Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 66

Thread: U kojem smo mi vijeku?!

  1. #1
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default U kojem smo mi vijeku?!

    Pročitah tekst http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u...pre+njega.html i ovu gomilu komentara, pa se zapitah...

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    uvijek bili u srednjem, ako dodjes kod mene doma moze bit i mracnom srednjem
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #3
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Pocket
    Posts
    420
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ti pričaj istinu.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Stvarno greota na narod. Eto, ja da sam moju pitao, vjerujem da bih dobio iskren odgovor, totalno opusteno i ne bih se razbijao.
    Moja teorija je da je sve OK dok se zena uopste sjeca broja, e kad se zabroji/ne sjeca od kolicine ili jer je bila pod droZgama/alkholovima... Tu vec postoji problem (barem meni, posto jelte, volim normalno ženče)
    Last edited by cvxcomputers; 16-06-11 at 14:09.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hahahahahahah...prochitala ovaj jadni text... a shto bi ovoj djevojci te pade??? Svaka djevojka se bar jednom nashla u ovako bzv situacije jer nisu svi ...kako bih rekla...toliko opushteni po ovom pitanju... Bzv je jer nikad nije pametno otvarati " u dubinu" temu o bivshim partnerima... X slucajeva znam da se neslavno zavrshe ovakvi razgovori, ma sve i da je broj 3! Jednostavno, SUJETA je chudo.. Ipak, ja sam za iskrenost u svemu... pa kome se svidja svidja, ko me ne...neka uzme slobodno...

  6. #6
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U kojem smo mi vijeku?!
    U XXI smo vijeku. Moze lock?

    Kad bi za svaki patoloski slucaj otvarali temu dje bi nam kraj bio. Treba otvoriti pdf psihijatrija jer ovo nije tema za pdf ljubav niti ima veze sa istom.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Realno isto je to dosta kilometer...nije svejedno

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ovo je ništa kakvih ima...
    Generalno, ne interesuje me jesam li kome druga ili peta ili 55. Bitno je da sam posljednja
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  9. #9
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    /me kuglicaaaaaaaa

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Izvinite, đe je granica iza koje bi čora, nevjesta, odiva pomislila nešto ružno o samoj sebi obzirom na to da za druge taj broj može zauvijek ostat' nepoznanica?
    Sell the Vatican, Feed the World!

  11. #11
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fm_group View Post
    U kojem smo mi vijeku?!
    U XXI smo vijeku. Moze lock?

    Kad bi za svaki patoloski slucaj otvarali temu dje bi nam kraj bio. Treba otvoriti pdf psihijatrija jer ovo nije tema za pdf ljubav niti ima veze sa istom.
    mikula [neregistrovani] (15. 06. 2011, 23:05:08)posle13 godina raka

    sam saznao koga sam ozenio.katastrofa.imamo decu od 14 i 10 godina.sacekacu jos godinu,dve da oni malo porastu-i noga u dupe.nije ona nista htela da kaze o proslosti al nista se ne moze sakriti.moje dame,onaj ko vas je .... ce posle 15 godina propevati,jer vas ne ceni, i to vam je kraj
    kad pročitam tvoj komentar, pa ovaj, pada mi samo jedno na pamet: čovjek se nije oženio iz ljubavi, nego samo da bi imao djecu.
    čudo jedno kako su mu se posle 13 godina otvorile oči.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    Bzv je jer nikad nije pametno otvarati " u dubinu" temu o bivshim partnerima... X slucajeva znam da se neslavno zavrshe ovakvi razgovori, ma sve i da je broj 3! Jednostavno, SUJETA je chudo.. Ipak, ja sam za iskrenost u svemu... pa kome se svidja svidja, ko me ne...neka uzme slobodno...
    +1 Potpis i pechat
    mikula [neregistrovani] (15. 06. 2011, 23:05:0posle13 godina raka

    sam saznao koga sam ozenio.katastrofa.imamo decu od 14 i 10 godina.sacekacu jos godinu,dve da oni malo porastu-i noga u dupe.nije ona nista htela da kaze o proslosti al nista se ne moze sakriti.moje dame,onaj ko vas je .... ce posle 15 godina propevati,jer vas ne ceni, i to vam je kraj
    Quote Originally Posted by goozica View Post
    kad pročitam tvoj komentar, pa ovaj, pada mi samo jedno na pamet: čovjek se nije oženio iz ljubavi, nego samo da bi imao djecu.
    čudo jedno kako su mu se posle 13 godina otvorile oči.
    Stvarno je psihicki poremecen slucaj. Jbg, zena ako se j***, normalno je, bila je s nekim, predala mu se, uzivali su, vise nije funkcionisalo. Zivot ide dalje i nema razloga za sujetu/poredjenje/trljanje po proslosti. Ako je zena u sadasnjosti kako treba, i namjerava da takva bude i u buducnosti (a zdrava je), ne vidim zasto bi broj partnera bio bitan. Ako u sadasnjosti i dalje zeli da skace s .i. na .i. -to je vec druga prica.

    Nego, evo bas sjedih sad kod prijatelja kog ne bih imenTovao, ~30 godina, neozenjen. Na pitanje, zasto se jos nije zenio, odgovori nesto u stilu:"Sto ce mi zena, da je branim od komsije?".

    I tako mi pomenu za slucaj fino udate gospodje s djetetom koju je upoznao, trla vrla, ona ladno "mozemo li mi malo OVO ONO"... Muz povremeno na put i te fore...

    Sve je do STAVOVA/PRINCIPA Nekome su odredjeni postupci razumni, nekome gadni. Ko je navikao da radi po svojim PRINCIPIMA, uvjeren je da je tako ispravno. Sad, je li nekome princip da opali 10 recki u 7 dana, ili da ostane samo u vlasnistvu svog partnera, u to ne zalazim.

    Licno ne bih mogao podnijeti bilo kakav vid ne-vijerstva, pogotovo ako parterka potencira medjusobnu iskrenost. I medju svim o sebi, iznese svoj princip vijernosti. Jednostavno, teze nego kamen u glavu covjeku padne da - te je voljena osoba slagala za bitnu stvar - o sebi. Svijet se rushi, jer ti je uvijek u glavi misao: "Ko laze za bitne stvari, kakav je tek za ostalo" ...

    P.S. Varijante "kresanje radi kresanja" dje su ljudi SINGL, ne diram... To je vec druga tematika
    Last edited by cvxcomputers; 16-06-11 at 17:35.

  13. #13
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    +1 Potpis i pechat


    Stvarno je psihicki poremecen slucaj. Jbg, zena ako se j***, normalno je, bila je s nekim, predala mu se, uzivali su, vise nije funkcionisalo. Zivot ide dalje i nema razloga za sujetu/poredjenje/trljanje po proslosti ako je zena u sadasnjosti kako treba, i namjerava da takva bude i u buducnosti.

    Nego, evo bas sjedih sad kod prijatelja kog ne bih imenTovao, ~30 godina, neozenjen. Na pitanje, zasto se jos nije zenio, odgovori nesto u stilu:"Sto ce mi zena, da je branim od komsije?".

    I tako mi pomenu za slucaj fino udate gospodje s djetetom koju je upoznao, trla vrla, ona ladno "mozemo li mi malo OVO ONO"... Muz povremeno na put i te fore...

    Sve je do STAVOVA Nekome su odredjeni postupci razumni, nekome gadni. Neko je navikao da radi na svoj nacin i misli da je ispravno :burp:

    Licno ne bih mogao podnijeti bilo kakav vid ne-vijerstva, pogotovo ako parterka potencira medjusobnu iskrenost, a npr, za to me slaze.

    ok, ali šta je sa tim, dvoje počnu da izlaze, budu zajedno (recimo, ne posle pola god,god, nego realtivno brzo), oboje zagrijani jedno za drugo i onda on nju pita sa koliko je bila do sad i odgovor sruši njegovo dotadašnje mišljenje o njoj? a dok je on skakao po njoj, bila je najbolja!

    edit: ne pričamo o kres kombinacijama, nego o vezama i braku!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ne zalazim u poremecaje licnosti. Ako cemo da postavljamo granice, eto pa postavljajte. Poshtujem i slobodu i licnu privatnost.
    Ja sam npr radoznale prirode, volim da znam sto vise o prijateljima, a ne partnerki koja ce sjutra mozda da bude majka moje djece.
    I jednostavno mi je milije da mi kaze: "Ne znam koji si, mozda 15ti, 20ti" nego da me krechi/boja uz pricu "tek drugi"
    Svakako, obrnusmo pricu na brojke/statistiku lazavu. Kazem, nije bitna proslost, vec sadasnjost i kakva je osoba. A sad samo lijepo procitati BOLDovanu recenicu s pocetka.
    Last edited by cvxcomputers; 16-06-11 at 17:47.

  15. #15
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    kad pročitam tvoj komentar, pa ovaj, pada mi samo jedno na pamet: čovjek se nije oženio iz ljubavi, nego samo da bi imao djecu.
    čudo jedno kako su mu se posle 13 godina otvorile oči.
    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ok, ali šta je sa tim, dvoje počnu da izlaze, budu zajedno (recimo, ne posle pola god,god, nego realtivno brzo), oboje zagrijani jedno za drugo i onda on nju pita sa koliko je bila do sad i odgovor sruši njegovo dotadašnje mišljenje o njoj? a dok je on skakao po njoj, bila je najbolja!

    edit: ne pričamo o kres kombinacijama, nego o vezama i braku!
    Nisam psihijatar da tumacim ponasanje i stavove psihicki necetih ljudi.
    Meni bi se prije srusilo misljenje po nekim drugim pitanjima nego po pitanju broja partnera.
    Sta je tu relevantan odgovor po pitanju broja partnera: sa koliko si se momaka ljubila, polno opstila ili nesto trece?

    Ovi "slucajevi" imaju pogresnu percepciju ljubavi, ili mozda iskazuju samo ljubav prema pojedinim rupama na tijelu zene pa im je bitan broj pristupa tim djelovima tijela a ne OSOBA i ljubav prema OSOBI. (ovdje ne uzimam u obzir poremecene vec normalne ljude, izuzimam specificne slucajeve npr. one kojima profesija podrazumijeva polni kontakt sa drugima)

  16. #16
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kuglica View Post
    A ovo je ništa kakvih ima...
    Generalno, ne interesuje me jesam li kome druga ili peta ili 55. Bitno je da sam posljednja
    e mladost ludost.. trpi sad :mrgreen:

  17. #17
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fm_group View Post
    Nisam psihijatar da tumacim ponasanje i stavove psihicki necetih ljudi.
    Meni bi se prije srusilo misljenje po nekim drugim pitanjima nego po pitanju broja partnera.
    Sta je tu relevantan odgovor po pitanju broja partnera: sa koliko si se momaka ljubila, polno opstila ili nesto trece?

    Ovi "slucajevi" imaju pogresnu percepciju ljubavi, ili mozda iskazuju samo ljubav prema pojedinim rupama na tijelu zene pa im je bitan broj pristupa tim djelovima tijela a ne OSOBA i ljubav prema OSOBI. (ovdje ne uzimam u obzir poremecene vec normalne ljude, izuzimam specificne slucajeve npr. one kojima profesija podrazumijeva polni kontakt sa drugima)
    ne radi se o psihiči onakvim i ovakvim ljudima nego o različitim mišljenjima. ja znam osobu koja ne bi oženila nijednu sem nevinu, a sa druge strane znam i one koje ne bi prstenovale curu koja nema nikakvog iskustva! topic sam postavila ako neko želi da mi kaže kojoj grupi pripada, a ne da analizira ličnosti i smješta ih u ustanove.

    ja, kad nemam da napišem nešto na nekom topicu, i ne pišem.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ne radi se o psihiči onakvim i ovakvim ljudima nego o različitim mišljenjima. ja znam osobu koja ne bi oženila nijednu sem nevinu, a sa druge strane znam i one koje ne bi prstenovale curu koja nema nikakvog iskustva! topic sam postavila ako neko želi da mi kaže kojoj grupi pripada, a ne da analizira ličnosti i smješta ih u ustanove.
    Potpuno podrzavam tu osobu koju znas. Samo one "japanke" niko tako, a ne ja izadjem da prosetam sa njom pa pola Podgorice zna da ima mladez na lijevu *****

  19. #19
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Izvinite, đe je granica iza koje bi čora, nevjesta, odiva pomislila nešto ružno o samoj sebi obzirom na to da za druge taj broj može zauvijek ostat' nepoznanica?
    Zar nije džora?

    I am so post-rock I shit sad birds.


  20. #20
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Potpuno podrzavam tu osobu koju znas. Samo one "japanke" niko tako, a ne ja izadjem da prosetam sa njom pa pola Podgorice zna da ima mladez na lijevu *****
    A koliko ih zna gdje ti imas mladez???
    "Abrazame para que piense alguna vez en ti..."


  21. #21
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Izvinite, đe je granica iza koje bi čora, nevjesta, odiva pomislila nešto ružno o samoj sebi obzirom na to da za druge taj broj može zauvijek ostat' nepoznanica?
    ja tek sad viđeh....a moja, krkna, ima onih što sve "znaju", a znaš kad priča krene s koljena na koljeno, a ona ni kriva ni dužna

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Potpuno podrzavam tu osobu koju znas. Samo one "japanke" niko tako, a ne ja izadjem da prosetam sa njom pa pola Podgorice zna da ima mladez na lijevu *****
    eto, ti znaš šta hoćeš! je li tema teška?

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To nema veze, jer od mene najmanje zavisi koja bi me izabrala

  23. #23
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    To nema veze, jer od mene najmanje zavisi koja bi me izabrala
    Itekako ima veze ako od drugih ocekujes nesto sto sam ne mozes pruziti. Ali, dobro, ako ti moze biti...
    "Abrazame para que piense alguna vez en ti..."


  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sirenita View Post
    Itekako ima veze ako od drugih ocekujes nesto sto sam ne mozes pruziti. Ali, dobro, ako ti moze biti...
    Ne radi se tu o paritetima pa treba da je rezultat 2:2 ili 5:5 Ja ne znam i nijesam siguran da mi bas moze biti, ali procamo o zeljama

  25. #25
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    Zar nije džora?
    ne, džora je prasica, a čora je djevojka, barem je tako zovu u okolini Bijeloga Polja...ja to ovdje nijesam čula
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 51
    Last Post: 20-09-09, 23:32
  2. ...Kako da znate da zivite u 21. vijeku...
    By Krembananica in forum #montecafe
    Replies: 12
    Last Post: 21-12-06, 16:37
  3. U kojem grmu lezi ZEC, u MALOM ili VELIKOM
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 15
    Last Post: 28-03-06, 15:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •