Page 8 of 18 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast
Results 176 to 200 of 442

Thread: NLB Adriatic Basket 2011/2012

  1. #176
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    Svog grada ,ja ne navijam protiv svog grada. A ko kaze da svi Podgoricani moraju za Buducnost plus ima jos klubova u PG
    Ma ja to zbog nick-a .... prastaj, necu te ja ucit' .... dovoljno si zreo kad ides sam na utakmice
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  2. #177
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Kad god je kamera prikazivala varvare vidjelo se da manje-vise svi pjevaju, ali mislim da je problem sto im pjesme nisu pjevljive, da tako kazem, pa vecina pjeva sa pola glasa. Dok, s druge strane grobari imaju pjesme koje je nekako lakse pjevati...Jednostavno melodije su im bolje. Mislim da je to jedan od razloga sto su se oni bolje culi...

    sto se tice utakmice, dva prijatna iznenadjenja: Ivanovic i Marko Popovic...prvi je pokazao da ce biti vanserijski igrac, dok posle ove partije za Popovica mogu reci da je definitivno svoju igru digao na visi nivo...mislio sam da se to nece nikad desiti, ali drago mi je sto sam pogrijesio...sad treba naci dostojnu zamjenu za Vucevica jer bez njega to nece nista valjati...veceras se Pekovic nije vidjeo dok je on bio u igri i odbrana je prejaka s njim u igri...na pr. dok je Dubljevic igrao, u odbrani je uglavnom duvala promaja...
    Last edited by Brent1986; 04-12-11 at 19:53.

  3. #178
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Kambodža ja nijesam rekao da su svi već u velikom broju. Kako drukčije da shvatim da od toliko navijača Budućnosti usred Podgorice vazda bude više navijača Partizana iz Podgorice? Nijesam čuo da su navijači Partizana najavili dolazak iz Beograda vozom ili autobusima,i ovo nije samo večeras bilo ovako već je tako skoro uvijek godinama unazad.Kako to kod nas na Cetinje nije tako nikad bilo,igrao je Lovćen nekad kako u rukometu tako i ostalim sportovima sa raznim ekipama i nikad se nije desilo ovo što se vama dešava usred Podgorice.
    Naravno ne shvati moju opasku u predhodnom komentaru lično
    Znas zasto,jer se ta stoka,ti forum,portal...... navijaci uzele svog milog i dragog posranog kluba,pa bi onu rabotu popusili da dodju na utakmicu.
    Ja licno mislim da ih veceras nije bilo vise,nego je problem u nasem narodu kad se prozivaju muka im da ustanu....
    Na kraju utakmice se vidjelo da je vecina sala bila za Buducnost,osim onog dijela dje su bili HOTELIJERI !!!
    Ne shvatam licno :wink:
    Budućnost

  4. #179
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    Kad god je kamera prikazivala varvare vidjelo se da manje-vise svi pjevaju, ali mislim da je problem sto im pjesme nisu pjevljive, da tako kazem, pa vecina pjeva sa pola glasa. Dok, s druge strane grobari imaju pjesme koje je nekako lakse pjevati...Jednostavno melodije su im bolje. Mislim da je to jedan od razloga sto se oni bolje culi...

    sto se tice utakmice, dva prijatna iznenadjenja: Ivanovic i Marko Popovic...prvi je pokazao da ce biti vanserijski igrac, dok posle ove partije za Popovica mogu reci da je definitivno svoju igru digao na visi nivo...mislio sam da se to nece nikad desiti, ali drago mi je sto sam pogrijesio...sad treba naci dostojnu zamjenu za Vucevica jer bez njega to nece nista valjati...veceras se Pekovic nije vidjeo dok je on bio u igri i odbrana je prejaka s njim u igri...na pr. dok je Dubljevic igrao, u odbrani je uglavnom duvala promaja...
    Po mom neku misljenu veliku ulogu u vasu pobjedu je imao Krastovic

  5. #180
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    bio sam na utakmici
    Pa nikako nijesi mogao da procijenis jeste li se bolje culi kad si bio na jednoj strani. To si samo mogao da si bio nedje izmedju, kao obicni gledalac.

  6. #181
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Pa nikako nijesi mogao da procijenis jeste li se bolje culi kad si bio na jednoj strani. To si samo mogao da si bio nedje izmedju, kao obicni gledalac.
    Mnogi koji su gledali preko tv rekli da smo se bolje culi i na ovom forumu se pisalo da se Grobari jace cuju.

  7. #182
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    To da, ali sam pomislio da si dao procjenu na osnovu svog dojma sa lica mjesta.

  8. #183
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    To da, ali sam pomislio da si dao procjenu na osnovu svog dojma sa lica mjesta.
    Licno zaista se mnogo nisam obracao paznju na navijanje Varvara jer navijao iz svega glasa.Posle sam pitao ove koje su gledali na tv koje je bolji bio

  9. #184
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Licno mislim da su Varvari bili losiji nocas...ali shodno svemu da dugo nisu navijali na kosarci ali i to sto im je nocas brojnost bila preko 800 onda je i za razumijet.
    Nekako su mi Grobari bili konsolidovaniji.
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  10. #185
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    SAmo 17 god mali Ivanovic?Ja sam odusevljen.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  11. #186
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo nocas je bilo gazenje u svakom smislu, i na terenu i na tribinama. GAZENJE.

    Moze li mi ko rec koje su bile parole(nase)jer sam bio iza, ne vidjeh.

  12. #187
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bešić je najavio da će u 22h da objavi rezultate telefonskih anketa 'ko se bolje čuo' i 'ko se bolje čuo na TV'...

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  13. #188
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    ovo nocas je bilo gazenje u svakom smislu, i na terenu i na tribinama. Gazenje.

    Moze li mi ko rec koje su bile parole(nase)jer sam bio iza, ne vidjeh.
    Bjež'te noge, posra vas guzica
    trk u Hotel "Podgorica"

  14. #189
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    mikrofon koji "kupi" ton iz dvorane nalazi se iza zapisnickog stola, tj pravo na njega "idu" glasovi grobara, zato ce se uvijek bolje cuti navijanje sa te tribine nego sa one dje su varvari!

  15. #190
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,266
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    A ko će nam zamijeniti Vučevića jadni mi?On nam je pola ekipe?Mi više nemamo klasičnog centra osim ako Gašo ne iskpa nekoga mada teško u jeku sezone.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  16. #191
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Buducnost laganije nego se ocekivalo... ovi dusmani neka dusmane i dalje, jedino to i mogu.

  17. #192
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ne znam za TV ali koliko sam ja uspio da primjetim (bio sam tačno izmedju jednih i drugih) bolje su se čuli i ljepše su navijali Grobari...
    svaka čast Budućnosti na pobjedi, radujte se, imate zašto... gledam tipove koji pokazuju 2 prsta put tribine grobara i nešto razmišljam, tamo je dobar dio ljudi velikih crnogoraca barem što ih ja znam
    i da oćete prestat više s'tim ''dušmani pa dušmani'', ne može čoek koji više od 20 godina navija za Partizan od jednom počet da voli Budućnost ili bilo koji drugi klub... opuštite se momci, izliječite te komplekse...
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  18. #193
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iza klupe Budućnosti malo pri vrhu sam bio, nije da su Grobari bili nešto bučniji, ali su cijelo vrijeme vikali neke klasične navijačke parole koje mogu glasno da se pjevaju. Varvari su imali i par nekih pjesama koje moraju malo ispod glasa da idu da bi se mogle ispjevati (npr: ), a Grobari su malo previše riječ p**** forsirali. DOduše, bilo je dobro kad su vikali Nikola Peković j*** Gogu Sekulić. I još nešto, prvi put da nisam čuo nijednom Kosovo je srce Srbije. To su zaboravili.

    Usput, nije bilo više Podgoričana koji su navijali za Partizan, uobičajno je da na utakmice Partizana dolaze i Grobari iz drugih crnogorskih gradova. Ona zastava 5x5 iz Nikšića je, valjda, dovoljan dokaz za tako nešto.
    Last edited by skobalj; 04-12-11 at 20:36.

  19. #194
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skobalj View Post
    Iza klupe Budućnosti malo pri vrhu sam bio, nije da su Grobari bili nešto bučniji, ali su cijelo vrijeme vikali neke klasične navijačke parole koje mogu glasno da se pjevaju. Varvari su imali i par nekih pjesama koje moraju malo ispod glasa da idu da bi se mogle ispjevati (npr: ), a Grobari su malo previše riječ p**** forsirali. DOduše, bilo je dobro kad su vikali Nikola Peković j*** Gogu Sekulić. I još nešto, prvi put da nisam čuo nijednom Kosovo je srce Srbije. To su zaboravili.

    Usput, nije bilo više Podgoričana koji su navijali za Partizan, uobičajno je da na utakmice Partizana dolaze i Grobari iz drugih crnogorskih gradova. Ona zastava 5x5 iz Nikšića je, valjda, dovoljan dokaz za tako nešto.
    Nk su kasnije oko 4 mislim kad smo usli oko 3 30 vecina bila Podgoricani

  20. #195
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Bravo, momci. Velika pobjeda.
    Dick Laurent is dead!

  21. #196
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka cast na pobjedi ,bio sam na utakmici ali jedna velika mrlja na navijace buducnosti su ostale one ako sam dobro vidio 3 tuce,glupost i jadno za vidjeti da se na prvoj utakmici nakon 10god medjusobno tuku,stvarno sramota.

  22. #197
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Svaka cast Buducnosti.
    Trebalo bi predlozit novoj upravi da, kad gostuju Romi ili glodari, daju jedno 100 karata gostujucim navijacima, a da ulaz bude besplatan za one koji dodju u dres buducnosti. Em bi lijepo izgledalo, em ne bi morali gledat one koji na kraju navijaju za onoga ko pobijedi
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  23. #198
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    Nk su kasnije oko 4 mislim kad smo usli oko 3 30 vecina bila Podgoricani
    Ajde bjezi ,ako imas obraza,da pricas ovakve price...Razmisli jesi li normalan?
    Podgorica Podgoricanima!

  24. #199
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    autobus sa grobarima iz niksica je poslednji stigao,oni su nekih max.30min prije pocetka meca usli u dvoranu! to je istina,sad ko sta drugo prica nek prica.

  25. #200
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    2,495
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bookmakers View Post
    svaka cast na pobjedi ,bio sam na utakmici ali jedna velika mrlja na navijace buducnosti su ostale one ako sam dobro vidio 3 tuce,glupost i jadno za vidjeti da se na prvoj utakmici nakon 10god medjusobno tuku,stvarno sramota.
    a zaletio si se da napises to medjusobno jel? a nisi znao da su 2 od te 3 tuce bile sa policijom(necu navodit razloge) a ta zadnja je bila neka djecina se pokoskala i nista se nije desilo.Nije vam lijepo da pricate nesto sto ne znate.


Page 8 of 18 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nba 2011/2012
    By Prekidi_stvarnosti in forum Ostali sportovi
    Replies: 3020
    Last Post: 29-08-12, 16:04
  2. T-Com CFL 2011-2012
    By ekrem_drndar in forum Fudbal
    Replies: 2672
    Last Post: 19-06-12, 01:14
  3. Barclays Premier League - Sezona 2011. / 2012.
    By Čika Džo in forum Fudbal
    Replies: 6392
    Last Post: 01-06-12, 16:38
  4. Serie A sezona 2011/2012
    By Luximus in forum Fudbal
    Replies: 10485
    Last Post: 22-05-12, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •