Page 83 of 242 FirstFirst ... 337379808182838485868793133183 ... LastLast
Results 2,051 to 2,075 of 6040

Thread: Mercedes Club!

  1. #2051
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Koliko ono bjese prosjek Benza S500 kroz grad?

    TAKUMI

  2. #2052
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Oni rekose 10,7 za s63 amg hahaahhaahhaah


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

  3. #2053
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Eo pogledaj gore S500, moje voznje (znaci sporo i bez stiskanja).
    Uz to mu ne radi MBC.
    TAKUMI

  4. #2054
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Ne kapiram ovu sliku uopste, sto su mu ovi brojevi sa strane a sta ispod?

  5. #2055
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Po y osi su l/100 km a po x su min since start.
    TAKUMI

  6. #2056
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    15 minuta voznje prosjek ispod 10L, tako?

  7. #2057
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne, u prvih 7 minuta prosjek je 25+ l/100km, 8i minut 24 l/100 km, 9i minut 25+ l/100 km, 10i minut 21 l/100 km, 11i-14i min 25+ l/100 km i 15i minut ispod 10.
    TAKUMI

  8. #2058
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    Velika je razlika što vi za 4 godine iz podgoričkih predgrađa vozite po relativno dobrom putu do doma zdravlja, apoteke, dilera, strine i to tipa sa konika do starog, što dođe da pređete tri hiljade godišnje ili 12 hiljada za četri godine ili kao ja što non-stop vozim na međugradske relacije. Druge amortizere sam promijenio skoro jer im je taman vijek trajanja 60 hiljada, na svaki auto osim opet ako vozite kao pikice kad vam strina da pet eura da se sa starog aerodroma vratite na konik u klia, passata i te vaše tranjice, treba razvuć pet eura. Zaključak je da niko od vas ne održava adekvatno autl jer kako neko reče ako na e klasu 2003 svako malo ulaže po 500eura nemoguće da passat ne crkne ništa za dvije godine, vozio sam službenog skoro kome je glava upravljača i još neke sitnice koštalo 700 eura. E sad drugo je što jadite i krpite sa polovnim djelovima, john scena je sastavljao onog frankeštajna četri godine, prvo je kupio pet takvih auta i onda je iz svakog izvadio po jedan dio koji je bio solidan i tako napravio auto, pitanje je oće li se moći na ljeto spuštit do Sutomora da pojede hamburger i skvasi guzicu a da mu pola djelova ne ostane u tunel sozinu. SAd sam vas prosuo, ajte malo lajte sad.
    Aj da krenem redom da ti odgovaram,nadam se da ovaj put necu morat slikovito da ti objasnjavam.
    Da krenemo od amortizera,amortizeri najvise stradaju zbog junaca kao ti koji ne usporavaju na lezece(to si sam skoro izjavio)i takodje ni rupe im nisu strane.Sad da uporedimo tvoju kantu i moje auto po pitanju amortizera-ti kazes da vozis polako i tebe crkavaju na 60.000,dok se moje auto vozi agresivno,samim tim je quattro i zadnji amortizeri trpe dosta prilikom sabijanja zadnjeg kraja auto pri ubrzavanjima i startovanju.Zaboravih reci da su mene fabricki dvosmjerni bilstein amortizeri koji imaju 200.000km+ a od toga 80% agresivne voznje jer ja auto za to pravljeno.
    A da me ne bi pitao na sta mislim kad kazem sabijanja zadnjeg kraja,pa evo neka ti ovaj klip objasni
    Ti nekoga prozivas ovdje kako se vozi kao "pikica" a sam si izjavio da si uzeo tu kantu zato sto ti malo trosi i sto nemas da sipas,a na usput prozivas narod za sipanja po "5e",mada vjerovatno si krenuo od sebe,isto kao sto si se hvalio "vilom koja je tvoja" a u stvari nije,cak si bio toliko GLUP da si htio da izbacis posjedovni list koji inace ne glasi na tebe...
    Posto volis da pominjes moje auto(vjerovatno zavist sta li,uglavnom nije ti to zdravo) ja sam ih imao 3,dva sam prodao tako da nista sa njih nije iskoristeno,vec kao sto vecina zna(ko prati MR forum) zna da su kupljeni novii kvalitetni djelovi(ne kao ti sto kupujes fals pa ti svako malo crkava) tako da jos jedan fail s tvoje strane
    Eh da za kraj,sirotinja kao ti uziva u hamburgeru dok "ljetuje" u Sutomore,ali opet kazem ako se ti tu prepoznajes ne moras nas uvlacit u to.
    Mada generalno kad god postujes na ovaj dio podforuma napravis takvu budaletinu od sebe pa te onda nema po 6 mjeseci dok ne napravis novu glupost,al jbg to ne moze svako-TO SE TAKO RODI

  9. #2059
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,338
    Thanks Thanks Given 
    733
    Thanks Thanks Received 
    1,196
    Thanked in
    668 Posts

    Default

    Interesuju me dvije stvari

    1. Cija je strina jaca?
    2. Zasto ne volite Sutomore ?

  10. #2060
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Vas dvojica sutra na fer. Ko bude slabiji cuti ubuduce...nema druge da se ovo rijesi...
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  11. #2061
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na fer mislis PG-CT i nazad? Audi vs Merc?

  12. #2062
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne znam sto je muka sa momkom,jos od kad sam ga prosuo na forum prosle godine uzeo me na zub...Nisam ja kriv sto je panglu...

  13. #2063
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Daj ne sprdajte se. Cus ti njih, na fer.

    Marko, nemoj i ti sa djecom...
    TAKUMI

  14. #2064
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Na fer mislis PG-CT i nazad? Audi vs Merc?
    Stavljam paru da ce cena do CT ,od PG,sa ovom a klasom u gepek,ili na krov,da napravi duplo,cu duplo,brze vrijeme nego a klasa od CT do PG,sve sa novi amortizeri

  15. #2065
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne moze, A klasa je spas za krivine.
    TAKUMI

  16. #2066
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mora li na Meterize mijenjat amortizere?

  17. #2067
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Momci neka vi zajebancije,nema mijenjanja amortizera,makar do Cetinja
    Evo nek Cena ide na stare do Cetinja,a nek Dzoli uzme nove nazad,pa ha
    E ,zaboravih,mora li se vaditi motor,ako mijenjas amortizere?

  18. #2068
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    Momci neka vi zajebancije,nema mijenjanja amortizera,makar do Cetinja
    Evo nek Cena ide na stare do Cetinja,a nek Dzoli uzme nove nazad,pa ha
    E ,zaboravih,mora li se vaditi motor,ako mijenjas amortizere?
    You must spread some Reputation around before giving it to mrgo again.

  19. #2069
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    Aj da krenem redom da ti odgovaram,nadam se da ovaj put necu morat slikovito da ti objasnjavam.
    Da krenemo od amortizera,amortizeri najvise stradaju zbog junaca kao ti koji ne usporavaju na lezece(to si sam skoro izjavio)i takodje ni rupe im nisu strane.Sad da uporedimo tvoju kantu i moje auto po pitanju amortizera-ti kazes da vozis polako i tebe crkavaju na 60.000,dok se moje auto vozi agresivno,samim tim je quattro i zadnji amortizeri trpe dosta prilikom sabijanja zadnjeg kraja auto pri ubrzavanjima i startovanju.Zaboravih reci da su mene fabricki dvosmjerni bilstein amortizeri koji imaju 200.000km+ a od toga 80% agresivne voznje jer ja auto za to pravljeno.
    A da me ne bi pitao na sta mislim kad kazem sabijanja zadnjeg kraja,pa evo neka ti ovaj klip objasni
    Ti nekoga prozivas ovdje kako se vozi kao "pikica" a sam si izjavio da si uzeo tu kantu zato sto ti malo trosi i sto nemas da sipas,a na usput prozivas narod za sipanja po "5e",mada vjerovatno si krenuo od sebe,isto kao sto si se hvalio "vilom koja je tvoja" a u stvari nije,cak si bio toliko GLUP da si htio da izbacis posjedovni list koji inace ne glasi na tebe...
    Posto volis da pominjes moje auto(vjerovatno zavist sta li,uglavnom nije ti to zdravo) ja sam ih imao 3,dva sam prodao tako da nista sa njih nije iskoristeno,vec kao sto vecina zna(ko prati MR forum) zna da su kupljeni novii kvalitetni djelovi(ne kao ti sto kupujes fals pa ti svako malo crkava) tako da jos jedan fail s tvoje strane
    Eh da za kraj,sirotinja kao ti uziva u hamburgeru dok "ljetuje" u Sutomore,ali opet kazem ako se ti tu prepoznajes ne moras nas uvlacit u to.
    Mada generalno kad god postujes na ovaj dio podforuma napravis takvu budaletinu od sebe pa te onda nema po 6 mjeseci dok ne napravis novu glupost,al jbg to ne moze svako-TO SE TAKO RODI

    Eeee idemo ovako, trudiću se da se držim prostih izraza jer si ti bješe po struci šoferčina tako da moram moj vokabular uskladim sa tvojim neobrazovanim.

    Pod jedan, bila je slika parkiranih pun K raznaraznih sruserova ili kako im je već oznaka, ispred tvoje kuće na malo brdo, baš ovdje na forum, čak su pojedinima gurao krše ispod točkova da ne slete niz brdo i zgaze ti komšiju (dokumentovano), minimum pet si ih kupio pa da bi sastavio jedan auto jer zašto neko iole normalan kupuje pet auta od 500eura, nije zbog zarade jer nijesi kupio golfove za kojima ima interesovanja nego auta za koje ti i par nesrećnika sa ovog i mr-a foruma misle da je kultni auto.

    Dalje, ja niđe nisam rekao da sam kupio jer mi malo troši odnosno što nemam da sipam, ako sam mogao da sipam u 4.4 V8 mogu i u 1.7 cdi, uzeo sam ga da mi završava posao jer me više boli K za kola, prije ću pare ću da trošim na lijep život, izlaske, putovanje, garderobu, kuću, nego tvoj plitki šoferski mozak to ne može da ukapira jer sve u životu ti je točak, volan, gurtna, felma, pojedeš ujutro paštetu i uveče hamburger, uzmeš bilten da odigraš sa jedan euro za trideset eura i to je to, to je sve što ti vidiš u životu a baka ima toliko boljih stvari od kola. A to što se tiče ležećih i rupa jeste tako, ni ne kočim kad se približavam ležećem, svrha mu je da me prebaci od tačke a do tačke b, gazim preko rupa, podižem ga na sve ivičnjake jer me boli uvo, kad mogu da mu kupim djelove ne interesuje me, kad ne budem mogao, bačiću ga u more i kraj.

    A što se kuće tiče, zar misliš da sam retardiran da ja tebi postavljam ovdje posjedovni list kuće, ovo malo ljudi sa foruma koji me zna lično znaju što imam i gdje imam a ja da izigravam internet mangupa ne pada mi napamet, a i kako bi utvrdio glupane da je moja kad mi ne znaš ime i prezime, očekivao si da piše jole na posjedovni list.


  20. #2070
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,529
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Da se topic preimenuje pod hitno...

    Kakvi hamburgeri, kladionica, posjedovni listovi...

    Ovakve dječine, ovo niđe nema.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  21. #2071
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Ljudi jeste li znali da auto Krešo daje besplatne provjere amortizera kod Delte?
    Ima i akciju kupiš tri platiš četiri.

    Elem, tamo je i Kruna, ima i poligon za osmice...



    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #2072
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    Eeee idemo ovako, trudiću se da se držim prostih izraza jer si ti bješe po struci šoferčina tako da moram moj vokabular uskladim sa tvojim neobrazovanim.

    Pod jedan, bila je slika parkiranih pun K raznaraznih sruserova ili kako im je već oznaka, ispred tvoje kuće na malo brdo, baš ovdje na forum, čak su pojedinima gurao krše ispod točkova da ne slete niz brdo i zgaze ti komšiju (dokumentovano), minimum pet si ih kupio pa da bi sastavio jedan auto jer zašto neko iole normalan kupuje pet auta od 500eura, nije zbog zarade jer nijesi kupio golfove za kojima ima interesovanja nego auta za koje ti i par nesrećnika sa ovog i mr-a foruma misle da je kultni auto.

    Dalje, ja niđe nisam rekao da sam kupio jer mi malo troši odnosno što nemam da sipam, ako sam mogao da sipam u 4.4 V8 mogu i u 1.7 cdi, uzeo sam ga da mi završava posao jer me više boli K za kola, prije ću pare ću da trošim na lijep život, izlaske, putovanje, garderobu, kuću, nego tvoj plitki šoferski mozak to ne može da ukapira jer sve u životu ti je točak, volan, gurtna, felma, pojedeš ujutro paštetu i uveče hamburger, uzmeš bilten da odigraš sa jedan euro za trideset eura i to je to, to je sve što ti vidiš u životu a baka ima toliko boljih stvari od kola. A to što se tiče ležećih i rupa jeste tako, ni ne kočim kad se približavam ležećem, svrha mu je da me prebaci od tačke a do tačke b, gazim preko rupa, podižem ga na sve ivičnjake jer me boli uvo, kad mogu da mu kupim djelove ne interesuje me, kad ne budem mogao, bačiću ga u more i kraj.

    A što se kuće tiče, zar misliš da sam retardiran da ja tebi postavljam ovdje posjedovni list kuće, ovo malo ljudi sa foruma koji me zna lično znaju što imam i gdje imam a ja da izigravam internet mangupa ne pada mi napamet, a i kako bi utvrdio glupane da je moja kad mi ne znaš ime i prezime, očekivao si da piše jole na posjedovni list.
    Evo objavi slike tih 5 auta,evo izvoli kad imas dokumentovano
    Ti si vozio onu ragu od bmw-a u koju si se usrao,udarana,matirala,neispravna,trosio kao w12....
    A sto se kuce tice,pa ti si toliko retardiran bio da si SAMOINICIJATIVNO htio da izbacis posjedovni list,toliko o tvojoj inteligenciji
    P.S. Boli me tuki kako se zoves i prezivas,ti mi sluzis kao blow off ventil(google it bitch),nije mi zivot smor kao tebe,a ti i dalje skupljaj "dokumentaciju" sa mog FB profila
    P.P.S. Evo ti jos dokumentacije

  23. #2073
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Jolu puca k za kola nije on materijalista sad trosi na izlaske i na garderobu

  24. #2074
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    samo lagano....uzivajte momci u zivotu....i zenama i tako dalje.

  25. #2075
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Momci, evo da se malo opuštite.
    Montenegro i Mercedes i žene...

    Last edited by Bugi; 01-06-15 at 15:14.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Page 83 of 242 FirstFirst ... 337379808182838485868793133183 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. VW Club
    By Dark_Side in forum Automobilizam
    Replies: 10206
    Last Post: Yesterday, 16:03
  2. VW Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3162
    Last Post: 14-03-11, 16:59
  3. Mercedes Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1803
    Last Post: 24-02-11, 23:06
  4. www club
    By Drug Tito in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 23-11-05, 18:37
  5. Mo Club
    By Vujos in forum Operatori
    Replies: 31
    Last Post: 05-06-05, 13:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •