Page 396 of 757 FirstFirst ... 296346386392393394395396397398399400406446496 ... LastLast
Results 9,876 to 9,900 of 18913

Thread: stvari koje vas nerviraju

  1. #9876
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I sa 23 se predozira, to bi stvarno bila tuzna sudbina tu tu tu, daleko od moje kuce

    poslato paukom
    istrajan budi.

  2. #9877
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Sa 25 u Farmu ulazi, ako nekako pretekne predoziranje..

  3. #9878
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  4. #9879
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,614
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Sto je sa ovim reli vozacima po Dalmatinskoj?

    Jel' ovo neki novi trend?

    Vidim i kineza ima na tone...

    Mjenja se ova Podgorica drasticno, iz dana u dan...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #9880
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ^Mijenja jer se sve i svja spustilo do Podgorice...sa svake strane napalo i spopalo, i svi se čude sem Podgoričana...ali neka, ne mari.


    OT- Puni poštanski sandučići flajera. Sad su počeli da napadaju sa nekim veličine dnevne štampe.

  6. #9881
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Kineza po Vranicima koliko oces.
    A mijena se Pg,evo septembar,djeca ce u skolu,vracaju nam se odozgo,jos dvije ture ove godine,svinjokolj,pa nova godina,mozda solo koji put za drva.

  7. #9882
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Ove cesme sto se ne mere topla voda na njih ubost trika nema. Malo ulijevo led ledeni, malo udesno vrelina nevidjena, po sredini jedno od to dvoje. Kapirate li sto ocu da kazem? A? A?

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  8. #9883
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ajde Podgorica Podgoricanima, odma neka NVO za procerivanje dosljaka.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  9. #9884
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Ove cesme sto se ne mere topla voda na njih ubost trika nema. Malo ulijevo led ledeni, malo udesno vrelina nevidjena, po sredini jedno od to dvoje. Kapirate li sto ocu da kazem? A? A?
    Nije do slavine. Do vode je, garant. Vodu bih mijenjala -.-

  10. #9885
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Moze bit i do brojlera. Kad smo vec u kupatilu, nerviraju me oni dupli lavaboi i kad kupatilo nema bide. Zamisli, ugradit dzakuzi i hidromasaznu tus kabinu a ne ugradit jedan mali bidejcic. Dzaba nekim ljudima pare ka' ne znaju da zive. Bitno je da je 'talijanska keramika...'talijanska my ass.

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  11. #9886
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,962
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    dobra dobra riba
    Tu es mon héro!

  12. #9887
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Ove cesme sto se ne mere topla voda na njih ubost trika nema. Malo ulijevo led ledeni, malo udesno vrelina nevidjena, po sredini jedno od to dvoje. Kapirate li sto ocu da kazem? A? A?

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    kapiram i te kako! Mi se pogoresmo u kadi, kako koje udje u kupatilo čuješ vrisak i posle kreće salva psovki kakve samo u našega naroda imade Ali kod mene je do pritiska hladne voe koji je nikakav i vode iz bojelra koji je prejak KAKO? Ne znamo ali tako je
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #9888
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,614
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Vrsni vozaci koji ne znaju koja je brza traka pa njome idu 2 put' ispod ogranicenja...

    A onda neki nakrcani auto star 30 godina sa SRB registracijama pretice 5 minuta to isto auto sa desne strane i na kraj ga (do suzenja) ne pretekne...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #9889
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Mozda malo razmazeno jer ne utice licno na moj zivot ali moram da kazem - reality emisije (da ne kazem showovi)
    Cak ne toliko i one, boli me krac za njih i one koji se godinama i mesecima vucaraju i smrde po njima ali mi sada vec prelazi u ogromnu mrznju koliko im novine koje bi trebale da budu sredstvo informisanja o BITNIM stvarima (zuta stampa je nesto drugo) posvecuju paznju kao da su okupili najveci krem ovog drustva, sve same akademike i naucnike, one koji bi jos malo trebali da nadju lek za rak i iskorene glad u svetu. A ne kojekakve bitange, najgori olos i sljam, obicne kurvetine koje to zapravo nisu, nisu one kurvetine nego zapravo starlete sto zapravo znaci da su skupe kurvetine! Dovlace neke propale zvezde na koje je i Bog Otac zaboravio ali ne i razni Milomiri Marici i koji moraju te tuzne i propale kreature da vucaraju iz Parova u Maldive, iz Maldiva u Velikog Brata, iz VB u Farmu, iz Farme u Dvor dok ih na kraju ne smeste u ludnicu jer su prosli po deset puta kroz sve moguce realityje pa ne mogu da se naviknu na zivot bez kamera. A sve zato sto su oni mnoooogooooo zanimljivi, jojjjj kako su zanimljivi kad se ponapijaju ko zadnje svinje pa uzmu pa se svadjaju i kreste i vriste ili kad se vacare i drpaju one kurvetine, tj. starlete jer to dize gledanost a nekima i nesto drugo. A posto narodu koji ne zna sta ce od dosade nije bio dovoljan ne jedan, ne dva, nego TRI realityja istovremeno jer tri su za srecu, sada mozemo ocekivati pravu EKSPLOZIJU najgoreg prostkaluka i k*rvarluka, ozderavanja i smrdjenja u tim izolovanim oborima ljudskog taloga. Konkurentne emisije su se dobro spremile, dovedene su sve proverene opcije i prekaljeni ucesnici, k*rvama treba promocija, propalim zvezdama treba jos samo malo laznog sjaja da i dalje misle da su bitni, Kristijan Golubovic treba da odlozi zatvor a narodu treba tumor na mozgu! Oni koji ga nece direktno dobiti zapravo gledajuci ta sr*nja ce ga dobiti pasivno, kroz novine, svi ce o tome pricati, niko ne sme pobeci od toga jer to je ono sto nam treba, kakav visok zivotni standard, kakva uredjena drzava, suzbijanje kriminala i korpucije, nama trebaju Miki, Gastoz, Milic, Era, Stanija, Darija, Talija, to su bitne stvari ostalo su sitnice.

    Koliko ste vi u CG srecni sto to nemate, zapravo Srbija se zrtvovala da vas postedi tog zla pa je osmislila REGIONALNE realityje jer je Srbin ispao najpametniji i sve je zajebao.
    Last edited by Severnjak; 31-08-15 at 08:39.

  15. #9890
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sujeta.

  16. #9891
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Mozda malo razmazeno jer ne utice licno na moj zivot ali moram da kazem - reality emisije (da ne kazem showovi)
    Cak ne toliko i one, boli me krac za njih i one koji se godinama i mesecima vucaraju i smrde po njima ali mi sada vec prelazi u ogromnu mrznju koliko im novine koje bi trebale da budu sredstvo informisanja o BITNIM stvarima (zuta stampa je nesto drugo) posvecuju paznju kao da su okupili najveci krem ovog drustva, sve same akademike i naucnike, one koji bi jos malo trebali da nadju lek za rak i iskorene glad u svetu. A ne kojekakve bitange, najgori olos i sljam, obicne kurvetine koje to zapravo nisu, nisu one kurvetine nego zapravo starlete sto zapravo znaci da su skupe kurvetine! Dovlace neke propale zvezde na koje je i Bog Otac zaboravio ali ne i razni Milomiri Marici i koji moraju te tuzne i propale kreature da vucaraju iz Parova u Maldive, iz Maldiva u Velikog Brata, iz VB u Farmu, iz Farme u Dvor dok ih na kraju ne smeste u ludnicu jer su prosli po deset puta kroz sve moguce realityje pa ne mogu da se naviknu na zivot bez kamera. A sve zato sto su oni mnoooogooooo zanimljivi, jojjjj kako su zanimljivi kad se ponapijaju ko zadnje svinje pa uzmu pa se svadjaju i kreste i vriste ili kad se vacare i drpaju one kurvetine, tj. starlete jer to dize gledanost a nekima i nesto drugo. A posto narodu koji ne zna sta ce od dosade nije bio dovoljan ne jedan, ne dva, nego TRI realityja istovremeno jer tri su za srecu, sada mozemo ocekivati pravu EKSPLOZIJU najgoreg prostkaluka i k*rvarluka, ozderavanja i smrdjenja u tim izolovanim oborima ljudskog taloga. Konkurentne emisije su se dobro spremile, dovedene su sve proverene opcije i prekaljeni ucesnici, k*rvama treba promocija, propalim zvezdama treba jos samo malo laznog sjaja da i dalje misle da su bitni, Kristijan Golubovic treba da odlozi zatvor a narodu treba tumor na mozgu! Oni koji ga nece direktno dobiti zapravo gledajuci ta sr*nja ce ga dobiti pasivno, kroz novine, svi ce o tome pricati, niko ne sme pobeci od toga jer to je ono sto nam treba, kakav visok zivotni standard, kakva uredjena drzava, suzbijanje kriminala i korpucije, nama trebaju Miki, Gastoz, Milic, Era, Stanija, Darija, Talija, to su bitne stvari ostalo su sitnice.

    Koliko ste vi u CG srecni sto to nemate, zapravo Srbija se zrtvovala da vas postedi tog zla pa je osmislila REGIONALNE realityje jer je Srbin ispao najpametniji i sve je zajebao.
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  17. #9892
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,876
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    mene iskreno vise nerviraju ovi pacenici sto pamet prosipaju po tviteru i fejsbuku pljujuci po farmi i ostalim emisijama takvoga tipa. Ako ti se ne gleda, prebaci kanal ili ugasi TV
    look right through me

  18. #9893
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,614
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Ja evo niti znam sto se emituje niti dje. Nasu TV ne gledam, posebno PINK i sl. teletabisne televizije a i sve ove 'zute portale' sam blokirao pa mi se ne pojavljuje kad neko neko uvati za guzicu na farmi ili dje vec... Izgleda cu morat' pocet' i ovdje na 'ignore' stavljat' ove sto pominju iste i bicu miran.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #9894
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Po vasim novinama verovatno mnogo manje izvestaju, ovde iskace sa svih strana. Cak mi ni to iskakanje ne bi toliko smetalo ali poseban nalet inspiracije sam dobio kad sam video da stalno vrte jedne te iste ljude, pa jbm mu mater i pravi glumci se smuce ljudima i ne glume u svim zivim serijama, ovi prezivljavaju time sto nastupaju u raznim realityjima. Inace protiv samih tih emisija nemam nista protiv ali samo da im se ne posvecuje tolika paznja, i u Americi ima gomila tih emisija ali to gleda jedva 1% stanovnistva i nece u Washington Postu ili New York Timesu pisati kako je Snooki pokazala pcku ili tako nesto. A ovde govore o nekoj milionskoj gledanosti, ispade da svaki peti-sesti gradjanin pomno prati te realityje.

    Neka me neko pogresno ne shvati nisam mislio da zapocinjem neku diskusiju o ovome, ali ono nema sanse da bi mi objavili u bilo kojim novinama. Narocito nisam hteo da bude toliko ozbiljno shvaceno jer sam ocito hteo da ta kritika bude delom u saljivom tonu.

  20. #9895
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,866
    Thanks Thanks Given 
    196
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Vladino objasnjenje-Razvijao bi se sjever nego ga Hebe globalna kriza.
    Golom guzicom po glavi bi im skaka'.

  21. #9896
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Kad nisam u svojoj skoOoOli mene moja dusha boOoOli ...a njihovi rozi baloni neka polete i ispune im sve zelje...

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  22. #9897
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Seganje drva i ovi apdejtovani segaci, sa onim cjepkalicama, koji ne jebu zivu silu nego u 10 sati navece deru ka srecni... Ludilo.

  23. #9898
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovi kilometrazni postovi copy/paste koje niko ne cita
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  24. #9899
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,614
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Prodavci sa pricom "ovo mi je zadnji a vec je rezervisan, jedino da ga sad odma uzmes" kao i kupci sa pricom "jedino da mi spustis na xx eura jer mi nude isti/bolji za xx eura"

    Sjasi/te.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #9900
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Malo sta me nervira jer to eliminisem na vrijeme, ali dosta toga ljuti.. Gnjavaza.
    Kad neko pokusava da udje u konflikt ... a i prije starta je jasan rezultat u moju korist...


    Hvala Lepo

Page 396 of 757 FirstFirst ... 296346386392393394395396397398399400406446496 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 14:55
  2. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 17:45
  3. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 15:12
  4. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  5. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •