertas

  12. #37
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj dabogda neka je sa srecom godisnjica,pa jos minimum ovoliko da nas vode.iz mojih usta u bozje ushi.
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  13. #38
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne kazem da mi je ekstra, ali nikad necu glasat ljude koji cijepaju ustav CG u skupstinu, koji ne priznaju simbole, koji pljuju po CG, koji ne priznaju CG, koji su izdali CG zbog vlasti, koji ne priznaju CPC, crnogorski jezik.
    Medojevic, smece najvece, koje kad ode u Srbiju pljuje po CG, e ne moze.
    Vojvodu Mandica jos vece smece nikad, pa da cu od gladi umrijet
    Eto im sad Srbija , pa neka se tamo kandiduju.
    Sto je najsmjesnije, sad Milo i ne mora da krade na izbore, jer pored ovakve opozicije on uvijek lagano dobija.

  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Ubjeđen sam da će otići sa vlasti kako su i došli!
    Drugačije je nemoguće smjeniti DPSDP sa vlasti!
    Kada će to biti nije bitno, ali druge opcije nema!
    Poslije svega što su uradili, poslije krvi do koljena a para do plafona jedino ULICA pomaže!
    Zar postoji ijedan ozbiljan čovjek u CG koji misli da će glasački listići smjeniti MAFIJU!
    Sve naredne izbore će pobjeđivati ubedljivije ...i NIKADA IM NEĆE BITI DOSTA!
    Ubjeđen sam da će kad tad i Milo i Sveto i Mugi DOLIJATI i da će odgovarati.
    Slobo se nije izvukao pa neće ni njegovi pioni i sluškinje!
    Prijatelju nema vise studenata,dakicevaca,kap-a, i ostale kriticne mase.
    Sve je unisteno.Niko nece dupe da pomjeri bez na facebook te bi potpise sakupljali...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Prijatelju nema vise studenata,dakicevaca,kap-a, i ostale kriticne mase.
    Sve je unisteno.Niko nece dupe da pomjeri bez na facebook te bi potpise sakupljali...
    E neka nema,nije mi ih zha zere jedne,taman da oce pokrepavat svi.
    Kad kazem svi,mislim samo na one Soleviceve ratnike za pravdu.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,297
    Thanks Thanks Given 
    2,772
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Mislis da bi bilo drugacije da je Milic na vlast?Ili jos gore,Medojevic?


    Dok je god narod ovakvi,dzabe nam i Chuck Norris.
    Pa ne bi od prve promjene ali da se jedno petina promijeni sesti bi razmislio dobro sto mu je cinjet

    No, sweet dreams...
    She is only here to annoy herself!

  17. #42
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Pa ne bi od prve promjene ali da se jedno petina promijeni sesti bi razmislio dobro sto mu je cinjet

    No, sweet dreams...
    taman tako... smijenis par vlada zbog najmanjih kikseva pa bi vidjeli ali odje se prodaju za par oprostenih racuna za struju i slicno....

  18. #43
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi Jermenija 1992 mislim da je ta godina... vrhunski primjer kako se vlast trajno mijenja za duzi period i svaka iduca vlast je kao med...

  19. #44
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,119
    Thanks Thanks Given 
    81
    Thanks Thanks Received 
    900
    Thanked in
    565 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Ne kazem da mi je ekstra, ali nikad necu glasat ljude koji cijepaju ustav CG u skupstinu, koji ne priznaju simbole, koji pljuju po CG, koji ne priznaju CG, koji su izdali CG zbog vlasti, koji ne priznaju CPC, crnogorski jezik.
    Medojevic, smece najvece, koje kad ode u Srbiju pljuje po CG, e ne moze.
    Vojvodu Mandica jos vece smece nikad, pa da cu od gladi umrijet
    Eto im sad Srbija , pa neka se tamo kandiduju.
    Sto je najsmjesnije, sad Milo i ne mora da krade na izbore, jer pored ovakve opozicije on uvijek lagano dobija.
    pa dobro u pravu si.ti glasaj onoga za kojeg su crnogorci bili izdajnici 90tih,koji je hapsio i slao policiju da ih bije,slobo milošević jedini koji zna put,koji je nas slao na dubrovnik i u bosnu,koji je ubijao i protjerivao muslimane iz crne gore,koji ne igra šah,onaj čiji su vjerni glasači gađali kamenicama ljude koji bi zapjevali kralj nikola na umoru,i sve te lijepe stvari.zatvorite oči,zaboravite i živite u idili.dok svi ne pokrepate od gladi jednog dana nadam se.na kraju će vas naučit da na vodu i vazduh živite jer ste se toliko uvježbali u ljubavi prema dps i odbrani lika i djela da od te ljubavi možete plandovat makar deset godina.veći ste majstori bitisanja od onih učitelja budizma koji mogu par mjeseci bez hrane.

  20. #45
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    To je cisti izgovor i opravdanje za glasanje DPS-a.I kad je bila jaca opozicija,opet se glasalo za DPS,evo vec 21 god.Kako neko moze da zazmuri na sve ono sto radi vlast,a da mu opravdanje bude losa opozicija,paljenje zastave i slicne stvari.To su presmijesni argumenti i to je propaganda DPS-a.

    Zasto Milo Djukanovic ne pristane na TV duel sa Medojevicem i Milicem?Kako je moguce da covjek nikad nije smio da izadje na suceljavanje pred izbore?

    Ajde nek mi neko nadje jednu laz sto su izgovorili Medojevic i Milic u svojim predizbornim kampanjama.

    Milic je rodjeni Budvanin i sva mu je familija iz Crne Gore,a on mrzi Crnu Goru?On ce da pali crnogorsku zastavu?
    Medojevic je Crnogorac,rodjen u CG,a on mrzi Crnu Goru

    Nek mi neko kaze postoji li neki clan DPS-a da se obogatio nekim naucnim radom ili mozda razumijevanjem svjetske ekonomije,a ne samo svercom,korupcijom,utajama,malverzacijama...

    Preko 30 nerijesenih ubistava u zadnjih 15 god.Nije otkriven niti jedan narucioc ili pocinioc ubistava.Vjerujete li Vesni Medenici i smatrate li da marljivo radi svoj posao?
    Vjerujete li Ranki Carapic,kada je Ratko Knezevic iznio ogromne optuzbe na racun njenog gospodara,a ona ima obraza da izjavi kako nije citala novine.I to je nase sudstvo i tuzilastvo.
    Narko bos iz Niksica Radulovic srusi cijelo brdo u Boki Kotorskoj,zatrpava more,a vlast sve to mirno gleda i divi se,dok im nisu rekli sa zapada da to ne smije da se radi sa takvom svjetskom ljepotom kao sto je nasa Boka.Umjesto da covjeka osude na 30 god automatski,on se trenutno slobodno seta i ljetuje,a protiv njega se vodi "postupak".
    Zbog cega je narko bos iz Rozaja Kalic na slobodi i dozvoljava mu se da radi to sto radi?Stotine kila heroina i kokaina mjesecno prebacuje,a svi cute.A sto je najgore za to znaju i djeca u prvom osnovne
    Je li Brano Micunovic iz Niksica neki intelektualac ili akademski gradjanin?Ubio 2 covjeka i ko zna jos koliko,a on uziva u blagodetima zivota
    Vjerujete li policiji i nacelniku policije Veselinu Veljovicu?
    Vjerujete li da Miljan Mugosa nije uperio pistolj u novinare vijesti?
    Tuzilastvo optuzuje urednika Vijesti da je prebio Mugosinog vozaca i da je ovaj dobio potres mozga.Je li to demokratija u kojoj kazete da zivite,ocemo svi u Evropu,jel?

    CUVAJTE GUZICU KAD OBRZA NEMATE,POLTRONI!!!
    evo jedna laze, bice potreban pasos? Da ne govorim sad koliko je lazi bilo da se nece nikad potpisati nijedan sporazum sa EU da necemo nikad dobiti upitnik, da se penzije posliej amrta nece isplacivati, a citam juce u nvine spreman 5 vanredna penzija,... ih ko bi sve popamtio lazi...
    ovo sto se tice kriminala, sudstva, zalosno zaista i slazem se sa tim, i ja sma imma velike probleme sa sudstvom (ako ima neko vezu nek se javi na PM dobice dobre pare)...

    Milic rojdeni Budvanin i da nema podrsku svojih budvana, ili se ti glasovi bace sto se on zaokruzi, to govori koliko je postovan u svom gradu... Medjedovic ne zavredjuje da ga komentarisem, tako da cu preskociti tog crnogorca od LS preko SDP_a i DPS_a do PZP, kojeg DPS kupuje kad god im nesto treba....

    Osvrnucu se ovo na Mugose sa jednom opaskom `` evo je doslo vrijeme da ni novinara na ulicu ne smijes izbiti``:mrgreen:
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  21. #46
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Komso brate, pretjera ga. I Milo je jedva dobijao u rodni Niksic, na 100 jada i muka, tj vas GOSPODAR sveti, slava mu!

  22. #47
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jov View Post
    Komso brate, pretjera ga. I Milo je jedva dobijao u rodni Niksic, na 100 jada i muka, tj vas GOSPODAR sveti, slava mu!
    zaboravio si da dodas ``I MILOST``

    ovaj je jedva dobijao u Niksic a Milic ne moze ni da se priblizi porcentu od 10%, cus 10, ma procentu od 7%
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  23. #48
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Crna Gora
    Posts
    249
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pomislite na trenutak ko je po vama najgori opozicionar, odnosno opoziciona partija. Ili, umjesto toga zamislite kako bi mogao da izgleda najgori opozicioni političar ili partija. E sada u svojim mislima postavite tog najgoreg političara i partiju na vlast da upravlja našom zemljom. Takav produkt vaše mašte donosio bi svakave loše odluke. Ali, prilično sam ubijeđen, da barem zbog mogućih političkih posledica nikada ne bi crnogorskim građanima pričinio štetu prihvatajući 100 miliona slabiju ponudu na tenderu za Elektroprivredu.
    ...a ovo je samo kap u moru.

  24. #49
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Komso jel ti stvarno mislis da Milic ne bi dobio u Budvu da je na vlasti ka Tosve Marovic i Milo? Bi kunem ti se, glasali bi ga budvani sa 0,7mm onom podebljanom olovkom hemijskom. Nego... ja i dalje vjerujem da ce Milo&co biti zbaceni samo onog casa kada gospoda preko okeana u ovalnoj sobi bijele kuce odluce da se maknu. Dok je volja Muru i kompaniji da ovi vladaju, dokle izaslanici CIE dobro zbore o njima jer ih isti placaju onda nema ljeba pa da je sve u opoziciji Obama Barak. Do tad svim slugama ove vlasti zelim da se lijepo nauzivaju dok mogu. Moze im bit. Malo CG tablicama o trosku svih nas do zabljaka, przna, delte..... Manjega naroda da se vise mrzi medjusobno nema na balkan.

  25. #50
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jov View Post
    Komso jel ti stvarno mislis da Milic ne bi dobio u Budvu da je na vlasti ka Tosve Marovic i Milo? Bi kunem ti se, glasali bi ga budvani sa 0,7mm onom podebljanom olovkom hemijskom. ...
    Pazi, dolazis na ono moje polako... ali ako Mandic moze dobiti u HNovom 60+%, Sljivancanin (SNP) na Zabljaku 40+%, pa logicno bi bilo da i predsednik njihove partije u svom gradu dobije eto makar 10%. Pa valjda ima 10% ljudi u Budvu koji se ne mogu kupiti, zastrasiti i sl? Ima li Milic toliko ugleda da dobije smao 10% u svom gradu?
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 10 godina...
    By Drug Tito in forum Sve i svašta
    Replies: 103
    Last Post: 01-04-11, 20:05
  2. 25 godina CD
    By desha in forum Sve i svašta
    Replies: 6
    Last Post: 20-08-07, 10:59
  3. A za 10 godina....
    By Cozmicbaby in forum Muzika
    Replies: 30
    Last Post: 27-03-07, 23:53
  4. Za 10 godina ?????
    By BOLOGMO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 25-04-05, 22:35
  5. 60 godina
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 10
    Last Post: 19-02-05, 15:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •