Results 1 to 17 of 17

Thread: demokratski iskorak ili greska na radu

  1. #1
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Crmnica
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default demokratski iskorak ili greska na radu

    pusti Italiju, vidji sto se odje cini. javljaju na TV Vijesti da su u Mojkovac 4 odbornika DPS odbili da izglasaju Asanina. ostade Brko.

    ao, sad vidjeh da mora bit novinski clanak. ima na naslovnu stranu kafemontenegro vijest
    kad je muka đe si duka

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dukacrmnicanin View Post
    pusti Italiju, vidji sto se odje cini. javljaju na TV Vijesti da su u Mojkovac 4 odbornika DPS odbili da izglasaju Asanina. ostade Brko.

    ao, sad vidjeh da mora bit novinski clanak. ima na naslovnu stranu kafemontenegro vijest
    Počistiće ih brzo .Ne može to tek tako.

  3. #3
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma glasaće,reće,nesporazum

  4. #4
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Crmnica
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahaha ono, smetnje na vezama
    kad je muka đe si duka

  5. #5
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne rade dobro baterije na mobilnom na hladnoći

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default demokratski iskorak ili greska na radu

    Za razliku od Cetinja kad su odbornici prenocili sa jednim, a probudili se sa drugim misljenjem, koje je smisljeno u Podgorici, u Mojkovcu bar cetvorica mislili drugacije.
    Kandidat Demokratske partije socijalista (DPS) za predsjednika opštine Mojkovac, Ivan Ašanin, danas nije izabran za gradonačelnika tog grada, jer su četiri odbornika te partije prilikom glasanja bili uzdržani.
    “Nijesam dobio povjerenje većine odbornika, to apsolutno ništa ne mijenja i Mojkovac će ići svojim putem – putem programa DPS-a”, rekao je Ašanin, prenosi Televizija Vijesti.
    Ašanin je dobio 14 glasova, od potrebnih 16. Ašanina su podržala i dva odbornika Socijaldemokratske partije.
    “Lični animoziteti koji su prolazne prirode, apsolutno neće uticati na DPS”, poručio je on.
    Kandidata Socijalističke narodne partije Veselina Jovanovića podržalo je 13 odbornika te partije.
    “Malo nam je čudno što DPS nije jednoglasno izabrao svog kandidata, oni su dosad to uglavnom jedinstveno radili. Oni znaju razloge zašto se to desilo, a možda je i dobro da i ljudi u DPS-u drugačije razmišljaju, a ne svi istom glavom”, rekao je Jovanović.
    Prema statutu Opštine, Ašanin i Jovanović se ne mogu ponovo kandidovati za gradonačelnika. Novi izbori sa novim kandidatom mogli bi se održati najkasnije za 15 dana, a na tom mjestu će do tada ostati dosadašnji gradonačelnik Mojkovca, Miladin Mitrović.
    Pomalo smijesna logika da se lokalnoj upravi centralno nameću kandidati je prelomljena, a da li će to biti bas milo vidjeno, ostaje da se vidi. Bilo bi dobro da se to pokaze kao iskorak ka demokratiji a ne kao greska u koracima pa da se oni sto ne glasali pocnu pravdati da se zabunili, nesto zamislili ili....

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    “Nijesam dobio povjerenje većine odbornika, to apsolutno ništa ne mijenja i Mojkovac će ići svojim putem – putem programa DPS-a”

    ako on zna što u tom programu piše tu me sijeci..
    She is only here to annoy herself!

  8. #8
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni najvise lici na gresku u iskoraku, a moze biti i demokratski rad.
    "Ostavite mi to mastanje, ono mi dodje kao melem, ono mi moze obezbediti vecnost u vama i sa vama."

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prije će biti da svi mi sanjamo isti san nego što će biti demokratiski iskorak. no da sačekamo i ovaj snijeg.

  10. #10
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GYPSY View Post
    Meni najvise lici na gresku u iskoraku, a moze biti i demokratski rad.
    demokratska greska


  11. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovdje se radi o odnosu partijskih kolega prema Ašaninu kao ličnosti. To samo po sebi ne znači ni da je dobar ni da je loš čovjek, ali očigledno nije po ukusu dosad vladajućoj ekipi u Mojkovcu. Daleko je ovo od bilo čega ozbiljnijeg. Ašanin je vjerovatno bio po želji ljudi iz Centrale no gotovo sam siguran da u Centrali zbog ovog niko neće podići ni obrvu.
    Čak sam siguran da se niko neće ni osvrtati više na ovo pitanje, a Ašanin može iz svega još i da profitira time što će ga partija rasporediti na funkciju neđe na državnom nivou.
    Da je Centrala uistinu podupirala Ašanina vjerujte da bi on bio uz šampanjac izabran a po potrebi bi, po uzoru juče na Italiju, dolazile i trudnice u 9. mjesecu da za njega glasaju.
    Ja bih rekao da je ovo samo želja odlazećeg Brka da mu prepušte da on da makar prvi predlog za svog nasljednika. Uostalom Brko vjerovatno smatra da je to i zaslužio jer je DPS kao partiju dugogodišnje opozicije učinio da danas ne bude samo vlast u Mojkovcu, već Mojkovac postane jedan od tvrđih bastiona DPS-a na sjeveru države.

  12. #12
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tridnica je glasala protiv Berluskonija,vidiš čime se sluzi Finijieva bratija.Ima u Mojkovcu još 14 dana vremena ,mogu svaki dan glasat

  13. #13
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Crmnica
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Asanin je govorio sinoc o licnim animozitetima i misljah da je to bilo za Brka, no danas u Vijesti javljaju da je neki dr Jovanovic kojem je bio protivkandidat za sefa poartije prije neku godinu. i da mu je maltene u lice prekrizio listic. ako je to to, onda je odje u pitanje pizma, kapric, pa ako je osveta, uspio je da ga u prvo poluvrijeme zestoko faulira. oce li u drugo poluvrijeme bit selidba u Podgoricu na visu fotelju, vidjecemo mislim brzih dana.
    kad je muka đe si duka

  14. #14
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Tridnica je glasala protiv Berluskonija,vidiš čime se sluzi Finijieva bratija.Ima u Mojkovcu još 14 dana vremena ,mogu svaki dan glasat
    Slovom i brojem juče se u Donjem Domu italijanskog Parlamenta koji inače broji 630 deputata pojavilo ni manje ni više nego 3 (a ne 1!) već duže vremena odsutne trudnice, od kojih su dvije došle da podrže Finija i ljevičarsku opoziciju a jedna Berluskonija. To je bila vijest dana juče u Svijetu pa sam sinoć za promjenu odgledao TG 1 i to čuo. Istina nijesu sve u 9. mjesecu ko ova Finijeva koju su dovezli u ambulantna kola (za slučaj da joj vodenjak pukne u salu) ali jesu svaka sa trbusima do zuba.
    Kolko god mi Berluskoni bio nesipmpatičan svojim primitivizmom, taj cirkus i opozicioni primitivizam me podsjetio na neke koje gledamo ovdje kod nas u Parlamentu.

  15. #15
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by dukacrmnicanin View Post
    Asanin je govorio sinoc o licnim animozitetima i misljah da je to bilo za Brka, no danas u Vijesti javljaju da je neki dr Jovanovic kojem je bio protivkandidat za sefa poartije prije neku godinu. i da mu je maltene u lice prekrizio listic. ako je to to, onda je odje u pitanje pizma, kapric, pa ako je osveta, uspio je da ga u prvo poluvrijeme zestoko faulira. oce li u drugo poluvrijeme bit selidba u Podgoricu na visu fotelju, vidjecemo mislim brzih dana.
    Vidjećemo....Moguće da moj utisak bude pogrešan. Ipak, šta god bilo svaki DPS-ov funkcioner je dobro zbrinut i onda kad je daleko od očiju javnosti tako da ne mora da znači da će već iduće neđelje Ašanin za Podgoricu, ali kad ispliva jednog dana, vjerujem da će se javiti s neke podgoričke adrese. U Mojkovcu je ionako za njega igra završena. Makar za neko vrijeme.

  16. #16
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    demokratska greska
    Korisna nejasnoca
    Deserve's got nothing to do with it.

  17. #17
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rješeno

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. "Greska, greska" sa TV Palma?
    By patuljasti_dvometras in forum Muzika
    Replies: 56
    Last Post: 28-04-19, 10:18
  2. Nezgoda na radu :)
    By bojankov in forum Sve i svašta
    Replies: 10
    Last Post: 31-03-10, 20:17
  3. zakon o radu
    By pilicius in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 09-07-09, 11:04
  4. Meler: EU za SCG, ali će priznati demokratski referendum
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 23-05-05, 00:30
  5. DEMOKRATSKI Slovenci ne dozvoljavaju da se grade dzamije !
    By crnogorac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 39
    Last Post: 04-05-04, 15:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •