Page 465 of 775 FirstFirst ... 365415455461462463464465466467468469475515565 ... LastLast
Results 11,601 to 11,625 of 19359

Thread: Saobracajne Kazne

  1. #11601
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    off shore
    Posts
    481
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Najopasnije oružje su ljudi malog kalibra.

  2. #11602
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Jesu li poceli da pisu kazne za parking?
    Pinch harmonics

  3. #11603
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,555
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Odje (citajuci clanak) pise da je 20 eura.

    Meni je stigla kazna od 50 eura. Niti sam znao na nju niti je ikakva kazna ostavljena na autu (pod brisac ili slicno). Samo je stigla kazna od 50e za nepropisno parkiranje tu i tu, tad i tad (kraj maja ove godine)...

    Zato i pitam, posto mi nije sve najjasnije... Nema ni ono da za 8 dana uplatim 2/3 kazne ili nesto slicno nego 50e i gotovo.


    P.S. Sad vidim da je ovo za PG. Jel' moguce da je kazna za parking u PG 20e a u Bar 50e? Ili je ovo samo za one zone parkinga gdje bi morao da posaljes SMS? A za parkiranje gdje to nije predvidjeno je 50e kazna?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #11604
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dadony View Post
    Zna li ko kolika je kazna ako voziš auto bez tablica, znači uradjen tehnički i ima polisu ali nema saobraćajne i tablica? Čuo sam (provjereno) da više ne oduzimaju auta nego ti samo zvekne kaznu ali ne znam kolika je...

    Neka ga ne mari...
    zvanicno 60e za voznju bez tablica + 60e za voznju bez saobracajne + oduzimanje vozila dok ne dobijes tablice. Info - meni se to desilo, mada sam se provukao uz 60e "samo", a tablice stizale naredni radni dan :mad: Bitno je da je grad pun auta bez tablica, od golfova dvojki do Q7, sve moze kad imas vezu... Vozim se prije neki dan kroz Shtoj, stranci koji idu sa mnom ne mogu da vjeruju da ispred nas ide auto bez tablica. Rekoh "nije to nista, gledajte iza", kad nas drugi lik, isto bez tablica, pretice preko pune jedno 120kmh min...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  5. #11605
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Odje (citajuci clanak) pise da je 20 eura.

    Meni je stigla kazna od 50 eura. Niti sam znao na nju niti je ikakva kazna ostavljena na autu (pod brisac ili slicno). Samo je stigla kazna od 50e za nepropisno parkiranje tu i tu, tad i tad (kraj maja ove godine)...

    Zato i pitam, posto mi nije sve najjasnije... Nema ni ono da za 8 dana uplatim 2/3 kazne ili nesto slicno nego 50e i gotovo.


    P.S. Sad vidim da je ovo za PG. Jel' moguce da je kazna za parking u PG 20e a u Bar 50e? Ili je ovo samo za one zone parkinga gdje bi morao da posaljes SMS? A za parkiranje gdje to nije predvidjeno je 50e kazna?

    Mislim da je 20 eur kazna ako te uhvate na obiljezenom parking mjestu.
    Ako te uhvate na drugim djelovima na asfaltu (npr. biciklisticnoj stazi i sl.) onda je 50 eur.

  6. #11606
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1,622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    zvanicno 60e za voznju bez tablica + 60e za voznju bez saobracajne + oduzimanje vozila dok ne dobijes tablice. Info - meni se to desilo, mada sam se provukao uz 60e "samo", a tablice stizale naredni radni dan :mad: Bitno je da je grad pun auta bez tablica, od golfova dvojki do Q7, sve moze kad imas vezu... Vozim se prije neki dan kroz Shtoj, stranci koji idu sa mnom ne mogu da vjeruju da ispred nas ide auto bez tablica. Rekoh "nije to nista, gledajte iza", kad nas drugi lik, isto bez tablica, pretice preko pune jedno 120kmh min...
    E pa zavisi iz koje perspektive gledaš... Ja sam sve regularno platio, registrovao itd. ali TABLICA NEMA, čekam tablice za dva motora i za auto, jedan je preveden sa BP na PG još 26.05.2015 nema tablice, drugi uvezen iz Srbije, ocarinjen i registrovan 10.06.2015 nema tablice, i auto iz inostranstva registrovano 12.06.2015 nema tablica... yebe se njima što ja ne mogu da vozim jer im ga može bit, a zakonski rok za koji moraju da ti izdaju tablice ne smije da prebaci 21 dan ili ti 3 nedjelje. A mogu da zamislim još koliko je takvih slučajeva... e zbog toga se masovno vozi bez tablica.

    Neka ga ne mari...
    Neka ga ne mari....

  7. #11607
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,555
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Zanimljivo je da u ZOBS-u nema apsolutno nista vezano za parking i kazne za nepropisno parkiranje...


    P.S. Dadony, siguran sam da verbalni nije mislio na takve slucajeve. Ja licno znam odredjena 'lica' koja voze bez tablica od prosle godine... Nije zato sto im tablice nisu stizale nego zato sto im se moze. Ista stvar je za sve ostalo - nepropisno parkiranje, prekoracenje brzine i sve druge 'infrakcije'. Neki mogu da voze kako oce da i ne razmisljaju o tome (pa makar i bez tablica) dok ce tebi koji si u pravu 100% napisat' kaznu bez razmisljanja...
    Last edited by Fidel Castro; 04-07-15 at 22:49.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #11608
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1,622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Zanimljivo je da u ZOBS-u nema apsolutno nista vezano za parking i kazne za nepropisno parkiranje...


    P.S. Dadony, siguran sam da verbalni nije mislio na takve slucajeve. Ja licno znam odredjena 'lica' koja voze bez tablica od prosle godine... Nije zato sto im tablice nisu stizale nego zato sto im se moze. Ista stvar je za sve ostalo - nepropisno parkiranje, prekoracenje brzine i sve druge 'infrakcije'. Neki mogu da voze kako oce da i ne razmisljaju o tome (pa makar i bez tablica) dok ce tebi koji si u pravu 100% napisat' kaznu bez razmisljanja...
    a što se tiče cjenovnika ja platih kaznu za nepropisno parkiranje u Ulcinj, parkirao ga u gomilu sa 5-6 auta izviše džamije iznad male plaže, ostali UL tablice a ja PG, naravno samo meni ispod brisača papir, i to komunalna policija (nemaju pauk) 60 evradi, vidiš da zavisi od grada do grada, isto ka u dva kafića jedan pored drugog, u jedan je kafa 0.9€ a u drigi 1.2€...

    Neka ga ne mari...
    Neka ga ne mari....

  9. #11609
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dadony View Post
    E pa zavisi iz koje perspektive gledaš... Ja sam sve regularno platio, registrovao itd. ali TABLICA NEMA, čekam tablice za dva motora i za auto, jedan je preveden sa BP na PG još 26.05.2015 nema tablice, drugi uvezen iz Srbije, ocarinjen i registrovan 10.06.2015 nema tablice, i auto iz inostranstva registrovano 12.06.2015 nema tablica... yebe se njima što ja ne mogu da vozim jer im ga može bit, a zakonski rok za koji moraju da ti izdaju tablice ne smije da prebaci 21 dan ili ti 3 nedjelje. A mogu da zamislim još koliko je takvih slučajeva... e zbog toga se masovno vozi bez tablica.

    Neka ga ne mari...
    nij bitno kako ja gledam, nego onaj sto ti kaznu pishe... Recimo ja sam se vozio samo po sporednim putevima po naselju, ali sam presao magistralu, lik me vidio kako hocu da predjem magistralu autom bez tablica dok je vozio tuda, zaustavio auto, sacekao me da predjem i zaustavio i cepio kaznu. Ajd bar da sam se vozikao po gradu, nego eto, oko kuce maltene
    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Zanimljivo je da u ZOBS-u nema apsolutno nista vezano za parking i kazne za nepropisno parkiranje...


    P.S. Dadony, siguran sam da verbalni nije mislio na takve slucajeve. Ja licno znam odredjena 'lica' koja voze bez tablica od prosle godine... Nije zato sto im tablice nisu stizale nego zato sto im se moze. Ista stvar je za sve ostalo - nepropisno parkiranje, prekoracenje brzine i sve druge 'infrakcije'. Neki mogu da voze kako oce da i ne razmisljaju o tome (pa makar i bez tablica) dok ce tebi koji si u pravu 100% napisat' kaznu bez razmisljanja...
    ja licno znam lika koji radi na uvozu i registraciji vozila, vozi auto bez tablica i otvoreno kaze da ih nikad nece stavit, nit registrovat kola, jer su mu tablice "ruzne" Bio je prosle godine na okupljanju na Plavnici, policije koliko hoces, niko ga takao nije naravno...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  10. #11610
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1,622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja ne vjerujem da ima policajca koji ima redovno registrovan (privatni) auto, možda griješim dušu, 100% ima i regularnih dosta, ali znam mnooooogo njih koji auta voze na garanciju od veš mašine i samo stave kapu pizadi dje se vidi da mu ga pauk nedje ne bi slučajno digao...
    A što se tiče oduzimanja auta... toga više nema, jer je počeo konačno da se "poštuje" zakon o privatnoj svojini, da niko ne može da ti je otudji osim u izuzetnim slučajevima... što se auta tiče samo u slučaju da je sa njime počinjeno neko krivično (ne prekršajno) djelo ili je učestvovalo u istom.

    Neka ga ne mari...
    Neka ga ne mari....

  11. #11611
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,555
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Eksproprijacija je pravi dokaz 'postovanja' zakona o privatnoj svojini...

    Znam da pricas o autima ali sam morao pomenut'.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #11612
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1,622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ko zna od kad to piše u zakonu ali su ih oni oduzimali kako im padne na pamet, e sad se neko sjetio da pročita i da ne može da se oduzimaju ali (naravno) može kazna...

    Neka ga ne mari...
    Neka ga ne mari....

  13. #11613
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    off shore
    Posts
    481
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Zanimljivo je da u ZOBS-u nema apsolutno nista vezano za parking i kazne za nepropisno parkiranje...


    P.S. Dadony, siguran sam da verbalni nije mislio na takve slucajeve. Ja licno znam odredjena 'lica' koja voze bez tablica od prosle godine... Nije zato sto im tablice nisu stizale nego zato sto im se moze. Ista stvar je za sve ostalo - nepropisno parkiranje, prekoracenje brzine i sve druge 'infrakcije'. Neki mogu da voze kako oce da i ne razmisljaju o tome (pa makar i bez tablica) dok ce tebi koji si u pravu 100% napisat' kaznu bez razmisljanja...
    Kako nema? evo iz zobs-a:

    Zаustаvljаnje i pаrkirаnjeĈlаn 56Vozаč ne smije dа zаustаvi, odnosno pаrkirа vozilo nа mjestu nа kojem bi ono ugroţаvаlobezbjednost drugih učesnikа u sаobrаćаju ili predstаvljаlo smetnju zа normаlno odvijаnjesаobrаćаjа ili kretаnje pješаkа.Odredbe ovog zаkonа o zаustаvljаnju i pаrkirаnju ne primjenjuju se nа ovlašćenepolicijske sluţbenike u obаvljаnju sluţbene duţnosti, аko bi obаvezа poštovаnjа odredbi o zаbrаnizаustаvljаnjа ili pаrkirаnjа vozilа omelа uspješno obаvljаnje sluţbene duţnosti.

    Evo i kazne:

    Ĉlan 323 Novčanom kaznom od 60 eura do 150 eura kazniće se za prekršaj


    9) vozač koji zaustavi, odnosno parkira vozilo na mjestu na kome ugroţava bezbjednostdrugih učesnika u saobraćaju ili predstavlja smetnju za normalno odvijanje saobraćaja ili kretanjepješaka (član 56 stav 1)
    11) vozač koji zaustavi ili parkira vozilo na mjestima suprotno članu 60 stav 1 ovogzakona;

    24) vozač motornog vozila koji na autoputu ili putu rezervisanom za saobraćaj motornihvozila vrši polukruţno okretanje, zaustavi ili parkira vozilo suprotno članu 104 ovog zakona
    Najopasnije oružje su ljudi malog kalibra.

  14. #11614
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,555
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Moja greska, ja sam trazio kljucnu rijec 'parking' te nisam nasao nista slicno.

    Meni je i dalje sve to vezano za parking prilicno nejasno... Ko pise kazne? Iskljucivo komunalna ili moze i 'obican' policajac da je napise?

    Kad se pauk 'aktivira'?

    Da li kazna za nepropisno parkiranje varira od grada do grada i po kojem principu?

    Nije isto parkirat' na sred puta gdje znakom nije zabranjeno, parkirat' tamo gdje je znakom zabranjeno i parkirat' na parking gdje bi trebao prema zoni da placas po zapocetom satu...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #11615
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Jedno je obiljezeno parking mjesto gdje se placa. Kad ne platis ide ti kazna 20e
    Drugo je kad parkirras nepropisno- gdje ne smijes. Tad ti je 60e i pauk
    f6

  16. #11616
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Osoba A (u alkoholisanom stanju) na putu (ispred kafane jedne ) sjedne u vozilo, upali vozilo i krene, sa zadnjom stranom udari stub rasvijete,krene naprijed i udari auto koje je parkirano stajalo. OSoba B (vlasnik vozila koje je stajalo parkirano i osteceno od strane osobeA) pozove policiju na 122 , policijaska patrola dodje na lice mjesta zatekne osobu A pored svog vozila , osoba B koja je zvala policijuu medjuvremenu se predomisli i kaze policajcima da mu je zao OsobeA i da ne zeli nikakav zapisnik niti nista, da su se oni medjusobno dogovorili za stetu. policija se samo pokupi i podje. JEL TO MOZE ? jeli moguce da niko ne plati taj izlazak policije na teren ? I da izuzmemo sto nijesu priveli Osobu A iako su sami vidjeli da je pijan, policijski sluzbenici se pravdaju da ga nijesu zatekli za volanom i da mu nista ne smiju.
    Што на вјеру праву не похули,Што се не хће у ланце везати,То се збјежа у ове планине

  17. #11617
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,935
    Thanks Thanks Given 
    1,495
    Thanks Thanks Received 
    790
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bookmakers View Post
    Osoba A (u alkoholisanom stanju) na putu (ispred kafane jedne ) sjedne u vozilo, upali vozilo i krene, sa zadnjom stranom udari stub rasvijete,krene naprijed i udari auto koje je parkirano stajalo. OSoba B (vlasnik vozila koje je stajalo parkirano i osteceno od strane osobeA) pozove policiju na 122 , policijaska patrola dodje na lice mjesta zatekne osobu A pored svog vozila , osoba B koja je zvala policijuu medjuvremenu se predomisli i kaze policajcima da mu je zao OsobeA i da ne zeli nikakav zapisnik niti nista, da su se oni medjusobno dogovorili za stetu. policija se samo pokupi i podje. JEL TO MOZE ? jeli moguce da niko ne plati taj izlazak policije na teren ? I da izuzmemo sto nijesu priveli Osobu A iako su sami vidjeli da je pijan, policijski sluzbenici se pravdaju da ga nijesu zatekli za volanom i da mu nista ne smiju.

    Jel moze ? Kod nas sve moze 😊
    Satelitski resiveri/oprema

  18. #11618
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I dje da nadjem tj kako se zove zakon kojim je regulisano snimanje na javnom mjestu. konkretno ima li fizicko lice pravo da na javnoj povrsini snima policijskog sluzbenika ? (policiju placaju gradjani i oni su u sluzbi gradjana)
    Што на вјеру праву не похули,Што се не хће у ланце везати,То се збјежа у ове планине

  19. #11619
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    jesu li novcane kazne manje za mladje vozace?
    pise da ne smiju da voze preko 70, momak vozio 133 i dobio kaznu 50€.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. #11620
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    jesu li novcane kazne manje za mladje vozace? pise da ne smiju da voze preko 70, momak vozio 133 i dobio kaznu 50€.
    Nisu, vjerovatno su mu pisali nešto drugo, ili mu je to prvi prekršaj u životu pa mu je sudija možda smanjio kaznu... Ja sam imao identičan prekršaj prije nekoliko mjeseci (prekoračenje preko 50km/h od ograničenja u ne-naseljenom mjestu) i kazna mi je bila 10 dana bez vozačke i 130 eura (100 kazna + 30 sudski troškovi). Uplatio sam 87.5 eura (2/3 vrijednosti kazne u roku od 10 dana).
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  21. #11621
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Pisali su mu da je vozio 133 i da nije imao dokumenta.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. #11622
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Pisali su mu da je vozio 133 i da nije imao dokumenta.
    Je li mu to prva saobraćajna kazna? Ako jeste, u obrazloženju presude će ti pisati da je to olakšavajuča okolnost, bla bla, tako da su mu možda pisali kaznu 50 eura + troškovi, i ako je uplatio u roku od 10 dana to mu taman opet izadje oko 50 eura. Druga varijatna je da je imao neku vezu kod sudije
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  23. #11623
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    ne znam je li mu prva. juce mu je pisali, danas je platio. dokumenta nije htio da pokaze
    nego mi cudno da sve to stoji u zapisniku, a kazna 50€
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #11624
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Samo da napišem možda nekom bude od koristi.

    Na obilaznicu u Zetu (kad se ide prema Virpazaru iz PG). Sa kružnog imate znak 60 pa nakon 50-80m znak 80km/h. Do prve raskrsnice znak je 80km/h i tu često stoji policija (tako da tu pazite da ne idete preko 85km/h. Prije raskrsnice postavljen je znak 60km/h, a nakon nje je bio znak 80km/h koji je UKLONjEN. Tako da do kraja one pravine (do kružnog toka) važi znak 60km/h. Momku su napisali kaznu za 25km/h preko ograničenja jer je tom pravinom đe je bio znak 80km/h išao 85km/h.

    Takođe apsurdno je da je sa jedne strane znak 80km/h, a sa druge 60km/h. Još na ovu stranu dje je 60km/h je ograda sa strane i nema trotoara, a na drugu stranu je trotoar đe šetaju pješaci i tuda je 80km/h. Pokakim se u diplomu tim inžinjerima koji su to osmislili.

  25. #11625
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ne znam je li mu prva. juce mu je pisali, danas je platio. dokumenta nije htio da pokaze nego mi cudno da sve to stoji u zapisniku, a kazna 50€
    A onda je tu nešto odrađeno mimo procedure Takvi prekršaji idu kod sudije za prekršaje koji izriče kaznu...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

Page 465 of 775 FirstFirst ... 365415455461462463464465466467468469475515565 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Konacno kazne?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 28-08-14, 12:13
  2. Kazne za parkiranje u BG
    By sport89 in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 05-07-11, 13:57
  3. Saobracajne nesrece
    By ^izzy^ in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 34
    Last Post: 06-09-10, 12:08
  4. prelazak granice bez saobracajne?
    By Spale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 24-04-10, 12:05
  5. Ko je kriv za brojne saobracajne nesrece u CG?
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 426
    Last Post: 27-05-08, 06:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •