Page 151 of 568 FirstFirst ... 51101141147148149150151152153154155161201251 ... LastLast
Results 3,751 to 3,775 of 14192

Thread: Jeftine avio karte

  1. #3751
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    kako mi vrati Ryanair? i to sam im pisao mail 3-4 dana posle datuma putovanja... Poslao im dokaz zbog cega nijesam putovao i vratili mi pare
    to su sve smecari jedni...ja da ti kazem
    prije nego sam zvao ovaj moj hotel zvao sam dva hotela u Nk da provjerim kakva je njihova politika i rekli su mi da u tom slucaju vracu novac

  2. #3752
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    imas na bookingu da rezervises konkretno za 180eur 2 nocenja ili da platis odma za 155e. Posto mi je tada bilo izvjesno ja platih i bukvalno dva dana prije polaska morah otkazati...slah neke mailove ali nista...jedino kao ako budem dolazio dace mi popust neki
    Znam ja to sve ali sta ako ti covjek kaze da je imao smrtni slucaj u porodici, da je bolestan ili nesto slicno? ne vraces? ne znam ali meni je to bas bezobrazno
    90% onih koji otkazuju smjestaj govore da su imali smrtni slucaj, gledam takve slucajeve svaki dan.
    Neki ce ti hoteli ponudit da promijenis datume, ali ti niko nece pare vratiti ako si u otkaznom periodu, to je zagarantovan prihod i ne moze se tek tako izbrisati iz knjiga.

  3. #3753
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    to je vec druga prica... da promijenim datume ok ali kao dace mi neki popust...a vazi
    ja sam poslao ljudima umrlicu, izvod iz ne znam iz cega vec i to sve na nasem jeziku plus je jedan papir cirilica bila... bez ikakvog problema mi vratise pare i jos plus izjavise saucesce ako vjerujes

  4. #3754
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    pa dobro To$a usteda je velika , nije isto 300 i 500e

    najveci problem je gubljenje vremena u put, a karta do budimoeste je 50-60e vozom
    Ko ima ograniceno vrijeme odmora tesko da moze priustit 2 dana da izgubi u put, pogotovo sto se do amerike ionako putuje cio dan. Znaci 4 dana ti u put prodju ukupno, a to je masu... tako da to ne vrijedi 100-150e. Ko ima para da putuje do amerike, mislim da mu te pare ne znace nista. Nije da se putuje tuda po EU...

  5. #3755
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    KB8 ne zamjeri brale i zao mi je sto si imao smrtni slucaj. Ali hotele to ne zanima. Avio kompanije su drugacije, pogotovo ako si vec letio sa njima itd itd.

    Ali konkretno hoteli ono sto je cancelation policy jbga to ti je. Hotele ne zanima da li je visa sila, zakasnio si na bus, avion, zavrsio u bolnici kako god - to je tvoj problem a ne hotela.

    U parizu sam bukirao hotel koji ne mozes da otkazes... Jednom kad bukiras vidimo se, pare su skinute pa ti vidi sta ces...
    One Ring to Rule them all...

  6. #3756
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    pa valjda je kupac na prvom mjestu tj trebalo bi da bude...nece oni propasti radi 100-200e ali eto u danasnje vrijeme je tesko covjek biti samo se gleda na jebeni novac...
    nego skrenusmo sa teme mada nije ni ovo lose imati na umu kada se putuje...sve u svemu prvi i poslednji put sam uplatio hotel prije putovanja... free cancelation je majka

  7. #3757
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Kada je najbolje kupovati karte (i do kad čovjek najkasnije smije sebi da priušti čekanje tj. svakodnevnu provjeru cijena karti kako bi ugrabio najeftinije karte za određeni mjesec - JUN npr.), ja prije 10 dana uzeh povratnu kartu Podgorica - London za 156e (jun), a sad evo gledam 128e, za iste dane. Malo sam isfrustriran jer mi je rečeno da će biti sve skuplje (a ja povjerovao jer je to bila informacija od osobe koja često putuje, a ja nisam 2 puta izašao iz CG u zadnjih par godina, lekcija naučena, idemo dalje). Svjestan sam da sve to zavisi i od toga tokom kojeg godišnjeg doba putuješ i da je uglavnom preko ljeta skuplje, ali evo recimo sad u januar povratna karta me je koštala 52e (koju sam kupio 4 mjeseca ranije).
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  8. #3758
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ne skrecemo sa teme sve su ovo vrlo vazne stavke u putovanjima.


    Imaj na umu da free cancelation imaju samo novi objekti ili objekti koji se teze napune...
    Jednostavno takva je politika kompanija, ipak ne rade ugostitelji za cajne kolutice nego za lovu.

    A i pojma nemas kako su ljudi bezobrazni. U septembru ove godine pada kisa kao danas i 3 sledeca dana na accuweather stoji da ce da pada. Imam grupni buking 14 njemaca 6 nocenja, salju mi poruku isti dan kao jednom drugu im je lose ne mogu da dodju vracaju se za njemacku, a ja znam da ne dolaze jer pada kisa, sta ces u planinu po kisi? Ali to nije moj problem. Bukirao si 2 mjeseca prije tvoja stvar. Naplatio sam im svih 6 dana i otkazao rezervaciju tako i da su se pojavili ne bi ih smjestio. Mogu ti reci malo mi je sta sladje palo nego to

    Nikad ne znas kad ljudi lazu i na sta su sve spremni

    Uvijek je najlaganije biti siguran
    Last edited by Gandalf_White; 12-02-16 at 13:19.
    One Ring to Rule them all...

  9. #3759
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    Kada je najbolje kupovati karte (i do kad čovjek najkasnije smije sebi da priušti čekanje tj. svakodnevnu provjeru cijena karti kako bi ugrabio najeftinije karte za određeni mjesec - JUN npr.), ja prije 10 dana uzeh povratnu kartu Podgorica - London za 156e (jun), a sad evo gledam 128e, za iste dane. Malo sam isfrustriran jer mi je rečeno da će biti sve skuplje (a ja povjerovao jer je to bila informacija od osobe koja često putuje, a ja nisam 2 puta izašao iz CG u zadnjih par godina, lekcija naučena, idemo dalje). Svjestan sam da sve to zavisi i od toga tokom kojeg godišnjeg doba putuješ i da je uglavnom preko ljeta skuplje, ali evo recimo sad u januar povratna karta me je koštala 52e (koju sam kupio 4 mjeseca ranije).
    Preko Rajana i ostalih low cost se nista ne zna. Nekad ti moze bit jeftinija 2 dana pred put nego 2 mjeseca prije. To zavisi od raznih faktora, pogotovo van sezone. U sezoni se to rijetko moze desit, osim ako mozda ima par sjedista praznih...

  10. #3760
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    sve je to meni jasno ali ipak ova situacija je bila... i znam da svega ima ali brate ako ja tebi dam dokaz neki bar odlozi za neki drugi datum...najlakse je nekog odradi i uzeti mu pare kao sto rade npr taksisti po primorju ali zar treba od 10 turista da dobijemo 1 ili obratno? ja jos ovamo nijesam imao pravo na bookingu da im napisem review ali samo cekam da iskoci prilika da odem tamo da vidim koliki cu to popust imati i naravno odma pisem ovima iz bookinga ako sam vec platio daj mi sansu da im svasta napisem
    prezivjecu ja te pare nije to problem nego me vise boli taj njihov bezobrazluk...je*es pare, dodju i prodju ali izgleda da je u danasnje vrijeme najteze covjek biti

    Ryanair i u sezoni zna da smanjuje cijene tako da im bas nikad ne znas

  11. #3761
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    A vidi, posto nisam sa kompa i posto ce me kukiji svejedno odrijeti. Jesi li razmisljao mozda o Etiopiji posto imas iz Rima air ethiopia ili nesto tako vidio sam bilbord kad sam bio lete na sve destinacije u africi tamo su glavni. - Provjerio : Ethiopian airlines 400-450eur povratni let, svaki dan se leti.


    A druga destinacija ti je Iran sto bih ja preporucio. Povratna iz brisela ili budimpeste 200-250eur. Bio mi je drugar iz Njemacke skoro a ja imam zelju da podjem godinama. Kaze gostoprimstvo tako nidje nije docekao ni vidio, cijene nevjerovatne, hrana jos bolja...

    Po tim africkim zemljama dolje ti je inace sve safari turizam. Spakuju te u dzipa i ides 3-5-7 dana. Ja nijesam ljubitelj. Ali ima ko jeste.

    U svakom slucaju mozes provjeriti i sta ima na Dzangl tribe - http://www.jungletribe.com/sr

    Odmah mi oci bode nepal 16 dana 950eur ( bice i za ovu jesen bar 2) To ti je smjestaj + avionska karta sto nije lose ni malo.
    Tanzanija i Zanzibar 17 dana smjestaj + avio 1250eur
    Jungle tribe je sigurno najbolja i najmocnija tur. agencija i potpuno je za mlade ljude



    Meni ovo uopste ne izbaca...
    Iran definitivno ne sad.
    Nepal mozda, mada je predugo 20 dana , eventualno na Maldive da produzimo
    Vidjecemo jos do kraja ljeta sto i kako... dobro je da ima opcija

  12. #3762
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    sve je to meni jasno ali ipak ova situacija je bila... i znam da svega ima ali brate ako ja tebi dam dokaz neki bar odlozi za neki drugi datum...najlakse je nekog odradi i uzeti mu pare kao sto rade npr taksisti po primorju ali zar treba od 10 turista da dobijemo 1 ili obratno? ja jos ovamo nijesam imao pravo na bookingu da im napisem review ali samo cekam da iskoci prilika da odem tamo da vidim koliki cu to popust imati i naravno odma pisem ovima iz bookinga ako sam vec platio daj mi sansu da im svasta napisem
    prezivjecu ja te pare nije to problem nego me vise boli taj njihov bezobrazluk...je*es pare, dodju i prodju ali izgleda da je u danasnje vrijeme najteze covjek biti

    Ryanair i u sezoni zna da smanjuje cijene tako da im bas nikad ne znas
    Nagrdi ih na Tripka

  13. #3763
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,105
    Thanks Thanks Given 
    2,229
    Thanks Thanks Received 
    2,391
    Thanked in
    1,231 Posts

    Default

    Ja sam sad na booking platila 100 eur vise da bi mogla da otkazem rezervaciju 3 dana prije dolaska. Ako sma platila smjetsaj dosta para, za tih sto eura necu da mi propane ostatak, jer svasta moze biti do maja.
    Sto se tice daljine aerodroma, ko moze sebi da priusti da mu nijesu bitna 2 ili 4 dana moze, ali vrijeme ima cijenu, iliti vrijeme je novac

  14. #3764
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    A ne no iz Atine ih gledaj. Ka'da nam je budimpesta tu kod dubrovnika.
    OK, onda da dajemo predloge jeftinih avio karti iz Pg i Tivta.

  15. #3765
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    OK, onda da dajemo predloge jeftinih avio karti iz Pg i Tivta.
    A nije brate samo PG i TV, ali je stvarno Budapest daleko...najveca muka je tu do BG doci kroz ove nase gudure...a Tirana je Ok, za par sati si tamo a razlike su velike...
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  16. #3766
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,771
    Thanks Thanks Given 
    615
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    Sve se stavi na olovku pa se lako napravi analiza. Sto je grupa putnika veca to je isplativije odmaci se sto dalje.
    Ako covjek ima vremena Budimpesta je i lijepa da se obidje,od Beograda je udaljena 3 sata voznje,smjestaj je jeftin a i parking na aerodromu je vrlo povoljan.
    Nekad ce za neku destinaciju matematika pokazati da je isplativije opiciti kolima za Budimpestu i uzeti hotel tamo i letjeti dalje dje covjek oce pa kad se vrati opet uzeti hotel jos jednu noc i onda doma u CG nego putovati odavde.

  17. #3767
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ja ovako uvijek letim. Nadje se jeftin let iz Tirane, pa se stane u skadar malo, proseta se Tiranom, obidju se neki muzeji, pojede se ponesto... Izmeraci se..

    Nekad ispadne cak i skuplje zajedno, ali bio si nedje vidio si nesto
    One Ring to Rule them all...

  18. #3768
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja ovako uvijek letim. Nadje se jeftin let iz Tirane, pa se stane u skadar malo, proseta se Tiranom, obidju se neki muzeji, pojede se ponesto... Izmeraci se..

    Nekad ispadne cak i skuplje zajedno, ali bio si nedje vidio si nesto
    Najbolje ovako (Y)

  19. #3769
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,557
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Budimpesta? Plejnom do BG-a pa vozom do Budapesta? Provjeren smjestaj za dvoje na pogodnoj lokaciji?

    Sam cu da gledam preko neta ali eto, mozda nesto i iz prve ruke da procitam... (znam da je bilo price ali da ne listam stotinu i kusur strana)
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #3770
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nemoj vozom... Smaraju zbog imigranata na granici. Imas door to door shuttle 50eur povratna. Ostavi te gdje hoces i pokupi dje hoces. Voz ti je 30 povratna. Ali taman te ispadne cimanje do zeljeznicke do smjestaja, trazenje smjestaja, taxi itd.


    A jeftinije bi ti bilo Podgorica - Brisel 50-90eur i onda Brisel - Buda 30-35eur povratna
    Last edited by Gandalf_White; 14-02-16 at 12:25.
    One Ring to Rule them all...

  21. #3771
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Bio sam u masu ambasada... Mislio sam da je grcka najgora...

    Ooooo kako sam pogrijesio...

    AmbasaDE Novog Zelanda su najgore u univerzumu. I to kontaktitam sa 3 razlicite institucije radi dobijanja turisticke vize na 7 dana. Putujem za 4 dana, nece niko da mi kaze sto viza nije gotova. Jutros sam cekao 3h 27min uz onu muzikicu da mi se neko javi, da bi mi se javio neki hindus ili pakistanac i rekao mi sa engleskim na nivou osnovne da pricam polako jer me ne razumije... Da ga ne bih napusio dam zeni, on njoj kaze isto i kao prebacicu vas kod kolege... Onda smo cekali jos 40min...


    Kako sam sagorio
    One Ring to Rule them all...

  22. #3772
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Pitanje za forumaše koji su bili u PRC - da li je Gmail blokiran i ako jeste, kako protiv toga? Da li bi pomoglo forwardovanje mailova na recimo neki @live.com?

    Pitanje #2 - kakav je Aeroflot za duge distance? Ćirilica na avionu mi ne uliva poverenje

    Sent from my D6603 using Tapatalk
    Last edited by johnny bravo; 15-02-16 at 23:43.
    In vino veritas

  23. #3773
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Imate li iskustva sa sajtovima opodo i swoodoo? Cijene su dosta niže, ali ne znam da li naplaćuju kasnije nešto... ?

  24. #3774
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vadio neko kinesku vizu?Posto se placa?
    aj popij casu jaja

  25. #3775
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    off shore
    Posts
    481
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    20 ili 30 e. Utorkom i cetvrtkom se predaju i podizu pasosi. Treba 7 dana da izdaju vizu. Ako treba hitno onda platis jos 20 ili 30 e i bude za 2 dana, Skini aplikaciju i ispuni je da ne gubis vrijeme tamo.

    http://me.chineseembassy.org/mon/lsy...3288052218.pdf
    Najopasnije oružje su ljudi malog kalibra.

Page 151 of 568 FirstFirst ... 51101141147148149150151152153154155161201251 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 18:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 20:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 20:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 16:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 12:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •