Page 175 of 569 FirstFirst ... 75125165171172173174175176177178179185225275 ... LastLast
Results 4,351 to 4,375 of 14205

Thread: Jeftine avio karte

  1. #4351
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    e ovo se cekalo!!! moze se leceti svuda plus je i Venecija blizu...sjaaaajno

  2. #4352
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    E sad ako je neko bio na Kubu neka se javi da ga priupitam jer je svaki savjet dobrodosao. Planiram za novu godinu i praznike..Od 27dmog decembra popodne ili 28mog pa do 15 januara. U tom rasponu 2 nedjelje. Dje da gledam za karte? Tamo planiram rent a car da se obidje sve, i mijenjanje smjestaja a ne samo Havana.

    Takodje mi treba info kakav im je internet, moze li se kupiti kartica i kakav je signal na mobilnom internetu? I koliko kosta opcija satelitskog interneta u oba smjera za 15 dana?
    Neko moje iskustvo, mada sam tamo bio agencijski
    Da ti odmah za Net kazem ne zanosi se. 128k je najbrze sto mozes da vidis, a skupo je u krv. Mislim da je 10eura bila za nekih 4 sata, za koje jedva mozes mejlu da pristupis.
    Havana je magican grad. Srecom bili smo 3 dana, umjesto standardnih 1 koliko je najcesce. Euro i dolar su izjednaceni kad kupujes i izjednacen je sa kubanskim novcem koji koriste turisti. Sad ako ides sam bez pratnje politickih komesara, mozda mozes bolje proci jer sam stava da 10 dolara mogu pola drzave da kupe. Varadero je standardna tura dalje. Gomila hotela za strance, dje je lokalnij populaciji zabranjeno uci bez propusnica. Krstarenje katamaranima je nezaboravno iskustvo, samo je cijena oko 80eur cini mi se. Obavezno poci na grob Ce Gevare, komunizam u punom sjaju. Mnogo je ljepsa strana ostrva ka Karipskom moru nego ka Floridi. Cienfuegos i Trinidad su vise Kuba sa slika nego Havana. Stari automobili su u Havani za turiste. Ostali voze kineske modele i francuze
    Posjetiti oblast oko Pinar del Rio.
    Nisam siguran da mozes da uzmes Rentacar. Havana je jako problematicna, vecina lokala je kao Maine 90tih, nemoj da vam se zenska pratnja sablaznjava. Meni je pred zenom nudjeno, a i njoj muskarci. Sve u svemu, za sada Japan, pa Kuba pa x mjesta pa ostali

  3. #4353
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    iiidemo

    ❕ NEW COUNTRY & ROUTES
    Starting this August, we will be flying from Podgorica in Montenegro, a new country on the WIZZ map, to Milan Bergamo and Munich Memmingen!

    ✈ Tickets are already on sale with prices starting at €24.99!*
    ➡ Book your flight today at wizzair.com

    *One way price including taxes, administration and other non-optional charges and small cabin bag (max: 42x32x25cm). Large cabin bags and each piece of checked-in baggage are subject to additional fees. Number of seats at indicated prices are limited.
    Je li ko vidio ovaj povratak iz Minhena? Lakvo je ovo vrijeme Leta od 9:45 - 9:30 a u polasku normalan let od 10:00 do 13:50 ???

  4. #4354
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Idemoooo bre krmaciiiiiiiceeeeee


    Guten abden meine damen, ich heisse Gando, treba li kobasica i sobeeeeeeee
    One Ring to Rule them all...

  5. #4355
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Kako ce da se sljaka po njemackoj joooj burazere.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

  6. #4356
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    One Ring to Rule them all...

  7. #4357
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Guten Abend.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  8. #4358
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Pg-Peking-Pg. Jul, 15 dana. Pomagajte.
    In vino veritas

  9. #4359
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    435 eura beograd Peking 2 - 18 jul sa qatar airways

    Ako ideš turistički onda ti nebi preporučio 15 dana Peking jer sam nedavno bio u Peking i shanghai i u pekingu ti je dovoljno 5-6 dana da bi vidio kineski zid, forbidden city, temple of heaven itd

    Imaš np za 550 eura od 4 - 20 jul beograd -shanghai i onda Peking - beograd sa flydubai i Emirates... Između Peking i shanghai imaš voz ili avion za 50-60 eura

  10. #4360
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    black,
    koliko Vas je islo na ovu turu. trosak puta (posebno za auto posebno za smejstaj) i dana vremenski.
    4 osobe. 7 nocenja + plus po noc u put. Mislim da je Nica bila 230-240 stan za 3 noci ali bas los... U La Speziu odlican stan za 240 2 noci sa odlicnom lokacijom i besplatnim parkingom. Milano 2 noci Hilton, bruka hotel za 280 sa svim taksama i sl na neku akciju. 3900km, prosjecna potrosnja 6.0 po kompjuteru. za autoput sam zaboravio al masu ima da se placa. Uglavnom po mom sudu dzabe nas je ispalo jer kad se podijeli na 4voro nije neka para a grdilo se vidi...Savjeti svima da idu na ovu turu, samo zaobidjite Cannes, mozete zaobici i St Tropez slobodno bez ako vam je do cekiranja na facebook. Htio sam da idem u Aix En provance i menton ali drugi put.

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Neko moje iskustvo, mada sam tamo bio agencijski
    Da ti odmah za Net kazem ne zanosi se. 128k je najbrze sto mozes da vidis, a skupo je u krv. Mislim da je 10eura bila za nekih 4 sata, za koje jedva mozes mejlu da pristupis.
    Havana je magican grad. Srecom bili smo 3 dana, umjesto standardnih 1 koliko je najcesce. Euro i dolar su izjednaceni kad kupujes i izjednacen je sa kubanskim novcem koji koriste turisti. Sad ako ides sam bez pratnje politickih komesara, mozda mozes bolje proci jer sam stava da 10 dolara mogu pola drzave da kupe. Varadero je standardna tura dalje. Gomila hotela za strance, dje je lokalnij populaciji zabranjeno uci bez propusnica. Krstarenje katamaranima je nezaboravno iskustvo, samo je cijena oko 80eur cini mi se. Obavezno poci na grob Ce Gevare, komunizam u punom sjaju. Mnogo je ljepsa strana ostrva ka Karipskom moru nego ka Floridi. Cienfuegos i Trinidad su vise Kuba sa slika nego Havana. Stari automobili su u Havani za turiste. Ostali voze kineske modele i francuze
    Posjetiti oblast oko Pinar del Rio.
    Nisam siguran da mozes da uzmes Rentacar. Havana je jako problematicna, vecina lokala je kao Maine 90tih, nemoj da vam se zenska pratnja sablaznjava. Meni je pred zenom nudjeno, a i njoj muskarci. Sve u svemu, za sada Japan, pa Kuba pa x mjesta pa ostali
    Hvala na savjetima!

    Definitivno cu tamo ali ne mogu naci karte povoljne sanse nema, 3 mi trebaju pa pomagajte ako imate vremena jer bih to sad uzeo sto prije.
    Last edited by Black; 13-05-16 at 12:28.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  11. #4361
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Razmatramo i Maroko za jesenje putovanje... cini mi se najlakse Rajanom preko šarloe?
    Koji itinerar za tamo? Jedno 8-9 dana max, nemam zivota da duzimo. Marakeš 4 noci? Fez? Izleti jednodnevni?

  12. #4362
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    4 osobe. 7 nocenja + plus po noc u put. Mislim da je Nica bila 230-240 stan za 3 noci ali bas los... U La Speziu odlican stan za 240 2 noci sa odlicnom lokacijom i besplatnim parkingom. Milano 2 noci Hilton, bruka hotel za 280 sa svim taksama i sl na neku akciju. 3900km, prosjecna potrosnja 6.0 po kompjuteru. za autoput sam zaboravio al masu ima da se placa. Uglavnom po mom sudu dzabe nas je ispalo jer kad se podijeli na 4voro nije neka para a grdilo se vidi...Savjeti svima da idu na ovu turu, samo zaobidjite Cannes, mozete zaobici i St Tropez slobodno bez ako vam je do cekiranja na facebook. Htio sam da idem u Aix En provance i menton ali drugi put.


    ja sam bio do rima kolima i isto slicna predobra tura po toskani ali npr nikad se ne sjetim da vodim evidenciju o trosku (putarine gorivo itd) ne nesto zbog sebe ali ovako kad te neko pita da mozes da objasnis. s obzirom na novonastalu avio relaciju pg-milano mislim da cu sig sa rent-a-car odradit jednu turu juga francuske koju si ti naveo i zapoceo. i misim da ne bi trebalo puno da ispane. naravno uz savjete da se preskoce ovih par gradova.
    inace autoput po italiji raznosi a nema sanse da mozes izracunat koliko ce da te ispane.
    f6

  13. #4363
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Razmatramo i Maroko za jesenje putovanje... cini mi se najlakse Rajanom preko šarloe?
    Koji itinerar za tamo? Jedno 8-9 dana max, nemam zivota da duzimo. Marakeš 4 noci? Fez? Izleti jednodnevni?
    samo bih dodao da pogledas do milana wizzom a iz milana ryanom za maroko. stvarno mi se nesto muka sa tim bavit a sto rece gandalf bolje da sam o tome razmislio za ovaj period nove godine.
    f6

  14. #4364
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Posto je trajekt Bar-Bari povratna?

  15. #4365
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Sada je aktuelan na Etihad promo kod JUNE30, popust do 30% pa vrijedi i to pogledati iz begrada mozete bilo dje. Od 5 do 20juna je uslov da ide prvi let a drugi povratni nije obavezan da bude izmedju tih datuma.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  16. #4366
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    ja sam bio do rima kolima i isto slicna predobra tura po toskani ali npr nikad se ne sjetim da vodim evidenciju o trosku (putarine gorivo itd) ne nesto zbog sebe ali ovako kad te neko pita da mozes da objasnis. s obzirom na novonastalu avio relaciju pg-milano mislim da cu sig sa rent-a-car odradit jednu turu juga francuske koju si ti naveo i zapoceo. i misim da ne bi trebalo puno da ispane. naravno uz savjete da se preskoce ovih par gradova.
    inace autoput po italiji raznosi a nema sanse da mozes izracunat koliko ce da te ispane.
    Imam sacuvane sve racune, racunam da cu imati vremena da se presaberem narednih 2-4 dana pa saljem..
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  17. #4367
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    mojsije,
    Mene je karta iz Barse za Fes ispala 17e a iz Marakesa 25
    Fes dva dana, Marakes 2 dana, Essouira 1 dan, onaj plavi grad, ne znam kako se pise, isto 1 dan...desert safari ti je nesto najjace tamo...ostalo hm i nije nesto, posle 3-4 dana dosadi gledati onoliku bijedu
    dobra konekcija je sada ova sa Milanom inace moze Sarloa samo sto treba gledati da to nije ljeto a i svakako ne bih preporucio Maroko ljeti...ako treba jos nesto cimaj

  18. #4368
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Ako neko zna neka postavi link treba mi hitno karta u jednom pravcu do berlina ili minhena sto jeftinije naravno od nedelje pa na dalje

    poslato sa 7 edge
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  19. #4369
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Ako neko zna neka postavi link treba mi hitno karta u jednom pravcu do berlina ili minhena sto jeftinije naravno od nedelje pa na dalje

    poslato sa 7 edge
    Ponedeljak do četvrtak za Minhen 160€ sa Adria ili u subotu za 120€

    Za ponedeljak:
    https://m.avia.kissandfly.de/preload...24SwP%24UcQ9Yw

  20. #4370
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by denxho View Post
    Ponedeljak do četvrtak za Minhen 160€ sa Adria ili u subotu za 120€

    Za ponedeljak:
    https://m.avia.kissandfly.de/preload...24SwP%24UcQ9Yw
    Hvala brate

    poslato sa 7 edge
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  21. #4371
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas -10% na svih letova prema Brisel (Ryanair)

  22. #4372
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Oce li mi ko objasnit ovu doplatu sjedista da izaberes za ryanair. Jel to def da ne mozes onda sjedjeti zajedno ili kasnije ako odradis checkin jedan za drugim mozes dobit sjedista jedno do drugog


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

  23. #4373
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja nikad nisam rezervisao sjediste, a uvijek smo bili jedno pored drugog.mislim da je to uglavnom fora da se uzme jos koji euro na cijenu karte

    Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  24. #4374
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I meni su bile vazda jedno pored drugog kad sam kupio nekoliko karata od jednom

  25. #4375
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pretpostavljam da ima neko ko kupuje karte preko onog scyscanera pa me interesuje jel to sigruno i na kako se to radi posto nemam blage veze o tome..

Page 175 of 569 FirstFirst ... 75125165171172173174175176177178179185225275 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 18:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 20:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 20:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 16:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 12:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •