Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 66

Thread: pitanje za momke

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ...................!

    Ka` kad vidis strasne jabuke na pjacu i samo o njima razmisljas i dodjes doma, a majka ih kupila! I pojedes, banja ti, sav srecan, a kad iduci put prodjes pored tezge kazes : "Aooo bjese li ti ona sto me doma doceka... idem ja na Donje polje da ukradem koju...!" :wink:
    Caesar`s wife must be above suspicion

  2. #27
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Quote Originally Posted by ATAMAH
    Laska kad te cura muva,ali to ni primaci nije onom osjecaju kad dobro "oznojish mooda"(ne shvatiti bukvalno) i osvojish neku svoju princezu. I dugo se smjeskas blazeno ,kao da si zaradio 100- eura na gradjevinu,hehe
    "Osvojis neku princezu"? E, stari moj, trebas ti jos puno spinata papati da shvatis da su zene te koje u odnosima takve vrste imaju zadnju rijec. Mozes ti misliti da si je oborio s nogu ne znam kojom vrhunskom strategijom i taktikom, ali ako ona vec od samog pocetka nije bila makar mrvicu zainteresirana za tebe, tvoja strategija vec pri prvom uletu pada u vodu. Doslovno. Mozes biti ne znam kako dobar strateg i takticar, ali ako zena nije ni malo zainteresirana - pisi kuci propalo. U trenutku kada si ti prisao takvoj i zapoceo sa svojim uletima i spikom koji su na kraju urodili plodom, budi siguran da ona vec zna ponesto o tebi, da te ne vidi prvi put. Nema tu ni govora o strategiji, to si mi muski samo dizemo vrijednost u vlastitim ocima. Da ona nije htjela biti zavedena s tvoje strane, ne bi je ti nikad ni zaveo.

    A sto se onih "nedodirljivih" zenski tice - takva ti ne treba. Cura kojoj se imalo dopadas ce ti to dati do znanja, svjesno ili podsvjesno, nece glumiti hladnocu. Takve je najbolje ni ne primjecivati, previse vremena i zivaca (makar je istina da se za eke vrijedne stvari u zivotu isplati potruditi) za previse upitan rezultat. Nista te ne sprecava da probas, procijenis koliko ti se sve to skupa isplati, napravis cost/benefit analizu pa vidis...

    Inace, sva sreca da postoje takve koje preuzimaju inicijativu. Na zalost (ili na srecu?) obicno su to cure starije 2,3 godine.
    Pa naravno da i ona mora biti zainteresovana. Ja nidje nisam rekao da ne mora. Ali od interesovanja do ljubavi moras se malko potruditi(osim ako se ne radi o kakvoj fufi koja odma uskace u krevet). A ti se Popaje za moj spanac ne brini , no gledaj u svoj pjat(tanjir ili tanjur,ako ti je lakse). Moju strategiju sam potvrdio i krunisao uspjehom, a ti teoretiziraj do mile volje... :wink:
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oprosti sto sam ti malo "umanjio" zavodnicke sposobnosti, pa si se pomalo nasao uvrijedjenim. Htio sam ti samo skrenuti paznju na cinjenicu da je za tango potrebno dvoje.

    Quote Originally Posted by ATAMAH
    Ali od interesovanja do ljubavi moras se malko potruditi
    Potruditi? Nikakvim trudom ne mozes nekoga "natjerati" da te zavoli ili zaljubi u tebe. Kittinka nije nigdje u postu spomenula ljubav, vec vezu. Veza ne znaci da se ljudi vole, mozda se samo trose, vrag ce ga znati... Uglavnom, moderna definicija veze, danas i ovdje u Istarskoj zupaniji i gradu Zagrebu (a sumnjam da je negdje drugdje puno drugacije) se najcesce svodi na neformalni "drustveni ugovor" u kojemu on ulaze svoj image, novac i ostale manifestacije novca (automobil, GSM, izlasci na fancy mjesta) u zamjenu za njenu pi..u i daljnje poboljsanje svog imagea ("Ja ***** tu-i-tu sa 100-60-90 mjerama"). Na stranu iznimke koje potvrdjuju pravilo i tzv. socijalno-pubertetske "ljubavi".

    Quote Originally Posted by ATAMAH
    Moju strategiju sam potvrdio i krunisao uspjehom, a ti teoretiziraj do mile volje... :wink:
    Teoretiziranje? Praksa, sinko, praksa. Dugogodisnja. Dovoljno je samo promatrati svijet, pojave i ljude oko sebe i tu i tamo zapisati zanimljive pojave na papir. Onaj kome se ne svidja ono sto vidi, a sto cu mu ja, neka se zali... upravi Vodovoda. Ja sam samo slucajni prolaznik sa olovkom u ruci.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  4. #29
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    argo, ne zovi me kittinka.
    i mislim da se trudom itekako moze navesti osoba i da te zavoli i da se zainteresuje za tebe.
    samo zavisi sta podrazumijevas pod trudom, ali ja sigurno pod trudom ne podrazumijevam neke ocajnicke i ni na cemu zasnovane poteze. to je jedna sasvim druga prica
    a trud je veliki plus i za pocetak i za odrzavanje veze

  5. #30
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e da, koliko sam samo puta odlucila da ne budem sa nekim ko mi se svidja samo zato sto se nije previse trudio.
    sa druge strane, ako me boli dupe (na emotivnom planu), a lik mi ovako nije los, boli me dupe savrseno i da li se trudi. paradox zar ne
    ali jebiga

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    argo, ne zovi me kittinka.
    Kittinka, ne zajebavaj. :P BTW, sto za tebe znaci trud? Kako se to netko trudi oko tebe? Dubi na glavi? :P

    Nisam sreo nikoga kome je uspjelo trudeci se i oblijetajuci. Naravno, ako su se ljudi od pocetka dopali jedno drugome, nekog velikog truda i muvanja nikad tu nije bilo, ISI i ISP (Iz Svojih Iskustava i Iskustava Svojih Prijatelja/Poznanika). Za slucaj da se ona njemu svidja, on njoj ne (ili obrnuto), i da je nakon nekog vremena truda tu nesto bilo, nikada nisam cuo.
    Sve su moje veze, u prosjeku, prolazile period od nekih 4 dana "muvanja". Ako se to uopce moze nazvati muvanjem... Iako nisam neki Apolon, uglavnom mi se desavalo da na kraju one mene zavedu i odvuku u krevet...sve u stilu "dosta romantike, skidaj gace".

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    sa druge strane, ako me boli dupe (na emotivnom planu), a lik mi ovako nije los, boli me dupe savrseno i da li se trudi. paradox zar ne
    I sad ti budi pametan...
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    e da, koliko sam samo puta odlucila da ne budem sa nekim ko mi se svidja samo zato sto se nije previse trudio.
    sa druge strane, ako me boli dupe (na emotivnom planu), a lik mi ovako nije los, boli me dupe savrseno i da li se trudi. paradox zar ne
    ali jebiga
    nije paradox,no HORMONI

    kad zagusti vecina naroda je spremna NA SVAKOGA :roll:

    i onda sto ti rece,****-GA :P
    ***eXtreme Styling***

  8. #33
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :arrow: nisam bas shvatila sta hoces da kazes ali ok
    i nikad mi nije zagustilo toliko da bih pristala NA SVAKOGA
    ne spustam ja svoje kriterijume nikad, samo jednostavno postoje ljudi sa kojima zelis nesto vise, i sa kojima ne zelis. a ako ne zelis sa njima nesto vise ne znaci da su fizicki manje privlacni. ja u stvari najvise mucim momke koji ludilo izgledaju, dok recimo ove prosjecne prihvatam ili ne prihvatam odma, ne trazim im da se trude oko mene, da mi nesto dokazuju.

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    ja u stvari najvise mucim momke koji ludilo izgledaju, dok recimo ove prosjecne prihvatam ili ne prihvatam odma, ne trazim im da se trude oko mene, da mi nesto dokazuju.
    Kakve li veze ima sa ljubavlju ovo "mucenje momaka koje ludilo izgledaju"? I zar bi "momci koji ludilo izgledaju" uopste obracali paznju na tebe? Oni koji "ludilo izgledaju" nisu bas nesto zainteresovani da ih se "muci". Izlgeda da si se u "siroke gace obukla". 8)
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve se vraca. I to trostruko. Izgleda da nasa Miss to jos ne zna

  11. #36
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    ja u stvari najvise mucim momke koji ludilo izgledaju, dok recimo ove prosjecne prihvatam ili ne prihvatam odma, ne trazim im da se trude oko mene, da mi nesto dokazuju.
    Kakve li veze ima sa ljubavlju ovo "mucenje momaka koje ludilo izgledaju"? I zar bi "momci koji ludilo izgledaju" uopste obracali paznju na tebe? Oni koji "ludilo izgledaju" nisu bas nesto zainteresovani da ih se "muci". Izlgeda da si se u "siroke gace obukla". 8)
    hm, dragi nihile,
    u slucaju da nisi primijetio, ovaj topic sam ja postavila, tako da u slucaju da ti nesto u mom postu nema veze sa topicom znaci da tu nesto TI nisi shvatio dragi moj.

  12. #37
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote="Miss Kittin"]
    Quote Originally Posted by nihil
    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    ja u stvari najvise mucim momke koji ludilo izgledaju, dok recimo ove prosjecne prihvatam ili ne prihvatam odma, ne trazim im da se trude oko mene, da mi nesto dokazuju.
    Oni koji "ludilo izgledaju" nisu bas nesto zainteresovani da ih se "muci".
    izgleda da si ipak blizu da nesto skontas.
    upravo tako. nisu zainteresovani da ih se muci. zato sto su navikli da imaju sta zele i kad zele. a kad osobi koja je navikla da bude sve kako ona hoce, a ti joj to uskratis...
    u stvari, ne bih cak ni rekla da nisu zainteresovani da ih se muci, samo da nisu navikli da ih se muci, nisu navikli da moraju da se muce. ali posto mene taj njihov izgled nimalo ne dodiruje ukoliko iza toga ne postoji jos nesto, desi se ponekad da bas takvi ostanu zbunjeni i zakaceni za mene. isti slucaj bi bio sa mnom recimo. ako recimo u ovom momentu imam oko sebe 5 momaka koji se lome oko mene i jednog koji djeluje nezainteresovano, vrlo lako je da ce se desiti da ce me bas taj zainteresovati

  13. #38
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    Desilo mi se to ustvari neshto slichno proshle godine tj. ono slichno tome.
    Ishli smo na more,slusali u auto Happy Mondays kad odjednom kao grom iz vedra neba(ali kako moze bit grom iz vedra neba ako nije oblachno nego vedro?) ali ne bitno...kao grom iz vedra neba(ali kako moze bit gro..ne ne) dodje ONA.I tako smo mi poshli dolje na plazu bachili peshkire re tj. njih - misli se na peshkire i posli da se kupamo u vodi.Dok smo bili u vodu,sjecam se ja,vidim iz daleka,e sad kako su ov dvojica bili okrenuti ledjima prema tome shto sam ja vidio onda oni nisu mogli vidjet shto i ja,jednu ajkulu.Ustvari nisam vidio citavu ajkulu samo ono iznad vode,moga je to bit i delfin! reci ce neki od vas...ali ne bila je ajkula...ispostavilo se kasnije.Slusaj djaole..slusaj ne prekidaj me...Jedan od ovija mi drugova je taj dan izgubio nogu te mu je ajkula nacela ali to je nebitno jer mu je posle nogu okinuo pjani jedan debil sa kosacicom za travu.Pushio je je trave masu...Ovaj drugi drug je posha za Englesku posle i nisam se chuja sa njim.Ja sam posha u Goljemade kod mojega druga i tamo sam prespava citavu noc.
    A je li me kad riba muvala?ne znam brate...boli me ku*** za to...
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    psihopato

  14. #39
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default Re: pitanje za momke

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    Quote Originally Posted by nihil
    Svako muvanje mi je strano i odbojno. Muvanje je providna igra, prepuna laznosti i foliranja. Niti muvam niti dozvoljavam da me se muva. ... Stratesko osvajanje je plansko i sistematsko manipulisanje nekim zbog zelje da se uspostavi odgovarajuca veza i sa ciljem zadovoljavanja nekih interesa. Ma kakvo muvanje bilo i ma od koga dolazilo ne prija mi, dapace, vrijedja mi inteligenciju i zdrav razum. 8)
    ovaj post me navodi samo na jedno pitanje:
    *ebes li ti sto?
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    :lolblue: :lolblue:
    *ebe, ruku!

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    hm, dragi nihile,
    u slucaju da nisi primijetio, ovaj topic sam ja postavila, tako da u slucaju da ti nesto u mom postu nema veze sa topicom znaci da tu nesto TI nisi shvatio dragi moj.
    Sta ja to nisam shvatio, mila moja, ? Da li bi bila ljubazna da objasnis?
    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    ako recimo u ovom momentu imam oko sebe 5 momaka koji se lome oko mene i jednog koji djeluje nezainteresovano, vrlo lako je da ce se desiti da ce me bas taj zainteresovati
    Ovo znaci da ti nista neces da bejes, jer onih pet momaka koji tebe hoce ti neces, a ovog jednog kojeg hoces nije zainteresovan. Da li sam dobro shvatio? :P
    Last edited by nihil; 15-03-05 at 20:58.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  16. #41
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rekoh koji djeluje nezainteresovano

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    rekoh koji djeluje nezainteresovano
    Kittinka, muskarac koji je zainteresiran ce to i pokazati. Onaj koji, po tvojim rijecima, "djeluje nezainteresirano", taj je ili previse introvertiran (pa ako hoces takvoga, OK), ili stvarno nije zainteresiran. U tom slucaju, bad luck. To sam ti vec i napisao u postu kojeg si, po vlastitim rijecima, samo preletjela.
    Postoje, naravno, i glumci, koji bi, ali se prave da ne bi. Kad te zavedu, samo te iskoriste za 2,3 vatrene noci. Ako je i tebi to cilj, sto onda filozofiras? :P Bas je to nedavno jedna frendica dozivjela, nakon sto smo popili brdo kava konacno su joj pocele stvar dolaziti iz guzice u glavu. Obistinilo se sve sto sam joj prognozirao pred 2 mjeseca, a furala je istu spiku kao i ti, on samo "djeluje nezainteresirano". Eto joj ga sad. Lijepo joj ga je smjestio na sve moguce nacine i poze i to do balcaka, i otisao dalje. Sama si je kriva.
    Last edited by Argonaut; 17-03-05 at 21:59.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    rekoh koji djeluje nezainteresovano
    Znaci ti mislis da on nije nezainteresovan iako tako izgleda/djeluje? Mislis da jeste ili mora biti zainteresovan, ali se samo folira da nije? Jel' to mislis da niko ne moze da odoli tvojim "carima", a onaj koji pokazuje da nije zainteresovan u stvari samo folira?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  19. #44
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Znaci ti mislis da on nije nezainteresovan iako tako izgleda/djeluje? Mislis da jeste ili mora biti zainteresovan, ali se samo folira da nije? Jel' to mislis da niko ne moze da odoli tvojim "carima", a onaj koji pokazuje da nije zainteresovan u stvari samo folira?
    Mislim da jedino odje dje jesmo (CG/PG) moze da se napravi ovakva filozofija, i da "filozofima" ima smisla, dragi argo i nihile.

    desavalo mi se i prvo (da oblijecem, pa trt), ali cesce drugo (da budem taj jedan "nezainteresovani"). Fora je da kad postanes zainteresovan, mijenjas stranu, i te kao "magije" vishe nema! A tek ta pricha (standardna), "ove muchim, one ne muchim", auh! :P
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  20. #45
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    hvala.
    osim na zadnjoj recenici posta, mada nije mi namjera bila da zvuci pretenciozno.

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by patuljasti_dvometras
    Mislim da jedino odje dje jesmo (CG/PG) moze da se napravi ovakva filozofija, i da "filozofima" ima smisla, dragi argo i nihile.
    Ja nisam iz CG.
    Fascinantno je kako mnogi odbijaju otvoriti oci i pogledati stvari oko sebe, pa sve one druge nazivaju "filozofima", dok sami guraju glavu u pijesak. I sam kazes da si dozivio slicne stvari, pa i dalje guras po svome, umjesto da ucis na vlastitom i tudjem iskustvu i primijenis nauceno u svakodnevnom zivotu. A cinjenica da se zene pale na ono sto "djeluje nezainteresirano", govori o njihovom nacinu razmisljanja, koji se kolokvijalno naziva "chick logic". Sad ces se opet naci netko tko ce reci da filozofiram, ali upravo suprotno. Nije to nikakva filozofija, vec puka realnost. Moja se filozofija bazira na onim zenskim izuzecima za koje mi je itekako drago da postoje, koje su barem malo vodjene logikom u zivotu i koje nece uzivati u tim nekim psiholoskim igricama, testovima i slicnim pizdarijama i kojima to nece biti potrebno i koje ce biti brutalno iskrene sa mnom i koja ce reci: "uzmi me ili odjebi"...s obzirom da nemam neku veliku lovu, ne brijem glavu, ne nosim lancinu za privezivanje brodova za dokove oko vrata i ne vozim auto njemacke proivodnje od 100+ K EUR s krunicom na retrovizoru.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  22. #47
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Ja nisam iz CG.
    Fascinantno je kako mnogi odbijaju otvoriti oci i pogledati stvari oko sebe, pa sve one druge nazivaju "filozofima", dok sami guraju glavu u pijesak. I sam kazes da si dozivio slicne stvari, pa i dalje guras po svome, umjesto da ucis na vlastitom i tudjem iskustvu i primijenis nauceno u svakodnevnom zivotu. A cinjenica da se zene pale na ono sto "djeluje nezainteresirano", govori o njihovom nacinu razmisljanja, koji se kolokvijalno naziva "chick logic". Sad ces se opet naci netko tko ce reci da filozofiram, ali upravo suprotno. Nije to nikakva filozofija, vec puka realnost. Moja se filozofija bazira na onim zenskim izuzecima za koje mi je itekako drago da postoje, koje su barem malo vodjene logikom u zivotu i koje nece uzivati u tim nekim psiholoskim igricama, testovima i slicnim pizdarijama i kojima to nece biti potrebno i koje ce biti brutalno iskrene sa mnom i koja ce reci: "uzmi me ili odjebi"...s obzirom da nemam neku veliku lovu, ne brijem glavu, ne nosim lancinu za privezivanje brodova za dokove oko vrata i ne vozim auto njemacke proivodnje od 100+ K EUR s krunicom na retrovizoru.
    Cek, bojim se da te nisam skontao: ja bi trebalo da prihvatim taj "chick logic", dok se tvoja filozofija svodi na trazenje izuzetaka?? :?:
    BTW, pretpostavka je da sam bio nezainteresovan s razlogom, a ako se na to svodi(la) moja privlacnost za njih, da smo zdra'ooo! :-P
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  23. #48
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    hahahahhahhahaha,shto cini tastatura,auuuuuuuu

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by patuljasti_dvometras
    BTW, pretpostavka je da sam bio nezainteresovan s razlogom, a ako se na to svodi(la) moja privlacnost za njih, da smo zdra'ooo! :-P
    Ipak nisi izgubljen slucaj.
    Upravo u tome je cest problem, sto se upravo ta muska nezainteresiranost privlaci zene. Napaljuje ih. Zar to nije malo s****no?
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  25. #50
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ta fora sa nezainteresovanoscu nije nikakav chick logic, argo. (btw, stvarno si neumoran )
    vazi sa obje strane. za osobe koje ti skacu oko vrata i za koje vidis da se tope na kilometar od tebe a vidjeli su te dva puta u zivotu i jednom ti rekli cao, meni je sasvim logicno da me manje zanimaju od nekoga ko u startu ostane malo vise rezervisan. i te rezervisane osobe mi izgledaju kao da bi mozda ipak imale nesto iskreno da ti pruze, ne neku laznu zaludjenost, kao sto to obicno rade ovi drugi, koji u momentu kad te vide ufixiraju neku sliku o tebi, neki ideal sta vec, nesto sto veze nema sa onim kakav ti stvarno jesi. i zato po meni kod takvih osoba (ovih 'balavaca', nazovimo ih tako), sve sto moze da uslijedi je razocarenje. mislim, jeste da ce oni tebi zvijezde sa neba da skidaju i sve to... ali opet, mnogo je bolje kad vidis da neko pocinje da reaguje na tebe tek nakon izvjesnog vremena (nije bitno koliko dan, dva mjesec, pet), tek nakon sto ste malo porazgovarali, shvatili da imate ponesto zajednicko itd.
    ne pricamo ovdje uopste o istim stvarima tako da ovo stvarno postaje zamarajuce... nisam ja mislila na glumce i debile kojima nimalo nije stalo pa su zato nezainteresovani, na ljude koji su isfolirani pa zele samo onoga ko njih ne zeli.... samo mi se cini da ti malo vise rezervisani su vise u stanju da u tebi otvore neku novu dimenziju da te gurnu do ivice, da te natjeraju da razmisljas iz drugog ugla, da se potrudis shvatis ih itd... jer ljudski karakter je takav da ti, ma koliko dobar bio, kad imas pored sebe osobu koja ti skida zvidjezde s neba a da ti njoj za uzvrat ne radis nista... postajes sve vise i vise egoista. razmazeno dijete koje postaje sve vise i vise zahtjevno i onda ti vise ni te zvijezde nisu dovoljne. ti onda od te druge osobe umjesto da trazis manje, trazis jos vise i vise, jer vidis da ti nesto fali a ni sam ne znas sta. a ono sto ti fali je u stvari neko ko ce da te voli zbog tebe. zbog onog kakav si. ne zbog nekog tripa koji ima u glavi.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •