Page 107 of 569 FirstFirst ... 75797103104105106107108109110111117157207 ... LastLast
Results 2,651 to 2,675 of 14205

Thread: Jeftine avio karte

  1. #2651
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    ona kesa providna u freeshop kad kupujes sto ti je zatvore i oznace gore. znaci li ovo da ne moze torba rucna,zenska?
    f6

  2. #2652
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,344
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    A kakva su im ova pravila majko mila, moze li jakna da se ponese? Ili samo dugacki kaput ? (mislim glupo pitanje ali bas su napisali "an overcoat" )

  3. #2653
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    A kakva su im ova pravila majko mila, moze li jakna da se ponese? Ili samo dugacki kaput ? (mislim glupo pitanje ali bas su napisali "an overcoat" )
    Ima nesto sto se zove ryanair ili easyjet jacket. Znaci jakna sa nekih hiljadu dzepova u koju sve moze da ti stane
    One Ring to Rule them all...

  4. #2654
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    ja ne znam ljudi sto pravite probleme dje ih nema

    Idete nedje na 5-6 dana , nemojte ormar da nosite sa sobom ...
    Ja sam prosle godine kupio backpack ruksak i u ove dimenzije svaki put spakujem toliko robe da pola stvari od toga ne obucem, a posebno sad kad pocinje lijepo vrijeme pa majcica kratkih rukava, bermuda i sorceva moze da stane gomila ...

    a inache ovih 8-10kg nije ni malo lako napunit

    jedini crnjak je sto se ne moze parfem ponijet i sl. al tih par dana se moze i sa dezedoransom pregurat
    Last edited by Stivi; 06-04-15 at 11:39.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  5. #2655
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    A kakvi su u Vuelingu sa pravilima? Naći ću info na njihovom sajtu ali kakva je praksa ?

    TT

  6. #2656
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default Jeftine avio karte

    Na kakva pravila mislis?

    Npr....
    Sve sto nije rucni prtljag se placa. U avionu placas pice kao u kaficu. Kartu kupis karticom, stampas bon, i sa tim papirom checkiras kartu na aerodromu... Itd...

  7. #2657
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,344
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    1,198
    Thanked in
    670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    ja ne znam ljudi sto pravite probleme dje ih nema

    Idete nedje na 5-6 dana , nemojte ormar da nosite sa sobom ...
    Ja sam prosle godine kupio backpack ruksak i u ove dimenzije svaki put spakujem toliko robe da pola stvari od toga ne obucem, a posebno sad kad pocinje lijepo vrijeme pa majcica kratkih rukava, bermuda i sorceva moze da stane gomila ...

    a inache ovih 8-10kg nije ni malo lako napunit

    jedini crnjak je sto se ne moze parfem ponijet i sl. al tih par dana se moze i sa dezedoransom pregurat
    Kako ne moze, mozes do 100 ml po bocici ali se mora ubaciti u 1 L kesu za zip-om.

    Liquids guidelines for cabin baggage

    Last updated: 06/06/2013
    You can carry liquids within your cabin baggage as long as they are stored in containers no bigger than 100ml and are carried in a clear, re-sealable plastic bag with maximum dimensions of 20 x 20cms. Each passenger can carry a maximum of 1000ml (e.g. 10 x 100ml). You’ll need to present your bag at security and you may be asked to dispose of liquids that do not meet these requirements
    Last edited by GaD; 06-04-15 at 12:06.

  8. #2658
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Na kakva pravila mislis?

    Npr....
    Sve sto nije rucni prtljag se placa. U avionu placas pice kao u kaficu. Kartu kupis karticom, stampas bon, i sa tim papirom checkiras kartu na aerodromu... Itd...
    Ma mislim za ručni prtljag - neke tolerišu prekoračenje veličine/težine i sl razlike u praksi. Samo jedan komad se može unijeti?

  9. #2659
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

  10. #2660
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    ja ne znam ljudi sto pravite probleme dje ih nema

    Idete nedje na 5-6 dana , nemojte ormar da nosite sa sobom ...
    Ja sam prosle godine kupio backpack ruksak i u ove dimenzije svaki put spakujem toliko robe da pola stvari od toga ne obucem, a posebno sad kad pocinje lijepo vrijeme pa majcica kratkih rukava, bermuda i sorceva moze da stane gomila ...

    a inache ovih 8-10kg nije ni malo lako napunit

    jedini crnjak je sto se ne moze parfem ponijet i sl. al tih par dana se moze i sa dezedoransom pregurat
    Kako ne moze parfem, neka sad, ne zbunjuj me Valjda moze do 100ml.
    A zene su ti cudne, mene da vidis kad idem samo vikendom kod mojih u HN, to je uvijek veca torba haha. da se sloze boje, ova jkanica, ona jaknica, pa cipele idu sa ovom hahaha.

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    A kakvi su u Vuelingu sa pravilima? Naći ću info na njihovom sajtu ali kakva je praksa ?

    TT
    Ja kad sam isla Vuelingom bili su skroz felksibilni, niko nam nije gledao. Mada tada sam nosila normlanu veliku torbu. Bila je preko dozvoljenih 20Kg ali nije bilo problema.

  11. #2661
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Najcesce ne gleda ako se bas ne prekrdasi ali nikad ne znas na koga ces nabasati i kakve je volje kontrolor.
    Ni u velikim aviokompanijama ne smije se u avion unositi bilo kakva tecnost koja je u originalnom pakovanju zapremine vece od 100 ml bez obzira sto recimo ima cetvrtina sadrzaja a ostalo je potroseno.Ovo se najvise tice mlijeka sa tijela,gelova za tusiranje itd rijetki su parfemi preko 100 ml koliko ja znam

  12. #2662
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    http://www.momondo.ie/flightsearch/?...false&NA=false

    Beograd-Njujork, povratna u novembru, 275€

    Je li moguće da je ovoliko jeftina karta??

  13. #2663
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    prije mjesec dana je bila 410 i to je najmanje da ja znam

  14. #2664
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Moguce je, mada vjerujem da je to samo nekoliko mjesta da se avion popuni. Problem njujorka je smjestaj. Zadnju stalu nedje na 500 km ces platiti 250 dolara. Gledao sam prosle godine sad za novembar. Stan za 10 dana ili iole krsten hotel nisam uspio da nadjem ispod 1200eur a tad je euro bio mnogo jaci nego danas. Jeftino mozes naci jedino dje dolaze dileri i prostitutke i kojekakav sljam. Ali je prosjek smjestaja oko 150eur po osobi

  15. #2665
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Na menhetnu se nalazi od 50-70eur po osobi za 2 osobe. Kad ide vise ljudi moze jeftinije da se nadje. I to fini stanovi, ne hoteli, moteli ili hosteli. Ako ces pak neki fin hostel po osobi se za spavaonicu izdvaja 50-65eur, za privatnu sobu 60-80eur.

    U principu na airbnb mogu da se nadju prelijepi stanovi. Ova ponuda iz BG je sjajna.

    Ja sam se pretrgao kad sam burazeru zavrsavao u jednom smjeru do Majamija. Na kraju sam mu nasao BG - Brisel - Njujork - Majami za 360eur. Od toga je 70eur bilo NY - Miami. Znaci u jednom smjeru moze uvijek da se dokuci za 250.

    Isto tako u Njujorku je couchsurfing dosta popularan, tako da se i tu moze zakuciti nesto.
    One Ring to Rule them all...

  16. #2666
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Kako ne moze parfem, neka sad, ne zbunjuj me Valjda moze do 100ml.
    A zene su ti cudne, mene da vidis kad idem samo vikendom kod mojih u HN, to je uvijek veca torba haha. da se sloze boje, ova jkanica, ona jaknica, pa cipele idu sa ovom hahaha.



    Ja kad sam isla Vuelingom bili su skroz felksibilni, niko nam nije gledao. Mada tada sam nosila normlanu veliku torbu. Bila je preko dozvoljenih 20Kg ali nije bilo problema.
    ja sam prosli put prisustvovao sceni kad je djevojka bacila skoro full parfem u kantu zaq smece, jer nije mogla proci sa njim ali je to bilo u rucni prtljag, mislim da u kofer ne prave problem
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  17. #2667
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    ja sam prosli put prisustvovao sceni kad je djevojka bacila skoro full parfem u kantu zaq smece, jer nije mogla proci sa njim ali je to bilo u rucni prtljag, mislim da u kofer ne prave problem
    Jeste ali ovdje se radi o rucnom prtljagu i njega unosis sa sobom. Zbog toga oni ovo mjere i cudima se bave


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

  18. #2668
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Na menhetnu se nalazi od 50-70eur po osobi za 2 osobe. Kad ide vise ljudi moze jeftinije da se nadje. I to fini stanovi, ne hoteli, moteli ili hosteli. Ako ces pak neki fin hostel po osobi se za spavaonicu izdvaja 50-65eur, za privatnu sobu 60-80eur.

    U principu na airbnb mogu da se nadju prelijepi stanovi. Ova ponuda iz BG je sjajna.

    Ja sam se pretrgao kad sam burazeru zavrsavao u jednom smjeru do Majamija. Na kraju sam mu nasao BG - Brisel - Njujork - Majami za 360eur. Od toga je 70eur bilo NY - Miami. Znaci u jednom smjeru moze uvijek da se dokuci za 250.

    Isto tako u Njujorku je couchsurfing dosta popularan, tako da se i tu moze zakuciti nesto.
    Samo da kazem svaka cast. Ja sam se ubio i da nadjem smjestaj sa pristojnom ocjenom i da nije u Hells kitchenu ili east harlemu trika nije bilo. Nije to strasno daleko i ti su se kvartovi promijenili ali mi je i dalje to malo zajebano. Brooklin je bio druga opcija, ali je i brooklin heights postao hipster mjesto ozgleda

  19. #2669
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Bukiram drugarici neke komplikovane karte (4h sam ostavio). I naletim da je povratna karta iz Atine za Jordan 200eur. I odusevio sam se ono pravo.

    Beograd atina 80 - 100eur Atina - Jordan 200eur.

    Nista drugo da se ne vidi bez ovo:



    Vrijedi svake pare
    One Ring to Rule them all...

  20. #2670
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    ja se cimam za ovo evo godinu dana
    ali iz Sarm el seika...bice jednog dana sigurno jer je must see!

  21. #2671
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    a kako iz Sarm el seika ? Trajekt ili nesto?
    Valjalo bi opaliti hike jedno 5-6 dana, kroz pustinju i sve posjetiti.


    A cini mi se da sto prije treba posjetiti Jordan. Granici se sa Sirijom i Irakom na Sjeveru sa Palestincima na zapadu. Za sada su stabilni ali ko ce ga znati na bliskom istoku kroz godinu ili pet sta ce biti.

    Tunis je nekada bio pojam, a sad nije svejedno otici od kad se Islamska drzava aktivirala. Prije 2 godine peo sam dio Visokog Atlasa, sad se ne bih usudio. Isto tako spavao u pustinji na granici Alzira i Maroka, ove godine 30km od mjesta dje sam spavao prikolju francuskog turistu. Od kad su krenuli da otimaju planinare i turiste ne bih smio za karton vinjaka
    One Ring to Rule them all...

  22. #2672
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Bila je povratna tirana tel aviv za 120 eur. Odatle mozes da se preko palestine prebacis do jordana. Nagovaram prijatelje da opalimo tel aviv, jerusalim, bejrut i onda za petru. Sve ukupno ispod 700 eur po osobi. I trip mi da uzmem rentakar i opicim pored mrtvog mora do jerihona. Ulazak u izrel i kuci

  23. #2673
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,560
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Kakva je situacija sa vadjenjem americke turisticke vize? Da li da uzimam karte i smjestaj ili da cekam prvo da mi izdaju vizu? Jel dovoljno stalno zaposlenje kao garancija?

  24. #2674
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    imaju day trip excursion...brod ili avion...mala je razlika u cijeni bila ovo sto sam gledao mada je dosta skupa bila...oko 200e cini mi se ali vrijedi svakog centa

  25. #2675
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Cekajte da se Mojsije vrati iz Brisela i pariza, on je bio u Jordanu i oduševljen je. Ako koga zanima neka pita.
    Totalno ste me pogubili. Sa obzirom da je ovo prvi put da nosim smao ručni prtljag, recite mi da li u ručni prtljag može da ide parfem od 30ml?

Page 107 of 569 FirstFirst ... 75797103104105106107108109110111117157207 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 18:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 20:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 20:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 16:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 12:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •