Results 1 to 6 of 6

Thread: Dobro de...

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Dobro de...

    Po svoj prilici neki hipermoderatori su maknuti sa položaja, tako će se stanje na forumu možda "normalizovat". Normalizovat pod navodnicima jer, bogme, ni prije nije bio nešto posebno normalan, no aj, barem nema diktature prepotentnih navijača sa baseball palicama.

    Za Makavelija znam da ne moderise prekomjerno, Zippy je nova, ma i ona mi se čini ka normalna osoba. Doduše, i dalje mislim da su pravila koja su postavljena totalno promašena. Možda bi trebalo poslušat neke od forumaša i njih revidirat.

    No na učesnicima, pogotovo ovim starim (normalnim), leži odgovornost za kvalitet foruma.

    U svakom slučaju dobro po forum. Doooobro

    Ja nemam vremena za neko veće učešće, ali možda navratim kad tad na kafu i pićence. Pingvinu pohvalu za racionalno razmišljanje i nebojaznost od revidiranja stavova.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako vecina vas misli da su pravila "promasena", onda nam ne preostaje nista drugo nego da ih promijenimo i prilagodimo vecini. Pretpostavaljam da je svima u intresu da upristojimo ovaj forum i da od njega napravimo normalno mjesto za razmjenu misljenja i ideja (ovo naravno podrazumijeva i malo "ostrije" polemike

    Ukoliko imate neke konkretne zamjerke ili prijedloge mozete ih ostaviti ovdje. Potrudite se da od ovog topica ne napravite jos jednu politicku raspravu.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro, precerah sa "promasena"... no vidim da su i pravila znatno revidirana u odnosu na prvo izdanje. Moja greska, sto ih nijesam procitao opet.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Dobro de...

    Quote Originally Posted by Beranac
    Ja nemam vremena za neko veće učešće, ali možda navratim kad tad na kafu i pićence.
    Samo ti donesi dobrih vijesti kao ono od Predsjednika Luksemburga i vazda dobrodosao :?
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nikad svi nece biti srecno, al su najgori ovi sto se bune samo, a neamju ni jedan predlog, nego vazno je buniti se....
    meni da se nesvidja ovaj forum ne bi dolazio vamo, il bi konkretno predlozio sta da se radi, a ne bi svaki cas otvarao teme da kukam...
    :roll: :roll:

    I beranac u samom postu si prekrsio pravila foruma, tacnije izvredjo si moderatore, pa se posle cudis sta i kako...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opa, jos jedan navijač... suuuper. Ako budes nastavio u tom polupismenom stilu uskoro ćes biti kvalifikovan da moderiraš Sport.

    A sad, voljno. Ili time-out, ili koji već izraz koristite u vašem žargonu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •