Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 148

Thread: Ja tebi ljubav a ti meni.... nogu

  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Kotor & Dubrovnik
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry Ja tebi ljubav a ti meni.... nogu

    Pitanje je veooma jednostavno: Zashto kad kazes curi da ti se nenormalno svidja, ili da si zaljubljen u nju, a znate se vec dosta vremena, ona poslje toga se distancira od tebe kao da si najveca kuga na svijetu? Gotovo ti se ne javlja vishe, kad prodje pored tebe ne vidi te ili bude ono ciao-ciao. To mi se vishe puta desilo, znaci tu nesto definitivno ne valja.:evil:

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    odgovor je josh jednostavniji: ne svidjash joj se...
    osjecanja nisu obostrana...
    zaista, njoj je neprijatnije nego tebi... dodushe, tebi nema shta biti neprijatno...

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Neuromancer123
    Pitanje je veooma jednostavno: Zashto kad kazes curi da ti se nenormalno svidja, ili da si zaljubljen u nju, a znate se vec dosta vremena, ona poslje toga se distancira od tebe kao da si najveca kuga na svijetu? Gotovo ti se ne javlja vishe, kad prodje pored tebe ne vidi te ili bude ono ciao-ciao. To mi se vishe puta desilo, znaci tu nesto definitivno ne valja.:evil:


    Pa znas kako...Meni npr. kad neko kaze da mu se swidjam ili da je zaljubljen u mene, ja mu odmah kazem da je swe u prawu..Ali zato nikad ne izbjegavam da mu se javim ili sl...Jednostavno objasnim kako stvari stoje, i posle se javljam normalno, da mi se jos divi.... Salim se malo...Pretpostavljam da u tvom sl, osjecanja nijesu uzajamna, tako da bih ti samo rekla 1 kratko NE SEKIRATI....
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  4. #4
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Kotor & Dubrovnik
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aposlutno si u pravu kako bi trebalo biti. Ona meni kaze da je sve to ok, ne moze biti nista vishe od toga, ja se vec pomirim s time i ja happy, ona happy, ali ne cure to ne rade, nego me vec muce s neizvjesnoscu i ignoriranjem.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bogu iza tregera
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by adriana
    odgovor je josh jednostavniji: ne svidjash joj se...
    osjecanja nisu obostrana...
    zaista, njoj je neprijatnije nego tebi... dodushe, tebi nema shta biti neprijatno...
    Potpisujem ovo!
    Ma,zaista je neprijatno,desavalo se...mada,treba vremena da se sve stisa...
    Ona zna da ti nju ne gledas na isti nacin kao ona tebe i to je dovoljno da prijateljstvo pukne...
    Vrijeme je lijek za sve...
    Malo cool-iraj,pa ce ona sama doci

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahhahaa neprijatno sto se neko zaljubio u vas i to je razlog da nekoga kulirate i da mu se ne javljate vise????
    vi ste bolesne!!!!!!!!!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    Bravo DIDI. Meni to bash prija ;-) Nema razloga da izbjegavam tu osobu, pod uslovom da odma' raschistimo tu situaciju.. Ako mi se ne svidja da se zna.. Odma'. :> Jednostavno..
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neprijatno zna da bude, itekako...

    U teoriji je strasno fino kad tebe neko voli/zeli, ali u praksi to zna da izazove veliki problem kod ponasanja i ocekivanja izmedju to dvoje ljudi u situaciji da jedno ne uzvraca osjecanja

    u tom slucaju gdje de djevojka izbjegava poslije tvoje iskrenosti, jasno je da ne dijeli tvoja osjecanja, pa ne zna sad kako da se ponasa u tvom okruzenju

    Ja sam u zadnja 3 dana dobila dvije neke totalno sulude i neocekivane izjave da se sad postavlja pitanje - kako se ponasati prema tim osobama poslije toga a ne uvrijediti ih na neki nacin i ne dati im povoda?
    Uvjek sam praktikovala da dam normalno i iskreno objasnjenje i da nastavim neku normalnu komunikaciju i odnos koji smo prije imali, ali nekad i to zna da bude problematicno (primjera radi - jedan od te dvojice se sad ponasa uzasno posesivno i sikce do iznemoglosti ako mu se ne javim cim zovne ili ne odgovorim na poruku, iako zna da nista medju nama nece biti)
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cu u teoriji, odje nije bilo price da je momak nju salecao bio posesivan, nego da joj je iznio svoja osjecanja i sto je ona uradila prekinula svaki kontakt, po meni je to bolesno, ako se normalno objasni kako i sto tj da mu se stavi do znanja na cemu je nema problema, e ako neces da budes iskren/a onda te ni taj kojoj/em se svidjas nece shvatiti pa ce biti nesuglasica.

    a to sto neko ne moze da shvati da je odbijen to je njegov problem i sujeta, tako da se ne bi zamarao sa tim
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    hahhahaa neprijatno sto se neko zaljubio u vas i to je razlog da nekoga kulirate i da mu se ne javljate vise????
    vi ste bolesne!!!!!!!!!
    Kad malo bolje razmislis, to zapravo ije najbolji nacin kako da toj osobi definitivno das do znanja da tu nema kruha. Jer, mozete vi "rascistiti situaciju", ali ljudi su u takvim situacijama cesto mazohisticki nastrojeni, i nakon tog rasciscavanja ce i dalje provoditi vrijeme u blizini svoje tihe ceznje, u sebi misleci "ma pokazat cu ja njoj da sam najbolji, nema ona pojma sto propusta!".
    U takvim situacijama, ako te netko koga ne fermas ni 5%, pocne zamarati ljubavnim pricama, najbolje je malo se distancirati. Isto tako, pametno bi bilo i onome koga ne fermaju ni 5%, nestati na neko vrijeme i ne pojavljivati se u blizini svoje tihe patnje. Jer, svaka blagonaklonost onoga tko je u ulozi tihe patnje ce kod onog drugog neprestano pobudjivati nadu da bi tu ipak necega moglo biti. Ako niceg drugog, barem mrvica sa stola. A tko se normalan zadovoljava mrvicama!?

    ****ga, stvari jedino tako funkcioniraju kako spada, sve ostalo je prelijevanje iz supljeg u prazno.
    Last edited by Argonaut; 01-04-05 at 13:18.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by DIDI
    hahhahaa neprijatno sto se neko zaljubio u vas i to je razlog da nekoga kulirate i da mu se ne javljate vise????
    vi ste bolesne!!!!!!!!!
    didi, to uopshte nije bolest...
    desilo mi se da mi je bratov drug s kojim smo bili svakodnevno svuda godinama rekao kako on mene ne dozhivljava kao drugaricu, kako on mene odavno voli, bla, bla... ne da sam se shokirala nego je bilo katastrofa... ja sam njega dozhivljavala kao brata! i bilo mi je strashno posle toga i da se sretnem s njim, chak sam i plakala ono kako je on mogao to i da pomisli itd...
    nije to kuliranje kao ja sad neshto hranim sujetu nego je stvarno ruzhan osjecaj...
    trebalo mi je vishe od godinu da se stvari vrate u normalu, prividnu normalu...
    i da ponovo skupim hrabrosti da sjednem i popijem kafu s njegovom majkom jer se prochulo za ono shto se desilo...
    mozhda bi nekome imponovalo... meni nije... meni je bilo uzhasno jer ja njega nisam nikada posmatrala na taj nachin... doshlo bi mi kao incest...
    da sam bilo kako drugachije postupila sve bi bilo lazh i foliranje koje u svojim odnosima sa prijateljima ne koristim...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    argo i ja sam za taj nacina al kad lijepe rijeci i objasnjenje ne uspije

    adriana nisam ti ja kriv sto se shokiras kad ti neko jako blizak, a nije ti rod izjavi ljubav, zapamti mozes da se zavaravas da nekog dozivljavas kao brata ili sestru, brat je brat a drug drug ma koliko bliski bili.

    pff plakala si kako je on mogao da pomisli, nije pomislio nego osjecao, no necu da ulazim s tobom u konverzaciju vecu jer i onako imas cudnih poteza i reakcija
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    plakala sam jer je to automatski znachilo kraj prelijepog prijateljstva...
    razlichito gledamo neke stvari... nekada su i meni chudni i krajnje nerazumljivi neki tvoji postupci... no, to su neke druge sada nebitne teme...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    plakala sam jer je to automatski znachilo kraj prelijepog prijateljstva...
    Toliko o musko zenskom prijateljstvu.
    Nadam se da nakon tog iskustva malo drugacije gledas "bliske muske prijatelje".
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Toliko o musko zenskom prijateljstvu.
    Nadam se da nakon tog iskustva malo drugacije gledas "bliske muske prijatelje".
    od tada nemam bliske mushke prijatelje i ne vjerujem u te priche...
    jer se zaista prije ili kasnije pokazhe da se neko u nekoga zaljubio i sve postane farsa...

  16. #16
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni uopste nije jasno zato je to moralo da predstavlja kraj jednog prelijepog prijateljstva. Poznajem zene koje su u braku dugo, dugo, a i dalje odrzavaju lijepa prijateljstva sa ljudima koji su nekad mislili da se sve ne mora zavrsiti samo na tome. Sta, sad, ako mi se neko udvara, ako ja iz bilo kog razloga mislim da ne bi trebalo to da radi, treba da prekinem svaki kontakt sa njim? I nije mi jasno zasto bi mi bilo neprijatno? Za neprijatnost ima mjesta samo u slucaju da znam da je taj neko zainteresovan, da nesto ocekuje, a da nista ne radim povodom toga, bilo da time hranim svoju sujetu,bilo da ne zelim da ga povrijedim.Onda bi mi zaista bilo neprijatno. Gdje se u svemu tome izgubila lijepa ljudska rijec i razgovor?

  17. #17
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ako se nije udostojila da ti otvoreno kaze da od toga nece biti nista vjerovatno joj prija da ti sebicno daje laznu nadu eto cisto da ima nekog da trckara za njom...
    Ignorisi je,postupaj onako kako ne bi ocekivala od tebe,ako si vec zaljubljen u nju,pa se mozda okrene sve na tvoju stranu.
    Ako ne,definitivno je ignorisi.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me ima bliskog najbliskijeg MUSKOG druga kojeg ne bi mijenjala ni za brdo kinder jaja i nemojte mi pricat da to ne postoji i da vazda neko tu zaljubljen... jeste da ****vamo jedno drugo u zdrav mozak ( cisto rekreacije radi) ka pravi bracni drugovi, ali to je to
    da se vratim na temu sad 8-)
    to izbjegavanje je jedan od najlaksih nacina da se nekom stavi do znanja da "svidjanje" nije obostrano. jednom sam morala da pribjegnem tome jer lik mislio da sam utripovana i da se mooora masu potrudit i da lazem da necu sa njim nista vise od onoga sto smo vec imali ( frka sa podgoricankama reche mi on, nikad ne znas dal' "ne" stvarno znaci "ne" ili "potrudi se jos malo"), tako da sam ga malo izbjegavala dok se nije smirio
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kolko sam ja sve s`vatila ... djechak je njoj samo rekao da gaji neka `nezna` osjecanja prema dotichnoj ... ja iz priche nisma s`vatila da je on sa njom razjasnio da je shvatio da ona nece nishta s njim i da je dalje prijateljstvo ok stvar ... shto automatski povlachi da djevojka vishe nema shto trazit u njegovom drushtvu ... jer on nece samo druzenje ... pa dragi djechache poprichaj sa njom ako neceh da se sve zavrshi na `cao` ...

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ah opet neke tinedzerske dileme,odrastite vec konacno:-))
    **** ga sine lekcija br jedan u zivotu:Ne mijesaj babe i zabe,ljubav iprijateljstvo cccc ..i kad izgubis izgubis oboje a vjeruj mi takve veze najprije stradaju onako iz iskustva ni prijatelj prije ni prijatelj posle ljubavi uhhuuuu ..malo teze ide.
    Zato uzivaj u prijateljstvu ona mnogo duze traju pogotovo ako su prava,
    Have lot`s fun with your friends but find love elsewhere..

  21. #21
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by adriana
    od tada nemam bliske mushke prijatelje i ne vjerujem u te priche...
    jer se zaista prije ili kasnije pokazhe da se neko u nekoga zaljubio i sve postane farsa...
    Zasto si se morala sokirati u druga tvoga brata koji je on za tebe prestavljao, prepostavljam uzajamno prijateljstvo? Kako da nije da su se ta njegova osjecanja prema tebi nisu mogla prije uociti? Da li je vase bratstvo, prijateljstvo pocivalo na povjerenju kojeg stepena? Da li je upravo vjerovanje ili navika ili sujeta tvoja koja je tebi donijela taj "sok" kao i njemu neprijatnosti u nesporazumu i boli kao i tebi koji bi se mozda mogli i drugacije na obostranost rijesiti? Znaci li to da se po prepostavci vas bratski odnos nije mogao pretvoriti u nesto vise? Zasto se tu u takvim i slicnim odnosima, potrazivanjima, odbojnostima, neprijatnostima i sl. gubi racionalnost?


    Odgovor na topik-pitanje je da se one ne vide prihvaceno u ponudi koja sa tvoje strane dolazi! To sto su prije bile jos ok prestavlja normalnu pojavu gdje se ne opterecuju u poznanici koja u tekucem po tvom insistiranju vece paznje prema njima dolazi do podvijanja repa u stilu "vidji ovog sta mu pada na pamet". Ajd' bjezi veli sebi unutar! Ne osjecaju se privlacno jer bi to i one pokazale i same ako si "tip" koji bi ih zainteresovao. No, ovako tebi ocigledno ne prestavlja veci problem da nepromisljeno pokazujes svoje osjecanje prema njima koje su istima svejedni. Ostalo je da zasto one to svoje razmisljanje ne daju jasnije kako bi ti to rado ocekivao? Uobicajno je u svakodnevnom odnosenju sa nedovoljno poznatima(bilo to i drugarski) da one to i ne moraju jer te prvo ne poznaju kao nesto vise da bi se taj osjecaj stvorio kojeg sada nema kao takav sto im ti sad nudis. Nisu iskrene u razlozima koji su mnogobroji u interesu koje one u tebi ne vide jer ih ne interesujes iz razloga sto one drugacije razmisljaju u pojavi jer ne traze one tebe nego ti njih u nudjenju ljubavi. Tu im se ti prvo ne svidjas kao opste prihvatljiva pojava koja je preduslov da se vidi interes i budi vece osjecanje koja ce da ih zadovolji u pocetnom preduslovu da bi se uopste upustile u vezu sa tobom. Tu se moras zaljubiti/odljubiti vise glavom koja nece tebi nanositi stetu kao i drugoj strani.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bgd
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    JA VOLIM NJU A ONA MENE 'C'
    tra la la

    BaronesseHelene

    roke koke

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    /me ima bliskog najbliskijeg MUSKOG druga kojeg ne bi mijenjala ni za brdo kinder jaja i nemojte mi pricat da to ne postoji i da vazda neko tu zaljubljen...
    A ti si 100% sigurna da on u tebi vidi samo prijateljicu? Hmmm... moje i tudje iskustvo me uci da nikada neces ostati ravnodusan prema osobi suprotnog spola, koja te pozitivno psihicki i emocionalno ispunjava, a to "bliski prijatelji" suprotnog spola i te kako rade.
    Granicu je lako prijeci, prijedjes je, a i ne primijetis to...

    Da se vratim na temu. Kada god vam se u zivotu dogodi situacija da vam netko izrazi osjecaje koje ne uzvracate, pa bude malo neugode i napetosti... moja preporuka je napraviti sljedece:
    Otici u neki ducan gdje prodaju opremu za bicikle i kupiti jednu pedalu, ne mora biti skupa ili neka marka, bitno je da bude pedala. Nakon toga, posjetiti
    cvjecarnicu i traziti tetu tamo da na tu pedalu stavi jednu lijepu crvenu masnicu, ni preveliku ni premalenu. Slijedeci put kada vidite osobu koja vam je izrazila svoje neuzvracene osjecaje, poklonite joj tu pedalu. Na taj nacin cete se rijesiti neugode i eventualnih nerazumijevanja, sebi cete priustiti malo smijeha i povrh svega ispast cete originalni. Kasnije tu pricu mozete prepricavati drugim osobama (curama i deckima), kao usput, te ce one u vama prepoznati "pravi materijal" koji je odlucan, ima duha i ne da se z-a-j-e-b-a-v-a-t-i.
    Last edited by Argonaut; 01-04-05 at 19:38.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapo
    Ah opet neke tinedzerske dileme,odrastite vec konacno:-))
    **** ga sine lekcija br jedan u zivotu:Ne mijesaj babe i zabe,ljubav iprijateljstvo cccc ..i kad izgubis izgubis oboje a vjeruj mi takve veze najprije stradaju onako iz iskustva ni prijatelj prije ni prijatelj posle ljubavi uhhuuuu ..malo teze ide.
    Zato uzivaj u prijateljstvu ona mnogo duze traju pogotovo ako su prava,
    Have lot`s fun with your friends but find love elsewhere..
    Misljena su uglavnom kad se trazi da je tesko naci pravo prijateljstvo kao i pravu ljubav. Mozete li mi reci iz vaseg iskustva, da li je moguce izmedju dvoje ljudskih bica suprotnih polova uspostaviti to pravo prijateljstvo? Da li je po vasem misljenju moguce (imamo ovdje primjer da je se prijateljstvo razbilo i nanijelo boli koje se ocigledno nisu mogle izbjeci) da jedno takvo prijateljstvo ipak preraste u ljubav koja to ocigledno do sad nije bila? Da li su osjecanja ta koja se javljaju kriva, koja ocigledno prestavljaju problem u tome da kad zelimo vise da ih neznamo racionalno objasniti odnosno kontrolisati?

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da je moguce i ja mogu sa sigurnoscu da ti kazem da imam takva prijateljstva a jedno je tako posebno da ga za nista na svijetu nebih povrijedio ili nedaj boze presao dozvoljenu granicu.Prica bi ukratko bila ovako:
    Jednom u nekom Evropskom gradu sreli se dvoje mladih ljudi na nekoj zurci kod zajednickih prijatelja.On misli "Ko je ona super riba mmm kakvo tijelo ,guza hmmm sva je medena njam:-)) Ona kao zuji okolo pa prilazi da se upozna kaze mojoj frendici da sam faca??I tako zajednicki prijatelji dobro raspolozenje i pocinje poznanstvo zezanje on se svidja kao njoj a i ona njemu ali on ima djevojku a i ona ima nekog tipa tako da se sve zavrsava na zezanju i forama.I tako idu godine kad je on slobodan ona je u vezi ili obrnuto postaju toliko bliski da prakticno i nema nijedne tajne izmedju njih.Ona mu cak mijenja garderobu voli ga kaze vise od brata uvijek je tu za nju i ona za njega.Mnogo zurki,proslava,koncerti,izlasci,lude noci, ubijaju se zajedno od alkohola osvicu u istom krevetu(u garderobi) ali nikada nista niko ne prelazi tu zamisljenu granicu.Dan danas je isto samo sto sam u medjuvremenu postao i kum na vjencanju i krstio dijete,veoma tesko mi je palo kad se odselila na jugu Francuske/riviera(Udala se za Francuza) a ona je plakala i danas svaki put place kad se vidimo i rastajemo.Barem jednom nedeljno se cujemo tel a posjete su dosta ceste ona za London ja za Nicu opet nije tako lose dobar razlog da se cesce skita:-))Negdje skoro smo vratili film i pricali kako smo se upoznali i zivot proveden zajedno kao ono sta bi bilo kad bi bilo i oboje zakljucili da je ispalo kako je bilo najbolje.Znas dobrom prijatelju mozes reci dosta toga a da se ne naljuti i da predje preko svega,probaj to sa tvojom dragom pa ces vidjeti koliko cete dugo trajati:-))
    Znaci hemija je bila obostrana mogla je biti i veza i ljubav ali posto smo jako slicni karakteri poprilicno temperamentni sigurno bi pukla ovako kumstvo/prijateljstvo do groba sad mi kazi sta bi ti izabrao? Izvinite ja ga malo oduzih ali nadam se da si razumio sustinu?
    Don`t shit on your door step:-))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. the sexiest song....
    By La_bambola in forum Sex i erotika
    Replies: 233
    Last Post: 09-11-07, 19:15
  2. Najljepse ljubavne pjesme
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 451
    Last Post: 12-07-05, 23:10
  3. Replies: 197
    Last Post: 24-05-05, 13:57
  4. ljubav
    By phenomenon in forum Religija i filozofija
    Replies: 16
    Last Post: 21-02-05, 10:03
  5. S V A S T A R A
    By [azzo-kSv] in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 21-05-04, 13:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •