Results 1 to 7 of 7

Thread: Frizer/i

  1. #1
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Frizer/i

    Drage dame,

    gdje idete kod frizera?
    Ja nikako da nadjem nekog ko mi odgovara..lutam jos uvjek.

    Ko po vama u PG ima "zlatne ruke"?
    Zeljela bih da uradim i trajno ispravljanje kose, da li je to neka od vas radila i gdje?
    Pramenovi- gdje i koliko? Pakovanja, tretmani?
    ... a da nam pri tom ne oguli parce koze i ne otkine komad nas samih.

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Look By Nikola, kod restorana Leonardo.
    Ima sve to, ne znam cijene tačno.
    Mislim da ti je taj proces ispravljanja kose malo zeznut,
    to čuh nedje skoro priču. Kao hemikalijetj. kisjeline koje se koriste su baš štetne,
    i para koja ibija je kancerogena.
    Frizer mora masku da nosi dok to radi.
    Čuh priču od neke cure koju ne poznajem uopšte,
    ne znam da li je ovo tačno, al se svakako raspitaj.
    Last edited by kuglica; 19-08-11 at 08:42.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  3. #3
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MALAodSKANDALA View Post
    Drage dame,

    gdje idete kod frizera?
    Ja nikako da nadjem nekog ko mi odgovara..lutam jos uvjek.

    Ko po vama u PG ima "zlatne ruke"?
    Zeljela bih da uradim i trajno ispravljanje kose, da li je to neka od vas radila i gdje?
    Pramenovi- gdje i koliko? Pakovanja, tretmani?
    Kad odesh ko dNikole..kojeg @kuglica pominje, dobicesh dobar savjet prije svega...shta je dobro a shte ne chiniti sa glavom svojom...tj tvojom...

    Sigurna sam da ti Nikola nece htjet uraditii trajno ispravljanje...100000000%

    Sto se pramenova tiche...extra radi...ima extra ideje...i sa 10 boja da ih radi-nema greshke. Pakovanja i tretmani...odradice ih, ali ne vjeruje bash u moc istih

  4. #4
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Svi frizeri u Podgorici isto rade. Ako imas dobru ideju ili sliku po kojoj zelis da ti urade frizuru, svaki frizer ce se prihvatiti posla, znao ili ne znao da ispuni tvoju zelju. Meni nikad nijedan frizer nije uradio frizuru onako kako sam ja zeljela.

    Samo jednom u zivotu sam stavila pramenove (imam tamnosmedju kosu) kontrast je bio takav da sam izgledala kao tvor, odmah sam ih prefarbala. Pet godina sam imala dugu i ravnu kosu (redovno se fenirala - na potpuno ravni stil), cesto sam bila nezadovoljna i feniranjem, koje smatram za najjednostavniju frizersku radnju.

    A sad, sad idem jednom u dvije godine kod frizera da se osisam stepenasto i sama bojim kosu. Kosu perem najjeftinijim samponom - koprivom ili brezom. Sto se tice pakovanja i tretmana, ne preporucujem ti ih, jedino neki balzam ako imas pramenove, radi lakseg rascesljavanja. Kvalitet kose zavisi od gena i ishrane, ostalo je sarena laza.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by biljaneta View Post
    Svi frizeri u Podgorici isto rade. Ako imas dobru ideju ili sliku po kojoj zelis da ti urade frizuru, svaki frizer ce se prihvatiti posla, znao ili ne znao da ispuni tvoju zelju. Meni nikad nijedan frizer nije uradio frizuru onako kako sam ja zeljela.

    Samo jednom u zivotu sam stavila pramenove (imam tamnosmedju kosu) kontrast je bio takav da sam izgledala kao tvor, odmah sam ih prefarbala. Pet godina sam imala dugu i ravnu kosu (redovno se fenirala - na potpuno ravni stil), cesto sam bila nezadovoljna i feniranjem, koje smatram za najjednostavniju frizersku radnju.

    A sad, sad idem jednom u dvije godine kod frizera da se osisam stepenasto i sama bojim kosu. Kosu perem najjeftinijim samponom - koprivom ili brezom. Sto se tice pakovanja i tretmana, ne preporucujem ti ih, jedino neki balzam ako imas pramenove, radi lakseg rascesljavanja. Kvalitet kose zavisi od gena i ishrane, ostalo je sarena laza.
    Ne slazhem se. Isla sma kod raznoraznih... i ako je ko imao extra kosu, ja sam...to su svi tvrdili i na sva zvona zvonili o tome...pa sam svaki put poslije svakoga kao avetinja izlazila. Kod Nikol je drugacije. Savjet ti ne gine bez slike, shto je veoma vazno kod frizera: da zna da na osnovu kvaliteta kose, oblika lica, tena, konstitucije...i svega necheg procijeni shta bi ti stajalo i da li ta ludorija sa papira mozhe na tvoju glavu ili grijeshish.

    Ne radim mu marketing jer sad vec imam svoje ideje i znam kako mi i shta odgovara. Ali mislim da ga vrijedi posjetiti.

  6. #6
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Stvar je u tome da frizeri ovdje znaju lijepo srediti samo tanku i rijetku kosu. Ja imam gustu kosu i kad god sam bila u frizeraju, zadovoljnija i sa ljepsom frizurom izlazila je ona koja ima los kvalitet kose. Ja sam sama otkrila sto meni valja: stepenasti oblik, odlazak kod frizera jednom u dvije godine i bojenje kose kući. A da ne pricam kako su mi bojili kosu u salonima - naprijed bude dobro, al na potiljku sve sareno. Za Nikolu nisam cula, dosad su bile ane, suckovi, davori, arapi, itd itd. Zadnji put sam bila kod Nate, u soliteru Limun.

  7. #7
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li je taj Nikola stvarno tako dobar? da li je uvijek ljubazan i uvijek ti daje predloge?
    Posto do sad kod kojeg god frizera odem, on bude super prvi put, a posle te skroz zanemari, nikakav savjet.
    Inace mi je kosa gusta, a svi hoce da je tanje i upropaste, sad mi je sva strickava, uzas, zelim da je dovedem u red, ali ne znam kod koga da idem, svi mlate istu foru pricu... Sto se tice slike, nmg naci nista po mojoj volji, jer zapravo iako nadjem to nije isti kvalitet kose i jednostavno to ne bi bilo to..
    Sta kazete? Ima li jos neko "dobar" kao taj Nikola, ili?
    dajte kontakt telefon, treba li da se zakazuje ili sta?

    Hvala unaprijed...
    "Women are made to be loved, not understood." – Oscar Wilde

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Zenski frizer
    By tiiijaaanaaa in forum Ostali oglasi
    Replies: 27
    Last Post: 16-03-11, 12:57
  2. frizer za pse?
    By marinalovesyou in forum Kućni ljubimci
    Replies: 11
    Last Post: 17-11-10, 16:05
  3. Frizer?
    By Vladimir_Miloshevic in forum Primorski
    Replies: 19
    Last Post: 27-08-08, 16:22
  4. Dobar zenski frizer u Podgorici i okolini
    By klik klak in forum Ženski kutak
    Replies: 62
    Last Post: 21-03-08, 19:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •