Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 29

Thread: Sto mislite...

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Sto mislite...

    zasto Hag ne salje optuznicu protiv Momira Bulatovica? Jer ipak je bilo spaljenih kuca, pljacki, bio je usko povezan sa Milosevicem...
    Ja mislim da ga ne diraju jer bi onda morali i Mila pozvat, jer ipak je to ista garnitura tad bila, a Milo im jos uvijek treba i koristi.
    Sve je to igra mocnika i pravda se dijeli prema potrebi i zasluzi.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  2. #2
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    160
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Nicija ne gori do zore...

    Quote Originally Posted by shrek
    zasto Hag ne salje optuznicu protiv Momira Bulatovica? Jer ipak je bilo spaljenih kuca, pljacki, bio je usko povezan sa Milosevicem...
    Ja mislim da ga ne diraju jer bi onda morali i Mila pozvat, jer ipak je to ista garnitura tad bila, a Milo im jos uvijek treba i koristi.
    Sve je to igra mocnika i pravda se dijeli prema potrebi i zasluzi.
    Apsolutno se slazem. Ovi ljudi su bili umjesani u razbijanju Jugoslavije, a samim tim su bili indirektni ucesnici u zlocinima i razaranju zemlje.
    Pravda je uvjek bila selektivna i na strani poslusnika i prevrtljivaca, ali mislim da ce vremenom Djukanovic i Bulatovic zavrsiti u Hagu iz samog razloga sto ce se sve vise pominjati u procesu kao direktni sudionici dogadjanja.
    Posto vjek trajanja politicara na Balkanu je direktno proporcionalan njihovoj upotrebe od strane Zapada, mislim da im je rok upotrebe pri kraju!

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hrvatinic
    ali mislim da ce vremenom Djukanovic i Bulatovic zavrsiti u Hagu iz samog razloga sto ce se sve vise pominjati u procesu kao direktni sudionici dogadjanja.
    Posto vjek trajanja politicara na Balkanu je direktno proporcionalan njihovoj upotrebe od strane Zapada, mislim da im je rok upotrebe pri kraju!
    Naravno. Milo se jos uvijek zavarava sa njima oko ovoga pitanja zajednice ali trebalo bi i to ubrzo da se rijesi. Onda ce nas dragocjeni premijer bit non-stop na relaciji Italija-HAG.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    zasto Hag ne salje optuznicu protiv Momira Bulatovica? Jer ipak je bilo spaljenih kuca, pljacki, bio je usko povezan sa Milosevicem...
    Ja mislim da ga ne diraju jer bi onda morali i Mila pozvat, jer ipak je to ista garnitura tad bila, a Milo im jos uvijek treba i koristi.
    Sve je to igra mocnika i pravda se dijeli prema potrebi i zasluzi.
    Znas da sam ja Crnogorac koji je za Crnogorsku nezavisnost, ali se ne mogu slozit s tobom oko Momira Bulatovica (iako ga ne mogu ocima vidjet). Po mome misljenju (jer niushto ne mozes bit siguran 100%) on je uvucen u rat na Dubrovnik. Kad je JNA krecala tamo (na Dubrovnik) on je bio iznenadjen tom tim cinom. Osim toga, Crnogorske obavezniki i/ili rezerviste je on vratio u CG kad je JNA scela da ih posalje da ratuju u Slavoniju kod Vukovara.

    Jes da su poslije pravdali tu agresiju na Hrvatsku rijecima "rat za mir" i tome slicno, ali je njih JNA uvjeravala da su ****** izvrsile agresiju kod Herceg Novog.

    Ja ne zelim da pravdam nikoga, ali ipak mislim da se njima ne moze sudit za ratne zlocine.


    P.S. Momir je napisa memoare, knjiga se zove "Pravila cutanja". Ne treba vjerovat svemu sto pise, ali je ipak mnogo dobra knjiga. Najvise pokazuje njegov "podanicki" stav prema Slobodanu Milosevicu (iako je Momir to objasnjava kao "patriotski" stav).
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Znas da sam ja Crnogorac koji je za Crnogorsku nezavisnost, ali se ne mogu slozit s tobom oko Momira Bulatovica (iako ga ne mogu ocima vidjet). Po mome misljenju (jer niushto ne mozes bit siguran 100%) on je uvucen u rat na Dubrovnik. Kad je JNA krecala tamo (na Dubrovnik) on je bio iznenadjen tom tim cinom. Osim toga, Crnogorske obavezniki i/ili rezerviste je on vratio u CG kad je JNA scela da ih posalje da ratuju u Slavoniju kod Vukovara.

    Jes da su poslije pravdali tu agresiju na Hrvatsku rijecima "rat za mir" i tome slicno, ali je njih JNA uvjeravala da su ****** izvrsile agresiju kod Herceg Novog.

    Ja ne zelim da pravdam nikoga, ali ipak mislim da se njima ne moze sudit za ratne zlocine.


    P.S. Momir je napisa memoare, knjiga se zove "Pravila cutanja". Ne treba vjerovat svemu sto pise, ali je ipak mnogo dobra knjiga. Najvise pokazuje njegov "podanicki" stav prema Slobodanu Milosevicu (iako je Momir to objasnjava kao "patriotski" stav).
    Pero, svakom po zasluzi.

    Ja mislim i ubijedjen sam da su i Momir i Milo i Svetozar Marovic i Filip Vujanovic ... i jos mnogu drugi, RATNI ZLOCINCI i da trebaju da odgovaraju za ono sto su uradili, od kako su rasturili Jugoslaviju do 1997 godine, kada su "promijenili plochu". Za sve sto su napravili dobro, treba im uzeti kao olaksavajucu okolnost, pa neka se kazna pravilno odmjeri. A, ako treba, neka se i nagrade. Crnoj Gori je potrebna istina, a ne lazi koje smo donedavno imali.

    Ne zaboravi da se krv lila potocima!

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Pero, svakom po zasluzi.

    Ja mislim i ubijedjen sam da su i Momir i Milo i Svetozar Marovic i Filip Vujanovic ... i jos mnogu drugi, RATNI ZLOCINCI i da trebaju da odgovaraju za ono sto su uradili, od kako su rasturili Jugoslaviju do 1997 godine, kada su "promijenili plochu". Za sve sto su napravili dobro, treba im uzeti kao olaksavajucu okolnost, pa neka se kazna pravilno odmjeri. A, ako treba, neka se i nagrade. Crnoj Gori je potrebna istina, a ne lazi koje smo donedavno imali.

    Ne zaboravi da se krv lila potocima!
    $ecas li se kakva je haranga bila na Momira polije potpisivanja onog Haskog dokumenta. Isto tako odnos Srbije prema Crnoj Gori je bio kao "gospodar i vazal".

    Licno mislim da su Momir i Milo i Sveto znali sto se dogadja na ratista, ali da su cutali zbog sopstvene guzice. Samo to cutanje ne znaci da su ucestvovali u ratne zlocine, jer nijesu imali kontrolu nad JNA.

    Mislim da bi prije trebali da odgovaraju za AGRESIJU koju su Crnogorski gradjani uz pomoc JNA izvrsili u Konavle, nego li za ratne zlocine. A najprije bi trebali da odgovaraju Crnogorcima, a nikako u Hag ka Milosevic, jer oni nijesu u tu ligu.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pero, cutanje je znak odobravanja. Po meni, svako ko je ucestvovao u onakom krvnickom rusenju SFRJ, za mene je ratni zlocinac. Konkretno ovi nasi, takodje. Ako nijesu bili saglasni sa zlocinima, zasto nijesu dali ostavke ... sjeti se samo kakav su teror bili zaveli prema sopstvenom narodu i gradjanima koji su bili protiv rata. Da zlo bude vece i dan danas zataskavaju i kriju dokaze opsteg zlocina ( dokumenta u vezi isporucivanja Bosnjaka u smrt ). Medjutim slazem se , nisu toliko veliki zlikovacki kalibar kao sto je Miloshevic i njegovo zlocinacko udruzenje. Oni su jednostavno nenadmashni.

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Pero, cutanje je znak odobravanja. Po meni, svako ko je ucestvovao u onakom krvnickom rusenju SFRJ, za mene je ratni zlocinac. Konkretno ovi nasi, takodje. Ako nijesu bili saglasni sa zlocinima, zasto nijesu dali ostavke ... sjeti se samo kakav su teror bili zaveli prema sopstvenom narodu i gradjanima koji su bili protiv rata. Da zlo bude vece i dan danas zataskavaju i kriju dokaze opsteg zlocina ( dokumenta u vezi isporucivanja Bosnjaka u smrt ). Medjutim slazem se , nisu toliko veliki zlikovacki kalibar kao sto je Miloshevic i njegovo zlocinacko udruzenje. Oni su jednostavno nenadmashni.
    Tu se potpuno slazem sa tobom.

    Ali se ne slazem da im se sudi zbog ratnih zlocina pocinjenim u Konavlima.

    A za isporucivanje Bosnjaka u smrt bi trebalo da im se sudi. Jer, ako se dokaze da su znali kakvi su se zlocini pravili u Bosnu i da su pored svega toga isporucili taj neduzan narod zlocincima, onda bi trebali da snose najstrozije kazne.

    Sto se tice hajki na Crnogorce i crnogorske Bosnjake za vrijeme Miloseviceve strahovlade, za to bi trebalo da im se sudi samo u CG.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Tu se potpuno slazem sa tobom.

    Ali se ne slazem da im se sudi zbog ratnih zlocina pocinjenim u Konavlima.

    A za isporucivanje Bosnjaka u smrt bi trebalo da im se sudi. Jer, ako se dokaze da su znali kakvi su se zlocini pravili u Bosnu i da su pored svega toga isporucili taj neduzan narod zlocincima, onda bi trebali da snose najstrozije kazne.

    Sto se tice hajki na Crnogorce i crnogorske Bosnjake za vrijeme Miloseviceve strahovlade, za to bi trebalo da im se sudi samo u CG.

    I ja tako mislim, da im se sudi u Crnoj Gori ...

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    I ja tako mislim, da im se sudi u Crnoj Gori ...
    No se bojim da im se nece sudit nidje. Vidis li kako ih narod voli. 40% bi poginulo za Mila, 40% za Momira (tj za Amfilohija). Mi smo ti u onih 20% sto ce se o jadu zabavit kad vide da nemaju s kim drugim vladu pravit bez jednim od ova dva zla.
    Last edited by Petar Mrvaljevic; 18-03-05 at 14:31.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    No se bojim da im se nece sudit nidje. Vidis li kako ih narod voli. 40% bi poginulo za Mila, 40% za Momira (tj za Amfilohija). Mi smo ti u onih 20% sto ce se o jadu zabavit kad vide da nemaju s kim drugim vladu pravit bez jednim od ova dva zla.
    To sad izgleda tako.

    No da te podsjetim, narod je volio i Milosevica, voli ga i dan-danas, pa im ga eno u HaaG. Narod je volio i generale, pa da vidis kako se "sami predaju", eno se puni Sheveningen, chak ga prosiruju. Ne moze ovo ovako ostati do bogojavljanja, niti ova dvojica, koji su u stvari isto, biti nezamjenljivi.

    U vazduhu se3 vec osjeca zelja za promjenama, steta sto se ne pojavi neka alternativa ovima koji su vec do kraja iskompromitovani i kao ideja, i kao ljudi.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    To sad izgleda tako.

    No da te podsjetim, narod je volio i Milosevica, voli ga i dan-danas, pa im ga eno u HaaG. Narod je volio i generale, pa da vidis kako se "sami predaju", eno se puni Sheveningen, chak ga prosiruju. Ne moze ovo ovako ostati do bogojavljanja, niti ova dvojica, koji su u stvari isto, biti nezamjenljivi.

    U vazduhu se3 vec osjeca zelja za promjenama, steta sto se ne pojavi neka alternativa ovima koji su vec do kraja iskompromitovani i kao ideja, i kao ljudi.
    Srbi i Crnogorci nijesu isti narod. Mi smo podanickog mentaliteta. Isto tako, nije Milo ono sto je bio Milosevic. Slobo je vlada cvrstom rukom i zato mu je pukla vladavina. Ovaj nash malo popusti pa zategne, pa opet malo popusti. Zmija je to. Bas me interesuje kako ce se odvijat stvari kad GZP bude tas na vagi.

    Promijenio se zakon u CG. Poslanik je vlasnik svog mandata, a ne stranka. To ostavlja mogucnost potkupljivanja. $ecas li se kako su u Skupstinu opstine Podgorica potkupili dva odbornika Narodne Stranke tako da ne bi mogli da smijene Mugosu.

    Sa ovim novim zakonom moci ce da cine i rade sto oce. A Milo je mlad, moze on da vlada jos 30 godina.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    A Milo je mlad, moze on da vlada jos 30 godina.
    Pero, odavno je proslo vrijeme kada su ovim prostorima vladali nasi ljudi. Sad vlada neko drugi preko svojih poslusnika i podanika. Milosevic je jedan od njih, i kad je isluzio sutnuli su ga iza brave ... eno ga u Hag. Bez obzira kako mi Mila gledali, on je jedan od njih, klimoglavac i poslusnik. Dok im bude trebao drzace ga, prvi put kad bude iznevjerio njihovo ocekivanje i zadatak koji su mu dali ima da bude spakovan. Milo ce da vlada, bez obzira na mladost, do onog momenta dokle mu je to drustvo odredilo. Ni sekunde dalje.

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Pero, odavno je proslo vrijeme kada su ovim prostorima vladali nasi ljudi. Sad vlada neko drugi preko svojih poslusnika i podanika. Milosevic je jedan od njih, i kad je isluzio sutnuli su ga iza brave ... eno ga u Hag. Bez obzira kako mi Mila gledali, on je jedan od njih, klimoglavac i poslusnik. Dok im bude trebao drzace ga, prvi put kad bude iznevjerio njihovo ocekivanje i zadatak koji su mu dali ima da bude spakovan. Milo ce da vlada, bez obzira na mladost, do onog momenta dokle mu je to drustvo odredilo. Ni sekunde dalje.
    Pa bas zbog toga sto je vrlo poslusan.

    I Kralj Nikola je zborio (kad je dosa u Rusiju) kako je on Gospodar Crne Gore ali da i on mora slusat kad dodje u Rusiju. (Rusija ga je izdrzavala donacijama)
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Onda ce nas dragocjeni premijer bit non-stop na relaciji Italija-HAG.
    Aha, evo vidim sve neke nove optuzhnice ovo ono... A ne mlati jadan ne bio, ne mlati. Evo sad oslobodishe Jeknicku, tako ce bit za svaku optuzhnicu na ime gospodina Djukanovica. Ali je bitno da ovi srpski "glavashi" svakodnevno pristizhu u Hag
    Io ci credo!

    Welcome



  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Milo treba da plati ceh, ali ne Italiji i ne zbog sverca cigareta. Crna Gora je morala svercovat cigarete.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  17. #17
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    HAHA pa ne mogu svi cetnici da stanu u AG,ostalih par hiljada (zliovaca iz VJ i MUP Srbije) ce zavrsiti pod PRITISKOM svijeta po zatvorima u samoj SRBIJI a tu ce se naci mjesta za Momira.

    MILO nema nikakve veze s time...

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Milo je kriv koliko i Momir.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic

    Licno mislim da su Momir i Milo i Sveto znali sto se dogadja na ratista, ali da su cutali zbog sopstvene guzice. Samo to cutanje ne znaci da su ucestvovali u ratne zlocine, jer nijesu imali kontrolu nad JNA.
    Pasivnost u ovakvom slucaju znaci sudjelovanje.
    I ja mislim da im se mozda ne bi trebalo sudit u Hagu, jer kako sam cuo tamo imas uslugu kao da si u hotelu. Njima trebaju nasi zatvori, da robijasi pisaju po njima.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    HAHA pa ne mogu svi cetnici da stanu u AG,ostalih par hiljada (zliovaca iz VJ i MUP Srbije) ce zavrsiti pod PRITISKOM svijeta po zatvorima u samoj SRBIJI a tu ce se naci mjesta za Momira.

    MILO nema nikakve veze s time...
    koji si ti degen. komuniste si proglasio za cetnike, smrdo smrdljivi!

    pi! ja sam za to da se svi komunisti isporuce haskom tribunalu, sto podrazumijeva sve celnike SPSa, SRSa, DPS-SDPa, kao i njihove podanike.

    radi mene, mogu ih vjesati po trgovima. sve su to gola ***** komunisticka. glupo je uopste braniti i zaliti te ljude, jer su dokazani zlocinci. po prvi put u istoriji Srbi su poistovjeceni sa ustasama, nacistima i slicnim gadovima. da se ne lazemo, sva ta elita nam je ostala od Josipa Broza.
    sto se prije suocimo sa tim, brze cemo se pridruziti NATOu i zauzeti mjesto koje smo imali medju evropskim narodima prije dolazka onog gubavog Broza.
    Last edited by Njegus; 18-03-05 at 21:14.

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Da su pruzili otpor Zlobovoj politici i JNA.

    Danas bi lakshe izbroili gradjane Crne Gore,
    vidjite kako smo proshli u prvom i drugom WW, pa od 1918 do1925 u medjusobnim obrachunima bjelasha i zelenasha.

    Ne simpatishem ni Mila ni Momira,
    ali je Crna Gora proshla po prvi put u istoriji sa relativno malim brojem zrtava,
    vrijeme ce uchiniti svoje,
    i jedna racionalna ocjena njihovog minulog rada, vjerujem da nece biti tako negativna, materijalna shteta je velika i moralna,
    ali zivoti nashe djece i veliki broj stanovnika i izbjeglica se sklonio i spasio svoj zivot u Crnoj Gori i preko Crne Gore pobjegao glavom bez obzira daleko od JNA i njihovih zlochinaca.

    Pushili bi qurac, da nije bilo shverca duvana,
    poslije bitke , svi generali su strashno pametni.
    Sad nema duvana, nema ukradenih auta, prodajemo zemlju Rusima po primorju,
    troshimo ono najvaznije, buducnost nashe djece,
    u Danskoj samo rezistenti mogu postati vlasnici zemljishta i vikendica i kuca.

    Sad treba da zasuchemo rukave i zivimo od svog rada,
    da prestanemo sa prodavanjem zemlje, Rusi ce sve da otkupe i nasha djeca ce biti podstanari u svojoj Crnoj Gori.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    LJUDJI VIDJESTELI KAKO OVO KOPILE OD SEREKA BACI ZISKU DABOGDA MU SE SVA FAMELJA AMBISALA KA I STO OCE !!! TO PRODANO KOPILE SEREBOGORSKO ,KA I SVI POSERBLKJENI CRNOGORCI DALO BI DA MU POJEBES MAJKU SESTRU ZENU UJNU STRINU ZA DINAR SAMO DA SIMPANJZO BUDE NEDJE U OPTICAJU ,ALI PROKLETA SORTA KA "j u d a s " OSUDJENI SU NA PROKLESTVO I PROPAS ,ZATO MAJMUNE SLEDUJE TE AMBIS !!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down **** Off

    LJUDJI VIDJESTELI KAKO OVO KOPILE OD SEREKA BACI ZISKU DABOGDA MU SE SVA FAMELJA AMBISALA KA I STO OCE !!! TO PRODANO KOPILE SEREBOGORSKO ,KA I SVI POSERBLKJENI CRNOGORCI DALO BI DA MU POJEBES MAJKU SESTRU ZENU UJNU STRINU ZA DINAR SAMO DA SIMPANJZO BUDE NEDJE U OPTICAJU ,ALI PROKLETA SORTA KA "j u d a s " OSUDJENI SU NA PROKLESTVO I PROPAS ,ZATO MAJMUNE SLEDUJE TE AMBIS !!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hrvatinic
    Apsolutno se slazem. Ovi ljudi su bili umjesani u razbijanju Jugoslavije, a samim tim su bili indirektni ucesnici u zlocinima i razaranju zemlje.
    Ako ćemo pravo onda bi i Mesić trebalo da im se pridruži. Kao predsednik predsedništva Jugoislavije on u to vreme izjavljuje: ''moj zadatak je završen, Jugoslavija više ne postoji!
    Time je i najdirektnije uticao na razbijanje Jugoslavije i na građanski rat koji je uskoro izbio.

  25. #25
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Ako ćemo pravo onda bi i Mesić trebalo da im se pridruži. Kao predsednik predsedništva Jugoislavije on u to vreme izjavljuje: ''moj zadatak je završen, Jugoslavija više ne postoji!
    pffff. potpuno istrgnuto iz konteksta, taman kako je odgovaralo drugu slobodanu i ostalima. ne mogu da vjerujem da se josh koristi kao nekakav argument

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sta mislite o ovm ADSL-u?
    By Marchello in forum #montecafe
    Replies: 1
    Last Post: 13-03-05, 19:35
  2. STA MISLITE O LEPOJ BRENI?
    By ARWEN in forum Muzika
    Replies: 23
    Last Post: 19-07-04, 04:07
  3. Sta mislite o politickoj situaciji u cg
    By LoVeRmAn_pG in forum Politika generalno
    Replies: 36
    Last Post: 09-06-04, 23:51
  4. Shta mislite o Nebojshi Medojevicu kao novom predsjedniku CG
    By Mirabilis in forum Politika generalno
    Replies: 41
    Last Post: 12-05-04, 14:48
  5. Replies: 11
    Last Post: 23-02-04, 14:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •