Page 34 of 42 FirstFirst ... 24303132333435363738 ... LastLast
Results 826 to 850 of 1046

Thread: The Walking Dead

  1. #826
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Wonderland
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Koliko je ovo bila jedna prelijepa epizoda
    zbog cega primatima nikad ne iskljucuju elektriku,
    oni u principu ionako rijetko citaju

  2. #827
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Odavno nije bilo bolje, ali nije bilo akcije i zombija, pa nema ni postova.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  3. #828
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Dobar odnos izmedju kozara i Morgana i malo su objasnili neke stvari mada nisu morali bas celu epizodu da iskoriste za to ali mnogo mnogo nerealna epizoda. Hteli su da naprave jos jednu "Clear" epizodu, jednoj od retkih hvaljenih epizoda iz trece sezone a umesto toga su toj epizodi samo skroz umanjili znacaj jer je ispalo da Rick nije bas nista promenio kod Morgana iako je on tada bio u tom smirenom fazonu i pokusavao da ga urazumi a Morgan tada bio skroz isti kao i na pocetku ove ep. Ispalo je da cim je Rick otisao Morgan je nastavio sa ludilom i da oni njihovi dijalozi nisu nista znacili. A i ova ep. kolika je verovatnoca da je nabasao bas na bivseg psihijatra, koji je pritom ekspert za vitlanje stapom i aikidom, postedi ga iako je ovaj pucao po njemu, drzi ga nezakljucanog (a ovaj to tek kao kasnije provalio, ne bi mu slucajno bio prvi instikt da drma vrata), hrani ga, brine o njemu, opet ga postedi iako ovaj odma proba ponovo da ga ubije i jos mu porodicu pobio ludak da mu se osveti, pa se on tom istom ludaku osveti i drzao ga u kavezu 47 dana a policiji naravno nije nimalo palo na pamet da provere onog koji je imao najvise motiva da ga otme... I naravno mora da pogine na skroz glup nacin. Jos na kraju ep. ispade da je Morgan sve to prepricavao onom iz Wolvesa, mogu samo da zamislim kako ga ovaj pola sata slusa otvorenih usta, bezveze skroz... Trebalo je da ostane na tome da ga je Rick urazumio i da urade samo neki kraci flashback kako je ovaj krenuo u nomadisanje a vitlanje stapom je naucio sam od sebe.
    Last edited by Severnjak; 02-11-15 at 20:48.

  4. #829
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kako me je raznijela epizoda...


    Plakao sam...
    One Ring to Rule them all...

  5. #830
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Dobar odnos izmedju kozara i Morgana i malo su objasnili neke stvari mada nisu morali bas celu epizodu da iskoriste za to ali mnogo mnogo nerealna epizoda. Hteli su da naprave jos jednu "Clear" epizodu, jednoj od retkih hvaljenih epizoda iz trece sezone a umesto toga su toj epizodi samo skroz umanjili znacaj jer je ispalo da Rick nije bas nista promenio kod Morgana iako je on tada bio u tom smirenom fazonu i pokusavao da ga urazumi a Morgan tada bio skroz isti kao i na pocetku ove ep. Ispalo je da cim je Rick otisao Morgan je nastavio sa ludilom i da oni njihovi dijalozi nisu nista znacili. A i ova ep. kolika je verovatnoca da je nabasao bas na bivseg psihijatra, koji je pritom ekspert za vitlanje stapom i aikidom, postedi ga iako je ovaj pucao po njemu, drzi ga nezakljucanog (a ovaj to tek kao kasnije provalio, ne bi mu slucajno bio prvi instikt da drma vrata), hrani ga, brine o njemu, opet ga postedi iako ovaj odma proba ponovo da ga ubije i jos mu porodicu pobio ludak da mu se osveti, pa se on tom istom ludaku osveti i drzao ga u kavezu 47 dana a policiji naravno nije nimalo palo na pamet da provere onog koji je imao najvise motiva da ga otme... I naravno mora da pogine na skroz glup nacin. Jos na kraju ep. ispade da je Morgan sve to prepricavao onom iz Wolvesa, mogu samo da zamislim kako ga ovaj pola sata slusa otvorenih usta, bezveze skroz... Trebalo je da ostane na tome da ga je Rick urazumio i da urade samo neki kraci flashback kako je ovaj krenuo u nomadisanje a vitlanje stapom je naucio sam od sebe.
    Gledao sam epizodu i bila je dobra, ali kako pročitah ovo, manje mi se sviđa
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  6. #831
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Svi pisete da neku detalji nemaju smisla a ja pitam da mi objasnite: zasto se poslje ujeda walkera ljudi pretvaraju u walkere ako i prije ujeda svi imaju taj virus u sebi? Mozda sam nesto propustio pa pitam.

  7. #832
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Људи траже реалност у серији о зомбијима.


    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  8. #833
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Oni su zaraženi, a ako se povrijede, ostanu i dalje normalni. Ako umru na bilo koji način, postanu walkeri. Ali ako ih povrijedi walker, oni svakako opet umiru (od nekakve groznice uzrokovane ujedom), pa postanu walkeri.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  9. #834
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odlična epizoda, mislim da je sada i izvjesno da ćemo se sa Morganom družiti neko duže vrijeme, poslije ovakvog gradjenja lika i cijele jedne epizode posvećene samo njemu, nadam se da mu se nista nece desiti, ali ocekujem probleme sa Rikom zbog ovakvog stava, da je svaki zivot i u ovakvim uslovima dragocjen. ima li ko kakvu dojavu o Glenu?

  10. #835
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    ja sam ladno mislio da je "Fear the walking dead" zapravo nastavak "walking dead-a" i sve se cudim o cemu vi odje pricate (i cudim se dje su stari likovi), a ja opleo vec 6 epizoda "Fear twd-a", blagos meni..

  11. #836
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da fear the walking dead i nema vise epizoda, ta serija opisuje desavanja uoci walking dead-a

  12. #837
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    pa i vidi se da je period "prije" walking dead-a, i sve cekam i cekam da se ova nova ekipa sretne s Rikom i ostalima hahaha, e pa.. Sad bas ne znam dje sam stao sa TWD. Odakle je poceo TWD posle ove poslednje velike pauze? Jer i ne znam vise koju sam poslednju epizodu pogledao

  13. #838
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Izashlo par ep nove sezone, vjerovatno si proshlu odgledao do kraja...

    Sent from tapatalk
    #fakenews

  14. #839
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    6ta sezona je nova? jer sam poslednji put gledao do kraja sto je bilo, onda je pauza naslijedila

  15. #840
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jeste 6ta je nova. Pa ne citaj sledece kad vec nisi gledao.




    Iznervira me ova zadnja ne sto nema puno akcije bas mi bila ok iz pocetka ali hej, lik zivi u sumi sam evo masu nesto, on i ta koza mu, i plus je Aikido "master" i na kraju ga 'ladno gricnu JEDAN walker, aaaaa ma nemoj, i jos ako se Glenn pojavi u sledecu e tek necu vjerovat'.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  16. #841
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tacno to sam i ja pomislio, kako banalna smrt za covjeka koji je bio sposoban cijelu infrastrukturu sebi da obezbjedi za relativno lagodan zivot uprkos zombijima.

    @stevann na početku prve epizode šeste sezone imaš "previously", nije baš najsrećnije odrađeno ali vratiće ti se brzo šta, ko, dje, kako ...

  17. #842
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Hm, ne iznenadi me ovo za Megi posto cuh od nekih sto su citali strip da je to neki nadolazeci "dogadjaj" za nju.
    Ron iznenadjujuce normalan u ovu epizodu, al ocekujem nesto retardirano da uradi do finala.
    Oko Glenna sigurno ce bit u finale polusezone...
    Malo mi je smijesno kako ne mogu da ukljuce vise ovih glavnih likova, no imamo posebnu epizodu o Morganu, ili neke ludacke scene Kerol, ali kad su svi na okupu, onda samo nekii likovi ispare kao Kerol potpuno u ovu, a Morgan je imao neku cameo ulogu. Iscrnjacim se kad gledam ovu Dijanu, uff, zena je presmor. Isto i lezbejke. A najjace kad gledaju Dzesi kada je luda sto ubi onoga walkera. :lolblue:


    Taman sceh da recem da Deril ne postoji u ovu polusezonu ali evo sledeca epizoda je o onome trojcu sto odvodi walkere od Aleksandrije.

  18. #843
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Filler epizoda skroz, slobodno se moze preskociti i nece se nista bitno propustiti. Znam da ne treba gledati u sitna crevca ovu seriju jer je prepuna mana ali i dalje mi toliko smeta kada vidim kako se ovi skroz opusteno kolju sa zombijima golim rukama i krv im leti u usta i nekim cudom nikada se niko ne zarazi. Glupo mi bilo i sto Deanna kao nije znala da se zombiji ciljaju u glavu. Samo da se doceka dok zombiji probiju ogradu pre nego sto ovi pocnu da se oblace u one grcke toge koliko filozofiraju.

  19. #844
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Ako ćemo da sitničarimo, ako su zombijima organi istrunuli kao onima u kanalizaciji u ovoj epizodi, šta je to što ih pokreće, jer je i mozak sigurno istrunuo?

    Ako nema mozga, nema ni zombija, što bi značilo da je do sad većina zombija koji su se vratili na početku epidemije onesposobljeno prirodnim procesima i treba se boriti samo sa nedavno pretvorenima.

    Oću da kažem da nema smisla tražiti neku veliku realnost u seriji o zombijima
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  20. #845
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    dje je realnost u tome sto zombiji JEDU, hrane se, a sto vari tu hranu? organ koji je istrunuo poodavno I sto ce im ta hrana uopste, kad definitivno ne mogu crc od gladi, samo im metakucelo moze presudit?

    taj koji trazi realnost u seriji, neka je ne gleda slobodno

  21. #846
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Ne znam cemu ove debilne scene. Deril ne umije da ubije walkera bez crossbow-a i ne moze otvorit torbu. Abraham se dere na walkera... i naravno drzi se za ruke sa walkerom (bukvalno ga walker drzi za ruku kad ostavi ono ruku na ogradu :lolblue i ona nebitna plavusa sto upade izmedju dva walkera, a ono ne moze. :lolblue: No me sad zanima, dje ce ona silna grupa walkera...

    Call for help od Glena? Vec su pocele teorije, mio mi je lik, al su smorili oko te price.

  22. #847
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    485
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Ao ao ao, evo upalih ovu novu epizodu i evo ga Glenn ziv i zdrav, jos se i popravio malo... i ugasih, makse, ne mogu ja ovo, bataljujem.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  23. #848
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Hahahahaha, bas treba imat volje da se nastavi ovo.
    Ahaha, porasla mu kosa u taj dan sto je bio ispod kontenjera. :lolblue:
    Ocekivano, ja ne znam ima li toga koji je mislio da je stvarno mrtav, a siguran sam da ovi portali pisu uuuu, kakav twist i cuda, preokret, najbolja epizoda, maheeeeeeeeeeeeeeeee. Autogol odradise, a siguran sam da je showrunner mislio e kako cemo da ih iznenadimooo, ovo nikad nece predvidit!

    Ali najjaca scena, drzi se jednom rukom za ogradu, a drugom pali hedsotove. :lolblue:

    Finale ce ostavit na neki cliffhanger, sigurno iz jedne scene iz stripa dje ce onaj smarac Ron upucat Rika ili Karla (naravno, prezivjet ce!).

  24. #849
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Taman ću pogledat...Ako je tako kao što kažete, nije šteta, neće mi biti prva serija koju sam prekinuo sa gledanjem zbog pada kvaliteta...
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  25. #850
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Uopste mi se ni ne pizdi sto su ostavili Glenna zivog, od serije i tako nemam vise nikakva ocekivanja i sad samo testiram sebe koliko jos mogu da izdrzim. Posto je Glennova smrt u stripu mnogo upecatljivija pizde sa AMC-a nisu htele nikako da jedan od glavnih likova umre obicnom smrcu, gde ga niko nece videti i gde se nece izredjati jos 10 glavnih likova koji ce kukati nad njim i ostatak sezone filozofirati o tome. Kad smo vec kod filozofiranja sa onom klinkom su vala presrali za sve vreme koliko se emituju, verovatno nece nikada uspeti da smisle nista toliko bljutavo pateticno proserski od onog The world is trying to die... I naravno i ova epizoda je zapravo samo bila zagrejavanje za sledecu, a sledeca ce biti zagrejavanje za drugu polusezonu a ona za sledecu sezonu pa ta za onu tamo dokle god ovima budu kapale paruzdine od zombirane americke publike koja je navikla da guta sva sranja koja ovi izaseru.

Page 34 of 42 FirstFirst ... 24303132333435363738 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dead Space 2
    By Don Danilo in forum Game Server CG
    Replies: 12
    Last Post: 10-02-11, 17:37
  2. K: Red Dead Redemption Ps3
    By M.O.B in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 06-08-10, 14:13
  3. Shaun of the Dead
    By funestis in forum Film
    Replies: 6
    Last Post: 12-12-05, 07:50
  4. Walking
    By MrGood in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-04, 18:55
  5. Walking in the Clouds / 2004
    By MrGood in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 10
    Last Post: 11-03-04, 20:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •