Page 44 of 84 FirstFirst ... 3440414243444546474854 ... LastLast
Results 1,076 to 1,100 of 2080

Thread: Zimska oprema

  1. #1076
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Jer imaš veće šanse da dobiješ skije nego ja, jer otpor koji pravi zimska i ljetnja guma nije isti. Kad po mokrome počne da radi ABS, na zimsku gumu će nastavit da koči, a na ljetnju ćeš dobit skije.
    ABS nema senzor(bar ne da ja znam) da zna je li zimska ili ljetnja na auto...

    i linkuj mi te pametne glave da vidim razliku izmedju zimskih i ljetnjih po suvom (ili po kisi) na niskim temp. kao sto sam ja linkovao test iz C&Da gdje se vidi da su allseason drasticno bolje po suvom na -5 stepeni
    She is only here to annoy herself!

  2. #1077
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se sa herkulesom.

  3. #1078
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Ljudi, ja imam gume evo mi ih u garaži i ne mogu da vjerujem da ako ih sjutra, na 22 stepena, ne stavim da će me kaznit 20 eura?! Fino vele da nijesu učinkovite na preko 7 stepeni, ne znam što mi u PG ne možemo malo kasnije, kad se bar ujutro spušti na 5. 6 stepeni, da ih stavimo...deremo ih bezveze, svake dvije godine treba da ih mijenjamo jer ih vozimo na ljetnjim temperaturama, stvarno bezveze!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #1079
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Jer imaš veće šanse da dobiješ skije nego ja, jer otpor koji pravi zimska i ljetnja guma nije isti. Kad po mokrome počne da radi ABS, na zimsku gumu će nastavit da koči, a na ljetnju ćeš dobit skije.
    I opet kad dođe specifična situacija, da ne znam imaš kakve kočnice, jednostavno ljetnja guma će te izdat.
    Drugo je poredit pravo sportsko auto i sasvim obično auto pri brzini od 50kmh i idealnim uslovima.
    A mislim da su se mnogo pametnije i mudrije glave družile i testirale i došle do zaključka od par momaka sa foruma.



    Pa time što si skratio putanju preko duple pune si dovoljno rekao o sebi kao savjesnom vozaču. Nemam dugo sopstveni auto, svega par godina tačnije 4 i prošle godine u septembar su gume bile pri kraju. Kako je došao kraj ljeta kupio sam 4 nove gume. Univerzalne. Koje će izdržat 2 sezone sigurno, a treću ako ne budu po propisu ću morat kupit nove.
    A mogao sam da kupim samo 2 prednje, jer policajac vjerovatno nikad ne bi skapirao da auto ima konstatan pogon na sva 4 točka i prolazio bih sve kontrole bez muke. Ali sam kupio sve 4, jer mi je moja bezbjednost bitna.
    Vidim da ti stavljanje riječi u usta drugima ide dobro. Neću da kažem, niti sam rekao da vožnjom zimskih guma ljeti si ubica na putu. A ti razmisli što ti se može dogodit vožnjom zimskih guma po ljetnjim temperaturama.

    Propisi se donose za sve uslove puta i sve učesnike u saobraćaju. U Podgoricu često zna tokom zime i da se smrzne po koja lokva i naiđe se na poneki led. A evo i snijeg nam pada, gle čuda. A često je i temperatura tu oko 0.

    Kroz grad ne prelazim 50kmh, niti ima potrebe za tim. Akcenat je na svijest vozača, i naravno na spoznaju koliko je kome njegov život mio. Meni je moj mio, pa ću kupit 4 nove gume.

    Nego dobro, svi ste vi buntovnici, svima su drugi krivi, a Vi vazda pametni i ispravni!. Svaka čast momci, bravo .
    Koliko si ti savjestan sve mi je jasno,kazes kupio si ALL SEASON gume?E te ce te po zimi spasit ono bas,ali juce,kao drugo ti pricas o dejstvu ljetnje gume po kisi,aj da ne duzim mnogo,pitaj Sparco Cg kako drze njegove gume na alfu po kisi i kako drze tvoje gume a kamo li zimske,a da se napomene njegove su ljetnje nisu zimske,a ova me glupa prica kako su zimske bolje po kisi od ljetnjih glupa,znaci trebali bi uvest zakon da kad god pada kisa da se OBAVEZNO montiraju zimske gume ili smo ubice na putu.

    Dalje,kazes da nije mnogo izdvojit za 2 gume da se kupe,mene u mojoj dimenziji,te dvije gume kostaju skoro kolko moja cijela plata,i to ne neke zestoke gume vec osrednje.I stalno pominjes kako smo ubice,cemu ta negativnost covjece?ti ako vidis pjesaka van pjesackog sto prelazi ti ko zna sto tek onda mislis...Ne daj boze da tako negativno razmisljam kao ti,sve se pozivas na neku savjest i cuda,kazes kakav sam vozac akos am presao preko pune WAU,ja sam presao iz datog razloga i prosao nekaznjeno i naravno od tad vise tu nisam tako prelazio ali to je nebitno,i sad ti kazes ne prelazis 50 kroz grad,zar ti na kisu nije isti ***** sa kojom god gumom ako se pridrzavas brzine,razmak izmedju auto odnosno prilagoditi brzinu na putu?Najvise udesa se desva zato sto se brzina ne prilagodjava vec se po najvecem kijametu divlja kroz grad i vozi u branik

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Ko moze sebi da priusti auto i da sipa gorivo u to auto i da ga svake godine registruje (da ne pricam o tuning-u koji mnogi odje rade a skupe su im gume) moze i da priusti da kupi te dvije posrane zimske gume za pogonske tockove koje mogu trajat sigurno 2-3 god (ja sam sad montirao gume koje sam kupio prosle godine i posto su u odlicnom stanju najvjerovatnije cu ih i iduce godine koristit).
    A sta ako je neko postanar i vozi pokvareni reno 5 i jedva ima da izgura mjesec?odakle toj osobi jos 100e za gume?

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ljudi, ja imam gume evo mi ih u garaži i ne mogu da vjerujem da ako ih sjutra, na 22 stepena, ne stavim da će me kaznit 20 eura?! Fino vele da nijesu učinkovite na preko 7 stepeni, ne znam što mi u PG ne možemo malo kasnije, kad se bar ujutro spušti na 5. 6 stepeni, da ih stavimo...deremo ih bezveze, svake dvije godine treba da ih mijenjamo jer ih vozimo na ljetnjim temperaturama, stvarno bezveze!
    Kaznice te zvoncice bolje ih stavi,a jeli zakon retardiran jes,taman ka i ljudi koji vode ovu drzavu,jbg treba da im platimo ljetovanja i sva ona skupa auta sto voze

  5. #1080
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    Koliko pricate, strucnjaci.
    Nosite sta vam se kaze, ovakvi zakoni u Americi postoje vec 30 godina najmanje, nemojte vi analizirati je li glup zakon i je li bezpotreban.
    Neko pametniji od vas je to procijenio tako, zna za sta koji zakon postoji.
    Glupa je prica da je to zakon za osiromasivanje vec siromasnih. Neka vam te price, pih.
    Edit: naravno ako vam ne odgovara, placajte prijave i pusa.
    Mene se cini da je Vili rekao da u USA nije obavezna zimska oprema?cini mi se da je to rekao drotu prosle zime?Vili ispravi me ako girjesim?
    Sto se tice zakona,on je tu da samo njima napuni dzep,a pitas li se dje se "ulaze" taj novac sto placamo kazne?Da nisu neki put mozda renovirali?da nisu koju rupu popravili?No kad pane kisa sve strecas oces li upast u koju sahtu...

  6. #1081
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    Mene se cini da je Vili rekao da u USA nije obavezna zimska oprema?cini mi se da je to rekao drotu prosle zime?Vili ispravi me ako girjesim?
    Sto se tice zakona,on je tu da samo njima napuni dzep,a pitas li se dje se "ulaze" taj novac sto placamo kazne?Da nisu neki put mozda renovirali?da nisu koju rupu popravili?No kad pane kisa sve strecas oces li upast u koju sahtu...
    nije obavezna ali mislim da osiguranje ima klauzulu da ne mora da te isplati ako nisi imao odgovarajuce gume(isto i lljeti kad bi vozio na zimske bi ti napomenuli vjerovatno)
    She is only here to annoy herself!

  7. #1082
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nije obavezna nikakva oprema, osiguranje ne pita.
    TAKUMI

  8. #1083
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    negdje sam procitao da ako ti auto nije tehnicki ispravno(u sta spadaju i celave/nepogodne gume) oni se izuzimaju od isplate, tako ih shvatih

    gore je zimska guma obavezna u Kvebeku ja mislim, ali tamo je kao na Durmitor pa ne vidim kako se moze poredit sa PG i primorjem..
    She is only here to annoy herself!

  9. #1084
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Za Quebec ne znam jer to nije Amerika.
    TAKUMI

  10. #1085
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    dio sjeverne jeste
    She is only here to annoy herself!

  11. #1086
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    Mene se cini da je Vili rekao da u USA nije obavezna zimska oprema?cini mi se da je to rekao drotu prosle zime?Vili ispravi me ako girjesim?
    Sto se tice zakona,on je tu da samo njima napuni dzep,a pitas li se dje se "ulaze" taj novac sto placamo kazne?Da nisu neki put mozda renovirali?da nisu koju rupu popravili?No kad pane kisa sve strecas oces li upast u koju sahtu...
    Kako mozes tako da pricas. Nije sve u novcu! Spaseno je mnogo zivota i tesko je izmjeriti koliko je spaseno gumama, koliko trijeznjenjem u betonjerci, naplacenim kaznama, oduzimanjem vozackih, ali je spaseno sto pokazuje statistika.

    Niko ti kaznu nece napisati ako kupis dvije gume i sto si toliko za njih zapeo. Te dvije gume su najmanja investicija u auto i nijesmo mi to izmislili vec su nas nacerali da to uradimo iste te zemlje koje ti konstantno pominjes.

    Ova tema je stvarno prerasla u obicno prepucavanje pa bi valjalo da prekinemo i vratimo se normalnoj diskusiji.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  12. #1087
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hoće li meni neko od ovih što brane ovakav zakon da objasni sledeće:
    kako je po njima normalno da je bezbjedno voziti ljetnje gume 14. nov. na 22 stepena, a sjutra nije isto na 22 stepena?
    Kako im je bezbjedno voziti na ljetnjim gumam 1 aprila (ako ima snijega) ali 30. marta nije!?
    kako je bezbjedno da mogu voziti po snijegu sa dvije zimske i dvije ljetnje gume!? (jer mi je isti đavo ako nemam sve četiri zimske)
    kako je bezbjedno koristiti gume za sva godišnja doba (nit smrde nit mirišu) po snijegu?
    pošto je po njima zimska guma bolja u svakom slučaju, što će nam ljetnje?
    obišao sam prodavnice, na gumam su nove oznake na kojima je i oznaka za prijanjanja (i kočenje) na mokrom. velika većina ima E ili F (par izuzetaka). hoćete li da kažete da su bolje od ljetnjih oznake A, B ili C?

    zašto policija kontroliše imam li lance ako odem do prodavnice? jel to normalno? šta ih briga imam li ih ili nemam!? ako odem negdje gdje treba da se koriste a nisam ih ponio neka me kazne 3.000€ i gotovo.
    Last edited by Iceman; 14-11-12 at 21:16.

  13. #1088
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iceman View Post
    Hoće li meni neko od ovih što brane ovakav zakon da objasni sledeće:
    kako je po njima normalno da je bezbjedno voziti ljetnje gume 14. nov. na 22 stepena, a sjutra nije isto na 22 stepena?
    Kak oim je bezbjedno voziti na ljetnjim gumam 1 aprila (ako ima snijega) ali 30. marta nije!?
    pošto je po njima zimska guma bolja u svakom slučaju, što će nam ljetnje?
    obišao sam prodavnice, na gumam su nove oznake na kojima je i oznaka za prijanjanja (i kočenje) na mokrom. velika većina ima E ili F (par izuzetaka). hoćete li da kažete da su bolje od ljetnjih oznake A, B ili C?

    zašto policija kontroliše imam li lance ako odem do prodavnice? jel to normalno? šta ih briga imam li ih ili nemam!? ako odem negdje gdje treba da se koriste a nisam ih ponio neka me kazne 3.000€ i gotovo.
    prost odgovor je pljacka ovog retardiranog naroda...

  14. #1089
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iceman View Post
    Hoće li meni neko od ovih što brane ovakav zakon da objasni sledeće:
    kako je po njima normalno da je bezbjedno voziti ljetnje gume 14. nov. na 22 stepena, a sjutra nije isto na 22 stepena?
    Kako im je bezbjedno voziti na ljetnjim gumam 1 aprila (ako ima snijega) ali 30. marta nije!?
    kako je bezbjedno da mogu voziti po snijegu sa dvije zimske i dvije ljetnje gume!? (jer mi je isti đavo ako nemam sve četiri zimske)
    kako je bezbjedno koristiti gume za sva godišnja doba (nit smrde nit mirišu) po snijegu?
    pošto je po njima zimska guma bolja u svakom slučaju, što će nam ljetnje?
    obišao sam prodavnice, na gumam su nove oznake na kojima je i oznaka za prijanjanja (i kočenje) na mokrom. velika većina ima E ili F (par izuzetaka). hoćete li da kažete da su bolje od ljetnjih oznake A, B ili C?

    zašto policija kontroliše imam li lance ako odem do prodavnice? jel to normalno? šta ih briga imam li ih ili nemam!? ako odem negdje gdje treba da se koriste a nisam ih ponio neka me kazne 3.000€ i gotovo.

    Ja sam sebi i ostalima postavio ista pitanja nekoliko puta, i nema ogovora.
    Ustvari ima, jedna od 13 poslovnica Castellane je samo juce prodala 806 guma.
    TAKUMI

  15. #1090
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Само бих волио да ове године у пг не падне ни центиметар снијега, да видимо колико ће се зимске гуме исплатит ове зиме.
    Закон ретардиран, могли су лагано ставити да је зимска опрема обавезна онда када су временски услови за то, 22 степена у новембар, јака зима мајка му стара.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  16. #1091
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Niko ti kaznu nece napisati ako kupis dvije gume i sto si toliko za njih zapeo. Te dvije gume su najmanja investicija u auto i nijesmo mi to izmislili vec su nas nacerali da to uradimo iste te zemlje koje ti konstantno pominjes.
    obavezne su jedino u Estoniji Finskoj i Rumuniji, u ostalim drzavama samo u snijeznim uslovima i samo ako nemate lance, ako imate lance ne trebaju vam zimske logicno, jer ljetnja(tj. bilo kakva) guma sa lancima je bolja po snijegu od zimske bez lanaca

    http://www.konsumenteuropa.se/en/New...within-Europe/
    She is only here to annoy herself!

  17. #1092
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ja sam sebi i ostalima postavio ista pitanja nekoliko puta, i nema ogovora.
    Ustvari ima, jedna od 13 poslovnica Castellane je samo juce prodala 806 guma.
    od toga fini procenat zna se kome pred svake izbore i tako...
    She is only here to annoy herself!

  18. #1093
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Balsa, i ostali, kada ste prvi put dali pare za zimske gume i zimsku opremu?
    Ako ste znali da je to tako dobra investicija, zasto to niste stavili prije ovog zakona?


    Za vasu info, ja sam u januaru 2005e stavio na Avensisa 4 nove Good Yearke...iako sam sa njim dobio 4 ljetnje Bridgestonke.
    Na Fabiju sam isto imao zimske, 2001e.
    TAKUMI

  19. #1094
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Kako mozes tako da pricas. Nije sve u novcu! Spaseno je mnogo zivota i tesko je izmjeriti koliko je spaseno gumama, koliko trijeznjenjem u betonjerci, naplacenim kaznama, oduzimanjem vozackih, ali je spaseno sto pokazuje statistika.

    Niko ti kaznu nece napisati ako kupis dvije gume i sto si toliko za njih zapeo. Te dvije gume su najmanja investicija u auto i nijesmo mi to izmislili vec su nas nacerali da to uradimo iste te zemlje koje ti konstantno pominjes.

    Ova tema je stvarno prerasla u obicno prepucavanje pa bi valjalo da prekinemo i vratimo se normalnoj diskusiji.

    Kapiram sto ocesh da kazesh, ali kad smo vec kod statistika, daj podatke o nesrecama prije i posle ovih zakona, presretaca, policije koja visi sa drveca i miliona ubacenih u drzavu, pa oduzmi procenat tih par puteva dje su stavili ograde a nije ih bilo, bash me interesuje (ne znam podatke pa nije skriveno znacenje)...


    a kad smo vec kod zimskih guma, kad se vec uvode ovi zakoni, zar onda ne treba da ima zakon po kojem ovi smecari od preprodavaca i uvoznika treba da imaju te gume na lageru po cijeni koja je ista preko cijele godine, a ne da morash kinesku zimsku gumu platit kao pirelli ljetnju, i da, i da imaju te gume na lageru, posto sam ja davno narucio(i platio sa popustom po 195eura komad) dvije u roksped 225/50 17 i josh im nisu stigle, 185/60 15 niko i nema...

  20. #1095
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    trebace da prodje dosta godina i dosta kazni da bi se kod nas rodila svijest da treba ODVOJIT malo za te gume...
    Evo ja prvi sve odlazem danas cu sjutra cu i sad stislo pred petnaesti
    A mogao sam ih pet puta kupit do sad da nisam za neke manje bitne stvari dao pare.

    Ne kazem da je zakon OK, ali nema potrebe pricat trebaju li ili ne trebaju zimske gume. Trebaju.
    U nekom idealnom svijetu u garazu mi se za ljeto odmaraju Toyo T1R, proljece jesen furam contisport3 a za zimu imam npr Michelin X-ice ili Pirelli Scorpion-Winter

    krivo mi je sto nemam od zimus snimke in-car snimke voznje po utabanom snijegu (posto NSX kaze da tuda mogu ljetnje ili all-season lagano)
    Da se vidi kako se (ne)krece, (ne)koci i (ne)skrece kako treba
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  21. #1096
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    ma po snijegu razlika svakako jeste drasticna, ljetnje i allseason uglavnom mogu samo da zavrse posa lagano i to kad je ravnica i utaban snijeg, da su zimske obavezne za takve uslove to prihvatam

    ali evo prosle god. su uveli ovo da su obavezne zimske gume i cim je pao malo jaci snijeg oni zabranise voznju kroz grad...
    She is only here to annoy herself!

  22. #1097
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Kako mozes tako da pricas. Nije sve u novcu! Spaseno je mnogo zivota i tesko je izmjeriti koliko je spaseno gumama, koliko trijeznjenjem u betonjerci, naplacenim kaznama, oduzimanjem vozackih, ali je spaseno sto pokazuje statistika.

    Niko ti kaznu nece napisati ako kupis dvije gume i sto si toliko za njih zapeo. Te dvije gume su najmanja investicija u auto i nijesmo mi to izmislili vec su nas nacerali da to uradimo iste te zemlje koje ti konstantno pominjes.

    Ova tema je stvarno prerasla u obicno prepucavanje pa bi valjalo da prekinemo i vratimo se normalnoj diskusiji.
    Sta kako mogu da pricam?Nadji mi dje su te velike pogibije preko zime zato sto nisu imali ZIMSKE gume?Moces ih izbrojat na jednu ruku lagano.

  23. #1098
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    Sta kako mogu da pricam?Nadji mi dje su te velike pogibije preko zime zato sto nisu imali ZIMSKE gume?Moces ih izbrojat na jednu ruku lagano.
    ja mislim da ih i nema ako iskljucimo voznju preko ogranicenja
    She is only here to annoy herself!

  24. #1099
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa ja se ne sjecam da sam idje cuo da je bilo al evo balsa pominje statistike pa me sad zivo interesuje da cujem dje je to bilo

  25. #1100
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Univerzalne su najbolje... Ponosni sam vlasnik 4 komada..
    Svejedno je na našim putevima kakve su gume i ovako se troše kao gumice..

    Poslato sa pisaće mašine Galaxy Note
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Page 44 of 84 FirstFirst ... 3440414243444546474854 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 47
    Last Post: 18-03-11, 11:50
  2. obavezna zimska oprema
    By fotograf in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 588
    Last Post: 08-03-11, 20:48
  3. Jesenja/Zimska prinova
    By Shiney in forum Ženski kutak
    Replies: 7
    Last Post: 03-11-06, 23:47
  4. zimska kolekcija sexa
    By TiJaNaaaA in forum Sex i erotika
    Replies: 78
    Last Post: 19-11-04, 16:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •