View Poll Results: ko vise detaljise prepricavajuci sexualna iskustva?

Voters
49. You may not vote on this poll
  • muskarci

    16 32.65%
  • zene

    28 57.14%
  • hermafroditi ili ne znam

    5 10.20%
Results 1 to 24 of 24

Thread: ko vise detaljise prepricavajuci sexualna iskustva?

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ko vise detaljise prepricavajuci sexualna iskustva?

    Elem, vidim da je bio topic sa donekle slicnom tematikom ("Muske alapache"), ali malo bih prosirio prichu. Elem, raspravljao sam se sa par drugarica ko vishe ide u detalje prepricavajuci svoja sexualna iskustva: masculinum ili femininum? Moje neko misljenje je da muskarci vise imaju onaj stav da treba ispricati kako je smuvao curu, kako je odvukao do kreveta, dje se prica uglavnom prekida (Navodno, ostatak se podrazumijeva, te nema potrebe da se ispricha), dok cure svojim drugaricama izbiflaju "all the dirty details", tipa: koliki mu je, koliko je mogao da izdrzi, koje su poze bile, koliko puta su to uradili, sa posebnim osvrtom na pikanterije tipa kakvu grimasu pravi dok "dozivljava organizam", da li trazi neke nastranosti, skida li charape prije no uleti pod charshafe i sl.

    ZAnimljivo da su i zenska misljenja tu podijeljena, pa idu od onoga da ako se i jednom kresnu s nekim, da ce to znat cio grad i odma dobija epitet "qrva", pa do onih koje se slazu sa mnom i nije im jasno kako to da muskarci ni najboljim drugovima ne povjeravaju tacno sta, dje i kako, da je bitnija prica o osvajanju

    KOme je dusa/blam da komentarishe, nek samo glasa...
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam. Znam samo da ne pricham mnogo o samom chinu. Samo kazhem npr sinoch je bilo sexa i tu se sve zavrshava. Lichno od mog drushta me niko nije pitao da detaljishem i mislim da je tako najbolje... Nijesu dzabe stari rekli, onaj koji mnogo pricha o jebanju, najmanje jebe... Zato cuti i svoj posa
    Io ci credo!

    Welcome



  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa zene naravno,to vise i vrapci na granama znaju...stvarno znaju da budu bljak sa komentarima...
    ***eXtreme Styling***

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa zene
    muskarci samo kazu
    kako sam je opleo :P

  5. #5
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zene, cure, djevojke, shto je ovo? Cutanje je znak odobravanja?
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da , da .... i po "glasanju se da zakljuchiti" , elem .... mnogo smo ... kako bih rekla rijechitije :P

  7. #7
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zasto bih nekom detaljisala o seksu ako recimo to cesto radim.Uvjek kazem"Uh kako je bilo dobro" ili "Nije bilo nista posebno"...Desava se da sa mojim prijateljima od povjerenja nadjemo temu o nekoj radnji u seksu,pozi i dr ali nikad nisam osjecala potrebu da prepricavam sta se kako i kojim redom sve desilo...Nisam nikad cula da je neka zenska srela momka na ulicu i rekla na glas "uh kako sam ovog sinoc kresnula"...Dok muskarce zaista jesam cula.Ali naravno ne mislim da su svi muskarci isti,kao sto ni mi zene nismo sve iste...

  8. #8
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dakle, poenta je u DETALJISANJU, a ne koliko se ko hvali, al dobro.
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  9. #9
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Herceg-Novi
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by patuljasti_dvometras
    Moje neko misljenje je da muskarci vise imaju onaj stav da treba ispricati kako je smuvao curu, kako je odvukao do kreveta, dje se prica uglavnom prrekida
    Samo ti pricaj i fali se ....pa ti drugi put nece dati.ps :yipiiii:
    sitnice cine savrsenstvo koje jedino nije sitnica.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis
    Zasto bih nekom detaljisala o seksu ako recimo to cesto radim.Uvjek kazem"Uh kako je bilo dobro" ili "Nije bilo nista posebno"...Desava se da sa mojim prijateljima od povjerenja nadjemo temu o nekoj radnji u seksu,pozi i dr ali nikad nisam osjecala potrebu da prepricavam sta se kako i kojim redom sve desilo...Nisam nikad cula da je neka zenska srela momka na ulicu i rekla na glas "uh kako sam ovog sinoc kresnula"...Dok muskarce zaista jesam cula.Ali naravno ne mislim da su svi muskarci isti,kao sto ni mi zene nismo sve iste...
    Tacno tako....Ne pricaj, no radi....
    Last edited by kuglica; 08-09-05 at 12:37.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    REPUBLIC of music,beauty,love&sex
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mi smo bez konkurencije i uziwamo dok zalazimo u detalje uz neprestano kikotanje i poneka blaga crwenila ... :devil:

    muskarci cesto i kada pricaju - ili preuwelicawaju ili izmisljaju ili samo kazu koga i kad ... bzw
    '...u najjeziwijoj noci owe godine,
    mene plasi samo jedno
    -da smo mogli da se nikada ne upoznamo...'

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis
    Zasto bih nekom detaljisala o seksu ako recimo to cesto radim.Uvjek kazem"Uh kako je bilo dobro" ili "Nije bilo nista posebno"...Desava se da sa mojim prijateljima od povjerenja nadjemo temu o nekoj radnji u seksu,pozi i dr ali nikad nisam osjecala potrebu da prepricavam sta se kako i kojim redom sve desilo...Nisam nikad cula da je neka zenska srela momka na ulicu i rekla na glas "uh kako sam ovog sinoc kresnula"...Dok muskarce zaista jesam cula.Ali naravno ne mislim da su svi muskarci isti,kao sto ni mi zene nismo sve iste...
    Da, isti slucaj i kod mene. Ako se generalno prica o seksu, tu se uvjek iznesu licna iskustva, ali detaljisanje tipa - "mi sinoc bili tu i tu i radili to i to" je veoma nepotrebno i stvarno je zadiranje u neciju privatnost. Jer uvjek treba zapamtiti da mimo vas koji imate tu potrebu da do najsitnijih detalja ispricate drustvu o svojim seksualni podvizima i bas zasto je bilo dobro/lose, postoji i druga osoba koja mozda ne zeli da joj se te privatne stvari izlazu pred "komisijom", pogotovo u ovakvoj sredini gdje postoji ta tendencija za "etiketisanjem".
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

  13. #13
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Under the moonlight, this serious moonlight
    Posts
    1,421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zene definitivno... i vjerujte mi momci, da ni jedan muskarac ne moze "nagrditi" zenu pricom u drustvu kao sto zena moze i umije nagrditi muskarca... Kad se moja ekipa sastavi... e to je stvarno za sprdnju sto se tu sve isprica, naravno ima se granica, neke stvari se i precute, ali u principu ta nam prica vise sluzi da bismo se presmijale posteno i da bi smo jos jednom zdusno zakljucile kako muskarci pojma nemaju o zenskom tijelu i zenama... a vecina tripuju da su straaaaaaasni ljubavnici (savjet jedan za sve momke: nikad je ne pitajte kako je bilo/u smislu "kakav sam bio" i je li svrsila )
    Eto
    A lighthouse keeper in the desert sun.

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by underwater love
    savjet jedan za sve momke: nikad je ne pitajte kako je bilo/u smislu "kakav sam bio" i je li svrsila
    Jer je to stvarno seljacki....Uostalom, zamislite nekoga ko prica kako je dobar ljubavnik, a ne zna jeli mu cura swrsila, nego mora da je pita....:lolblue:
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Jer je to stvarno seljacki....Uostalom, zamislite nekoga ko prica kako je dobar ljubavnik, a ne zna jeli mu cura swrsila, nego mora da je pita....:lolblue:
    a vjerovatno ne pita bezveze jel svrsila ili ne, budite srecni kad pitaju a ne da ih boli k za vashe zadovoljstvo :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    a vjerovatno ne pita bezveze jel svrsila ili ne, budite srecni kad pitaju a ne da ih boli k za vashe zadovoljstvo :P
    I to si u pravu....Kad malo bolje razmislim.
    Last edited by kuglica; 12-09-05 at 13:43.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by underwater love
    savjet jedan za sve momke: nikad je ne pitajte kako je bilo/u smislu "kakav sam bio" i je li svrsila
    Potpisujem!
    Quote Originally Posted by DIDI
    a vjerovatno ne pita bezveze jel svrsila ili ne, budite srecni kad pitaju a ne da ih boli k za vashe zadovoljstvo :P
    Uopste nije tesko provaliti kad zena uziva - to se itekako osjeti i/ili cuje... Tako da su ta pitanja stvarno suvisna i vise pokazuju neku nesigurnost nego njegovu zainteresovanost nasim osjecanjima tokom samog cina. To nas samo moze da stavi u jednu veoma nezgodnu poziciju ako nije bilo dobro jer smo onda maltene primorane da lazemo (znas kako kazu - if you don't want to know, don't ask)
    Zamisli da ti nju pitas kako joj je bilo (cak, aj da kazemo, iz tvoje brige), a ona ti odgovori: "Uzasno! Gori sex u zivotu nisam imala". I onda se uvjek vratimo na isto - da je to pitanje postavljeno najvise da potvrdi musko misljenje da je on dobar ljubavnik.
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McLaren^Girl
    Potpisujem!

    Uopste nije tesko provaliti kad zena uziva - to se itekako osjeti i/ili cuje... Tako da su ta pitanja stvarno suvisna i vise pokazuju neku nesigurnost nego njegovu zainteresovanost nasim osjecanjima tokom samog cina. To nas samo moze da stavi u jednu veoma nezgodnu poziciju ako nije bilo dobro jer smo onda maltene primorane da lazemo (znas kako kazu - if you don't want to know, don't ask)
    Zamisli da ti nju pitas kako joj je bilo (cak, aj da kazemo, iz tvoje brige), a ona ti odgovori: "Uzasno! Gori sex u zivotu nisam imala". I onda se uvjek vratimo na isto - da je to pitanje postavljeno najvise da potvrdi musko misljenje da je on dobar ljubavnik.
    nisam ja pricao za to pitanje kako joj je bilo, ako ne vidi sam kako je bilo neka se ubije, nego sam mislio na ovo pitanje "jesi svrsila", mislim da pitaju iz neke brige a ne iz toga da bi se hvalili.
    a sam muskarac zna jel dobar ljubavnik, dal posle njega klecaju koljena i imate blazeni osmijeh
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #19
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Under the moonlight, this serious moonlight
    Posts
    1,421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by McLaren^Girl
    Uopste nije tesko provaliti kad zena uziva - to se itekako osjeti i/ili cuje... Tako da su ta pitanja stvarno suvisna i vise pokazuju neku nesigurnost nego njegovu zainteresovanost nasim osjecanjima tokom samog cina.

    Potpisujem!

    To pitanje je samo izgovor za provjeru sopstvenog "umijeća", jer u suštini sex je jedan jako sebičan čin - u krajnjoj liniji svodi se na zadovoljenje samog sebe. Samo to pitanje koje muškarac postavlja, naravno uvijek očekujući i (često nezasluženo) dobijajući pozitivan odgovor upereno je na zadovoljenje sujete.
    Last edited by underwater love; 12-09-05 at 16:08.
    A lighthouse keeper in the desert sun.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by underwater love
    To pitanje je samo izgovor za provjeru sopstvenog "umijeća", jer u suštini sex je jedan jako sebičan čin - u krajnjoj liniji uvijek svodi na zadovoljenje samog sebe.
    A ja cu ovo da potpisem Sto je samo dokaz ljudske sebicnosti.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    REPUBLIC of music,beauty,love&sex
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McLaren^Girl
    Da, isti slucaj i kod mene. Ako se generalno prica o seksu, tu se uvjek iznesu licna iskustva, ali detaljisanje tipa - "mi sinoc bili tu i tu i radili to i to" je veoma nepotrebno i stvarno je zadiranje u neciju privatnost. Jer uvjek treba zapamtiti da mimo vas koji imate tu potrebu da do najsitnijih detalja ispricate drustvu o svojim seksualni podvizima i bas zasto je bilo dobro/lose, postoji i druga osoba koja mozda ne zeli da joj se te privatne stvari izlazu pred "komisijom", pogotovo u ovakvoj sredini gdje postoji ta tendencija za "etiketisanjem".
    Nije owdje rijec o komsijskim pricama,narawno.Ako jeste,zao mi je sto sam pogresno shwatila i uopste dawala swoj komentar.Narawno da se radi o werbalnim zafrkancijama wezanim za sex u uskom krugu bliskih ljudi.Strasno je ako se o tome prica swaki dan,ali ako medjusobno bliski ljudi od powjerenja imaju potrebu da postawe temu wezanu za sex,nisam protiw.Tad ne mozemo jedna od druge doci do rijeci! :devil: I nemam osjecaj da suwise otkriwam swoju intimu niti da izdajem onog s kim sam.To su gluposti.
    '...u najjeziwijoj noci owe godine,
    mene plasi samo jedno
    -da smo mogli da se nikada ne upoznamo...'

  22. #22
    Join Date
    May 2005
    Posts
    713
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    o, milo mi je da mi je topic ziv i posle pola godine (i jednog bana pride :razz: ).

    @Neponovljiva: Nije mi bas najjasnije kako to nije otkrivanje intime, al dobro...

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam, nama u drustvu je vrhunac te price jesi li je kresnuo i odgovor na isto...
    Ne zalazimo u opise stanja, poza i sl...
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Gotham City
    Posts
    667
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesi je kresnuo?
    Jesam brate
    To macka
    Kraj price
    "Ej zoro stani noc nek ostane..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •