Page 757 of 2278 FirstFirst ... 25765770774775375475575675775875976076176780785712571757 ... LastLast
Results 18,901 to 18,925 of 56948

Thread: [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...

  1. #18901
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,701
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Da li ste primijetili koliko je tablica PG F...? kao da ih ima vise od ostalih

  2. #18902
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,540
    Thanks Thanks Given 
    1,057
    Thanks Thanks Received 
    785
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    Jeste ako odu gumice na nju ili neki semering

    ________
    Prodaja Originalnih i zamjenskih Autodijelova i Guma.
    Uvoz iz njemacke i slovenije.
    Sve info i porudzbe :
    +38268615321 (viber)
    a od naseg goricva je redovna pojava da ljudima ista protoci na starija auta (10+ godina)... nekad i prije na zalost
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  3. #18903
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Da li ste primijetili koliko je tablica PG F...? kao da ih ima vise od ostalih
    mislis neka nova drzavna tablica ili sto.....

  4. #18904
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    misli na to da bukvalno sve novije sto je registrovano ima tablice sa F i ja sam to primijetio bas bas dosta kola. kao da su zapeli na taj broj. mada mislim da su to bile poslednje prije ove nestasice.
    f6

  5. #18905
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Ja sam dobio sa F. Nisam stigao da u mjesec dana registrujem automobil, kazna 20 eur mislim i nova tablica sa F. Ne mora da znaci da je skoro uvezen i kupljen

  6. #18906
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,091
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    jel treba sto polagati za motor do 50ccm3? ili moze da se vozi sa b kategorijom? Oni se registruju na 5 godina?

  7. #18907
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Moglo je sa B ako nisu sto mijenjali skoro

  8. #18908
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Godinama primjecujemo nesto sto je najkarakteristicnije za PG vozace. To je tesko sresti bilo gdje u Evropi u masovnijem obliku.. Elem, samo automobili sa PG tablicama voze gazeci srednju traku pa i isprekidanu dok neko pokusava da pretice, drze "liniju" i preko trake bez ikakvog vidljivog razloga, i ulaze u krivine preko obje trake - sredinom ulice...
    To da najmanji broj automobila sa PG, DG, i BD tablicama ne signalizira nailazak na saob. patrolu, to je odavno svima jasno i smatraju se nekolegijalnim vozacima, ali ovakvu samoubilacku voznju, i na rizik svima koji dolaze iz suprotnog pravca, to ne razumijemo... O cemu se radi? Jel ih tako uce u tim auto skolama, ne znaju da "centriraju" vozilo na ovako uzanim ulicama (mada to primjecujem i van CG, pa i na autoputevima - jedini koji tako voze), ili sta je u pitanju?

    Hvala Lepo

  9. #18909
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Keyboard
    Posts
    2,563
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Na zapadu se ne voi nista bolje...o gradu da ne pricam...a autoout nemamo pa ni ne umijemo
    Hellblazer...

  10. #18910
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ma zapadu najgori vozaci


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #18911
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ovo je nije samo moje misljenje, vec svih koji takodje imaju velikog iskustva i vani i u CG... Za te tablice iz CG je to utvrdjeno davno.. i to sto ja pitam jeste sto ni sama ne znam sta da im odgovorim. Voznja "uz traku" se smatra amaterizmom i neiskustvom, a voznja uz gazenje trake i prelazak iste, ili x puta vidjeno u CG da upadaju drugima u traku u okukama je nesto sto je cista bezobzirnost i agresivnost prema vozacima u saobracaju. Da ne doticem temu o "razmaku" i obzirnosti prema onima koji preticu ili dolaze u susret... To su vec detalji....
    Ne znam ko je dao instruktorima u PG sertifikate za "ucenje" PG gradjana... Bilo bi zanimljivo da neko od novinara obrati paznju na to, a potvrdice im identicno ostali iz CG, pa i "gosti" kroz CG...

    Hvala Lepo

  12. #18912
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    jel treba sto polagati za motor do 50ccm3? ili moze da se vozi sa b kategorijom? Oni se registruju na 5 godina?
    Može sa B, ali moraju da ti upišu AM u vozačku... Što znači da ako ti je starija verzija vozačke bez svih ovih skoro dodatih kategorija, pođeš fino da ti je reizdaju sa upisanom AM kategorijom...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  13. #18913
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,585
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Hmm u auto shkolama uche da se treba voziti uz traku u krivinama, bez gazhenja naravno, u chemu ne vidim problem... Ovo ostalo je samo odraz opshte kulture, ne mogu bahati ljudi voziti normalno...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  14. #18914
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Vi ste zavrsili auto skolu u NK ili u PG?
    Obratite paznju na krivine i gdje su 3 trake PG tablice ce isjeci na pola i onu koja dolazi iz suprotnog pravca, bez ikakvog razloga, i da nema nikoga u dvije slobodne... Ne ostavljaju razmak - prostor za kolege vozace koji su preticali, i gaze preko 30 cm traku u koloni da ih ne bi neko zaobisao, rizikujuci sa takvim ponasanjem nestabilnost drugih u voznji pa i da iskoce sa puta oni koji dolaze u susret..
    Kod ostalih tu vrstu "kamikaza" voznje ne primjecujemo u tom masovnom smislu..
    Cuvajte se..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 02-06-15 at 14:24.

  15. #18915
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nema veze koje su tablice na auto.Prosetaj po sjeveru pa da vidis kako se vozi,a cetinjane ne valja komentarisat ,posebno na relaciji ct-pg i ct-bd

  16. #18916
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Vozim po citavoj CG i tamo gdje malo ko od crnogoraca ikad ode, ili da uopste zna gdje je to (da ne pisem o km i ostalom jer nije bas za musku sujetu prihvatljivo citati)... Ovo sto pisem pisem iz iskustva i skrecem paznju nakon svega da normalne osobe budu jako oprezne, a to oko tablica ce im se objasniti samo - vecim iskustvom u voznji van PG.. Pitala sam sad neke poznanike iz PG o ovome, i rekli su mi da ne signaliziraju nikome za saob. patrole jer i "neka ih oderu", dodah, da cesto je samo zbog zaustavljanja i gubljenja vremena u caskanju a ne zbog nekog saob. razloga "komunisticka rutinska kontrola"; a sasvim normalno potvrdjuju da gaze liniju sa namjerom i prelaze liniju - tako voze, jer ne zele da im neka zivotinja (????) skoci ka njihovom autu u voznji (???????) i zato voze preko linije. Za okuke - da tako imaju vecu brzinu i sirinu.(?????) Pitah da li gledaju retrovizore, da li razmisljaju da neko iza krivine sa porodicom vozi ka njima i da u iznenadjenju mogu biti nestabilni sa vozilom... e to je kako kazu "spretnost" i tu su sigurni za sebe da ce reagovati kako treba, pa i kad voze svoje porodice...(??????)
    Mislim da mi je sada jasnije o cemu je rijec.

    Hvala Lepo

  17. #18917
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,570
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    386
    Thanked in
    261 Posts

    Default

    Kako se to vozi po sjeveru,Johne Ceno??

    Poslato sa Garret turbine.
    James Tiberius Kirk

  18. #18918
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    Te iste sjevernjake mozete u dupe poljubit bar onih 6 mjeseci u god dok ganjaju po snijegu i ledu...bas se dobro lupeta odje

  19. #18919
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Vozim po citavoj CG i tamo gdje malo ko od crnogoraca ikad ode, ili da uopste zna gdje je to (da ne pisem o km i ostalom jer nije bas za musku sujetu prihvatljivo citati)... Ovo sto pisem pisem iz iskustva i skrecem paznju nakon svega da normalne osobe budu jako oprezne, a to oko tablica ce im se objasniti samo - vecim iskustvom u voznji van PG.. Pitala sam sad neke poznanike iz PG o ovome, i rekli su mi da ne signaliziraju nikome za saob. patrole jer i "neka ih oderu", dodah, da cesto je samo zbog zaustavljanja i gubljenja vremena u caskanju a ne zbog nekog saob. razloga "komunisticka rutinska kontrola"; a sasvim normalno potvrdjuju da gaze liniju sa namjerom i prelaze liniju - tako voze, jer ne zele da im neka zivotinja (????) skoci ka njihovom autu u voznji (???????) i zato voze preko linije. Za okuke - da tako imaju vecu brzinu i sirinu.(?????) Pitah da li gledaju retrovizore, da li razmisljaju da neko iza krivine sa porodicom vozi ka njima i da u iznenadjenju mogu biti nestabilni sa vozilom... e to je kako kazu "spretnost" i tu su sigurni za sebe da ce reagovati kako treba, pa i kad voze svoje porodice...(??????)
    Mislim da mi je sada jasnije o cemu je rijec.

    Hvala Lepo
    Ja ne znam koristis li google translate ili sta? Voznja po sredini trake,i voznje generalno tako nema puno veze sa zastitom porodice i ostalom tematikom-voze tako jer su degenerici koji veze s voznjom nemaju,i nemaju osjecaj dje im se auto nalazi.U glavnom to rade namjerno

    Quote Originally Posted by zrnojed2 View Post
    Kako se to vozi po sjeveru,Johne Ceno??

    Poslato sa Garret turbine.
    Odlicno se vozi,u 90% kidanje krivina,preticanje u krivine,parkiranje na sred ulice.Treba li da nastavim?

  20. #18920
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Meni se cini da Vi niste razumjeli da mi je potvrdjeno da tako voze namjerno. Nije potrebno da "parafrazirate" vec napisano. I, da, ja sam rekla sto mislim o tome, i preporucila normalnim vozacima da obrate paznju na te karakteristike. Dalje od toga - nista.
    Poz.

    Hvala Lepo

  21. #18921
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Po sjeveru generalno ne voze brzo i dosta su korektni. Najgori su lokalci na lokalnim da ne kazem seockim putevima koji te puteve smatraju za svoje i drze se konstantno sredine puta vozeci dosta brzo za te nepregledne puteve. A po magistralama su ubjedljico najgori vozaci malih dostavnih kombi cozila raznoraznih firmi koji bucaju to koliko ima ga masina daje ne obaziruci se na to oce li preticat u krivinu preko pune

    Sent from my Lead 1 using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  22. #18922
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    Ja imam jedno jedino pravilo, ko je seljak i gine mu se, usporim uz desnu liniju i poselamim... ko je seljak i kenja na drumu, manja, gas i ne trazim ga u ogledalu vise...

  23. #18923
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,570
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    386
    Thanked in
    261 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post


    Odlicno se vozi,u 90% kidanje krivina,preticanje u krivine,parkiranje na sred ulice.Treba li da nastavim?
    Ja ne znam na koji si ti to sjever bio,na ovaj đe ja vozim svaki dan,toga nema u 90% slučajeva.

    Poslato sa Garret turbine.
    James Tiberius Kirk

  24. #18924
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Dje ima radara od Niksica do Zabljaka?
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  25. #18925
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    Prije tunela sa savnicke strane ogroman je pravac, i na sami ulaz u zb dje pocinje rdjavi put znaju da se ustekaju...na drugu stranu tu do tepackog polja

Page 757 of 2278 FirstFirst ... 25765770774775375475575675775875976076176780785712571757 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 05:44
  2. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  3. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00
  4. Pitajte
    By IndijskaKonoplja in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 02-11-10, 19:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •