Results 1 to 7 of 7

Thread: Podmetanje grbace i potiranje obraza za dzelate i segrte

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Podmetanje grbace i potiranje obraza za dzelate i segrte

    Licitacija cascu je uvelike u toku. Nema novena koje nisu pune prica o zbrinjavanju osumnicenih za zlocine protiv covjecnosti koji se s drzavnickim pocastima ispracuju u – istrazni zatvor.
    Prvo su se ”casno” borili pa ”casno” skrivali, pa jednako ”casno bili branjeni” da bi se poslije casno umoljavali na ”herojsku predaju”. Na dobrovoljnoj ”casnoj” bazi . Zato i nije cudo da je u 99% slucajeva casni rezultat bio dobrovoljni nastavak ”castvovanja”
    Do sad su se castile vece i gadnije njuske, izdrzavane njihove porodice, isplacivane bukvalno krvavo zaradjene penzije a sad evo treba izdvojiti ”cast” i za one sitnije ribe.
    Kad sve to covjek ovako sa strane gleda i sam poludi gledajuci drustvo gdje su osumnjiceni a i osvjedoceni davaoci i uzimaoci tudje krvi ovako svecano ispracivani i zestoko branjeni na najvisem mogucem nivou.
    Sad je trenutno opet na tapeti ”casna sjekiracija” za porodicu Radovana Karadzica. Treba masno obezbijedit porodicu koja je bas krvavo zaduzila mnoge ne bi li tako udobrovoljila Radovana na ”casnu” predaju.
    Trla baba lan. Svi znamo sto ce bit ; nudili smo mu, trazili ga ali nema ga. Ne znamo dje je. Tamo je amo je – vatajte ga vi…
    A uostalom - sto bi se on na ovako sitnu lovu uvatio kad je cetniku pocetniku - Emiru Kusturici presudom odvaljeno koliko mu je odvaljeno?
    Ako se nema para za "obraz" Karadzica - jeftinije bi smo svi prosli da Emiru obecamo e ce ga isti pomilovat po obrazu pred polazak - ako ih casno usptupi Rasovoj kcerci i zeni. Kuj ces bolje reklame za Emira i veceg aduta za Rasu na sudu.

    U Srbiji je odavno s vodecih mjesta proklamirana meni nepoznata krilatica o dobrovoljnom postovanju prava na osnovu licnih impresija i poimanja casti.
    Sve cekam kada cu procitati da je takav legalizam zapao i lokalnog dzeparosa kojem murija umjeto poziva upucuje ”apel da se casno i dobrovoljno preda” a u medjuvremenu ce mu zbrinuti porodicu, platiti troskove i kao drzava mu stati u zastitu.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nigdje zaborav zlochina nije uzeo maha ko u crnoj gori. kad oni koji su tvrdili granice na neretvi s ustashlukom budu odgovarali i za promjene granica i za paljenje i slanje omladine da gine za njiove granice, drugima mozemo da prigovorimo. do tada ime nam je cut!!!!

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Brdjo je u pravu,

    Prvo pochistimo smece ispred svog praga,
    taj tepih lichi na Lovcen planinu, koliko smeca pokrijeva.

    Kada tresnemo tepih i gospocke aljine,
    Necesh vidjet nishta od prashine.

    Trunj u tudjem oku vidimo, a kolac u sopstvenom previdjamo.

    Shto reche jedan poznanik iz Sarajeva 95,

    [size=6]TAMO SE NAGOLJIMALO BREZOBRAZNIH GANGESTERA.[/size]
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  4. #4
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa splachino kad velichash iste te zlochince shto ocesh tebi drzavu da naprave, a meni da rasture, onda zaboravljash ko ti pravi drzavu i kakav joj malter zazidjuju i onda ti ne smetaju. u svaku torbu po kolach, seljachki maragun! ako vi oni budu drzavu temeljili i zazidjivali, u***** se i u vas i u taku drzavu!!!!!!
    u hag
    u hag
    shaljite ga u hag
    ako vam je zivot drag
    shaljte mila odma u hag!!!!!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa splachino kad velichash iste te zlochince shto ocesh tebi drzavu da naprave, a meni da rasture, onda zaboravljash ko ti pravi drzavu i kakav joj malter zazidjuju i onda ti ne smetaju. u svaku torbu po kolach, seljachki maragun! ako vi oni budu drzavu temeljili i zazidjivali, u***** se i u vas i u taku drzavu!!!!!!
    u hag
    u hag
    shaljite ga u hag
    ako vam je zivot drag
    shaljte mila odma u hag!!!!!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa splachino kad velichash iste te zlochince shto ocesh tebi drzavu da naprave, a meni da rasture
    Tebe su rasturili odavno. I niko ti ne dira Jameriku, tako da se ne brini za svoju drzavu.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    pa splachino kad velichash iste te zlochince shto ocesh tebi drzavu da naprave, a meni da rasture
    Tebe su rasturili odavno. I niko ti ne dira Jameriku, tako da se ne brini za svoju drzavu.
    pomije, nisu mene no tebe, jebala te ona. moja je ona srbochetnichka iz osamnaeste, sa tendencijama shirenja. tu ne damo da jebe rak raka. amerikanac josh nisam, al kako ste krenuli i to cete od mene napravit.
    jebale te onda tvoja danska, shta se mijeshash u crnogorske poslove magarac jedan?!

    na krv padamo ja vi jemac.
    pozdravi ubavche!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •