View Poll Results: Legalizovati lake droge?

Voters
270. You may not vote on this poll
  • Da

    186 68.89%
  • Ne

    84 31.11%
Page 26 of 48 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast
Results 626 to 650 of 1187

Thread: Legalize Marijuana

  1. #626
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Travuljina ne moze cigare zamijenit ali ko voli da popije jednom, dvaput mjesecno s drustvom, tu vec moze da uleti kao zamjena. Ljudi nisu svjesni koliko je stetna takva vrsta opijanja (to unosenje enormno velike kolicine alkohola u velikim vremenskim razmacima).
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  2. #627
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    "Što pre, to bolje, jer svaki izgubljeni dan znači nekoliko izgubljenih života. Srbija ima priliku da prva u regionu omogući obolelima da do leka dođu legalnim putem, ne rizikujući hapšenje, po pristupačnim cenama i uz kontrolu lekara, i tako se svrsta rame uz rame sa najhumanijim i najnaprednijim zemljama sveta"

    NAPOKON LEKALIZACIJA

    SAMO DA NE BUDE PREDIZBORNA LAŽA!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  3. #628
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ako mogu vjerovat da je doslo vrijeme da se narkomani smatraju normalnim ljudima I da se marihuana naziva lijekom, za sve su krivi ljudi kao Xerxes.

    poslato paukom
    istrajan budi.

  4. #629
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zaslužni valjda? Babo jedna...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  5. #630
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos malo ce pocet da se umjesto rodjendanskih poklona, buketa itd. Poklanjaju paklice trave :-)

    poslato paukom
    istrajan budi.

  6. #631
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Jerusalim
    Posts
    1,552
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    E ako mogu vjerovat da je doslo vrijeme da se narkomani smatraju normalnim ljudima I da se marihuana naziva lijekom, za sve su krivi ljudi kao Xerxes.

    poslato paukom
    Наркомани јесу ,,нормални'' људи, али болесни. Са друге стране, дување марихуане није лијек. Данас, када се она користи у медицинске сврхе користе се лијекови и препарати, напитци на бази канабиса и неких његових хемијских својстава. Не треба ићи у затуцаност па говорити да марихуана нема никакву примјену, рецимо у фармацеутској индустрији. Напротив, може да лијечи. Међутим, не треба бити исто тако злонамјеран па говорити да дувањем ове траве постижете исти ефекат као кад вам доктор дадне медикамент на бази канабиса.

    Први су неинформисани, а други потенцијални наркомани који желе да своје уживање у ово наркотику остварују иза паравана очувања здравља.

  7. #632
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by salex View Post
    Наркомани јесу ,,нормални'' људи, али болесни. Са друге стране, дување марихуане није лијек. Данас, када се она користи у медицинске сврхе користе се лијекови и препарати, напитци на бази канабиса и неких његових хемијских својстава. Не треба ићи у затуцаност па говорити да марихуана нема никакву примјену, рецимо у фармацеутској индустрији. Напротив, може да лијечи. Међутим, не треба бити исто тако злонамјеран па говорити да дувањем ове траве постижете исти ефекат као кад вам доктор дадне медикамент на бази канабиса.

    Први су неинформисани, а други потенцијални наркомани који желе да своје уживање у ово наркотику остварују иза паравана очувања здравља.
    Nekog ko puši marihuanu nije narkoman više li neko ko pije kafu. To što trava ima upečatljivije dejstvo od kofeina ne znači da je veća droga iz prostog razloga što stvara manju zavisnost od kafe.
    Ja sam aktivno trošio jedno 3 godine (pod aktivno mislim na 1-2 džointa nedjeljno) i batalio sam iz prostog razloga što mi je dosadilo da se krijem, a ne mogu da funkcionišem bez dvije kafe dnevno.

    Što se tiče kanabisa kao lijeka efikasniji je od medikamenata koji su rađeni na osnovu njega.
    Zašto ? Zato što medikamenti sadrže jednu aktivnu supstancu, a kanabis je ljekovit u paketu. Osim toga i kad naprave kvalitetan lijek farmaceutska industrija će ga naplaćivati 10x skuplje od kanabisa

    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 13-10-15 at 14:44.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #633
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bezbroj redaca jasnih i održivih argumenata i dokaza ne bi bilo dovoljno poklonicima propagande prošloga vijeka.

    Neko jednostavno neće da progleda. Ko ne koristi svoj mozak onda ga TV ebe u njega. Zadojenost televizijom je nejasna glava i sebi i ostalima. TV konzumenti su klasičan primjer posisane pameti... baljezgarije, podvale, poluistine, krive slike, bajkice, lažna pojednostavljenja............

    Ne mogu se okarakterisat narkomanom uživaoci kanabisa, kad oni generalno nisu kompatibilni. Al kad se uzme pojednostavljena CNN slika i bez ičega istripuješ da si veći katolik od pape, odnosno Jevrejoljubac od ortodoxnih jevreja, oni ne priznaju Izrael al ga ti iz ljubavi prema njima još i voliš. I do unedogled takvo zanemarivanje elementarne logike... onda ti bude jasnije što je propaganda napravila od potencijalno zdravih ljudi!

    KANABIS JE KORISTAN!!!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  9. #634
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    istrajan budi.

  10. #635
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xerxes View Post
    NAPOKON LEKALIZACIJA

    SAMO DA NE BUDE PREDIZBORNA LAŽA!
    Da li sam fino rekao da smo u svemu zadnji čak i u regionu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #636
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    poznavao sam jednog narkomana koji se drogirao dugo godina i jedan dan je umro.. bio je mlad i zivot je bio pred njima li jbg. umro covjek od droge, zato djecice nemojte se drogirati, budite zdravi i pametni.. vidis li Xerxes kako ja finu poruku saljem nasoj djeci, a ne ka ti, govoris im ovo je lijek ovo je spas a vuces ih u propast i pakao, stvarno cu pocet da te smatram sektasom.. :/
    istrajan budi.

  12. #637
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Znači poznavao si nekog ko je umro od marihuane !!!!!! Ispričaj nam nešto o tom "narkomanu"
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #638
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nemoj zbog familije...možda ima njegovih na CDM-u
    (neka samo kaže koji je bio znak u horoskopu)

  14. #639
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Niko ko je vezan sa tim ko je umro od trave nije na CdM-u jer takva ličnost ne postoji
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #640
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I onda mu je umrla cijela familija nazalost, sve to zbog droge draga djecice

    poslato paukom
    istrajan budi.

  16. #641
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Još kad bi neko u normalnom svijetu rekao da je Mara teža droga od kafe koja za razliku od Maruhuane masovno ubija ljude
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #642
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako da ako ne zelite da izumrete nemojte se drogirati, za svaku bolest postoji lijek ali taj lijek nije marihuana, ne dozvolite da vas ovi zavaraju ovi dugogodisnji narkomani koji vise ne znaji sto ce pa sve oko sebe navode na taj pogresan put kako se oni nebi osjecali ugrozenima, draga djecice zato I pisu ma ovom topiku non stop I sve reklamiraju nesto od cega bibtrebalo da se stide I da kriju oni se time hvale I zele vas draga djecice da povuku sa sobom u propast jer oni su kukavice, nemojte se dati izmanipulisati draga djecice.. :-)

    poslato paukom
    istrajan budi.

  18. #643
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    ahahahahahahaahahaha
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #644
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo vidite ovaj se nadrogirao pa se sad smije od marihuane.. :-), to mozda djeluje lijepo ali on posto je nadrogiran da mu majka umre on ce se smijati.. a to nije lijepo zar ne djecice?

    poslato paukom
    istrajan budi.

  20. #645
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Kome treba Mara pored tebe. A za to šta bi bilo da mi majka umire ti pas mater
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #646
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I kanabis je opasan ako ti bala iste (od desetak kila) pane na glavu, ili ako si potpuno zdrav u glavu a ti je purnjaš da bi bijo kul, kao i cigarete i alkohol uostalom. S izuzetkom što je kanabis manje štetan!

    1ūciduse, d'bidnem brezobrazan - što je teže, kilo bakra ili kolo kanabisa?
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  22. #647
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A nisam mislio bukvalno da ti majka umre brale.. nego sam samo htio da djecici objasnim da ljudi koji su pod uticajem marihuane se smiju bez obzira na to da li je nesto smijesno ili ne, a cesto se smiju I kad je tuzna situacija. Nemoj biti ogranicen.

    Sto se tice ove tezine, dobro nisam glup znam da su iste mase.. ali odgovrio bih ti ovako mislim da je teze kilo kanabisa, sudeci po tome sto sa marihuanom teze padnes, ove rome sto kad ufati policija sa kradenim bakrom zatvori ih godinu-dvije a dilere kad ufate sa kilo kanabisa oni onda idu 10 godina u tvorza.. I zbog toga je teze kilo kanabisa.. ;-)

    A sad da se vratimo na djecicu, nemojte djecice da ove crne rupe od ljudi, koji sada usisavaju sve sto im se primakne, nemojte dozvoliti da vam njihove rijeci zvuce legitimno, oni pricaju kao da su obrazovani I pametni, kako je to put prosperiteta, kako je to naucno dokazano, kako su svi ostali nenormalni i cudni a kako su oni pravi primjeri gradjana, to je laz djecice, oni su temeljno i sustinski uzdrmane individue, i tu svoju slabost lijece na vise nacina, tako sto je dijele sa sto vise sebi slicnih ciji broj teze da uvecaju, a i da vide kako vi idete u propast, jer jedino tada njihov kompleks moze da odmori, itd. Ali dokle god ste vi normalni I ne drogirate se, zivite zdravo I u skladu sa prirodom onda njihovi kompleksi su nemirni, I onda oni postaju opasni ljudi, sje-bani, depresivni i bezvrijedni itd.. nije njima lako draga djecice ali ja vama sve ovo pricam kako vama nebi bilo tesko sjutra kao sto je njima tesko... a njima savjetujem ako ste vec zaglibili budite barem negativan primjer I govorite "ja sam se drogira, zato se sad raspadam.." ali oni su previse ponosni da bi pali ovako nisko djecice, I misl da ce ih jednog dana tsj ponos kostati... tja

    poslato paukom
    istrajan budi.

  23. #648
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,584
    Thanks Thanks Given 
    7,514
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Živite u skladu sa prirodom, kljukajte se ljekovima koje proizvodi farmaceutska industrija...
    #fakenews

  24. #649
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To nema veze sa prirodom, ti "ljekovi" se prave u laboratorijama od ko zna cega..
    Nidje veze..

    poslato paukom
    istrajan budi.

  25. #650
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Komšije, koje nisu zaglavile u prošlom vijeku.

    Od danas legalna kupnja medicinske marihuane

    Medicinsku marihuanu na recept mogu dobiti oboljeli od multiple skleroze, karcinoma, epilepsije i AIDS-a.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

Page 26 of 48 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •