Page 108 of 569 FirstFirst ... 85898104105106107108109110111112118158208 ... LastLast
Results 2,676 to 2,700 of 14205

Thread: Jeftine avio karte

  1. #2676
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    http://www.bravofly.com/vg1/booking/...=false&bgg=frd
    Jel dobra ovo ponuda sto mislite?
    Podgorica Podgoricanima!

  2. #2677
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Totalno ste me pogubili. Sa obzirom da je ovo prvi put da nosim smao ručni prtljag, recite mi da li u ručni prtljag može da ide parfem od 30ml?
    A što ne bi moglo? Providne bočice od do 100ml, ili originalno pakovanje koje ne mora bit providno.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  3. #2678
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Jeftine avio karte

    Samo zapakuj u onu plasticnu vrecicu i mirna si. Ona se zalijepi i ne smijes je otvarati dok ne pridjes kontrolu na izlazu iz aviona. To sam naucio u Cirihu jer su njihovi policajci na punktovima najveci smaraci na kugli zemaljskoj. Nisam jos isao do USA ali za sad vode debelo u odnosu na sve evropljane i pola azije

  4. #2679
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,346
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    1,200
    Thanked in
    671 Posts

    Default

    Ova kesa i potrpate bocice do 100 ML, ukupno ne smije preci 1L


  5. #2680
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

  6. #2681
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    jedna drugarica mi radi na aerodrom pa cu je priupitat kasnije bas sta i kako
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  7. #2682
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,346
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    1,200
    Thanked in
    671 Posts

    Default

    Kese bi trebalo da imaju da se uzmu na aerodromu

  8. #2683
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Da na aerodromu, a ako nemaju na aerodromu onda nemaju pravo ni da ti je traze... U sustini bi trebalo da ti je daju na mjestu dje je pregled prtljaga... U Briselu na Zeventemu ima automat, 1€ ubacis i izbaci ti kesicu... A ono sto se kupuje u fri-sopu ne potpada u ovu kategoriju... To se pakuje u one njihove vakum kese i niko te za to ne dira...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  9. #2684
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    totalno nebulozna pravila , ali totalno ...

    u Warsawu na aerodrom su nas sve peglali , mene bacili bocicu votke, iscimali me zbog kamerice, aparata ... a onda prosao kontrolu i tu su freeshop-ovi , i iz inata kupio 2l votke u freeshop (nebih se vucarao sa obicnom votkom, ali u pitanju je bila Soplica koje nema kod nas) i nisu mi je pakovali u nikakve kesice, nego sam ih onako ubacio u torbu i to je to, posao u avion lagano ... a ovamo im je smetala bocica .
    znaci totalno nebulozno, jer ako ne mogu da unesem parfem bez u zip kesicu, kako taj isti parfem sto kupim u freeshop im ne smeta ?


    mada mislim da je ovo sve vise stvar carine i sl. a ne dozvoljena i ne dozvoljena sredstva u avionu
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  10. #2685
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Zato što u freeshop ne mozes bombu da kupiš Tečnost može biti otrov, bomba itd.

  11. #2686
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    [QUOTE=Stivi;4038933]nije natega nego ono pravo , u cetvrtak odes PG-Brisel-Lisabon , ostanes 3-4dana sto mislim da je ok , a onda Lisabon - Porto, ostanes u Porto par dana i fino Porto - Brisel - Podgorica u sledeci cetvrtak i lagano ...

    7-8dana , dva grada, knap .

    sto se tice vremena mislim da je idealno jer krajem Maja i pocetkom Juna su temperature kod nas 30tak stepeni , a kod njih je slicna klima nasoj mozda par stepeni toplije, pravo znaci da se ide u bermude, majcica, malo prtljaga i lijepo vrijeme a josh je primorski grad


    ja bih prije posao u Lisabon svo vrijeme nego u Porto, ali je po meni ovo idealna kombinacija, da se vide oba grada po par dana, a sve ukupno karta moze da kosta 130-150e

    ps. malo me sad esseny razocarao sto se tice kupanja, ja sam ocekivao da se moze brcnut u taj okean , mada predpostavljam da ima meduza i sl.[/QUOTE

    Takodje sam zagrijan za ovu varijantu, Portugal, zemlja mojih snova Da li se moze iskombinovat da se ne spava u Briselu kod odlaska i u povratku? Planirao bih oktobar putesestvije. Naravno ako ryan leti iz pg u oktobar.
    Alternativa mi je norwegyan iz Dubrovnika za Madrid. Direktan let, oko 100Eur povratna ako sam dobro snimio.

  12. #2687
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Bila je povratna tirana tel aviv za 120 eur. Odatle mozes da se preko palestine prebacis do jordana. Nagovaram prijatelje da opalimo tel aviv, jerusalim, bejrut i onda za petru. Sve ukupno ispod 700 eur po osobi. I trip mi da uzmem rentakar i opicim pored mrtvog mora do jerihona. Ulazak u izrel i kuci

    Raspitaj se dobro prije nego sto krenes . Npr iz Izraela ne mozes da predjes uopste u Liban jer je zatvorena granica.Sa Libanskim pecatom ce Izraelci da te o jadu zabave i mogu da te i ne puste da udjes. (mene su peglali zbog vize za Maroko). A libanci te uopste nece pustit da udjes tamo ako ukapiraju da si bio u Izrael.
    Na kopnenim granicnim prelazima ne mozes dobiti Jordansku vizu , nego bi morao aplicirati unaprijed nedje u ambasadu i tako je dosta skuplje nego da je kupis na aerodrom.

    Tako da Ili idi ovo kako ti je @Gandalf rekao , odnosno na Jordan avionom pa kopnom za Izrael i zaobidji Liban. Ili kombinuj nesto sa avionima , sto ti dodje jako skupo. I Izrael je generalno jedna od najskupljih zemalja u kojoj sam bio.

    Ako te intresuju detalji pitaj...
    Kreč, kolica i mešalica.

  13. #2688
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Ovo sam cuo vec. Ali me interesuje da li se moze napraviti neka kombinacija da iz cuga obidjes ove zemlje. Tipa da udjem u izrael pa odatle preko palestine za liban. Odatle rentakar oko mrtvog mora do jordana, tj do petre i onda eventualno odatle kuci. Jordan ili liban svejedno.
    Ili su toliko zajebani izmedju sebe da ovo mogu da izvedem samo iz dva putovanja. Jedno u islamske drzave drugo u jevrejsku

  14. #2689
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    [QUOTE=Alexinho11;4042925]
    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Takodje sam zagrijan za ovu varijantu, Portugal, zemlja mojih snova Da li se moze iskombinovat da se ne spava u Briselu kod odlaska i u povratku? Planirao bih oktobar putesestvije. Naravno ako ryan leti iz pg u oktobar.
    Alternativa mi je norwegyan iz Dubrovnika za Madrid. Direktan let, oko 100Eur povratna ako sam dobro snimio.
    Ne mora da se spava u Brisel , jer sa Zaventem-a imas isti dan let za Lisabon, i taman ti ispada u 18h dolazis na Charleroi i u 22h letis za Lisabon, e sad u povratku ima da se ceka malo na aerodrom ili nedje da se skita .
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  15. #2690
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ovo sam cuo vec. Ali me interesuje da li se moze napraviti neka kombinacija da iz cuga obidjes ove zemlje. Tipa da udjem u izrael pa odatle preko palestine za liban. Odatle rentakar oko mrtvog mora do jordana, tj do petre i onda eventualno odatle kuci. Jordan ili liban svejedno.
    Ili su toliko zajebani izmedju sebe da ovo mogu da izvedem samo iz dva putovanja. Jedno u islamske drzave drugo u jevrejsku
    Moze da se izvede.
    Npr. Letis Tirana - Bejrut pa odatle let do Amana (oko 100eura ,kopnom ne moze jer je izmedju Sirija). Pa prosetas po Jordanu - Petra , Mrtvo more... A onda u Izrael udjes na prelaz kod Jerusalima (70 km je Aman - Jerusalim) i da budes jako strpljiv sa peglanjem na granicu. I povratak Tel Aviv - Tirana .
    Obratno ne mozes , zbog onog sto ti pisah u prethodnom postu...
    Kreč, kolica i mešalica.

  16. #2691
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Super. Hvala na odgovoru. Nadam se da ce moci da se ovo iskombinuje. Pitao sam jer ne znam ko je od njoh gori. Da li je teze uci sa izraelske teritorije u islamske drzave ili obratno

  17. #2692
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Izrael nema problema sa Jordanom (samo Jordan nema mogucnost izdavanja vize na kopnenim prelazima) . U Izrael mozes uci iako imas poneki arapski pecat, ali su kontrole rigorozne. Obratno ne moze , odnosno sa izraelskim pecatom (meni ga nisu udarili) ne mozes uci u skoro ni jednu zemlju arapske lige.
    Kreč, kolica i mešalica.

  18. #2693
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    One Ring to Rule them all...

  19. #2694
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li neko kakvu varijantu za neke pristupačne karte do Majorke?

  20. #2695
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Dubrovnik barsa povratna krajem maja 140eur, Barsa majorka povratna 45eur
    One Ring to Rule them all...

  21. #2696
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Isto vazi ako hoce neko u portugal. Do Barse i onda barsa porto 20eur po smjeru
    One Ring to Rule them all...

  22. #2697
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Portugal ima dobra varijanta i iz Brisela.

  23. #2698
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Brisel porto ili brisel lisabon ... Ne moze jeftinija i laganija varijanta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  24. #2699
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    ja sam na Majorku isao iz Brisela sa Ryanair-om 2 mjeseca pred put uspio sam za 50e da nadjem kartu...mozda je bilo i jeftinije ali cim je palo na 50 uzeo sam jer je to popularna destinacija i nijesam htio da rizikujem

  25. #2700
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Irska?Da li je neko putovao u zadnje vrijeme,isao bih krajem jula?

Page 108 of 569 FirstFirst ... 85898104105106107108109110111112118158208 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 18:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 20:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 20:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 16:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 12:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •