Page 197 of 1119 FirstFirst ... 97147187193194195196197198199200201207247297697 ... LastLast
Results 4,901 to 4,925 of 27968

Thread: Tenis

  1. #4901
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Cool

    Jos cu zavoljet Rodika ,prvo izbacio Hjuita sad jos mi MRZNIJEG Muraja , pa to je SJAJNO :yipiiii:
    Eto to je Muraj to je njegova igra to je najbolje sto on moze,bolje od ovoga ne,jedino sto je konstantan,tj. uvijek igra ovako DOSADNO :devil:
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  2. #4902
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Jos cu zavoljet Rodika ,prvo izbacio Hjuita sad jos mi MRZNIJEG Muraja , pa to je SJAJNO :yipiiii:
    Eto to je Muraj to je njegova igra to je najbolje sto on moze,bolje od ovoga ne,jedino sto je konstantan,tj. uvijek igra ovako DOSADNO :devil:
    Tebi je mrzan svaki teniser koji bar jednom pocisti Novaka na nekom turniru,malo po malo zamrzjet ces sve tenisere,mozda i prestanes da pratis tenis,sto bi bilo fatalno......

  3. #4903
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Tebi je mrzan svaki teniser koji bar jednom pocisti Novaka na nekom turniru,malo po malo zamrzjet ces sve tenisere,mozda i prestanes da pratis tenis,sto bi bilo fatalno......
    Duhovito,moraces malo da se vratis unazad i da ispratis moje postove,a ja ne vidim da tebe prozivam tako da ocekujem isto i s tvoje strane,inace IGNORE
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  4. #4904
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Duhovito,moraces malo da se vratis unazad i da ispratis moje postove,a ja ne vidim da tebe prozivam tako da ocekujem isto i s tvoje strane,inace IGNORE
    Brate,oprosti ako sam te sto uvrijedio,namoj previse licno da smatras kamentare,samo sam htio malo da te opustim,posto vidim da te Marej izmorio,navijajuci da izgubi,nije nikakvo prozivanje,vEruj mi......

  5. #4905
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Da Has nije ostavio zatnji atom snage protiv Djokovica i odigrao mec karijere, ne bi se ova pjesma danas pjevala na vimbldon... Ako Fedex osvoji, najvise treba da zahvali Novaku za to...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  6. #4906
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,056
    Thanks Thanks Given 
    344
    Thanks Thanks Received 
    335
    Thanked in
    179 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Da Has nije ostavio zatnji atom snage protiv Djokovica i odigrao mec karijere, ne bi se ova pjesma danas pjevala na vimbldon... Ako Fedex osvoji, najvise treba da zahvali Novaku za to...
    Jeste, baš ga je Novak pripremao za Wimbledon

  7. #4907
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam kako vi ljudi ne vidite da Federer nema sto kome da zahvaljuje i ne znam sto ovi ljudi sto ga blate imaju nesto protiv njega i govore da je srecan sto nema Nadala i sl glupi komentari kad je covjek, do sad, pokazao da je nevjerovatan igrac i prava jebe*a masina i steta sto nema Nadala jer mislim da bi ga "ubio".

    Pa priznajte jer nije osvojio to sto je osvojio na srecu i zato sto su mu drugi cistili rivale i probijali puteve do lakih pobjeda i zrijebom dobijao "polu mrtve" tenisere...

  8. #4908
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Eto, zavrsi se i drugo polufinale. Iako sam prizeljkivao pobjedu Rodika, nisam se nadao da ce dobiti. Nakon danasnjeg meca sam definitivno siguran u dvije stvari:

    1. MAndy igra najdefanzivniji, najruzniji i najdosadniji tenis u zadnjih 15 godina
    2. Svaki put kada sa ovakvom igrom osvoji neki turnir bice to veliki poraz za tenis. On ne zaluzuje da osvoji nista. Igrac koji nema hrabrosti da napadne na svoj prvi servis, nego pimpla lopticu sa osnovne linije protiv Rodika na brejk loptu!!! I to tako cijeli mec, svaki put na brejk loptu je odigrao isto. Smarac najveci. Da ne pominjem da Jelena Jankovic ima bolji drugi servis od njega.

    Rodick sjajan, smiren, znatno unaprijedio igru na mrezi, voleje hvatao savrseno, a bekend je popravio nevjerovatno. Mnogo sigurniji sa osnovne linije nego sto je ikada bio, i mnogo kompletniji igrac. Izgleda da je u odlicnoj kondiciji, i to se vidjelo u cetvrtom setu kad je MAndy potpuno pao u igri, jedva se kretao, a Rodik je i dalje takticki odigrao svaki poen i odlicno se kretao. Jos jedan dokaz da nikada nije kasno da se nesto nauci.

    Sto se tice finala, ne vjerujem da Rodik moze uzeti vise od jednog seta, a i to tesko. Federer igra sjajno, jos od 2007 nije ovako dobro igrao, sve do finala je odigrao na pola gasa, jedino je protiv Soderlinga morao jace da nagazi.

    A slazem se da bi stvari bile drugacije da je Djokovic bio u polufinalu, mec bi trajao koji minut duze jer on voli te duge razmjene sa osnovne linije, ali bi finalisti opet bili isti. Realno, u ovom trenutku ima makar 5-6 igraca koji bolje od njega igraju na travi, i ovaj rezultat je realni njegov domet na travi.

  9. #4909
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    337 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by newbie View Post
    i steta sto nema Nadala jer mislim da bi ga "ubio'.
    A na cemu temeljis ovu svoju tvrdnju? :?:
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  10. #4910
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    A na cemu temeljis ovu svoju tvrdnju? :?:
    Kao sto rekoh vec, jer Federer igra stvarno nevjerovatno i mislim da mu ni Nadal ne bi mogao nista.

  11. #4911
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by newbie View Post
    Ja ne znam kako vi ljudi ne vidite da Federer nema sto kome da zahvaljuje i ne znam sto ovi ljudi sto ga blate imaju nesto protiv njega i govore da je srecan sto nema Nadala i sl glupi komentari kad je covjek, do sad, pokazao da je nevjerovatan igrac i prava jebe*a masina i steta sto nema Nadala jer mislim da bi ga "ubio".

    Pa priznajte jer nije osvojio to sto je osvojio na srecu i zato sto su mu drugi cistili rivale i probijali puteve do lakih pobjeda i zrijebom dobijao "polu mrtve" tenisere...
    Ubio bi ga taman onako kao sto ga je ubio i na RG i Wimbledonu 2008 kao i Australijan openu 2009.Kao sto ga inace i redovno ubija,zato i ima skor 7-13 protiv njega zar ne?

  12. #4912
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja kazem "do sad" sto je pokazao, a ne pricam o proslim godinama i turnirima.... Pa i vi sto volite Nadala mozete priznat kako Federer dobro izgleda na W. i kako fenomenalno covjek igra.

    Ali ne, s vama nema price...

  13. #4913
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    450
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    O nadalu možemo pričat ako sa svojih 28 godina i dalje bude u vrhu. Trenutno kako stvari stoje, mnim da je daleko od toga. Federer je dugo tu, i radi toga ga mnogo više cijenim.

  14. #4914
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    te price su besmislene, niko ne zna sta bi bilo da je Rafa tu. To je isto kao kad pricaju sta bi bilo da je Nole prosao i igrao sa Fedexom. Sta bi bilo kad bi bilo. Njih nema, on je tu i to je jedino bitno.

  15. #4915
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_ZZ View Post
    Ubio bi ga taman onako kao sto ga je ubio i na RG i Wimbledonu 2008 kao i Australijan openu 2009.Kao sto ga inace i redovno ubija,zato i ima skor 7-13 protiv njega zar ne?
    Od kada počinje ,,vladavina " Federera!
    Od Madrida, zar ne!?
    Prisjetite se kako je Federer dobio Nadala u Madridu.Pobjedio je čovjeka koji je bio potpuno iscrpljen i čovjeka kojem se već tada osjećala ,,koljena".
    Nije pobjedio Nadala spremnog i zdravog već Nadala iscrpljenog i nezdravog!
    U Parizu , Nadal koji već ima velike probleme sa koljenima i povredom gubi od Soderlinga od kojeg ne bi izgubio ni na slijepo da je bio spreman i zdrav.
    Federer pobjeđuje nekoliko mečeva u 5 setova i na kraju samo koristi odsustvo najboljeg na svijetu i ,,pobjeđuje" na Roland Garrosu!
    I na kraju nepobjedivi Federer osvaja Wimbldon na kojem POGAĐATE ne učestvuje njegov kralj, najbolji teniser današnjice a POGAĐATE i zašto.
    POVREDA I ISTROŠENA KOLJENA!
    Samo je iskoristio povredu Nadala i ništa više...
    Jedva čekam da se PRAVI KRALJ KOGA JE POVREDA SPREČILA DA OSTANE NA VRHU,vrati na pravi način..
    Tada će naglo Federer izgubiti formu i počeće slabije igrati... već viđeno , zar ne!
    Definitivno , kada nema mačke( Nadala) miševi kolo vode.
    Njihovi međusobni susreti pokazuju sve.
    Takva dominacija nad najboljim svih vremena nije viđena !!
    Federer 7
    Nadal 13
    Libertas

  16. #4916
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja samo kazem sto ja mislim i kakav bi ishod bio, a ne sto je naucno dokazano i sl... Dakle, to sam razdvojio odma...
    Al vidim da ste se dofatili istorije i sl iako sam pricao o dosadasnjim igrama Federera na W...

  17. #4917
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    O nadalu možemo pričat ako sa svojih 28 godina i dalje bude u vrhu. Trenutno kako stvari stoje, mnim da je daleko od toga. Federer je dugo tu, i radi toga ga mnogo više cijenim.
    Koliko je Federer imao uspjeha do 22-23 godine?
    Koliko je imao i koliko ima Nadal ?
    Nebo i zemlja...
    Nadal će sa 28 godina ,ako nastavi da igra kao sada, biti ubedljivo veći igrač od Federera!
    Libertas

  18. #4918
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,056
    Thanks Thanks Given 
    344
    Thanks Thanks Received 
    335
    Thanked in
    179 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Od kada počinje ,,vladavina " Federera!
    Od Madrida, zar ne!?
    Prisjetite se kako je Federer dobio Nadala u Madridu.Pobjedio je čovjeka koji je bio potpuno iscrpljen i čovjeka kojem se već tada osjećala ,,koljena".
    Nije pobjedio Nadala spremnog i zdravog već Nadala iscrpljenog i nezdravog!
    U Parizu , Nadal koji već ima velike probleme sa koljenima i povredom gubi od Soderlinga od kojeg ne bi izgubio ni na slijepo da je bio spreman i zdrav.
    Federer pobjeđuje nekoliko mečeva u 5 setova i na kraju samo koristi odsustvo najboljeg na svijetu i ,,pobjeđuje" na Roland Garrosu!
    I na kraju nepobjedivi Federer osvaja Wimbldon na kojem POGAĐATE ne učestvuje njegov kralj, najbolji teniser današnjice a POGAĐATE i zašto.
    POVREDA I ISTROŠENA KOLJENA!
    Samo je iskoristio povredu Nadala i ništa više...
    Jedva čekam da se PRAVI KRALJ KOGA JE POVREDA SPREČILA DA OSTANE NA VRHU,vrati na pravi način..
    Tada će naglo Federer izgubiti formu i počeće slabije igrati... već viđeno , zar ne!
    Definitivno , kada nema mačke( Nadala) miševi kolo vode.
    Njihovi međusobni susreti pokazuju sve.
    Takva dominacija nad najboljim svih vremena nije viđena !!
    Federer 7
    Nadal 13
    Vala si više dosadio sa Nadalom I Federerom... Jasni su svima tvoji stavovi oko toga. Ne pratim toliko tenis da bih mogao stručno da o tome pričam, ali Federe je najbolji igrač tenisa od kad postoji taj sport, a Nadal ima vremena da ga stigne. Ako ga stigne, biće bolji, za sada nije. To je poenta sve priče oko Nadal i Federera.

  19. #4919
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Normalno da je glupo sad pricati kako Federer ne bi osvojio nista da je Nadal zdrav,ali pogotovo nije fer reci da bi ga Federer pocistio,posebno uzimajuci u obzir istoriju njihovih medjusobnih duela kao i nacin na koji je Nadal igrao u ovoj sezoni sve do te povrede.

    Ono sto je sigurno,je da je Federeru put do trofeja olaksan Nadalovim odsustvom,ali i povrede su dio sporta,a zbog nacina na koji igra Nadal je njima podlozan mnogo vise nego ostali teniseri iz vrha.Ako sam zbog nacina na koji je osvojio RG i imao neke primjedbe na Federera,sto se Wimbledona tice tu mu niko nista ne moze prigovorit,pocistio je prakticno sve rivale,a imao je dosta tezi zrijeb od Mareja i Djokovica.
    Last edited by B_ZZ; 03-07-09 at 23:26.

  20. #4920
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Najvaznije je za TENIS da se Nadal vrati,ali i ako se vrati morace potpuno da promjeni stil igre,posto ovaj RITAM njegovo tijelo ne moze da izdrzi.Prosle godine je pao poslije OI,ali je tada TEMPIRAO formu za sezonu SLAJKE,a ove godine za AO,i to je sjajno uradio , cistio sve pred sobom,ali opet PAD,koji je uzrokovao da propusti W i da jos nije sigurno oce li se i kad vratiti.
    Intresantno je da je prosle godine mec u Hamburgu bio prekretnica za Nadala,kada je u onom SJAJNOM mecu u polufinalu dobio Djokovica i zadrzao tada drugu poziciju na ATP listi,od tada covjek je osvojio SVE dosao na prvo mjesto ATP-a , dok nije poceo da PADA(prije svega fizicki) poslije OI,da bi na kraju morao da propusti i Masters Kup u Sangaju.
    Ove godine FENOMENALAN,nezaustavljiv,popravio servis(jos vise),voleje i odjednom ima LUDACKI bekhend,sezona SLJAKE kao iz bajke za njega,do meca sa Djokovicem u polufinalu Madrida,kada je ipak izasao kao pobjednik poslije LUDA 4 sata igre ,ali sa OCIGLEDNIM fizickim problemima(koljeno),a Novak pada PSIHICKI , pada mu SAMOPOUZDANJE,iako je i on imao sezonu SLJAKE(prije svega) za pamcenje.
    Federer je polako dodavao GAS,dizao FORMU,i dosao opet do prvog mjesta na ATP listi(ko bi rekao),osvojivsi uz to ono sto mu je nedostajalo RG,a u nedjelju ce po sesti put dici trofej na W(svaka cast Rodiku , STRASAN napredak,ali Federer nije Muraj,i ima minimalne sanse,ako ih uopste i ima), i jos jednom je dokazao kako je dobar njegov stil igre,kako se malo trosi, i njegova karijera je daleko od kraja...
    Last edited by Jakuza; 04-07-09 at 00:18.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  21. #4921
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Najvaznije je za TENIS da se Nadal vrati,ali i ako se vrati morace potpuno da promjeni stil igre,posto ovaj RITAM njegovo tijelo ne moze da izdrzi.Prosle godine je pao poslije OI,ali je tada TEMPIRAO formu za sezonu SLAJKE,a ove godine za AO,i to je sjajno uradio , cistio sve pred sobom,ali opet PAD,koji je uzrokovao da propusti W i da jos nije sigurno oce li se i kad vratiti.
    Intresantno je da je prosle godine mec u Hamburgu bio prekretnica za Nadala,kada je u onom SJAJNOM mecu u polufinalu dobio Djokovica i zadrzao tada drugu poziciju na ATP listi,od tada covjek je osvojio SVE dosao na prvo mjesto ATP-a , dok nije poceo da PADA(prije svega fizicki) poslije OI,da bi na kraju morao da propusti i Masters Kup u Sangaju.
    Ove godine FENOMENALAN,nezaustavljiv,popravio servis(jos vise),voleje i odjednom ima LUDACKI bekhend,sezona SLJAKE kao iz bajke za njega,do meca sa Djokovicem u polufinalu Madrida,kada je ipak izasao kao pobjednik poslije LUDA 4 sata igre ,ali sa OCIGLEDNIM fizickim problemima(koljeno),a Novak pada PSIHICKI , pada mu SAMOPOUZDANJE,iako je i on imao sezonu SLJAKE(prije svega) za pamcenje.
    Federer je polako dodavao GAS,dizao FORMU,i dosao opet do prvog mjesta na ATP listi(ko bi rekao),osvojivsi uz to ono sto mu je nedostajalo RG,a u nedjelju ce po sesti put dici trofej na W(svaka cast Rodiku , STRASAN napredak,ali Federer nije Muraj,i ima minimalne sanse,ako ih uopste i ima), i jos jednom je dokazao kako je dobar njegov stil igre,kako se malo trosi, i njegova karijera je daleko od kraja...

    Samo da bude Rodik u formi iz polufinala.
    To je najbolja igra američkog tenisera u karijeri i sa takvomigrom realno je da namuči Federera.
    Naravno da je Fedeks favorit ali valjda će biti malo više ,,vatre"...
    Libertas

  22. #4922
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Najvaznije je za TENIS da se Nadal vrati,ali i ako se vrati morace potpuno da promjeni stil igre,posto ovaj RITAM njegovo tijelo ne moze da izdrzi.Prosle godine je pao poslije OI,ali je tada TEMPIRAO formu za sezonu SLAJKE,a ove godine za AO,i to je sjajno uradio , cistio sve pred sobom,ali opet PAD,koji je uzrokovao da propusti W i da jos nije sigurno oce li se i kad vratiti.
    Intresantno je da je prosle godine mec u Hamburgu bio prekretnica za Nadala,kada je u onom SJAJNOM mecu u polufinalu dobio Djokovica i zadrzao tada drugu poziciju na ATP listi,od tada covjek je osvojio SVE dosao na prvo mjesto ATP-a , dok nije poceo da PADA(prije svega fizicki) poslije OI,da bi na kraju morao da propusti i Masters Kup u Sangaju.
    Ove godine FENOMENALAN,nezaustavljiv,popravio servis(jos vise),voleje i odjednom ima LUDACKI bekhend,sezona SLJAKE kao iz bajke za njega,do meca sa Djokovicem u polufinalu Madrida,kada je ipak izasao kao pobjednik poslije LUDA 4 sata igre ,ali sa OCIGLEDNIM fizickim problemima(koljeno),a Novak pada PSIHICKI , pada mu SAMOPOUZDANJE,iako je i on imao sezonu SLJAKE(prije svega) za pamcenje.
    Federer je polako dodavao GAS,dizao FORMU,i dosao opet do prvog mjesta na ATP listi(ko bi rekao),osvojivsi uz to ono sto mu je nedostajalo RG,a u nedjelju ce po sesti put dici trofej na W(svaka cast Rodiku , STRASAN napredak,ali Federer nije Muraj,i ima minimalne sanse,ako ih uopste i ima), i jos jednom je dokazao kako je dobar njegov stil igre,kako se malo trosi, i njegova karijera je daleko od kraja...

    Samo da bude Rodik u formi iz polufinala.
    To je najbolja igra američkog tenisera u karijeri i sa takvom igrom realno je da namuči Federera.
    Naravno da je Fedeks favorit ali valjda će biti malo više ,,vatre"...
    Libertas

  23. #4923
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,225
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozete da ga volite ili mrzite, ali jedno je sigurno: Federer je najbolji teniser svih vremena !
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  24. #4924
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    Mozete da ga volite ili mrzite, ali jedno je sigurno: Federer je najbolji teniser svih vremena !
    Ako pobjedi sjutra...
    Libertas

  25. #4925
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,780
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Uzme li Rodik više od seta biće prvorazredno iznenađenje, kao što neko već pomenu.

Page 197 of 1119 FirstFirst ... 97147187193194195196197198199200201207247297697 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •