Page 2 of 22 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 548

Thread: Životinje ne mogu same da se brane

  1. #26
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ima finih ljudi koji podržavaju ovo al to je daleko od dovoljnog. Kladim se da 80% ljudi u CG ne želi da čuje ovo..
    Ipak nije sve tako crno! Za dva dana smo skupili dovoljno potpisa za opstinski parlament... Medjutim, nama je cilj da se odluka o osnivanju policije donese na nivou drzave, tako da nam treba jos potpisa.


  2. #27
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U potpunosti podrzavam akciju, samo naprijed!

  3. #28
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    treba prikupljati potpise i u drugim gradovima, sigurno ce mnogo ljudi potpisati

  4. #29
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je strasno sta se desava po Niksicu. Angazovani su ljudi da bacaju komade hrane sa misomorom i krecem, kako bi trovali i ubijali pse, jer im je to mnogo lakse nego da prave azil. Mislim da pod hitno to treba prijaviti drustvu ili kome vec, jer je stvarno bruka i sramota.
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  5. #30
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    Ovo je strasno sta se desava po Niksicu. Angazovani su ljudi da bacaju komade hrane sa misomorom i krecem, kako bi trovali i ubijali pse, jer im je to mnogo lakse nego da prave azil. Mislim da pod hitno to treba prijaviti drustvu ili kome vec, jer je stvarno bruka i sramota.
    Odakle ti to? Znas li konkretno ko to radi?

  6. #31
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Policiji prijavi!!!!
    MERDA INTER!!!

  7. #32
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka neko nazove Ejs Venturu dok sve nije poslo do djavola..

  8. #33
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidjecu za imena.
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  9. #34
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidi, da im posaljemo jedan odred.

  10. #35
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    salji straze komandante zodijace..

  11. #36
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Obrati se Jeleni Ivanovic, predsjednici drustva iz Niksica.


    Quote Originally Posted by Gruna_Stramen View Post
    treba prikupljati potpise i u drugim gradovima, sigurno ce mnogo ljudi potpisati
    Potpisivanje peticije ce biti organizovano i u Niksicu, Kotoru, Tivtu, Herceg Novom, Budvi i Cetinju.


  12. #37
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,242
    Thanks Thanks Given 
    417
    Thanks Thanks Received 
    2,568
    Thanked in
    1,251 Posts

    Default

    Zajebi peticije. Saznajte imena tih ljudi pa da im pravimo sacekuse. Nema drugog lijeka za takve idiote.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. #38
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    Ovo je strasno sta se desava po Niksicu. Angazovani su ljudi da bacaju komade hrane sa misomorom i krecem, kako bi trovali i ubijali pse, jer im je to mnogo lakse nego da prave azil. Mislim da pod hitno to treba prijaviti drustvu ili kome vec, jer je stvarno bruka i sramota.
    kod nas u DG-u su to radili podgoricki sinteri (ali samo psima koje nijesu mogli uhwatiti)...a owe su su uspjeli uhwatiti ,ophodili su se prema njima tako odwratno da je to bruka....kad bi oni dosli ja bih swe pse koji su ispred zgrade,zakljucala u podrum dok oni ne prodju...hahah ...

  14. #39
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najgore sto se to radi po nalogu ovih iz opstine jer im je na taj nacin najlakse rijesiti problem pasa lutalica.
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  15. #40
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    312
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pecinski ljudi.

  16. #41
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oktagon View Post
    Najgore sto se to radi po nalogu ovih iz opstine jer im je na taj nacin najlakse rijesiti problem pasa lutalica.
    poceli da rjesavaju probleme?

    Javljajte na forumu kad ce biti potpisivanje u nk. Ja potpisah ovo na netu, ali ne znam je li to regularno?

  18. #43
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpisivanje u Nisicu je pocelo prije dva dana... Mislim da je ispred robne kuce


  19. #44
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nedavno sam na facebook-u napravio stranicu 'Borci za zastitu zivotinja Montenegro' (http://www.facebook.com/pages/Borci-...07233339362786) koja je samo uvod u realizaciji samog naziva grupe. Sljedeci korak je registracija NVO (koja je u proceduri), nakon toga osnivanje i drustva za zastitu i dobrobit zivotinja a nakon toga konkretni projekti... zelje i planovi su mi veliki a mogucnosti male ako mi se jos neko aktivno ne pridruzi i pomogne da realizujemo projekte...
    Interesuje me sljedece: da li se ovdje ubrajaju i potpisi na FB Care2 petitionsite "Zivotinje ne mogu sam da se brane" sa potpisima koji su skupljeni u 'delta sitiju'?
    Zbunjuje me sljedece: citat iz POBJEDE :"- Potrebno je da skupimo 6.000 potpisa na nivou države, a na gradskom nivou 1.000 – kazao je predstavnik društva Luka Šaranović..." kakva je svrha Care2 petitionsite "Zivotinje ne mogu sam da se brane" kad su se ljudi prijavljivali sa svih strana svijeta pored Crne Gore???

  20. #45
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onlie peticija je bila samo uvod za ovu peticiju cije je potpisivanje u toku (peticija na facebook-u ne vazi, zato sto je uz potpis potreban i broj licne karte, JMBG i mjesto izdavanja licne karte). Drustvo za zastitu zivotinja postoji u Podgorici, Cetinju, Budvi, Herceg Novom, Tivtu, Kotoru, Niksicu i Baru. Ako si iz ovih gradova, smatram da je glupo da osnivas novo drustvo, nego ako vec imas zelju, pridruzi se i pomozi drustvu koje vec postoji. Koliko vidim, medju slikama na grupi ima i nekih slika iz Podgorickog azila, pa pretpostavljam da si iz Pg, pa ako si zainteresovan, dodji sjutra od 15h do 18h, tamo ce biti neko od volontera sa kojim ces moci da popricas o svemu sto te interesuje.
    P.S.: Slike iz azila u Pg se postavljaju na nasem sajtu i na nasoj grupi na fb, tako da nema potrebe da iste postavljas na svojoj.


  21. #46
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tom Riddle View Post
    Onlie peticija je bila samo uvod za ovu peticiju cije je potpisivanje u toku (peticija na facebook-u ne vazi, zato sto je uz potpis potreban i broj licne karte, JMBG i mjesto izdavanja licne karte). Drustvo za zastitu zivotinja postoji u Podgorici, Cetinju, Budvi, Herceg Novom, Tivtu, Kotoru, Niksicu i Baru. Ako si iz ovih gradova, smatram da je glupo da osnivas novo drustvo, nego ako vec imas zelju, pridruzi se i pomozi drustvu koje vec postoji. Koliko vidim, medju slikama na grupi ima i nekih slika iz Podgorickog azila, pa pretpostavljam da si iz Pg, pa ako si zainteresovan, dodji sjutra od 15h do 18h, tamo ce biti neko od volontera sa kojim ces moci da popricas o svemu sto te interesuje.
    P.S.: Slike iz azila u Pg se postavljaju na nasem sajtu i na nasoj grupi na fb, tako da nema potrebe da iste postavljas na svojoj.
    Mozes samo da mi pojasnis zasto mislis da je GLUPO osnovati jos jedno drustvo u za dobrobit i zastitu zivotinja u istom gradu?
    Zar ne smatras da je to malo gruba rijec za neciju dobru volju za ostvarenje istog cilja?
    Sto se tice stranice "Borci za zastitu zivotinja MNE" na njoj sam postavio cetri slike koje sam slikao u azil kada sam udomio stene! Slike su stenaca iz istog legla i njihove majke i imao sam veliku zelju da sto prije budu udomljeni zato sam i obajvio slike i na stranici i na drugim grupama na FB itd...

  22. #47
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drustvo za zastitu zivotinja Podgorica je zvanicni partner Cistoce, s toga ne vidim sta bi to drugo drustvo u Podgorici moglo da trazi. Kao sto sam rekao, vise si nego dobrodosao da se pridruzis drustvu. I nase drustvo ima problema sa malim brojem volontera, svega nas je sedmoro, zajedno sa predsjednicom i potpredsjednikom i stoga smatram da bi osnivanje novog drustva bio glup potez, jer ne vidim razlog da se tako malo volontera dijeli na dvije strane (i mi smo bili puni entuzijazma i optimizma kad smo krenuli sa svom tom pricom, ali vjeruj mi, nije bas sve tako bajno i sjajno).
    Last edited by Tom Riddle; 03-05-11 at 01:14.


  23. #48
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

  24. #49
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uf...Ovi mi se ne bi vadili iz zatvora...

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    e, kakav smo mi narod, čudo jedno..
    kad zakoljemo prase, pa ga slikamo s naočarima ili jabukom, onda je to cool
    a kad se postavi fotografija odsječene glave psa, onda je jezivo i svi se snebivamo!
    Sell the Vatican, Feed the World!

Page 2 of 22 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Životinje i njihova prava
    By Oky in forum Kućni ljubimci
    Replies: 0
    Last Post: 22-06-07, 16:37
  2. Replies: 37
    Last Post: 05-03-07, 20:54
  3. Replies: 1
    Last Post: 20-02-06, 11:41
  4. vidji vraga kako se brane crnogorske svetinje
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 34
    Last Post: 18-10-05, 22:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •