Evo radite klonove ako vas je sram samo nemojte lagat.

Ja ću započet:

Slučaj br. 1:

Mjesto zločina: Bol, plaža Zlatni rat, kasno poslijepodne

Nije došlo do sexa ali je završilo loše po mene.

Sjedimo mi tako u plićaku, ona na meni i svaki put kad je zapljusne val ona se otrlja o mene.
Ja u običnim http://hotdealing.com/wp-content/upl...it-150x150.jpg kupaćima, skoro da su mi postale male, jer sam eto... napet k'o kita pred sex...

I drnda ona mene tako, meni već hladno u moru, a ona hladnoću podnosi puno bolje nego ja (s dalekog sjevera je).
I pokušavam ja nju nagovorit da izađe van kako bi ja ostao sam na nekoliko minuta i skockao se ali đavlije žensko neće već i dalje provocira.

:mad::mad::mad:

Tad sam odlučio izaći iz mora, na brzinu otrčat do ručnika i bacit se na njega.

I digoh se ja tako, vidno uzbuđen, i zatrčah se ravno prema ručniku... kad ono, ručnika nigdje.



Eeeemmmm da, iako more nije rijeka, svejedno vas malo po malo zanosi u stranu tako da nakon nekog vremena promijeniš lokaciju bez da i primjetiš.

I tako ja stršeće kite histerično trčah po plaži u potrazi za ručnikom na koji sam se istog trenutka potrbuške bacio dok sam ga uspio uočit.

Pogledah oko sebe i vidjeh nekakav bračni par godina mojih staraca kako gleda u mene i umire od smijeha...


Slučaj br. 2:

(Ovdje se nisam osramotio ja već partnerica)

U svakom slučaju ta ponekad lagano nervozna žena (otočanka) od mene zatražila da je prebacim preko koljena i isprašim po guzici. Dotad to nikad nisam radio niti sam imao nekakvu želju za tim. Meni je to baš nekako bezveze.
I tak mi zauzeli pozu, ja je prebacih prek' koljena i "pljas"!
Dok sam je prvi put udario, istog trenutka, počeo sam se tako grleno cerekat da sam se sav tresao od smijeha.
Guzica joj je nekako komično zatitrala, ta poza u kojoj smo oboje bili...



Pogledam u njenu facu a ono... neznaš da li bi isčitao šok i nevjericu ili neugodnost. Žena u mene gleda, vidiš da joj je totalno neugodno, nije očekivala takvu reakciju, a ja se smijem i smijem...



Nakon toga ona zašutila, povukla se u svoj kut i onda erupcija bijesa s njene strane: "Bože dragi, kako si neozbiljan! Jel moraš bit' tako djetinjast? Kako me živciraš, to je strašno! (ovakve riječi b.t.w. čujem jako, jako često, nevezano za ikakav sex nego za stvari onak' općenito).
Ja i dalje umirem od smijeha, ona ronda svoje...

Otkud njoj da sam ja neozbiljan?

Pa šta reć o njenom zahtjevu?

:mad::mad::mad:

I tako, ima li još neko želju osramotit se?