Results 1 to 17 of 17

Thread: pitam se ima li odje koja....

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default pitam se ima li odje koja....

    pa,da...čitam nešto ove postove...i vidim tu dosta raznih situacija...pa se nešto pitam...ima li odje koja "FINA" i "POŠTENA" neraspakovana curica...ili ste sve više puta havarisane POLOVNJAČE sa garnizonom bivših vlasnika??? :P :twisted:

    P.S.
    kako je fin osjećaj kad čoek kupi nov auto...neraspakovan...celofan na $edištima...miriše na novo,niko nikad nije posadio svoju masnu guzičinu u njih...pa onda prvi kilometri...5-6 hiljada lagano bez forsiranja...do 10 razradjivanje...a onda prava stvar gas do daske i orgijanje po putevima full...fino ga paziš i održavaš,redovno mijenjaš ulje...motor radi kao sat...auto već znaš do detalja,znaš sve vrline i mane,znaš tačno što mu treba i kako se prema njemu ophoditi da bi prešli zajedno još mnogo mnogo vrhunskih kilometara...

    P.P.S.
    čoek kupi polovan auto...i čitavo vrijeme popravlja nešto što je neko drugi prije njega pokvario a pomalo i vuče ulijevo zbog udesa što je pretrpio kod nekog od prethodnih vlasnika...to ne može da se ispravi,jebiga šasija kriva :roll:

    P.P.P.S.
    kupiš polovan auto kome znaš istoriju...znaš ko je prvi vlasnik...poznaješ drugog vlasnika...auto je relativno očuvan,bez većih havarija...manje-više si zadovoljan....ali svaki put kad se provozaš sa njim kroz grad onaj bivši vlasnik prokometariše društvu AAAA ONO JE BIO MOJ AUTO...I$AAA KAKO SAM GA BUCAAAAAA....A TEK KAKAV ZWOOK IMA KAD GA STISNES DO KRJAJA...ONDA SAM GA SLUPAO I UVALIO GA OVOJ BUDALI...HAHAHA A VIDJI NJEGA MRTAV ZADOVOLJAN...HAHAHA....

    P.P.P.P.S.
    čoek danas da bi kupio GAJNC novi auto...mora direktno u fabriku da ide :roll:
    ***eXtreme Styling***

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Ih..ja bih sebe svrstala u grupi za totalnu generalku..Moje je zbog neodrzhavanja propalo... :shock: 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  3. #3
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Posto su tako novi automobili malo preskupi za ovu nasu ekonomsku situaciju,mogu ti reci samo da ces jednog dana ipak pronaci i izdvojiti auto koji ce da ti da razloge da mu se zadivis na neke posebne nacine,i skrene paznju na bitnije stvari...Tj da je tebi dobar,posto vjerujem da neces uzeti bas onaj kome nema popravke...Kojeg ces da mijenjas i uljepsavas na svoje nacine tako da svi ti bivsi vlasnici mogu samo da ti zavide i da zale sto su ga prodali jer su bili previse zauzeti sobom pa nisu ni mogli da vide koliko je vrijedjeo...Iskreno se nadam da nemas o sebi misljenje da si svetac ili Bog pa da neki "automobil" mora da bude "nov" za tebe...Ipak obrati paznju na veliku razliku,izmedju automobila i djevojke...A to su OSJECANJA... :wink:

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis
    Posto su tako novi automobili malo preskupi za ovu nasu ekonomsku situaciju,mogu ti reci samo da ces jednog dana ipak pronaci i izdvojiti auto koji ce da ti da razloge da mu se zadivis na neke posebne nacine,i skrene paznju na bitnije stvari...Tj da je tebi dobar,posto vjerujem da neces uzeti bas onaj kome nema popravke...Kojeg ces da mijenjas i uljepsavas na svoje nacine tako da svi ti bivsi vlasnici mogu samo da ti zavide i da zale sto su ga prodali jer su bili previse zauzeti sobom pa nisu ni mogli da vide koliko je vrijedjeo...Iskreno se nadam da nemas o sebi misljenje da si svetac ili Bog pa da neki "automobil" mora da bude "nov" za tebe...Ipak obrati paznju na veliku razliku,izmedju automobila i djevojke...A to su OSJECANJA... :wink:

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GTi
    5-6 hiljada lagano bez forsiranja...do 10 razradjivanje.
    A gdje jos rade takve aute???? Razradjivanje???? Pa covece danas su novi auti "do daske" od prvog dana! A gdje ti zivis? U kom stoljecu? :roll: :roll: :roll:

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hehhh chak i u auto iz fabrike je neko morao "uci" , eto...da proba da li je sve u redu.... airbagovi....abs..... ovo ono :P
    Ma dajjj GTi ... jednom smo imali slichan topic... jedina opcija ti je VRTIC , a to je vec bolesno , jel'? :shock:

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima ih, ali ne ovdje.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis
    Ipak obrati paznju na veliku razliku,izmedju automobila i djevojke...A to su OSJECANJA... :wink:
    hahaha ziva istina...kad budem neku curu VOLIO koliko kola...spomenik cu da joj dignem /me fanatik :P

    ...vjerovatno si cuo da neki od nas ne dozivljavaju kola samo kao objekat...mada bi vjerovatno pametno bilo i zene i kola gledat kao objekte :roll: no tesko je bit pametan :P
    ***eXtreme Styling***

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Quote Originally Posted by GTi
    5-6 hiljada lagano bez forsiranja...do 10 razradjivanje.
    A gdje jos rade takve aute???? Razradjivanje???? Pa covece danas su novi auti "do daske" od prvog dana! A gdje ti zivis? U kom stoljecu? :roll: :roll: :roll:
    bas o tome pricam...ti kupis nov auto...odma BUCAVELA do daske bez razradjivanja...onda posle godinu-dvije prodas auto...i drugom vlasniku rikne motor na 30000km zato sto si ga ti sjebao :evil: a mogao je sasvim fino 230000km da prodje samo da si ti postovao uputstva i isao polako sa razradjivanjem :roll:
    ***eXtreme Styling***

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    Hehhh chak i u auto iz fabrike je neko morao "uci" , eto...da proba da li je sve u redu.... airbagovi....abs..... ovo ono :P
    Ma dajjj GTi ... jednom smo imali slichan topic... jedina opcija ti je VRTIC , a to je vec bolesno , jel'? :shock:
    pa ono jes...probao je malo...ali nije skinuo celofan sa $edista :lolblue: a auto i dalje mirise na NOVO :wink:
    ***eXtreme Styling***

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nego ovaj topic sam postavio cisto iz razloga da vidim reakciju ljudi na analogiju zene-kola koja mi je panula na pamet...

    ..sto se tice pitanja nevinosti koja se provuklo kroz topic...ocekivao sam malo grublju reakciju na moj racun posto,eto,danas je ocekivat od zene da ostane "cista za brak i porodicu" nesto strasno i za svaku osudu...posto,eto,sad je potpuno normalno i ocekuje se da se cura pukne sa 13-14god da se pojebe sa swakim "simpaticnim" koji naleti...i tako to... :roll:

    P.S.
    kad su pitali Henry-ja Ford-a(inace jednog od najgenijalnijih industrijalaca svih vremena,osnivaca kompanije Ford i coeka koji je manje-vise zasluzan za motorizaciju sirokih narodnih masa)..."KOJI JE NAJBOLJI AUTO NA SVIJETU"...posto su ga to pitali na predstavljanju svog novog aduta,svi su ocekivali da ce se njegov odgovor odnositi na Fordov automobil...sve prisutne je iznenadio filozofskim odgovorom "NAJBOLJI JE NOVI AUTOMOBIL"...

    ...e sad ja pitam muskarce,da vam je na izbor sto bi ste prije uzeli NOV ili POLOVAN auto???
    ***eXtreme Styling***

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onog dana kad zene pocnem usporedjivati sa automobilima, slobodno me strpaj u ludnicu. Uopce nije bitno je li taj "automobil" star ili nov, bitno je da MENI odgovara. Za ostalo me, da 'prostis, zaboli *****.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti bi Gti trebao da se zposlish u MP auto, posto se izgleda uzbudis samo kad vidis dobra kola...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  14. #14
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GTi
    Quote Originally Posted by Artemis
    Ipak obrati paznju na veliku razliku,izmedju automobila i djevojke...A to su OSJECANJA... :wink:
    hahaha ziva istina...kad budem neku curu VOLIO koliko kola...spomenik cu da joj dignem /me fanatik :P

    ...vjerovatno si cuo da neki od nas ne dozivljavaju kola samo kao objekat...mada bi vjerovatno pametno bilo i zene i kola gledat kao objekte :roll: no tesko je bit pametan :P
    Ne bih voljela da sam u tvoju kozu.........

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa sto ce ti onda zene, kad toliko volis kola **** ih u auspuh

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi
    Pa sto ce ti onda zene, kad toliko volis kola **** ih u auspuh
    ...niste vi mene dobro shvatili vidim ja...volim kola(to nema veze sa sexom,tako da ta fora sa auspuhom otpada),volim i zene...to su dvije razlicite pojave...ne mogu ni bez jednog ni bez drugog...
    ***eXtreme Styling***

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Ti bi Gti trebao da se zposlish u MP auto, posto se izgleda uzbudis samo kad vidis dobra kola...
    kola me uzbudjuju,sto jes jes...ali me samo zene SEXUALNO uzbudjuju :devil: ...cisto da se razumijemo
    ***eXtreme Styling***

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •