Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 36 of 36

Thread: Telepatija? - Postoji li i kada?

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Moze li se uzet pod telepatijom: kad ti neko duguje pare i zajebava te nekih 6 meseci i ti nikako da mu uzmes te pare i sanjas ga jednu noc da ti padne saka i sutra dan ga vidis i slomis od batina i uzmes mu pare :shock: hehehehe
    Uvijek si dobro postovao ali ovaj put i nisi..vrati se na temu i napisi nesto
    To vec nije telaptija,heheheh mada mozda da je uvrstimo na telepatiju dugovanja,kada stalno mislis na dugove i sretnes tog duznika,ali opet je to neka sluchajnost po mom misljenju!

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Salim se ja malo Dzonta no taj tip me bas bio iznervirao 8)
    a ima nesto sad da li se to zove telepatija to ti ne umijem rec?
    recimo bio sam pre par godina sa jednom curom koju sam izgleda mnogo volio i tacno sam znao ili predosetio da ce me sad zvat ili ce sad doc kod mene u stan i tome slicno, no me taj instikt prevari kad me ufati sa jednom drugom djevojkom :shock: toliko o ljubavi...(nemoj mi zamerit danas sam nesto dobre volje Dzonta 8) :joint: a ti brisi ako sam preskocio temu :wink:

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Postoji sigurno. Vise manje je razvijena kod svih ljudi, najcesce dolazi do realizacije telepatskog prenosa misli kod ljudi koji su cesto zajedno ili u porodici. Ako je naucnicima poznata 1/10 onih sivih celija i njihovih funkcija, mogli bismo se pitati cemu onda sluzi preostalih 9/10. Ne vjerujem da bi priroda dozvolila "visak". U nasim glavama nesto ceka da se razvije i napravi velik korak napred u razvoju ljudskog bica. Drugo je kamo ce to covjeka odvesti, u koji pravac. O tome radije ne razmisljam posto sve sto covjek otkrije naprije upotrijebi za unistavanje.
    Imam utisak da moram ovo malo detaljnije obrazloziti.
    Nije telepatija bash sve sto se slucajno desi... npr. razmisljamo o osobi i onda ju sretnemo i to... Ali mozda ne bi bilo na odmet pitati se zasto najbogatije zemlje ovog svijeta ulazu golemi novac u istrazivanja u vezi telepatije? Zasto su to programi od "top secret"?
    Pre nekih deset godina, student sam bio, imali smo cas u vezi toga. Zadaca je bila "ici u memoriji korak po korak nazad/napred i .... recimo probuditi covjeka/zenu/djevojku/decka/muza dok spava. No bash to sam ja napravio. (Samo to jos da kazem: uslov je bio da tu osobu dobro poznajes!!!) I tako sam se ja vratio u studentsko naselje svojoj djevojci. Spavala je, bilo je kasno. Ugasio sam svjetlo, seo za stol i zamisljao kako se spremam leci pored nje. Sve korak po korak, od skidanja, tusiranja.... do momenta kad legnem (u masti) pored nje i budim je.... I tako par puta... Nikako mi je nije uspjelo probuditi. Ali drugi dan bio sam zaprepascen. Rekla mi je: JUCER SI ME CJELU NOC BUDIO A TEBE NIJE BILO UZ MENE (glupih li snova bio je nastavak). Probajte koji ne vjerujete, procitajte nesto o tome, koncentrirajte se.... neko ce se prijatno iznenaditi - u to sam siguran.
    (Posto je ovo forum "LJUBAV" da mi ne kaze neko niti pod slucajno da sam uz svoju djevojku samo spavao... ozbiljno :evil: )
    Aj cao

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije slucajnost ni najmanje..
    u pocetku mi je smetalo to jer cak i sa osobom koju nisam toliko mnogo poznavala sam pomisljala na iste stvari, govorila isto u istom trenutku i slicno.
    Majka u poslednje vrijeme nije ni trebala da mi govori sta da joj donesem,sta da uradim....uvijek je bilo "donesi mi ono" i u istom trenutku sam znala o cemu prica dok nas je tata gledao kao sasave..
    Sa covjekom kojim radim isto tako mi se x puta desilo da planiram da ga zovnem u roku od 5 minuta i da me on okrene niodkuda...
    desava mi se i da sanjam ponekad neku drugaricu i da me sjutra ona zovne..
    Prije godinu dana sam sanjala kako mi se drugarica udaje(neznajuci sta se desava sa njenim zivotom) nazvala sam je nakon nekih 10tak dana, eto samo da joj se javim i da je pitam kako je i slicno...
    drugarica mi je javila da se udaje....ovih dana ocekuje bebu 8)

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    le pays des ręves...
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ok, bjezhanje od istine nishta ne rjeshava :oops:
    prvo, shto se snova tiche...vishe mi se smuchilo da pricham o tome. niko mi ne vjeruje da sam "vidovita" :P u poslednjih mjesec dana mi se NIJE ostvarilo svega par snova. :shock:
    inache, sa jednom jako dragom osobom mi se deshava da chim pomislim na nju-ona me nazove! krenem da mu poshaljem poruq, a u tom trenutq mi stigne poruka od njega! pomislim na neshto, a on spomene (ili uradi :wink: ) to "neshto". da ne govorim o onim situacijama kada kazhemo neshto istovremeno. (ne zalazim vishe u detalje neshto intimnije prirode :P)
    sve to pripisujem "sluchajnosti" iz prostog razloga shto ne zhelim da prihvatim da medju nama postoji neshto dublje od prijateljstva (shame of me! :oops: )
    ccc...bice meni sjutra veselo (zloupotreba moje iskrenosti :P )
    Aujourd’hui les larmes sont impossibles ŕ cacher
    de mes yeux fatigués qui ne sourient pas...
    Je respire ta peau dans les draps, mais tu n’es pas lŕ...
    J’attends le moment de te toucher et de te voir!

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    neverhood
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Definitivno telepatija. To isto se meni desava.
    Od a do sh. Hvaja Diabje$$e... :¤

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vrlo moguce!
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iz_dana_u_dan
    Rekao sam jednom vec da ne postoji i ne pricajte gluposti.
    koji je tebi racq
    ti si rekao da ne postoji i da je glupost
    i sad niko ne smije vishe da diskutuje posto si ti tako reko jel :x

  9. #34
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem u te stvari! :twisted:
    **** OFF

  10. #35
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa on je prosao i rekao je da telepatija postoji, ali u stvari onane postoji ali je on rekao da ona postoji. :hardrock:
    **** OFF

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,987
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Koliko nickova, starih i dobrih od prije 10 godina

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •