Results 1 to 25 of 72

Thread: Kuda idu prostitutke?

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default Kuda idu prostitutke?

    Ae da postavim ovu temu, možda je ne obrišu…
    Sjedim skoro neđe u jednu kafanu, ispijam kafu,čitam novine, ka gospodin, kad evo ga jedan drugar iz osnovne kome je u komšiluk živjela prostitutka...Sjede baš za sto pored, počesmo neku priču, ali to brate sve nešto nategnuto, vještački... Nekako se sjetismo te Ane, neka bude da se tako zvala, đe je, što je- nemam ti pojma, otišla je neđe, niko ništa ne zna, mora da se zarazila... Poslije toga smo se raspričali ka srećni, evocirali uspomene, navrla nam sjećanja iz đetinjstva i tako to...
    Ozbiljno, što bude kada kurave, nakon mukotrpne karijere odluče da se penzionišu...? kada to obično bude? Ovo zadnje je glupo, sve zavisi od slučaja... Ali što onda...? Što sa njima bude? Đe idu te žene? Ostaju li tu, u istom mjestu, gradu, naselju...? Pođu li neđe drugo, đe ih niko ne zna, počnu novi život... Vrate li se u rodnu grudu...Stigne li tamo glas o njihovom zanimanju... kako se one osjećaju oko toga...? Interesantno da, nakon kilometara koji kroz njih prođu, znaju da reču- ako me sretneš u grad, ne poznaješ me... tako nešto... pričali mi ljudi
    Što ih je naćeralo da se time bave...? Nije samo to što vole ... u to sam siguran... Kakvi su im planovi, maštaju li o tome da se skrase, o đeci, mužu, porodici...? Ili su prostitutke od karijere, k***e do srži...
    Ima li neka da se udala...?
    Da se neko zaljubio u k****u ili je oženio, znajući za njenu prošlost...?
    Kako ih gledaju ostale žene...? Ove časne,moralne, poštene žene... Ima li neka da makar jednom u životu nije maštala o tome da bude zgodna,zanosna, poželjna, fatalna žena kojoj će da plaćaju da bi je imali...ali ono, k****** na visokoj nozi...diskrecija zagarantovana...
    I koja je veća k****- ona što se za pare izbuca, bez emocija ikakvih, ili ona što vara momka ili muža, onako iz meraka...ili joj se omakne...
    Pišite, o prostituciji uopšte... Ako ima koja na forum, bilo bi poželjno da se javi i svoja iskustva podijeli sa nama...
    Zahvaljujem...
    Last edited by zvoncica; 21-05-14 at 21:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pingvinke prostitutke
    By NokiaPg in forum Sex i erotika
    Replies: 25
    Last Post: 05-03-10, 07:39
  2. Kriminalci i prostitutke na politicckoj sceni u CG
    By Kontrolor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 11-05-04, 20:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •