Results 1 to 3 of 3

Thread: Nova ponuda za T-Mobile prepaid korisnike

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,706
    Thanks Thanks Given 
    781
    Thanks Thanks Received 
    239
    Thanked in
    180 Posts

    Default Nova ponuda za T-Mobile prepaid korisnike

    http://www.telekom.me/Press.aspx?akcija=488&id=2530

    Nova ponuda za T-Mobile pripejd korisnike
    26.01.2011.

    T-Mobile je pripremio ponudu, koja postojećim i novim pripejd korisnicima donosi dodatne povoljnosti u komunikaciji.

    Za nove korisnike, u prodaji će se naći mobilni telefon Samsung E1170, uz koji kupac na poklon dobija pripejd karticu sa uključenih 500 minuta razgovora ka T-Mobile i T-Com mreži, kao i 500 SMS-ova prema svim mrežama u Crnoj Gori i Srbiji, sve to za 19 eura.

    Poklon minuti i SMS-ovi se koriste u narednih 5 mjeseci, po 100 minuta i poruka mjesečno. Nepotrošene minute i poruke moguće je prenijeti u naredni mjesec. U svakom trenutku, korisnik može provjeriti sa koliko minuta i sms-ova raspolaže, slanjem poruke INFO na broj 1477.

    Pored toga, kompanija uvodi uslugu „Moja opcija“ koja će omogućiti dodatne povoljnosti u komunikaciji za sve pripejd korisnike.

    Slanjem poruke na broj 1477, korisnik bira opciju koja najviše odgovara njegovim potrebama. U ponudi su različite mogućnosti, t.j. korisnik po želji može izabrati jedan, sedam, ili 15 dana slobodnih poziva ka T-Com i T-Mobile mreži (do 1000 minuta), jedan, sedam, ili 15 dana slobodnih poruka u T-Mobile mreži (do 1000 SMS-ova), kao i 15 dana slobodnih poziva i poruka (500 minuta za pozive ka T-Mobile i T-Com mreži i 500 SMS-ova prema mobilnim mrežama u Crnoj Gori i Srbiji – u toku 15 dana).

    „Moja opcija“ korisnicima donosi znatne uštede. Tako na primjer, korisnici koji odaberu 15 dana slobodnih poziva, mogu za pet eura, koliko košta aktiviranje ove opcije, da razgovaraju 1000 minuta u T-Mobile i T-Com mreži, u periodu od 15 dana.

    Prosječna vrijednost 1000 minuta u T-Mobile mreži je 60 eura, što znači da, ukoliko se odluče za ovu opciju, korisnici mogu da uštede i do 55 eura. Po isteku 15 dana, postupak se može ponoviti sa istom ili nekom drugom opcijom, i korisnici stalno mogu uživati u slobodi komunikacije koju donosi usluga „Moja opcija“.

    Osim toga, “Moja opcija” nudi i mogućnost tarifiranja svih poziva prema T-Mobile i T-Com mreži po cijeni od 9.5 centi po pozivu, bez obzira na trajanje razgovora. Opcija se aktivira slanjem poruke MO 9.5 na broj 1477 i važi 30 dana od dana aktivacije.

    Opcije se ne odnose na pozive i poruke prema specijalnim brojevima i ne važe u romingu. Opcija jedan dan slobodnih poziva/poruka važi do ponoći, na dan kada je opcija aktivirana. Detaljnije o novoj ponudi za pripejd korisnike na www.t-mobile.me

  2. #2
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,250
    Thanks Thanks Given 
    926
    Thanks Thanks Received 
    229
    Thanked in
    108 Posts

    Default

    xtra ponuda za 10€ mjesečno 2000 minuta u mreži koje teško možete potrošiti osim ako niste phonoholic :-)

  3. #3
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    doma
    Posts
    3,040
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Martin Mcfly View Post
    xtra ponuda za 10€ mjesečno 2000 minuta u mreži koje teško možete potrošiti osim ako niste phonoholic :-)
    Teško ih možeš potrošit u svakom slučaju, jer slabo ko više koristi 67 mrežu.
    Ja ne mogu potrošit 60 minuta koje dobijam u sklopu predplate od 5€ mjesečno, a ne 2000 minuta...
    Od oko 300 kontakata koje imam u telefonu, ni petoro njih nema 67 broj!
    068&069=98%

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 12
    Last Post: 12-04-09, 21:37
  2. Besplatni minuti za prepaid korisnike 067
    By Emill in forum Operatori
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-09, 20:03
  3. Nova T-mobile postpaid 'n' prepaid akcija
    By Cranox in forum Operatori
    Replies: 56
    Last Post: 04-12-07, 21:50
  4. Nova T-Mobile prepaid tarifa - "Friends"
    By 777 in forum Operatori
    Replies: 21
    Last Post: 22-01-07, 17:23
  5. Novi paket za prepaid korisnike T-mobile?
    By Tha_Maddog in forum Operatori
    Replies: 127
    Last Post: 24-12-06, 18:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •