Page 18 of 88 FirstFirst ... 81415161718192021222868 ... LastLast
Results 426 to 450 of 2181

Thread: PoČelo je ...

  1. #426
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Inache, veliki broj radova koje bi trebalo da radi opstina u stvari odrade privatni investitori.
    Oni im to isfuserisu i poslije dostave racun koji se obicno prebije na komunalije.
    Seljacki metod koji kod nas nazalost funkcionise evo vec 10-tak godina
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  2. #427
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    znaci, on je rekao da treba da se da 4 miliona, a zaista je trebalo 3, i onda su investitori podijelili taj milion? ah, klise .
    Ja nemam pojma sta je cojek po struci i mozda se razumije u taj posao, ali kod nas bi tesko nasao nekog da kaze "ja sam nestrucan za taj posao" ali dako ovo nauci univerzalne strucnjake

  3. #428
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Ihaaaaa 11 miliona, koliko li je onda "odlazeci" pribavio za sebe
    Odoh na more, pa ako me nema, mozda sam zaglavila u Budvu. Adio.

  4. #429
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Hit dana


    ('crnogorska diko'!!!)

  5. #430
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ja nemam pojma sta je cojek po struci i mozda se razumije u taj posao, ali kod nas bi tesko nasao nekog da kaze "ja sam nestrucan za taj posao" ali dako ovo nauci univerzalne strucnjake
    To je bila komisija za procjenu investicione vrijednosti, znaci i ekonomisti i pravnici i inzinjeri svako je davao procjenu iz svoje struke, tesko da se radilo o neznanju
    Pinjatic je ekonomista koji je studirao desetak godina, sto znaci da je dobro utvrdio gradivo.

  6. #431
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Pitao bih ElRe-a, posto mi se dopada njegovo shvatanje novonastale situacije,da li i ona grupica "tomo odlazi" ima neke veze sa cika Acom?
    Znam na šta ciljaš ali se ne bih usudio da tako nešto tvrdim. Vrlo mala grupa i to mlađih ljudi je u pitanju. Jedna meni draga osoba me u djetinjstvu učila da "slučajnosti u životu ne postoje". Tako i posmatram život. Možda je u pitanju spontano odigrani incident ali su se preduslovi da se on dogodi stvarali već neko vrijeme, što znači da se nije desilo samo od sebe. Kako god bilo, Tomo će ono što se desilo sigurno posmatrati ko namještaljku tako da će posljedice onog što se bude dalje dešavalo u njihovim odnosima biti takve kao da uistinu i jeste bila (namještena) poruka, iako ne mora da znači. Uostalom to se iz njegove izjave i dalo zaključiti.
    Da budem iskren do kraja, meni je sve ono izgledalo suviše providno i baš seljački i baš zato sam uzdržan, jer mi je pomalo nelogično da se akteri igre spušte baš toliko nisko a toliki novac je u pitanju. Toliko drugih boljih načina je bilo za to.
    Pozdrav, i hvala ti što moje mišljenje nalaziš interesantnim.
    Last edited by El Re; 25-12-10 at 10:01.

  7. #432
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Evo saznasmo
    A sto smo postali sitnicari. Zbog milion eura steta da ga ujutro dizu?! Zakinuo je Budvu za nekih 2000 plata obicnih radnika koji je mjesecima nisu dobijali, i sad treba za nesto da odgovara?!

    A ovima sto su zakinuli budzet za 11 miliona preporucujem da uvedu Prvu Banku u pricu, mozda na kraj ispane da su zakinuli za samo 1 milion.
    Mada, razumijem ih, skup je zivot u Budvu, dobra se auta voze, komsiji veca kuca... pa nikad dosta para. Greote.
    Release Yourself

  8. #433
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidim da je MANS veoma zadovoljan jer su iz TUŽILAŠTVA praktično samo aktivirali njihovu krivičnu prijavu protiv Kuljače, Marovića i ostalih iz 2008 godine.
    Sada postavljaju logično pitanje:Zašto je prijava 2 godine bila u fioci a sada aktivirana kada se ništa novo nije desilo po pitanju ,,Zavale" a sve se ,,znalo" i prije.
    Ispade da je po TUŽILAŠTVU MANS bio u pravu i prije dvije godine ali nije bilo NJIHOVE volje da se privedu počinioci.
    Bojim se da se sada naprasno ne aktiviraju sve krivične prijave MANSA za koje su do JUČE ovi moji iz DPS- govorili da su neutemeljene i nestručne.
    Valjda nam neće ona mrzna i grdna Ćalovićka, po njenim nalozima, slati ljude u zatvor.
    Mora Milo da ovo spriječi jer će ispasti da smo upravo onakvi kakvim nas vidi anticrnogorska opozicija i gadni i premrzni MANS.
    Sramota je što se radi sa ovim časnim i poštenim ljudima čiji je doprinos nemjerljiv kada se radi o nezavisnosti CG.
    Do juče je sve bilo OK, niko nije ni pominjao ,,ZAVALU" a sada se hapse ljudi...i to NAŠI!
    Milo molim te zaustavi ovu sramnu igru i vratimo se u NORMALNO STANJE.
    Inače dušmanima ću samo reći da ovo nije nikakav početak ničega i da su se prevarili ako misle da će nam uzeti nezavisnu Crnu Goru i naš jezik, simbole.
    Ovdje se o tome radi, da se kompromituje država da bi je zlotvori ugrabili.
    Crna Gora je neuništiva...ništa nam ne možete.

  9. #434
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ihaaaaa 11 miliona, koliko li je onda "odlazeci" pribavio za sebe
    Odoh na more, pa ako me nema, mozda sam zaglavila u Budvu. Adio.
    kako si ti opterecena odlazecim... Sigurno je odlazici uzeo milijarde, jer je morao onu funjaru kupiti da ga posalje u Prag

  10. #435
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prperovic0 View Post
    Zašto je prijava 2 godine bila u fioci a sada aktivirana kada se ništa novo nije desilo po pitanju ,,Zavale" a sve se ,,znalo" i prije.
    Možda su čekali da Sveto ostane bez političkih funkcija?
    Znamo da je prije neki dan podnio ostavku na mjesto potpredsjednika Vlade i da sada nema nikakvu državnu funkciju.

    Da su uhapsili ove ljude dok je Sveto bio na funkciji, pa on bi sa ministrima koji treba da odu (Gvozdenovićem, Simovićem, Nenezićem... ) napravio puč u Vladi, vjerovatno bi imao neki mehanizam da zagorča život DPS-u i Đukanoviću.

  11. #436
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zbilja jes. Sveto prekjuce imao moć, a juce nije i preko noci je izgubio. Radi podśećanja svi oni imaju iste funkcije dok se ne izglasa nova Vlada

  12. #437
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prvo, vjerujem da bi svako trebao da se sačuva od isključivih komentara. Lako je ući u masu i postati dio čopora koji traži krv. Ja jesam sklon da povjerujem da ove ljude tužilaštvo ne goni zato što ih mrzi već u toj priči nešto sigurno ima.
    Ipak, ne treba se zaboraviti da je ovo prije svega dobro osmišljen i odigran obračun centrale sa jednom frakcijom.
    Takođe, ne smijemo zaboraviti da život nije crno-bijeli. Ne postoje potpuno bezgrešni ljudi ili oni koji su samo sazdani od pokvarenosti.
    Meni je iskreno bilo žao Pinjatića juče na administrativom odboru. Čovjek je gotovo zaplakao. Njegovo ime je zauvijek ukaljano čak iako se kojim slučajem dokaže da nije kriv za ono što mu se stavlja na teret. A eto, radi se o mladom čovjeku čije je pravo vrijeme tek dolazilo. Ne mogu reći ni da mi Kuljača izgleda poput nekog okorelog lopova. Naprotiv. Mnogi ljudi zaboravljaju da je on prije postavljenja na mjesto gradonačelnika bio dugogodišnji "prvi policajac" Budve (načelnik Odjeljenja bezbjednosti Budva). To ne znači da nije kriv. To će sud da utvrdi. Ali mene ovo više podsjeća na priču o ljudkim sudbinama - ko bi gore sad je dolje. Ili što visočije letiš to tvoj pad može biti strašniji.
    Po meni je ovo obrazovni program uživo za sve političare u zemlji, ali i za sve službenike, radnike i građane u cjelini. Svako će iz ovoga izvući neku pouku. I to je upravo ono što EU i želi. Da se jednom kao društvo dovedemo u red.
    Međutim ne zaboravite...Lako je moralisati i prizivati raspinjanje ovih ljudi. Lako je rugati se njihovom padu ili onom što su učinili za Budvu, pa dijelom i za CG. No ne treba zaboraviti da se radi o ljudskim bićima. Ti ljudi imaju supruge, djecu, roditelje...Meni zaista sve ovo što se događa (i što će se nastaviti!) izgleda kao žrtvovanje nekolicine ljudi da bi smo mi ostvarili svoj san da jednog dana (kad god to bilo) uđemo u EU.
    Ja zaista mislim da smo mi svi duboko pokvareno i bolesno društvo i da ovi što su u zatvoru i ovi što će doći za njima u većini nijesu gori od prosječnog građanina ove zemlje.
    To što neko od nas nije ništa ukrao u životu najčešće je zato što nije bio u takvom iskušenju. Prosto nije imao priliku da mu se povjeri odlučivanje o nekom većem novcu. To je sve.
    Okolnosti su te koje nas čine onim što jesmo a ne naše unutrašnje biće, porijeklo i vaspitanje. Prosto neko je bio na pravom mjestu pa je postao (zakonito ili nezakonito) bogat, ili recimo neko obrazovan i ugledan ili čak junak, a opet neko je bio baksuz pa je kroz život spajao kraj s krajem i obzirom da nikad nije dobio priliku nizašta ostao je - pošten.
    Ponavljam, treba biti oprezan sa euforičnim komentarima.Eto, danas veći dio hrišćanskog Svijeta slavi Božić i to me podsjeti na onu epizodu iz Biblije kada je Isus naišao na ljude koji su kamenovali Mariju Magdalenu i njegovu molbu da se, umjesto na nju, na njega bace kamenom svi oni koji su bezgrešni.
    Last edited by El Re; 25-12-10 at 10:53.

  13. #438
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prperovic0 View Post
    Vidim da je MANS veoma zadovoljan jer su iz TUŽILAŠTVA praktično samo aktivirali njihovu krivičnu prijavu protiv Kuljače, Marovića i ostalih iz 2008 godine.
    Sada postavljaju logično pitanje:Zašto je prijava 2 godine bila u fioci a sada aktivirana kada se ništa novo nije desilo po pitanju ,,Zavale" a sve se ,,znalo" i prije.
    Ispade da je po TUŽILAŠTVU MANS bio u pravu i prije dvije godine ali nije bilo NJIHOVE volje da se privedu počinioci.
    Bojim se da se sada naprasno ne aktiviraju sve krivične prijave MANSA za koje su do JUČE ovi moji iz DPS- govorili da su neutemeljene i nestručne.
    Valjda nam neće ona mrzna i grdna Ćalovićka, po njenim nalozima, slati ljude u zatvor.
    Sto imas da se bojis. Nadajmo se da ce svi koji su krsili zakon, privatni interes stavljali ispred opsteg, oni koji su korupcijom ili kradjom nacinili stetu drzavi zavrsiti dje im dolici tj. u zatvor


    Sramota je što se radi sa ovim časnim i poštenim ljudima čiji je doprinos nemjerljiv kada se radi o nezavisnosti CG.
    Do juče je sve bilo OK, niko nije ni pominjao ,,ZAVALU" a sada se hapse ljudi...i to NAŠI!
    Milo molim te zaustavi ovu sramnu igru i vratimo se u NORMALNO STANJE.
    Inače dušmanima ću samo reći da ovo nije nikakav početak ničega i da su se prevarili ako misle da će nam uzeti nezavisnu Crnu Goru i naš jezik, simbole.
    Ovdje se o tome radi, da se kompromituje država da bi je zlotvori ugrabili.
    Crna Gora je neuništiva...ništa nam ne možete.
    Sjajan primjer DPS glasaca. Dugo sam se pitao kako li ti ljudi misle. Lici mi na ono, "Milo, vidji sto nam rade", ruse nam bespravnu garazu.
    Vratimo se u normalno stanje... ovo je najjace. Pa da, tebi je normalno stanje da neko osteti drzavu za desetine miliona zbog svog interesa (iliti pokrade). Da, "Zavala" je potpuno normalno stanje.
    Last edited by sky; 25-12-10 at 11:11.
    Release Yourself

  14. #439
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Znaci li ovo da nema Dzibre za novu u BD? Ili ipak ima?

  15. #440
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Znaci li ovo da nema Dzibre za novu u BD? Ili ipak ima?
    A valjda ima TO Budva para da to organizuje, jedino ako ne usmjere sredstva za kakvu kauciju ili organizaciju moralne podrske uhapsenima.
    Mada nije iskljuceno da Budva otkaze ili barem odlozi docek (kad mogu karneval pravit prvog maja, i to tradicionalni), dok ne prodje 40 dana od privodjenja.
    Release Yourself

  16. #441
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ja nesto ne primijetih da se iko ovdje "sladio" icijem problemu. I ne znam zasto pojedini ovo dovode u pitanje samo zbog EU. U sustini ko sisa EU, ovo sudstvo i vlast duguju svojim gradjanima sigurnost, red, i postovanje zakona kao prvi primjer stabilnosti drzave.
    Ja znam da su mnogi navikli na poltronsko ulagivanje ovima i onima, ali nije sve onako kako oni procjenjuju. Crna Gora ima Predsjednika Drzave, Vladu i Skupstinu koji polazu rachune samo gradjanima Crne Gore,i imaju zadatak i profesionalnu obavezu da tu drzavu urede i postave pravila sistema na najsavremenijem nivou.
    Zaista mi je vise muchno citati fraze "pazimo EU posmatra", "moramo zadovoljiti EU" i slichne poltronske fraze, jer to zaista potvrdjuje ono sto je Premijer Djukanovic rekao - parafraziram, veliki broj crnogoraca pati od kompleksa inferiornosti.
    Korektni gradjani CG zele red i mir zbog sebe, ne zbog gradjana EU. Zele da oni koje su izabrali odrade posao za koji su se sami kandidovali, predlozili programima i kampanjom, a s tim su se i obavezali da maksimalno urede norme gradjanskog zivota i optimalnog funkcionisanja drzave. Placeni su za to, i to treba da odrade kako se ocekuje.
    Oni koji ne zele progres, trazili su, i mogu izmishljati milion razloga da taj progres civilizovanosti storniraju i da se odrzava status quo. Mislim da takve citamo i ovdje.. a bogami i ucestvuju naveliko u politikantskoj djelatnosti i u Skupstini.
    Kao gradjanin CG ne ocekujem "lov na vjestice" jer to je davno ukorijenjena mana potkazivachkog i sakalachkog primitivizma. Ocekujem uvodjenje savremenih zakona, mijenjanje komunistichkih koji su josh u funkciji u CG, i kao svaki korektan gradjanin ocekujem funkcionalnost tih zakona jednakih za sve.

    Hvala Lepo

    p.s. Nijesu stabilne EU drzave uredjivali svoje sisteme zbog drugih drzava, nego zbog sebe i progresa za svoje gradjane. Cilj je pridruziti se takvih drzavama kroz EU, ali ne radi EU, nego zbog gradjana CG. Tu poltroni brkaju poentu, jer ponizavaju CG gradjane i Drzavu CG da bi se laziranjem i farsama dodvorili EU. CG ima previse farsi i ocekuje se kao i sa referendumom - samopostovanje.
    Last edited by Maja; 25-12-10 at 11:29.

  17. #442
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ocekujem hapsenja diljem Crne Gore i to sa izrazitim UZIVANJEM.I dok god ljudi zaduzeni za sprovodjenje zakona odugovlace procese u kojima moraju da reaguju za mene ce biti ***** veca od ovih kriminalaca.Sto se tice radovanja tudjoj ,nesreci, rekao bih da u dosta slucajeva nije nesreca vec PRAVDA a ko je taj ko se ne raduje pravdi??????Znate li uopste ko je taj ko se ne raduje pravdi?????

  18. #443
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pravda nije pravo. Pravda je individualna procjena po vaspitnom vidjenju i nema veze sa zakonom. To je zatucano razmishljanje koje je funkcionisalo u predcivilizacijskom periodu i periodima kada je divljastvo pokoravalo civilizovanost.
    Po lichnoj pravdi se ubija, izivljava, siluje, pljachka, itd..


    Hvala Lepo

  19. #444
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Čini mi se Majo da je ovo tvoje prethodno osvrt na moj post pa ću ti odgovoriti... Sve probleme koje imaš u razumijevanju CG dolaze od činjenice da ne živiš ovdje.
    Samo neko potpuno neinformisan ili neko u "svom svijetu" može vjerovat kako se ovđe radi o nečijem pokušaju da pokrene sistem da radi. Svako hapšenje koje se dogodilo juče i svako koje će uslijediti izvršeni su pod pritiskom Brisela da se ovđe konačno uvede malo reda kako bi uopšte počeli da ozbiljno razgovaraju sa nama o našoj želji da uđemo u EU.
    KAMO LIJEPE SREĆE DA SI TI U PRAVU; A JA BIH TO VOLIO VIŠE OD SVIH; DA SE OVO DOGODILO ZATO ŠTO JE NEKO PROCIJENIO DA SISTEM TREBA PUŠTITI DA RADI!
    Ovo što se dešava još manje je rezultat potrebe naroda da vidi promjene! Taman posla! Ovaj narod zapravo u velikoj većini duboko ne želi da se išta promijeni. Narod je na ovo što smo do sad živjeli i gledali naučio, u tome zna da "pliva" i drugo ne zna i ne razumije. Jednom riječju niđe takve slobode nije bilo ko u CG. Ovđe smo divljali kako je kome padalo na pamet. I izbjegavali zakonske obaveze, i direktno ih kršili (gradeći na divlje, potkradajući državu i prikazujući lažni promet, vozeći u saobraćaju kako ko hoće,itd..), učestvovali smo u svakoj vrsti nepotizma, zloupotreba položaja i korupcije,...Ma niko se ovdje ne buni kad nešto "završi" mimo zakona i propisa ili dobije nešto što ga ne pripada. To smo mi. Mi smo ti koji su stvorili ovu vlast i ona je ogledalo ovog društva.
    Dakle, ovdje se ne radi o želji društva da bude bolje. Pa mi bi najradiji bili da nas još danas, ovakve kakvi smo, prime u EU. I većina bi rekla - ne treba da se mijenjamo!
    Nama treba upravo reforma svijesti ali je za to potreban društveni konsenzus relevantnih političkih snaga i cijelog društva.
    Ovo da u CG postoje oni s kompleksom "inferiornosti" što kaže Đukanović svakako stoji, samo sam ti ja potpuno pogrešna adresa za takvu optužbu čak i kad se napregneš.
    Ja pozdravljam promjene, ili bolje rečeno prvi korak na dugom putu, ali mi je samo žao što to nije došlo iznutra kao recimo u Češkoj ili Poljskoj. Ali šta ćeš,..uticaj Turske morao je ostaviti traga na našu svijest...
    A što se tiče uhapšenih, samo sam zamolio za malo manje "pozdrava i čestitki" jer mi to liči na praksu domorodačkih društava koja prinose žrtvu bogovima birajući neke (s malo manje sreće) između sebe da im ritualno odsijeku glavu.
    Last edited by El Re; 25-12-10 at 12:06.

  20. #445
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nikikiki View Post
    Ocekujem hapsenja diljem Crne Gore i to sa izrazitim UZIVANJEM.I dok god ljudi zaduzeni za sprovodjenje zakona odugovlace procese u kojima moraju da reaguju za mene ce biti ***** veca od ovih kriminalaca.Sto se tice radovanja tudjoj ,nesreci, rekao bih da u dosta slucajeva nije nesreca vec PRAVDA a ko je taj ko se ne raduje pravdi??????Znate li uopste ko je taj ko se ne raduje pravdi?????
    Pravda je tek onda kad sud donese presudu i ona postane pravosnažna. Pravda nije kad Marko i Janko (ili kakva linč-ekipa) uhapse Stanka i podvriskujući kako je on ološ i đubre presude mu po kratkom postupku.
    Meni to više liči na pokušaj Marka i Janka da skrenu pažnju sa sebe, a da rulja pritom i sama sebi izgleda plemenito.
    Ima stara izreka - I put do pakla je popločan dobrim namjerama.

  21. #446
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default



    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  22. #447
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post


    Obožavam ovaj film i u pravom si trenutku ovo postovao...Samo su filmovi Živka Nikolića ispričali bolju priču o ovom narodu i njegovoj svijesti i osjećaju za moral. Ali,..šta ćeš...Ne kažu zalud: "pljuni iznad sebe, pljunuo si po sebi"...

  23. #448
    Join Date
    May 2010
    Location
    Bogota,Colombia
    Posts
    1,307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To Evropo hapsvi sve hahaha,morace zatvor prosirivati ne mogu svi stati dosta je bilo.
    P.S ovaj napaceni narod ne moze kraj sa krajem sastaviti a oni se naplastiili ,osnivala su se predueca i firme radi pljackanja drzave i dobara uh jbt ja mogu o ovme da pricam do zore....kumovi,prijatelji i ostala ekipa .Zivjela Njemacka hahah

  24. #449
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Otićićemo u off, ali svima toplo preporučujem da danas odgledaju Živkov "U ime naroda"...Vidjećete zašto se zapravo u CG (i) danas hapsi, iz kojih pobuda i kako se tome rulja raduje...

  25. #450
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    El Re, ima jedna ruska poslovica koja kaze "prilika od cojeka napravi lopova" i svi mozemo drviti da smo postenjacine jer tih prilika nijesmo imali pa da se provjerimo.
    Licno mi ih nije ni jedne zere zao i naravno da je svak nevin dok se ne dokaze, ali svak razumni treba da je svjestan u kakvo se kolo i sa kim se ufati pa kad ga načepe
    to je samo dio te igre. Istina je to sto kazes da parafraziram, "kad slonovi plesu misevi dozivljavaju zemljotrese", ali takav je zivot i svaka prilika nosi rizike.
    Drago mi je sto su sad dostini pune gaće i dilema "dolaze i za mene" jer nadmenost, oholost i odnos "more do koljena" je bila svakodnevica.
    Nekako bi vise volio da je ova akcija plod ozbiljnog shvatanja nase drzave, briga za tu drzavu i samo jedan normalni korak da sve bude normalno i po zakonu.
    Opet, ako je to i zbog pritisaka EU, unutrasnji obrucan ili ko zna sta... opet je dobro kad se bar malo rascisti pa svaki sljedeći shvati da je mjera svega zakon i samo zakon.
    Nasa megalomanija nam uvijek "sapuće" da je sve i svasto uradjeno zbog neceg uzvisenog, velikog i da se cijeli svijet interesuje sta radimo i kako radimo.
    Po prirodi sam jako lijen i nekako mi nije vazno ko će mi stan usisati, ali kad je efekat cisto i sve poslagano to je dobro. Da li će komsije i gosti misliti da je to radjeno zbog uzvisenih ciljeva to je sasvim sporedno. Vidljiv je efekat i Uvijek se samo efekat broji.
    Znam osobe koje zale sve redom, svuda vide samo dobro, filantropija i cudesa, a sve po njenim ledjima..., Mozda je i tako dobro i tesko druge ocjenjivati svojim mjerilima, ali zbog moje bezosjećajnosti nekako ne mogu zaliti ona koji do juce bile silne paše, a danas lupile kapom po go*** pa udri u cmizdrenje.
    Sve je samo dio sopstvenog izbora i zaboravnost na ono "U dobru se ne ponesi, a u zlu se ne ponizi". Sav grijeh na moju ateisticku dusu, ali bi volio svaki treci dan ovakvu akciju, pa neka kazu da je to sve zbog kolšinske masonske lože ili rotarijanaca sa Pustoga Lisca.

Page 18 of 88 FirstFirst ... 81415161718192021222868 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •