Page 8 of 9 FirstFirst ... 456789 LastLast
Results 176 to 200 of 220

Thread: Javne kuce u CG?

  1. #176
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Vrlo malo vjerovatno postovani kolega sparco, i sam znas da proticanjem vremena se stvara rutina, a stvaranjem rutine se javlja zelja za promjenom iste; e upravo u toj zelji partnerke da promijeni nesto, lezi ljepota imanja ribe, na tim okosnicama muskarac moze da djeluje, i da joj ubaci misli o necemu sto se njemu svidja, i oblikuje je u savrsenu ljubavnicu, po svom ukusu naravno, posto i dalje znamo da mnogi ne bi poljubili ribu nakon svrsavanja u usta iste
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  2. #177
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hm i dobro znas da to ne drzi uvijek vodu , neki ljudi nemaju jednostavno okidac u sebi za mnoge stvari koje bi ja i ti, pa sve da se cio zivot svim silama trudis da im nametnes, uvijek ce biti ono nesto tamo da hvali ,.................
    p.s. hvala bogu pa je veza jedna kompleksna stvar sa hiljadu nadopuna i uvijek mozes biti ispunjen, al kokretno sto se tice teme i tvoje tvrdnje ovako je kako napisah ............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #178
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    mogu da ti zavrsim da zaradis 200 eura na jahti?
    таман да одрадимо мајице за почетак првенства

  4. #179
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mila je najbolja ,*ebes je 2minuta a ona "Ajde pozuri,ceka me musterija" xaxaxxaaxaxaxaxaxaxaxax

    P.S Ovo mi je drug prica ,nikad je ja nisam taka'
    ---Chelsea Fc---

  5. #180
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ja se sjecam kad smo djeca bili, mila je bila popularna...
    zar se ta zena jos jebinja ???

    (ne pomaka se odavde ako ovo nije istina, mozda smo bili 8smi razred, pokupili se oko 11h ljeti ispred zgrade nas 4 druga, i svi smo imali pare za hleb i za litar mlijeka, medjutim otvori se prica oko kurvi, neko dobaci da zna dje zivi neka ***** sa draca i da bi trebali da odemo da nam ga izcibuka i da pobjezemo, hahahhaha, (ah ka djeca) i krenuli mi sa staroga pud draca, medjutim nedje na po puta ne sjecam se sto je bio razlog, ja i drug se vratimo pud zgrade, al ostavimo pare sto smo imali ovoj dvoici, cifra sa kojom su oni rapsolagali je bila 3 i 80, e sad jesu li bile marke il euri nemam pojma, al znam 100% da je bilo 3,8...
    ova dvoica kad su tamo stigli, ta mila sa tetovazom ruze na sisu im je lagano uzcibukala murice male, i kad je trebalo da se plati oni su joj dali sve sitno 3,8
    to je plac bio jedno nedelju dana oko zgrade, jer je ona valjda pitala ''sto je ovo'', a ovaj drug rekao ''pa toliko imamo'' i jos se ponudio da otidje da joj kupi hleb...e jada tih)

  6. #181
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha moguce ali odavno valjda prvo pare da strpa u dzep pa tek onda akcija

    Zna li ko Gocu cigancicu sa starog, ta se bucala za dzabe sa 16-17god a sad je elita ,50e trazi, a izlazi u Porto i Green Garden uvjek
    ---Chelsea Fc---

  7. #182
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znate mariju srbijanku i dacu niksicanku?
    od mile jedino pecurke na ku*ac da ti iskoce.

  8. #183
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mila je jos aktivna, a i drzi se, ne predaje se. Svaku noc krstari, samo ulazi i izlazi iz kola, kako izdrzi to niko zivi ne zna ali radi bolje nego Voli i Maxi

  9. #184
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    930
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nada Toljaga je pojam za sve,samo sto je sida sjebala

  10. #185
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nooth1ng View Post
    ja se sjecam kad smo djeca bili, mila je bila popularna...
    zar se ta zena jos jebinja ???

    (ne pomaka se odavde ako ovo nije istina, mozda smo bili 8smi razred, pokupili se oko 11h ljeti ispred zgrade nas 4 druga, i svi smo imali pare za hleb i za litar mlijeka, medjutim otvori se prica oko kurvi, neko dobaci da zna dje zivi neka ***** sa draca i da bi trebali da odemo da nam ga izcibuka i da pobjezemo, hahahhaha, (ah ka djeca) i krenuli mi sa staroga pud draca, medjutim nedje na po puta ne sjecam se sto je bio razlog, ja i drug se vratimo pud zgrade, al ostavimo pare sto smo imali ovoj dvoici, cifra sa kojom su oni rapsolagali je bila 3 i 80, e sad jesu li bile marke il euri nemam pojma, al znam 100% da je bilo 3,8...
    ova dvoica kad su tamo stigli, ta mila sa tetovazom ruze na sisu im je lagano uzcibukala murice male, i kad je trebalo da se plati oni su joj dali sve sitno 3,8
    to je plac bio jedno nedelju dana oko zgrade, jer je ona valjda pitala ''sto je ovo'', a ovaj drug rekao ''pa toliko imamo'' i jos se ponudio da otidje da joj kupi hleb...e jada tih)
    Viđi ćune, prava pionirska
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #186
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad nisam bio u javnu kucu niti cu. Jednostavno me ne privlaci da platim za seks a nemam ni para za to a nije mi ni nuzda da placam fala Bogu.Super su mi oni strip tease klubovi u kojima se nesto desava ; volim taj porok i malo laznog glamura, matorce koji balave na mlade p.cke i tako to..Ali da ja platim da bih kresao to mi je bezveze skroz..A lik koji se ozenio i napravio 2 djece sa 20 godina i sad trazi javne kuce po Podgorici mozda treba da potrazi neku strucnu pomoc..Da takav kreten ozeni moju sestru i upropasti joj zivot ne znam sto bih mu uradio..

  12. #187
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    mozda bi joj popravio zivot i brak, bio kuci vazda nasmijan ,
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #188
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Svidja mi se kako neki ljudi zivot posmatraju sa vedrije strane i sve okrecu na salu..Ali ja neke stvari toliko ne volim da jednostavno ne mogu sa time da se salim..Ovo je jedna od tih stvari.
    Neki mali razmazeni klinac kojem su roditelji vjerovatno u svemu ugadjali jednog dana je odlucio da se igra odraslih pa se ozenio i napravio dvoje djece..Onda mu je to dosadilo pa mu se vise ne dize na svoju zenu nego bi da ide u javne kuce ..Kao da je u pitanju neka igracka pa danas oces a sjutra neces da se igras.Alo, to je neciji zivot u pitanju..Lako je smandrljat neku klinku da se uda za tebe.One to dozivljavaju drugacije od nas, njih emocije dosta vode kroz zivot a nas testosteron..Od malena sanjaju o vjencanici i o princu na bijelom konju a neke nesrecnice dobiju takvog magarca... Da se ja pitam on bi u Spuz na par godina da tuca kamen pa kad se opameti pustio bih ga napolje
    Znam ja nekoliko slicnih slucajeva i zato me to nervira. Idiot od zene moze da napravi babu za par godina i onda mu ona vise nije dovoljno privlacna.Kad to kaze neko ko je u braku 30 godina mogu da razumijem ali poslije par godina..To je cist bezobrazluk.

  14. #189
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by igor2011 View Post
    Svidja mi se kako neki ljudi zivot posmatraju sa vedrije strane i sve okrecu na salu..Ali ja neke stvari toliko ne volim da jednostavno ne mogu sa time da se salim..Ovo je jedna od tih stvari.
    Neki mali razmazeni klinac kojem su roditelji vjerovatno u svemu ugadjali jednog dana je odlucio da se igra odraslih pa se ozenio i napravio dvoje djece..Onda mu je to dosadilo pa mu se vise ne dize na svoju zenu nego bi da ide u javne kuce ..Kao da je u pitanju neka igracka pa danas oces a sjutra neces da se igras.Alo, to je neciji zivot u pitanju..Lako je smandrljat neku klinku da se uda za tebe.One to dozivljavaju drugacije od nas, njih emocije dosta vode kroz zivot a nas testosteron..Od malena sanjaju o vjencanici i o princu na bijelom konju a neke nesrecnice dobiju takvog magarca... Da se ja pitam on bi u Spuz na par godina da tuca kamen pa kad se opameti pustio bih ga napolje
    Znam ja nekoliko slicnih slucajeva i zato me to nervira. Idiot od zene moze da napravi babu za par godina i onda mu ona vise nije dovoljno privlacna.Kad to kaze neko ko je u braku 30 godina mogu da razumijem ali poslije par godina..To je cist bezobrazluk.
    Da li sam joj ja birao muža ili ga je sama izabrala ?? Pošto ga je sama birala neka se razvede ili neka trpi, potpuno je zaslužila sve što ju je snašlo.
    "Sam pao, sam se ubio"

    Quote Originally Posted by igor2011 View Post
    Lako je smandrljat neku klinku da se uda za tebe
    Ozbiljno!!!!!!!!!
    Last edited by Rakun; 18-08-11 at 16:46.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #190
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Eldina se nije morala placat. Ona je to radila iz ljubavi.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  16. #191
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Da li sam joj ja birao muža ili ga je sama izabrala ?? Pošto ga je sama birala neka se razvede ili neka trpi, potpuno je zaslužila sve što ju je snašlo.
    "Sam pao, sam se ubio"


    Ozbiljno!!!!!!!!!
    Prije svega mrzim ljude koji pisu nesto bezveze samo da bi se konfrontirali sa nekim a i ne razmisle dobro o onome o cemu pisu...Drugo-Zakuni se da ti tako razmisljas na temu "necija cerka ili sestra koja se zaljubila u momka i POGRIJESILA" ?Ti si to rekao kao da je sad ona kriva za nesto.. Njemu odobravas takvo ponasanje jer je ona napravila gresku u mladosti pa se udala za njega. Dje je tu logika i zdrav razum? Znaci ona je po tebi zasluzila da joj muz trosi pare na kurve.. Znaci li to da odobravas i nasilje nad zenama?Isti je sablon- ona je pogrijesila i udala se za konja i sad neka trpi..?
    Ne vjerujem...

  17. #192
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by igor2011 View Post
    Prije svega mrzim ljude koji pisu nesto bezveze samo da bi se konfrontirali sa nekim a i ne razmisle dobro o onome o cemu pisu.
    Ne pišem bezvze da bih nekome išao na živce. To je moje naiskrenije mišljenje do kojeg sam došao iz slučaja mog kuma.
    Imao kum đevojku i skidao joj zvijezde sa neba(zaljubljena budala, šta će).Ostavi ona njega zdravog i pravog radi nekog "lošeg momka"(cure se pale,uvjek su se palile i uvjek će se paliti na "loše momke") Ko joj je kriv što danas njen muž(udala za tog "lošeg momka) kara sve čemu srce kuca i ko joj je kriv zato što popije koju šamarčinu s'vremena na vrijeme.

    Quote Originally Posted by igor2011 View Post
    Drugo-Zakuni se da ti tako razmisljas na temu "necija cerka ili sestra koja se zaljubila u momka i POGRIJESILA" ?Ti si to rekao kao da je sad ona kriva za nesto.
    Uvjek ima vremena da se ispravi. A ako neće da ispravi svoju grešku i trpi "Sama pala, sama se ubila"
    Quote Originally Posted by igor2011 View Post
    Njemu odobravas takvo ponasanje jer je ona napravila gresku u mladosti pa se udala za njega.
    Ni jedna se ne udaje tako mlada da je naivna

    Quote Originally Posted by igor2011 View Post
    Znaci ona je po tebi zasluzila da joj muz trosi pare na kurve.
    Ako ga trpi onda definitivno DA ZASLUŽILA GA JE

    Quote Originally Posted by igor2011 View Post
    Znaci li to da odobravas i nasilje nad zenama?Isti je sablon- ona je pogrijesila i udala se za konja i sad neka trpi..?
    1.nisam nikada napisao da odobravam takvo ponašanje
    2. Ako sam greškom umjesto konja uzjahao magarca, sići ću sa njega

    Zadnje: Da li si ti svjestan da loši momci imaju 5x više uspjeha od finih momaka ??

    Sad stvarno zadnje:
    ovo je PDV "Sex i Erotika" a ne "Ljubav" i samo ime topica ti govori da je zajebancija u pitanju, a ne teške teme.


    Evo ti topic za tebe (Ja otvorio, dosta davno)
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...highlight=boks
    Last edited by Rakun; 19-08-11 at 00:35.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #193
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je sve sto si napisao receno u onoj temi koju si postavio (procitao sam sve postove i svidja mi se , dodacu nesto i tamo kasnije) ja bih se slozio sa tobom u svemu. Medjutim, ovdje je tema ON a ne ONA. Mi sad ne raspravljamo (barem ja nisam imao tu namjeru) o njoj i njenoj inteligenciji i razlozima zasto je u takvom braku..Mozda ona ne zna da je on takav.Zasto ne zna to je opet druga prica..Mene ovdje zanima ON.Ti mi govoris neke stvari iz tvog iskustva ali ja takodje poznajem nekoliko slicnih ljudi i zato ovako reagujem. Jednostavno su mi odvratni svaki muskarac i svaka zena koji ne postuju svoju PORODICU. Ovdje se vise ne radi ni o njoj koliko o porodici koju oni imaju.Radi se i o nacinu razmisljanja i ponasanja koji je, na zalost, toliko cest kod nas. Muskarcu se sve tolerise a zeni nista..I vjeruj mi, kad bi ga ona ostavila opet bi nju zvali raspustenica (razmisli koliko negativnog prizvuka ima taj izraz) a on bi jednostavno bio razveden..i mnogi bi nju krivili za razvod..Opet bi neko rekao - ona je kriva sto je on isao kod kurvi, da mu je pruzila to sto mu je trebalo ne bi on...
    Dakle zaista ne ulazim u to zasto je ona sa njim. Mozda si u pravu da ona to zasluzuje a mozda nisi.Zaista ne znam..Ali on je neko koga ne zelim da poznajem i takve ljude nikad ne bih volio imati za prijatelje jer znam kakvi su otprilike.Znao sam ih nekoliko koji su radili jos i gore stvari ali to sad bas i nije za ovu temu..Ajd uzdravlje. Kasnije cu na onu tvoju temu, zaista mi se svidja.

  19. #194
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    IIiiiihhhhhaaaaaaaaaaaa nisam ulazio ovdje pola godine , vidji sto se napravi od ove teme aaauuuuuuu ....
    E ovako jedno 150 ljudi mi je poslalo PM a udostojio sam se da odg. samo jednom ... Nikome nisam ovdje trazio da razmatra kakav je meni brak,jeli to u redu,svidja li se to nekome ili ne,dali ja treba da idem u javne kuce i sl..Trazio sam da mi se objasni dje se nalaze javne kuce,koje su cijene itd. da se ne ponavljam imate u prvom postu...Ako niste citali sve N-I-K-O brat i JArmani su mi pomogli i fala im vazda!!!
    ...Za broj ove cure ne pitajte jer nije vise u CG A sto se mene tice ova tema moze pod katanac , mogla je i davno a vi se ne zamarajte ovdje nekim komentarima no izadjite iz kuce i je*ite nesto ...
    Last edited by mpower; 25-08-11 at 03:33.

  20. #195
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    I kako bi? :P
    rm -rf /

  21. #196
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Odlicno, klepio je ribu u javnu kucu koja je zatvorena... :mrgreen:
    Kreč, kolica i mešalica.

  22. #197
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mpower View Post
    IIiiiihhhhhaaaaaaaaaaaa nisam ulazio ovdje pola godine , vidji sto se napravi od ove teme aaauuuuuuu ....
    E ovako jedno 150 ljudi mi je poslalo PM a udostojio sam se da odg. samo jednom ... Nikome nisam ovdje trazio da razmatra kakav je meni brak,jeli to u redu,svidja li se to nekome ili ne,dali ja treba da idem u javne kuce i sl..Trazio sam da mi se objasni dje se nalaze javne kuce,koje su cijene itd. da se ne ponavljam imate u prvom postu...Ako niste citali sve N-I-K-O brat i JArmani su mi pomogli i fala im vazda!!!
    ...Za broj ove cure ne pitajte jer nije vise u CG A sto se mene tice ova tema moze pod katanac , mogla je i davno a vi se ne zamarajte ovdje nekim komentarima no izadjite iz kuce i je*ite nesto ...
    Tako je idite napolje i budite ocajnici platite i izjebite.

  23. #198
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolje i to nego suvoga ku*ca u kucu za kompjuter ocajnicki komentarisat kako vam se ne svidja sto je neki lik je*a u javnu kucu hahahaha...Odjavljujem se,docu za po godine da vidim sto ste pisali :P
    Last edited by mpower; 25-08-11 at 12:22.

  24. #199
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo ti ga kralju. Ono vrh si mi, idol. Jadan ako mislis da je poenta zivota ozenit se i ic u javne kuce , dabogda ti zena radila u jednu, jer bolju ne zasluzujes.

  25. #200
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Robovlasnica View Post
    I tako... idem ulicom, kisica je padala sinoc, dosadno je u gradu, stotine ljudi, djevojaka, koji lice jedni na druge, isto obuceni, sa istim nacinom pozdravljanja, istim pokretima, i vidim totalno drugacijeg momka... Potpuno se osjecam ispunjeno (nevezano za ovog momka)i prije toga, iako sam do skora razmisljala o bivsem momku, i zelim da uradim nesto. Nesto povodom promjena, svih onih opustenih momenata na koje sam zaboravila neko vrijeme. Prolazim pored njega (prolazio je sam inace), stanem ispred njega i poljubim ga. I odem dalje. Zar nam svima ne treba malo neobicnih stvari u zivotu?

    Ljubis nepoznate momke po ulica , aj vozi metlo jedna!

Page 8 of 9 FirstFirst ... 456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: 2 Kuce u Ulcinju
    By faTO69 in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 19-02-11, 11:12
  2. Udomila bih kuce
    By ogibd in forum Kućni ljubimci
    Replies: 20
    Last Post: 10-05-10, 15:38
  3. Klimatizovanje kuce
    By OCTAVIAN in forum Sve i svašta
    Replies: 20
    Last Post: 23-03-10, 11:06
  4. I: Internet od kuce do kuce oko nekih 150 m
    By anonimus in forum Ostali oglasi
    Replies: 22
    Last Post: 08-12-09, 08:08
  5. Hoćemo pisat poslanicima? Javne su im e-mail adrese ..
    By Ćipur in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8
    Last Post: 12-02-08, 17:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •