Page 154 of 569 FirstFirst ... 54104144150151152153154155156157158164204254 ... LastLast
Results 3,826 to 3,850 of 14205

Thread: Jeftine avio karte

  1. #3826
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,651
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    kad mi kaze znas kakva je diskoteka u bec hahahah pa brate moj pored tolikog beca i mjesta da se posjeti ti mi podjes u diskoteku i pricas mi u kakav si restoran bio.
    f6

  2. #3827
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    apsolutno svaki put planiram da izadjem u lokalne pabove ili na nekog DJ-a ako nabasam ali do sad ni jednom nijesam izasao a okle posle 12-15 sati pjesacenja nema se zivota za to... imaju ljudi kompleks od toga jer kad se vrate neko ce ih pitati dje si bio i bruka puče ako ne kazu da se nijesu vadili iz restorana

  3. #3828
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skoljci View Post
    Kad pomenuste Blue Expres ja sam jednom htio da letim sa njima i raspitivao se ali niko nije znao o njima da mi kaze. Ja proguglam malo i nadjem na nekom sajtu utiske o njima i frapiram se...svi do jednog losi, zale se da otkazuju letove, da pomjeraju termine, sto cuda...ja se razbijem i ne odem sa njima.vidim posle dosta nasih leti sa njima i skoro niko nije imao neku vecu zamjerku

    Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока

    Meni se desilo da mi otkazu ...Let je bio Milano - Tirana. Daju mi opciju refund ili ako cu neki drugi njihov let da zovem call centar. Nadjem let koji mi odgovara ali se na telefon niko ne javlja (samo sam jos vise potrosio cekajuci da se neko javi sa centrale) . Nadjem njihov salter u Milanu i kazu mi da oni ne mogu nista i da zovem call centar famozni . Odustanem i kliknem refund i kupim kartu Meridianom. Refund sam dobio poslije 3 mjeseca. Poslije procackam internet i nadjem ista iskustva . Tako da sto se mene tice nikad vise.
    Kreč, kolica i mešalica.

  4. #3829
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E dosta sam nasao takvih iskustava...i isto nejavljanje na call centru.cak su neki refund nakon 5 mjeseci jos uvijek cekali.uzas, uniste ti putovanje

    Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  5. #3830
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,651
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    oce li ovo etihad malo kod nas?
    f6

  6. #3831
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    s obzirom da su najavili prije pola god da ce od ljeta biti uspostavljena direktna linija Pg-Dubai/Abu Dabi onda ova prica ima smisla

    skoljci respect za avatar i potpis

  7. #3832
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ako se mozes kako do stokholma dopremit ispod 50eur su povratne karte.

    Island je inace najskuplja zemlja na svijetu za turistu, pogotovo znam sa ti nijesi kamperski ili hostelski tip pa budi spreman da izdvojis nekih 200-250eur za noc u hotelu sa doruckom ili 170-200 za apartman.
    Busevi su u krv skupi kao i ture tako da ti se vise isplati rentirat auto za nekih 350eur za 7 dana. Ili 60ak po danu nego ici busom ili turama.

    Racunaj za 6nocenja sa avionskim kartama neces izaci ispod 3000eur nikako... Za te pare mozes dje hoces

    Drugar moj bio sa curom prosle godine
    Ova racunica je previse, ne mislim placat smjestaj preko 80e za noc, pogotovo sto treba makar 6-7 nocenja. Gledam ove ture sa rent a car, cine se sasvim okej, Ring road na primjer. 1500e max za nas dvoje cijela tura.

  8. #3833
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_sorrow View Post
    Meni se desilo da mi otkazu ...Let je bio Milano - Tirana. Daju mi opciju refund ili ako cu neki drugi njihov let da zovem call centar. Nadjem let koji mi odgovara ali se na telefon niko ne javlja (samo sam jos vise potrosio cekajuci da se neko javi sa centrale) . Nadjem njihov salter u Milanu i kazu mi da oni ne mogu nista i da zovem call centar famozni . Odustanem i kliknem refund i kupim kartu Meridianom. Refund sam dobio poslije 3 mjeseca. Poslije procackam internet i nadjem ista iskustva . Tako da sto se mene tice nikad vise.
    Mislim da su Meridiana i BlueExpess sada jedna kompanije ili pripadaju istom vlasniku.

  9. #3834
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    s obzirom da su najavili prije pola god da ce od ljeta biti uspostavljena direktna linija Pg-Dubai/Abu Dabi onda ova prica ima smisla

    skoljci respect za avatar i potpis
    etihad ce da poklopi cijelo ex-yu trziste

  10. #3835
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    ExYu trziste se dijeli na THY i Etihad.

  11. #3836
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ova racunica je previse, ne mislim placat smjestaj preko 80e za noc, pogotovo sto treba makar 6-7 nocenja. Gledam ove ture sa rent a car, cine se sasvim okej, Ring road na primjer. 1500e max za nas dvoje cijela tura.
    Nije taj Island ni tako mali-veci je recimo od Madjarske ili Srbije.
    Nije to Malta pa da se nedje namjestis i maltene pjeske sve obidjes,njih 300.000 ljudi se smjestilo na teritoriji 8 puta vecoj nego Crna Gora sto dodatno komplikuje turisticki obilazak Ne isplati se nedje uzeti bazu nego bi covjek morao ako zeli da vidi sto vise da promijeni nekoliko smjestaja za nedelju dana boravka.

  12. #3837
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    hm dobro...prosle god sam obisao 13 zemalja i da sam trosio toliko koliko pojedini 'trose' trebao bi mi manji stambeni kredit
    ne znam u cemu je tu fora MORA se ici u restorane da se jede a kad je kuci ode u restoran jednom u dva mjeseca...uzmi bre neku čoku i malo hleba i bucaj :P
    Nasi su ljudi cudni po tom pitanju i dosta izbirljivi. Nekad mi je bilo cudno, sad vise nije, skontao sam svi imaju svoj stil...

    Ja sam trenutno na Novom Zelandu, ni malo jeftina zemlja za nas standard. Ali opet prolazim smjestaj + hrana ispod 30eur dan. Spavam po hostelima + couchsurfing, hranim se na ulici... Sinoc sam spavao sa 5 drugih ljudi u istoj sobi, preksinoc sa 7... I kad to kazes nekom nasem razrogaci oci kap hoce da ga ubije. Ali razumijem ljude posto ja recimo nikad ne bih platio preko 40-50eur noc dje god se nalazio. Bili bi mi ispod casti.
    One Ring to Rule them all...

  13. #3838
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    e jos nijesam to probao, mislim na hostel ili couchsurfing...obicno idem sa djevojkom pa mi ne odg a pogotovo sto nosim prof aparat i laptop pa se ne bih usudio da to ostavljam po soba dje je jos par likova ali nemam nista protiv hostela...spavao sam u planinarskim domovima zajedno sa 20 ljudi tako da...
    Uglavnom se traze najpovoljniji hoteli sto blize gradu ili bar metro stanici...airbnb mi je sjajna stvar...jednom sam uzeo private room a vlasnika nijesam ni gledao...ali sto kazes, otprilike tu do 50e

  14. #3839
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ja kad sa zenom putujem uvijek uzmemo privatnu sobu bilo u hostelu ili airbnb. Sam uvijek hostel

    Nego valjalo bi se malo poci do Tonge

    One Ring to Rule them all...

  15. #3840
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Sve je to ko koliko ima novca i koliko moze, vj. i ja isti da imam dosta novca nebih gledao jel noc 100e ili 20e, jer jelte svi mi volimo luksuz i udobnost , ali ako covjek nema neka velika primanja uvijek sam za to da se na jedno putovanje potrosi manje para (u smislu da se glupi troskovi svedu na minimum) pa da se od ostatka opet planira neko novo putovanje .

    Prosle godine sam isao na 4 putovanja od po ~nedelju dana , vj. sam mogao poc na jedno i bahatit se a onda ostatak godine sjedjet kuci i josh uvijek vracat pare za taj jedan put, ali ja kao i vecina koja provodi vrijeme na ovoj temi voli da putuje pa sto bi rekli " bolje dvije ribe po jednom nego jednu dva puta ". Inace svakodnevno gledam ljude oko mene kako placaju agencije, kako placaju nenormalno skupe avionske karte , podju u inostranstvo pa sopinguju po trznih centara i chuda i onda kad nekom kazem da sam bio npr. u Portugal za 500e kao nemoguce, sta si jeo , jesi bio gladan, dje si spavao ...


    sto se tice smjestaja sad cu postaviti slike, hostrel dje sam bio sa drustvom prosle nedelje. Krakow , 500m od glavnog trga , cijena nocenja 6e (mjesec ipo ranije bukirano), cetvorokrevetna soba sa kupatilom u sobi, kuhinja na koristenje (mogucnost doplate za dorucak, ali kako ne ustajemo rano i ne volim pritisak da moram bit u 9h na dorucak dorucak otpada)

    vj. cu opet posjetiti krakow sa curom i gledao sam na sajt imaju sobu sa bracnim krevetom ili dvokrevetnu 15e po osobi sto je presmijesna cijena
    i onda ne vidim logiku zasto bi neko placao 100e dan, za hotel a u njemu ce da provede toliko vremena koliko ce samo da spava, a ostatak vremena vani

    Last edited by Stivi; 26-02-16 at 08:36.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  16. #3841
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    e jos nijesam to probao, mislim na hostel ili couchsurfing...obicno idem sa djevojkom pa mi ne odg a pogotovo sto nosim prof aparat i laptop pa se ne bih usudio da to ostavljam po soba dje je jos par likova ali nemam nista protiv hostela...spavao sam u planinarskim domovima zajedno sa 20 ljudi tako da...
    Uglavnom se traze najpovoljniji hoteli sto blize gradu ili bar metro stanici...airbnb mi je sjajna stvar...jednom sam uzeo private room a vlasnika nijesam ni gledao...ali sto kazes, otprilike tu do 50e
    u vecinu hostela imas private room, ili sobu sa 3 kreveta, jednostavno treci krevet platis i eto soba je vasa . A neuporedivo je jeftinije nego hotel a u vecini slucajeva je i blize gradu.
    Konkretno u Amsterdam kad sam bio placali smo krevet 20-30e po noci (razlikovala se cijena za svaku noc) , hostel je bio 200m od redlight ulice, dok moteli i slabiji hoteli udaljeni po 10km od grada su kostali po 130-150e za noc
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  17. #3842
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Hosteli su u 99% slucajeva bolji izbor od hotela sa 1-2 zvjezdice, vecina je moderno cisto i super
    To nije slucaj sa ovim gdje sam trenutno u Wellingtonu... Ovo mi je nad glavom
    Ali ne smeta za 20$ za noc. Prespava se i gas





    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Sve je to ko koliko ima novca i koliko moze, vj. i ja isti da imam dosta novca nebih gledao jel noc 100e ili 20e, jer jelte svi mi volimo luksuz i udobnost
    Nije ni do para. Boje se ljudi. Znam kad hocu ljudima da pomognem i organizujem nesto i kao spavate u hostel. I gledaju me kao da sam lud. Jednostavno nemamo tu kulturu ili naviku ili kako god.

    Svi misle putovanje treba biti skupo jer to je tako, to je turizam i to...
    Last edited by Gandalf_White; 26-02-16 at 08:55.
    One Ring to Rule them all...

  18. #3843
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    pa ima i toga , strah je chudo a i avantura je chudo
    ja npr ne podnosim vodice, volim svojoj masti da prepustim volji, prije toga google nas drug pomogne sta kako dje , iscita se , odstampa se i gas... dok masu ljudi voli da ima vodica da ih vodi da se ne iscimaju oko nicega , no organizovani busevi , vodici ...


    sto se tice hostela , pa na booking i na hw jasno stoji ocjena hostela konkretno ovaj gore je bio ocijenjen sa 8.7. Nikad mi se nije desilo na ocjenu 8+ da je hostel los, uglavnom sam se srijetao sa losim sa ocjenom 5 , ali tu je i cijena koja je minimalna u vecini sl.
    i josh jedna stvar koja mi se jako svidja kod hostela je upoznavanje novih ljudi. Sad u Berlin kad smo bili upoznali smo top lika iz Britanije, profesor eng.jezika, lud lik , putuje po svijetu i od npr takvog lika mozes samo da naucis nesto , u Poljsku upoznali Bugarku koja je bukvalno sa nama skitala uvece izlazila dok smo bili tu i tako ... i plus sto se tu upozna josh dosta nekih ljudi
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  19. #3844
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    jeste, znam ali ta private room kosta taman koliko i hotel... pa nije bas da odma uzmem hotel cim udjem na net...vazda se tu gleda i hostel i airbnb ali u 70% slucajeva zavrsi na booking.com a ovo ostalo na airbnb...da idem sam ili sa drugom onda moze sta god...sator ako treba ali sa djevojkom opet to mora biti 1/1
    Da ne bude da pricamo samo o ovome...evo nekih ludih cijena iz Milana...
    Madagaskar 370, Dom. Rep 380, Mauricijus 400, Zanzibar 400, Kuba 390...
    je*em ti vize i drzavu dje zivimo

  20. #3845
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Za Kubu ti ne treba viza. Ovo je strasna cijena + povratna iz tirane za milano 120-130
    One Ring to Rule them all...

  21. #3846
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,969
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    I smjestaj?

    Top cijena


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #3847
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovo za kubu je odlicna ponuda...Kao i madagascar. Je li moguće naći turističku/vodičku agenciju na Madagascaru koja te sprovodi te 7-10 dana po ostvru i slično...Malo je zajebano ići na slijepo tamo
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  23. #3848
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Imate li nesto vec isprobano i odspavano u Beogradu ?
    kad se vec spominju smjestaji,da i ja pitam jer ce mi trebati krajem marta na nekoliko dana,najveci mi je problem sto moram da idem autom pa moram trazit nesto sa parking mjestom,a da dajem 15 eura dnevno za neku javnu garazu mislim da ne bih toliko bio lud.
    sta predlazete?

  24. #3849
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Pa imas u Beogradu parking dzabe bez problema da nadjes,dje da placas bzv.

    Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  25. #3850
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Ima,ali uglavnom je to predaleko od bilo kojeg apartmana,ili da se uzme neki apartman malo zabaceniji dje je free parking..a ima i skupljih apartmana sa parkingom,ali mi se nesto ne daje 45-50 eura dnevno za stan-apartman u koji cu biti 5-6 sati

Page 154 of 569 FirstFirst ... 54104144150151152153154155156157158164204254 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 18:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 20:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 20:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 16:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 12:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •