Page 125 of 277 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129135175225 ... LastLast
Results 3,101 to 3,125 of 6907

Thread: Game Of Thrones

  1. #3101
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IvanR View Post
    I opet da zamolim narod da spojluje na temu Game of Thrones - spojleri, tamo mogu komotno da pricaju sto im je volja, ja sam ovdje jos prosle godine procitao da Tirion ubiVa Tajvina i lose je kad cijelu sezonu cekas nesto a znas sto ce da se desi i nemas nikakvu car gledanja, cijele sezone sam znao da ce Tirion da prezivi a narod ga je ovdje sahranjivao iz epizode u epizodu jos od sudjenja..
    Pa da, ne možemo mi koji nismo takli knjige ulazit na tu temu jer je vjerovatno puna spojlera iz knjiga, tako da nam jedino ova tema preostaje i mislim da je u redu da se raspravlja o epizodi nakon što se završi, pa dok je neko ne pogleda neka ni ne otvara temu, što naravno ne važi za ove koji su čitali knjige nego im eto ta GoT spojleri tema ..


  2. #3102
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Neće moći da operu smrad Tywin-ovog leša.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  3. #3103
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Oni su primili pismo od ravena sa Walla , gdje se trazila pomoc od plemica sa Westerosa jer ih je bilo bas malo u Castle Black,koje je kasnije Onion knight procitao Stannisu, iz cega je kasnije Red Woman vidjela priliku da dobije naklonost ljudi i sa sjevera i iz Westerosa tako sto ce pomoci na Wallu kao pravi kralj da brani realm od White Walkera i divljaka iza zida.A u Braavos banku je isao jer su mu trebale pare da okupi onoliku vojsku koji nije imao .Stannis je mogao kad je dobio pare da ode pravo u Kings Landing i da se proglasi kraljem ali je coek otiso ko pravo mudo i uradio ono sto jedan kralj i treba da uradi, a kad su ih sa Walla upozoravali na White Walkere niko na to nije obracao paznju do Stannis jer mu je Melisandre rekla cuveno "the night is dark and full of terrors" sto simbolise White Walkere kao neprijatelje Red Goda.

    Ne znam jeste li primjetili kako je Melisandra gledala Jon Snowa, ocigledno da i za njega ima neke planove :grin:
    Stanis sad ima 4-5 hiljada ljudi i toliku je vojsku imao i do sad tj. nakon poraza u KL. King's Landing nije mogao da zauzme sa 100 hiljada tako da tamo za sad nema što da traži.

    U Bravos je otišao kako bi dobio pare da bi mogao da održava, opermi i prehrani to vojske što mu je ostalo(Dragonstone nema stoke ni poljoprivrede) i kad bude zatrebalo unajmi plaćenika.

    Sa druge strane od tih 4-5 hiljada ljudi većina su konjanici a 1500 su vitezovi i svi su dobro istrenirani a sad kako se domogao para i odlično opremljeni. Tako da je sa relativno malo vojske mogao bez problema da da po prknu divljanima koji su nediscliplinovani, slabo opremljeni itd.

    Ne znam okle vam da sad ima opet 100,000 ljudi kad ih nema.
    Last edited by ASC; 17-06-14 at 20:30.

  4. #3104
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad kad Tywina nema mozda ga zauzme i sa 5000, koliko su ovi sposobni

  5. #3105
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,527
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Koliko ja viđeh on je samo uletio u kamp divljana u kojem nije bilo vojske sem par hiljada max... Koliko god da su disciplinovani ti što ih ima ne bi onako mogli savladati 100k ljudi (pretpostavljam da se ostatak vojske povukao dalje od kampa)... Vjerovatno ljudi računaju da će sa dviljanima dogovoriti saradnju, tj da će im dozvoliti da prođu zid u zamjenu za pomoć u osvajanju trona, pa zato i pominju 100k...
    #fakenews

  6. #3106
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad smo vec kod brojki - 15x su pomenuli 'vojsku' od 100k Divljana, a kad su napadali nije ih ni 1k bilo. u ono malo sume, dje su bili prikriveni, nije moglo stat toliko ljudi. je li ovo lose odradjeno od strane redatelja, ili oni uopste nemaju te ljude?

    Quote Originally Posted by Lucianeddu View Post
    Sad kad Tywina nema mozda ga zauzme i sa 5000, koliko su ovi sposobni
    zna Dzejmi kako se ratuje.
    Last edited by clapton; 17-06-14 at 19:36.

  7. #3107
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    kad smo vec kod brojki - 15x su pomenuli 'vojsku' od 100k Divljana, a kad su napadali nije ih ni 1k bilo. u ono malo sume, dje su bili prikriveni, nije moglo stat toliko ljudi. je li ovo lose odradjeno od strane redatelja, ili oni uopste nemaju te ljude?


    zna Dzejmi kako se ratuje.
    Onaj prvi napad je bio Mance-ovo opipavanje. A Stanisov upad je lose odradjen u smislu, jer je trebalo ipak da bude malo bitke.

    A Dzejmi pretpostavljam da ce u depresiju da padne postepeno, dok ce Sersi da upropasti sav Tywinov legacy

  8. #3108
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,527
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    kad smo vec kod brojki - 15x su pomenuli 'vojsku' od 100k Divljana, a kad su napadali nije ih ni 1k bilo. u ono malo sume, dje su bili prikriveni, nije moglo stat toliko ljudi. je li ovo lose odradjeno od strane redatelja, ili oni uopste nemaju te ljude?


    zna Dzejmi kako se ratuje.
    Rekoh već gore, mislim da im je ono bio samo kamp, jer nije bilo ni divova ni mamuta (ili šta su već)... Pretpostavljam da se većina vojske povukla i utvrdila dalje, dok se ne osmisli taktika za novi udar...
    #fakenews

  9. #3109
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Odje ima otprilike 1353 konjanika


    I am so post-rock I shit sad birds.


  10. #3110
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,527
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    Odje ima otprilike 1353 konjanika

    Sad još sračunaj sa druge strane koliko ih je bilo pa da saberemo...
    #fakenews

  11. #3111
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba rec, sklapali su sve ove rupe u zadnjoj epizodi na brzinu, sto ne znaci da je lose uradjeno, cak naprotiv.

  12. #3112
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Tacno sam poceo da mrzim kad pocnu da prikazuju onu utripovanu kucku Deneris u Olujirodjenoj. Gubljenje vremena, sad su izgubili 5 minuta na njene pokakane zmajeve coce, jedan je podivljao i poceo je da zari i pali. Mrs! A drugo, je li ko primijetio kako je onaj mali bogalj stark, kako se zove, ne pamtim imena, Bron, tako nesto, kako se ono dijete izruznjalo za razliku od prve i druge sezone. Bas je grdan.

    I ovo sa ovim vojnicima, znas li koliko je 100K malo vise od po Podgorce, dje je to moglo da stane sve. I dodje Stanis i pošklapa ih sve. Malo su naivno odradili ovu zadnju epizodu. Nisam zadovoljan, bas nisam.

  13. #3113
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Tacno sam poceo da mrzim kad pocnu da prikazuju onu utripovanu kucku Deneris u Olujirodjenoj. Gubljenje vremena, sad su izgubili 5 minuta na njene pokakane zmajeve coce, jedan je podivljao i poceo je da zari i pali. Mrs! A drugo, je li ko primijetio kako je onaj mali bogalj stark, kako se zove, ne pamtim imena, Bron, tako nesto, kako se ono dijete izruznjalo za razliku od prve i druge sezone. Bas je grdan.

    I ovo sa ovim vojnicima, znas li koliko je 100K malo vise od po Podgorce, dje je to moglo da stane sve. I dodje Stanis i pošklapa ih sve. Malo su naivno odradili ovu zadnju epizodu. Nisam zadovoljan, bas nisam.
    Hahahaha, isto pomislim svaki put kad ga vidim.

  14. #3114
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default


  15. #3115
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IvanR View Post
    I opet da zamolim narod da spojluje na temu Game of Thrones - spojleri, tamo mogu komotno da pricaju sto im je volja, ja sam ovdje jos prosle godine procitao da Tirion ubiVa Tajvina i lose je kad cijelu sezonu cekas nesto a znas sto ce da se desi i nemas nikakvu car gledanja, cijele sezone sam znao da ce Tirion da prezivi a narod ga je ovdje sahranjivao iz epizode u epizodu jos od sudjenja..
    Voli narod da spojlerise ovu seriju. Irvasi, seljacine, dr*lje i razne proseljacke sminke evo 4 godina ili koliko je izasla nisu imali pojma o cemu se radi ali sad su poceli da gledaju jer je to kul sada postaviti ili se checkirati na fb. Samo da mi se ko sa foruma ne osjeti prozvanim.. :mrgreen:

    Da ne spominjem ljude koji su procitali sve knjige (internet spojlere) koje su izasle do sad i znaju sve.

    Serija kida kako je dobra ali uzitak nije vise isti, naprotiv.

    Precrn sam, znam.

    Valar Morgulis.

  16. #3116
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Ja se ne shecam da ih je Stanis poshklapa nego im je Mens reka da batale borbu. Sto iljada ili iljadu, kao da je i bitno kad je ovako dobra epizoda

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  17. #3117
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Tacno sam poceo da mrzim kad pocnu da prikazuju onu utripovanu kucku Deneris u Olujirodjenoj. Gubljenje vremena, sad su izgubili 5 minuta na njene pokakane zmajeve coce, jedan je podivljao i poceo je da zari i pali. Mrs! A drugo, je li ko primijetio kako je onaj mali bogalj stark, kako se zove, ne pamtim imena, Bron, tako nesto, kako se ono dijete izruznjalo za razliku od prve i druge sezone. Bas je grdan.

    I ovo sa ovim vojnicima, znas li koliko je 100K malo vise od po Podgorce, dje je to moglo da stane sve. I dodje Stanis i pošklapa ih sve. Malo su naivno odradili ovu zadnju epizodu. Nisam zadovoljan, bas nisam.
    I ti napušti livadu. Ajd polako.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  18. #3118
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ko ce onda da vas cuva ako napustim livadu? :smiley_simmons:

    Bas nisam zadovoljan.

  19. #3119
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Tacno sam poceo da mrzim kad pocnu da prikazuju onu utripovanu kucku Deneris u Olujirodjenoj. Gubljenje vremena, sad su izgubili 5 minuta na njene pokakane zmajeve coce, jedan je podivljao i poceo je da zari i pali. Mrs! A drugo, je li ko primijetio kako je onaj mali bogalj stark, kako se zove, ne pamtim imena, Bron, tako nesto, kako se ono dijete izruznjalo za razliku od prve i druge sezone. Bas je grdan.

    I ovo sa ovim vojnicima, znas li koliko je 100K malo vise od po Podgorce, dje je to moglo da stane sve. I dodje Stanis i pošklapa ih sve. Malo su naivno odradili ovu zadnju epizodu. Nisam zadovoljan, bas nisam.
    E ovo isto kao da sam ja pisao. Dosta je slabo finale, s' obzirom kako je najavljivano.
    Još je samo falilo da se sa smornim Brenom i Deneris ubaci Sansa u ovu epizodu. Nadam se da će svo troje da odapnu.
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  20. #3120
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Tacno sam poceo da mrzim kad pocnu da prikazuju onu utripovanu kucku Deneris u Olujirodjenoj. Gubljenje vremena, sad su izgubili 5 minuta na njene pokakane zmajeve coce, jedan je podivljao i poceo je da zari i pali. Mrs! A drugo, je li ko primijetio kako je onaj mali bogalj stark, kako se zove, ne pamtim imena, Bron, tako nesto, kako se ono dijete izruznjalo za razliku od prve i druge sezone. Bas je grdan.

    I ovo sa ovim vojnicima, znas li koliko je 100K malo vise od po Podgorce, dje je to moglo da stane sve. I dodje Stanis i pošklapa ih sve. Malo su naivno odradili ovu zadnju epizodu. Nisam zadovoljan, bas nisam.
    Potpuno se slažem.

  21. #3121
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Ja navijam za Stanisa! Sjebi ih!
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  22. #3122
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Hvala momci, nego evo Roy se buni nesto.

  23. #3123
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Ja navijam za Stanisa! Sjebi ih!
    Ti si vazda bio moj coek. I Sh0ne isto

  24. #3124
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Stanis je onako, izgleda kao da ni on ne zna sto ce. Malo djeluje pogubljen, da nema crvene zene (kako je dobra riba) on ne bi znao sto da radi. Ali mislim da je inace dobar covjek. Ima tu neku dobru izgubljenu facu.

    Deneris nista ama bas nije uradila u ovoj sezoni, osim sto sto eto vazan je lik vjerovatno za kansije pa se mora minimum baciti 5-10 minuta na nju. Inace ovo je iskreno najdosadnija sezona do sad. 3 sezona je bila najbolja. Odje je pocelo nesto da se desava tek od 5 epizode, i na kraju su je usrali sa dvije zadnje, posebno zadnjom. Masu nekog dijaloga kojeg smo ama bas svi zaboravili sad, a ne jos da se sjetis sledece godine.
    Eto sto smo vidjeli glavnog motherfuckera od white walkera sto je takao ono dijete pred kraj neke epizode i prijatno vjerovatno do nedje 7 sezone kad ce se opet pojaviti pred kraj neke od epizoda.

    Ocjena za ovu sezonu, 4/10

    Rekao sam da nisam zadovoljan.

  25. #3125
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    e jbg
    Last edited by vuki; 18-06-14 at 14:29.

Page 125 of 277 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129135175225 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prince of Persia: Two thrones
    By Scythe in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 08-04-14, 13:01
  2. PC game on DVD
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-04-06, 07:39
  3. Prince of Persia: The Two Thrones
    By Bullseye in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-06, 09:34
  4. The game!
    By SHORTY in forum Muzika
    Replies: 16
    Last Post: 07-02-05, 15:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •