Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 47 of 47

Thread: Kako otkaciti najbezbolnije friendicu?

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lock?!Oh, Indy ...
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  2. #27
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danaida
    ko si ti? dobra Savjeta?
    Neznam sta si htjela/htio sa konstantacijom tacno da kazes? Zelim vise od DiDe da cujem o cemu je rijec, da bi joj iz iskustva (nisam strucnjak) sajvetodavno eventualno mozda mogao pomoci, kao i njenoj prijateljici?!

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by enex
    Neznam sta si htjela/htio sa konstantacijom tacno da kazes? Zelim vise od DiDe da cujem o cemu je rijec, da bi joj iz iskustva (nisam strucnjak) sajvetodavno eventualno mozda mogao pomoci, kao i njenoj prijateljici?!
    vidi se da nisi struchnjak. zato te i pitam jesi li dobra Savjeta(ili na srpskom Saveta)?
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  4. #29
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaista nevjerovatno
    Neki bi mogli da zarade pare od scenarija koji samo ovdje nastaju...
    Ukoliko biste mogli da svoju kreativnost ispoljavate na drugi nachin (kao npr da odgovorite na temu), bila bih Vam punoo zahvalnija. I odmornija
    Ako je cura pitala za savjet, chemu dramatizovanje?
    Nju niste nasmijali. A ni mene.
    Dida, ovo shto si ovdje napisala, treba Njoj da kazhesh.
    Iz prostog razloga shto Ona zasluzhuje da zna... da Ti vishe ne zhelish da joj budesh prijatelj. Onog trena kad si to pozheljela... to si i prestala da joj budesh.
    Povrijedjenih uvijek ima. Kad ima Ljubavi.
    Zato... budi iskrena prema Njoj.
    Pa nam javi kako se sve zavrshilo... Sigurno cesh ovdje naci pravu rijech. Kao i do sada
    Pozdrav.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  5. #30
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    OCE LI MI SAMO NEKO REC KOLKO dIDA IMA GODINA?!?!?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    36 godina dida ima
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #32
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije da bas precesto svracam na ovaj forum, ali par informacija sam pokupila o clanovima, pa da sumiram info koji imam o didi: nju je nedavno sutnuo decko a ona sad hoce da sutne svoju drugaricu.
    posto ne vjerujem da ju je decko sutnuo zbog te drugarice (jer je decko daleko i nasao si je tamo neku zanimaciju), onda mora biti ili da didi krivi drugaricu sto je nije bolje savjetovala u vezi tog decka, ili da ne moze na oci vise ni samu sebe pa zeli da eliminise sve iz svoje proslosti i postane nova didi, bez NEGATIVNIH ljudi oko sebe. sorry didi, ali ti si trenutno JAKO negativna osoba. nadam se da ce te svi prijatelji zbog toga napustiti. uostalom, to bi im i ti sama preporucila zar ne, negativni ljudi nisu dobri kao prijatelji. jer onda ne mozes da ih sisas i gnjavis svojim problemima non stop, jer ako su negativni onda mozda i sami imaju po koji problem.
    znas sta, dida, od srca ti preporucujem da ostavis i iskuuliras tu drugaricu i ako ti je jos koja preostala, bar dok ne naucis sta je prijateljstvo.
    zelim ti brz i kratak oporavak.

  8. #33
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default otvori se zemljo

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    .... bar dok ne naucis sta je prijateljstvo.
    I, sta je sad prijateljstvo po tebi kad ona ocigledno nema prijateljstvo, odnosno nezna sta je prijateljstvo? Kako da ukuulira po tvom razmisljanju svoju trenutasnju situaciju najbolje, u stanju negativnosti kako ti to ocjenjujes u tome sa sobom i prema ostalim? Kako treba da se neko kao ona ( da ne uzmemo nju direktno u slucaj jer nije u redu da se o nekom zbori bez njega, uzmimo je kao primjer da me ne bi pogresno razumijela/li) odnosi prema ostalima kao i ostali prema njoj (prijatelji). Od cega to zavisi u ovakoj situaciji i slicnim situacijama? I rijec je bila vise o njenoj jos prijateljici, a ne o DiDi kao problem od koje zeli da se otarasi. Koliko ima neko pravo da daje sa strane komentare kao sto ti to sad cinis u sumiranju nudeci joj u zavrsetku brz i kratak oporavak. Da li je opravdano govoriti o necemu kad tu nesto i nekoga ne poznajemo dobro odnosno da li je u redu davati bilo kakve komentare koje daju prvo svoje sumiranje u odnosu da se prvo ne pita o problemu kako i zasto? Da li je isto dobro davati komentare kao sto to primjerno Argonaut cini govoreci iz svog iskustva koji prica o zaljubljivanju u frendicu i novcicu sa dvije strane koji tek trebaju da se pokazu u posebnim slucajevima u kojemu je sad savjetodavno dobar. Ipak jasno pitanje da postavim: "sta je to prijateljstvo"? Gdje ono pocinje, (od koga i cega ovisi, sta mu je potrebno da bi zazivjelo) a gdje se zavrsava?

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada nije no se dida svima zamjerila sa onim lizanjem...
    i evo joj posledica...

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma Dida pise scenarijo za prvu crnogorsku telenovelu pa skuplja materijal ovuda
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    nije da bas precesto svracam na ovaj forum, ali par informacija sam pokupila o clanovima, pa da sumiram info koji imam o didi: nju je nedavno sutnuo decko a ona sad hoce da sutne svoju drugaricu.
    posto ne vjerujem da ju je decko sutnuo zbog te drugarice (jer je decko daleko i nasao si je tamo neku zanimaciju), onda mora biti ili da didi krivi drugaricu sto je nije bolje savjetovala u vezi tog decka, ili da ne moze na oci vise ni samu sebe pa zeli da eliminise sve iz svoje proslosti i postane nova didi, bez NEGATIVNIH ljudi oko sebe. sorry didi, ali ti si trenutno JAKO negativna osoba. nadam se da ce te svi prijatelji zbog toga napustiti. uostalom, to bi im i ti sama preporucila zar ne, negativni ljudi nisu dobri kao prijatelji. jer onda ne mozes da ih sisas i gnjavis svojim problemima non stop, jer ako su negativni onda mozda i sami imaju po koji problem.
    znas sta, dida, od srca ti preporucujem da ostavis i iskuuliras tu drugaricu i ako ti je jos koja preostala, bar dok ne naucis sta je prijateljstvo.
    zelim ti brz i kratak oporavak.
    U zivotu moras znati kada sta da dodas i kada sta sa cim da pomesas. Kada to naucis, zivot ce ti biti lep i srecan ali ne zaboravi najbolji zacin je LJUBAV, Miss Kittin.

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking ..................!

    hahahahaha

    Ja mislim da je miss DiDa (u stvari) genijalka, koja je svakog dana sve vise svjesna apsolutne bespotrebnosti tracenja sopstvenog vremena na dosadasnji nacin. U tom smislu, svoje dalje bivstvovanje u nimalo radosnom okruzenju sumorne Podgorice ne zeli da podredi onima koji ne umiju da cijene njen iskreni trud za uspostavljanje iskrenog prijateljstva.

    P.S. apsolutno nemoguca, donosicu ti cokoladu u zatvor!
    Caesar`s wife must be above suspicion

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nagovaranje na zlocin je saucesnistvo po paragrafu.... a ja mislim da se sad Dida seta sa Mugijem i traze visibabe po Gorici

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    I $edimo na klupu i drzimo se za kolena :razz:

    Ih kako je DiDa premazana i to katranom!

  15. #40
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Mrdusa donja
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Thomas_O_Malley

    Ja mislim da je miss DiDa (u stvari) genijalka, koja je svakog dana sve vise svjesna apsolutne bespotrebnosti tracenja sopstvenog vremena na dosadasnji nacin. U tom smislu, svoje dalje bivstvovanje u nimalo radosnom okruzenju sumorne Podgorice ne zeli da podredi onima koji ne umiju da cijene njen iskreni trud za uspostavljanje iskrenog prijateljstva.

    Mozda se prijateljica zeljela rijesiti Dide i zato promjenila nacin svog dosadasnjeg ponasanja. Jel Dida, to ti nije palo na um ?
    Last edited by Sova; 05-04-05 at 12:29.

  16. #41
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ljudi,zasto toliko napadate Didu?!Postoje i drugi razlozi zbog cega moze da dodje do razlaza dugogodisnjih drugarica.Pa evo recimo moj slucaj kada je moja drugarica sa kojom sam odrasla i sve te duge godine sa njom dijelila mnogo stvari,postala narkoman.Kada sam za to saznala bila sam joj privrzenija nego ikad sa namjerom da joj pomognem da izadje iz svega toga.3 i po godine sam bila uz nju i davala sve od sebe kao pravi prijatelj da je ubijedim da kaze "Ne" drogi.Cak su i za mene mislili da sam narkoman.Ali sve sam vise shvatala da ona vise nije ista i da to nikad nece ni biti,da smo dva razlicita svijeta,da ja njenom svijetu ne pripadam.I naravno,boljelo je,i bilo je tesko razici se i reci da vise ne mozes biti nekom prijatelj.Ali moralo je i nije bilo drugog nacina,ma koliko da je boljelo.
    Dida,mislim da u tim trenutcima samo moras biti iskren.Sve sto osjecas kao i razloge zbog cega se razilazis treba reci otvoreno.Ljudi se ipak na sve navikavaju.

  17. #42
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DiDa
    Shvatis da te ta osoba vise ne puni
    ovaj...a chime te je ona to "punila"?
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  18. #43
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis
    Pa evo recimo moj slucaj kada je moja drugarica sa kojom sam odrasla i sve te duge godine sa njom dijelila mnogo stvari,postala narkoman.Kada sam za to saznala bila sam joj privrzenija nego ikad sa namjerom da joj pomognem da izadje iz svega toga.3 i po godine sam bila uz nju i davala sve od sebe kao pravi prijatelj da je ubijedim da kaze "Ne" drogi.Cak su i za mene mislili da sam narkoman.Ali sve sam vise shvatala da ona vise nije ista i da to nikad nece ni biti,da smo dva razlicita svijeta,da ja njenom svijetu ne pripadam.I naravno,boljelo je,i bilo je tesko razici se i reci da vise ne mozes biti nekom prijatelj. Ali moralo je i nije bilo drugog nacina,ma koliko da je boljelo.
    Podsjetila si me na jednu djevojku koju sam svojevremeno drugarski povrsno poznavao a bila je takodjer ovisnik, i dalje neznam sta je sa njom. Naime, tada mi nije bilo za povjerovat da neko kao ona (izdvajala se od vecini, nije htjela da bude kao ostali, uglavnom furala je samopouzdano svoje fazone) moze da proba a kamoli da postane ovisnik. Sta sve nisam tada pokusao da joj pomognem. Vidis da nema nikoga ko ce joj pomoci, a sama nemoze. Neupucen sam joj htio pomoci u cemu se nisam nicega i nikoga stekao. Drzali su me takodjer za narkomana pa za dilera i bogatasa i ostalo sto mi naravno nije prijalo. Na zalost veliku nisam mogao da joj pomognem. Prica kako ce me ubiti ako je se ne okanem i njena stalna potreba za dopom te njeno drugarstvo, njena neodlucnost, laganje i ostalo u mom tadasnjem neznanju mi nije dalo da joj pomognem kako bi to danas sigurno drugacije izgledalo. Nevjerovatno... dises sa njom... ali je to bilo jace od nje. Kako mi je samo nemoguce zao, kad bi mogao vratiti vrijeme sa ovim razmisljanjem. Sta me je tada najvise ogorcilo u tome da nema ljudi koji bi njoj vise pomogli. Uvijek prica, "ko joj je krv kad nece sama". Eh, problem je kad se ti navuces da postajes ovisan da se tesko mozes tek tako odvici. Em se unistava ozbiljno zdravlje, em se nema adekvatna psihofizicka strucna pomoc koja bi im odlucno pomogla. Biti spreman, voljan, iskreno prijateljski pomoci je od velike vaznosti da bi ljudima bas individualno pomogli jer se nalaze u situaciji gdje to oni vecinski sami sebi ne mogu pomoci.

  19. #44
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DiDa
    Ne Didi samo hocu ocistit zivot od nebitnih ljudi s kojim mogu samo tupkati nogom o pod...
    Kad ti je već tako nebitna što se onda lomiš oko načina na koji ćeš je pozdraFFit? Recimo, nemaš nikad vremena za nju, vazda si zauzeta kad god te nazove, a ti se njoj nikako ne javljaj pa će vremenom i ona tebi sve manje i sve će na kraju da se svede na slučajni susret u gradu i ono šablonsko "Aj, pa se javi", "Čućemo se" i slično.

  20. #45
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ibrichevina, Donja Glavica
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Prodajem Punjache Jeftino...

    Quote Originally Posted by DiDa
    Kada osjetis da te neka osoba vise ne puni, i da nemas snage vise da ulazes da je promijenis jer se promijeniti ne moze,kad osjetis da je sva u k.....u paranojama...i vrijeme prolazi, i trudis se da je izvuces, i kad vidis da ne mozes ostaje ti samo da se lijepo povuces.Sta da radim s aosobom koja s ene smije, koja nema nikog jer svakog tjera oko sebe, iskompleksirani, isfolirani ljudi koji kao sve znaju, i svega su svjesni a nista ne preduzimaju.Dali bi se vi sklonili od takvih osoba, ili i dalje ulagali sebe i mucili...
    Ja ovo ne razumijem bash najbolje...Iz ove tvoje priche zakljucih da su ljudi ustvari akumulatori...Egocentricni akumulatori...Po ovoj tvojoj prichi, ako ne vidish neki potencijal za "punjenje" u osobi sa kojom se druzis, nemash se rashta druzit i'ako je ta osoba nekad bila veoma interesantna i veoma dobar PUNJACH...DiDa ja bi volio tebe da vidim kad se udash....Bash me interesuje posle 10 godina braka, kako cesh da razmishljash..Hocesh li doc' kod muza i saopstit mu...Dragi, slabo me nesto punish...Vishe nije ni sex ka sto je nekad bio, sve se nekako promijenilo...Ne osjecam te vishe, ne punish me! Stvar je u tome, da ne mislish o toj osobi negativno, i da ne vidish negativca u njoj ili njemu pa kako god bilo izmedju vas...A period "PUNJENJA" ce doc' uskoro...
    Evo se potpisujem...

  21. #46
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo mi sve vise lici na spansku seriju.
    ko ce kome zabiti noz u ledja u sledecoj epizodi.....

  22. #47
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da nikad necemo saznati. Upravo ste pretjerali
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 35
    Last Post: 24-11-12, 16:31
  2. ŽIVOT DUKLJANSKE KRALJEVINE
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 5
    Last Post: 26-07-11, 11:42
  3. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  4. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •