Page 143 of 143 FirstFirst ... 4393133139140141142143
Results 3,551 to 3,552 of 3552

Thread: CdM ordinacija: ''Šta vas muči danas?''

  1. #3551
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,184
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Za modrice i hematome (blaže) - na mjesto udarca odmah umasirati maslac. Posle hepatrombin gel, blaži ili jači. Međutim, kupih ovaj roll on, i ubrzao mi je povlačenje iste, tako da preporuka, nije jeftin i ima jak miris mente, pa ko ne voli da zna.
    "I shut my mouth and hold the light"

  2. The Following 2 Users Say Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  3. #3552
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,141
    Thanks Thanks Given 
    2,244
    Thanks Thanks Received 
    2,434
    Thanked in
    1,248 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ja juče izvadij nalaze, hemoglobin i gvoždje niski, ostalo sve super. Hemoglobin 107 a gvoždje 4.9. Ako znate pozdan način za pidizanj eistog javite jer bih tablete izbjegla. Crveno meso mi n epominjite jer ga baš jedem
    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Hvala. Sve ostalo je ok, nisma do sad ni mjerila gvozdje a hemoglobin mi je stalno na 107, doktorica mi bila rekla da niej strasno jer je za zene neka donja granica na 110 (ipak mislim na 120) i tako par godina na 107. Nemam bas nikakvih drugih problema a zadnji puit sma temperaturu imala za vrijeme korone i to niej bilo strasno 37.4. Grlo i ostalo nista, jedino me glava ponekad zaboli sto moze takodje biti od nedostatka gvozdja.
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Montenegrina, bojim se da ces tesko podici gvozdje samo sa ishranom....to kod tebe je znak da su ti celije bas onako bezsadrzajne...hemoglobin jos i moze da se izdrzi toliki da ti je gvozdje u granicama....nemoj se igrati...tvoj imuni odgovor na bilo koju infekciju u ovom momentu je prilicno los...podji u apoteku imas sad neke preparate gvozdja koji su laki za konzumaciju....imas REVITU sa gvoždjem ja sam mom tati kupila kad je nakon operacije imao uzasno veliki nedostatak gvozdja...ima ukus borovnice
    takodje uzmi, Doppel Herz preparat gvozdja...sjajni su im proizvodi ja sam dvije ili tri stvari iz njihov linije proizvoda kao dodatke prehrani koristila....i moram ti reci da su bas ucinkoviti

    Maxima apoteke kupi revitu :
    https://www.apotekemaxima.me/proizvo...orest-berries/


    ovo imas u Meditas

    http://meditas.me/me/product/2777/Do...Eene-Direkt/7/
    Evo da se javim jer sam tek sad ponovo kontrolisala krv. Nakon ovoga što sam pisala odradila sam još Feritin, Transferin i Saturaciju transferina i svi nalazi su mi bili loši. Zalihe gvoždja ispod minimuma. Izabrana mi je dala Heferol da pijem ako g amogu podnijeti a ja sam ga baš dobro podnijela, baš nikakve nu spojave, sve lagano. Dva mjeseca sam pila duplu dozu dnevbno a onda mjesec jednu dozu. Krajem oktobra sam zavrsila sa heferolom, trebalo je onda da odradim nalaze ali sam imala bolest u porodici i tome sam se posvetila, sebe nisma pratila. Voše nisma ni pila heferol.
    Od avgusta sam batalial d apijem kafu, ujutro sojino mlijeko, kašika organskog kakaa, med i cimet. Batalial sam mlijeko jer sam ga dosta pila, posebno onda kad ima neko gvoždje da se veže. Crveno meso sam i prije jela samo sma nastavila. Uvela sma mnogo više zelenila.
    Zimus je bilo dosta stresa zbog gorenavedenog oko bolesti.
    Prije 7 dana sam odlučila da počnem opet sa heferolom ali mi je izabrana rekla da prvo provjerimo nalaze.
    Nalazi ne mogu biti bolji, hemoglobin 139, gvoždje na 15 a donaj hranica je 5. Ostali svi parametri krvi odlični. Eto, vrlo moguće da sam davno vukla te prazne rezerve gvoždja jer mi to ranije niko nije dao da vadim pa mi je zato konstatno bilo loše gvodždje i hemoglobin. Nema više umora, pospanosti, ništa. Sad se vracam i treningu.

  4. The Following 3 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


Page 143 of 143 FirstFirst ... 4393133139140141142143

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ginekološka ordinacija u Podgorici
    By Shorena in forum Medicina
    Replies: 76
    Last Post: 12-11-10, 21:30
  2. Dermatoloska ordinacija u Budvi
    By tropical in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-08-09, 17:27
  3. Stomatoloska ordinacija
    By tropical in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 18-07-09, 00:26
  4. Pitanje za danas
    By Masinac081 in forum Software
    Replies: 69
    Last Post: 06-09-08, 19:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •