View Poll Results: Da li u NATO

Voters
437. You may not vote on this poll
  • Da

    185 42.33%
  • Ne

    252 57.67%
Page 196 of 199 FirstFirst ... 96146186192193194195196197198199 LastLast
Results 4,876 to 4,900 of 4975

Thread: Da li u NATO

  1. #4876
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Ta preambula je Ranka Krivokapica.

    Potpisa se gore. Ustav pocinje od rijeci USTAV i nabrajanje clanova.
    Ајде немој да ботујеш и око овога, јер нећу улазити у игру.

    Преамбула Устава је била једна од неколико тачки о којима су се водили тешки преговори на релацији С.Маровић - некадашњи ПзП.
    ПзП је инсистирао да се у преамбули наброје народи који живе у ЦГ.Преамбула је саставни дио Устава.

    Као што рекох, ми правне незналице, значај преамбуле можемо да видимо на Уставу Србије око питања Косова.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  2. #4877
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ah ti sad. Ranko Krivokaopic je bio predsjednik skupstine?

    I potpisao je preambulu kao predsjednik skupstine i u ime skupstine Ranko Krivokapic.

    Kako ti to sad smeta kredit Ranku Krivokapicu a ne smeta ti kredit koji si dao Svetozaru Marovicu?

    A kad smo vec kod kredita, svi ovi u skupstinu sto su imaju ga za sve ovo.
    Last edited by Ego_and_his_own; 17-09-15 at 01:24.

  3. #4878
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Kako ti to sad smeta kredit Ranku Krivokapicu a ne smeta ti kredit koji si dao Svetozaru Marovicu?
    Послије избора 2007. СНП и НОВА, у двије колоне, са коалиционим партенрима су имале укупно 22 посланика.
    ПзП је имао 11 посланика и то добрим дијелом узетих од њих.Наравно данашњи ПзП је само блиједа сијенка оног ПзП-а.
    Медо је, тада полтичар у успону, био финансиран из Београда, али највећи дио његове партије није, и приступило се преговорима око предложеног Устава, гдје је ПзП покушао да задржи наклоност новостеченог бирачког тијела.

    У тим преговорима је Свето Маровић успио да ували црногорски као званичан, и немогуће услове за промјену симбола, државно-правног статуса и слично.
    Тако су Уставом зацементиране тековине 21. маја и правно се тешко могу оспорити.Сад је на реду да чланством у НАТО те тековине обезбиједимо од неправних оспоравања (да се тако изразим).


    Ја Свету и његовој глупој и похлепној камарили желим да их стигне правда, али за Устав одајем признање.
    Last edited by BAR; 17-09-15 at 01:44.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  4. #4879
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ali zar ne vidish da su ovo sve unilateralne odrednice.

    u·ni·lat·er·al
    ˌyo͞onəˈladərəl,ˌyo͞onəˈlatrəl/
    adjective

    • 1.
      (of an action or decision) performed by or affecting only one person, group, or country involved in a particular situation, without the agreement of another or the others.










    Jer vidish to su odlike protektorata. EU i NATO vas uslovljavaju mnogim stvarima da bi ste bili razmatrani za clana.


    spominje li se Montenegro u Ustav EU? Unilateralno sve.

    Sud EU ima primat nad crnogorskim sudom.

    to nije pitanje suvereniteta?

    Sve treba sagledati sa vise strana i razumjeti gde je crnu goru ova kvazi partijska politicka vrhuska dovela.
    Last edited by Ego_and_his_own; 17-09-15 at 01:49.

  5. #4880
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    То је смишљено да би се јасно ЦГ трасирала ка Европској и НАТО породици.Такве одредбе и овакво цементирање Устава у неким нормалним околностима не би требало да постоје.
    Али услови у којима се ЦГ налази, а посебно у времену када се доносио Устав, су диктирали јаче мјере.

    Није лако борити се са тековинама АБ револуције и наша опредјељења морају бити јасна и недвосмислена.Наравно ствари знају да добију и другачији, збуњујући ток, али то је послиједица тога што смо принуђени да нас у борби против тих тековина, предводе управо неке од перјаница те револуције, које су из разних разлога промијениле идеологију.
    Last edited by BAR; 17-09-15 at 02:24.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  6. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  7. #4881
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Путине рашири нам бутине...живјели свјетлећи меци....

    Da ja znam svijetleći meci postoje decenijama
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #4882
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    LIPKA: U Alijansi postignut konsezus o pozivu

    [COLOR=#ABABAB][FONT=Roboto Condensed][B]Ambasador Slovačke u Podgorici František Lipka kazao je danas kako je u Alijansi postignut konsenzus da Crna Gora u decembru dobije poziv za članstvo u NATO-u.
    Lipku niko ne komentarise.
    Valjda nema jezickih nedoumica pa nije interesantno :-D.

  9. #4883
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Fabrikacje i propaganda. Lipka prica o svom utisku optimizmu a nidje nije rekao da zna sigurno da ce sbvih 28 ministara podrzati poziv clanstvo.

    "„Koji su razlozi mog optimizma? Prvo: u oblasti evroatlantskih integracija ste već ostvarili zapažene rezultate, na osnovu kojih je Samit NATO u Velsu u septembru prošle godine odlučio otvoriti sa Crnom Gorom „intenzivni i fokusirani dijalog" čime je odao priznanje vašem napretku. Istovremeno je odlučio da Ministarski sastanak NATO u decembru ove godine razmotri na osnovu ocjene vašeg najnovijeg napretka-upućivanje poziva vašoj zemlji za učlanjenje u NATO"

    http://www.cdm.me/politika/lipka-vrata-evropske-unije-otvorena-za-crnu-goru


    Steta sto nema audio zapis, jer ja ovim novinarima siroke maste i slabog moralnog integriteta ne mogu uzeti za ozbiljno. to nisu novinari no agitatori koji ne prezaju od bilo kakvih kvalifikacija i polusistina da bi storili sliku u narod kakvu zele.
    Last edited by Ego_and_his_own; 17-09-15 at 08:48.

  10. #4884
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    A evo kad je bilo u Velsu su istu pricu pricali:

    http://2bs.me/files/media_clipping/2...tvo_u_nato.pdf

    No je narodu memorija otisla, pa samo nedjeljno izgleda mogu da pamte sto je ko reka.

  11. #4885
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Primijetih to nakon drugog čitanja.. Uglavnom prijedlog mora da podrži 41 poslanik
    jel ima toliko opozicija poslanika(a to nikad nece bit vecina)? jel to vecina i kakva ? Ako je vecina onda je to Vlast skockala da im sto od vlasti zi ruku ne isklizne.

    koliko je sad poslanika u skupstinu?


    chuck ima odje grupa ljudi koji su senzibilni, inteligentni iako razocarani. Jedini razlog sto sam ja odje je zbog njih. A masu ih je otislio odavde. Sa nekim mentalitetima odje zaista nemosh bez sebe nagrdit znajuci da je moguce da postoji takav jedan mentalitet.

    Neznam dijelish li percepcije moje, ali ima puno bezosjecajnih, neprincipijelnih i ogranicenih ljudi(i nekako svi mi zvuce da su za DPS ili blizu ali mozda sam subjektivan jer mislim da bi samo takav covjek bio za takvu jednu organizaciju)..

    Ja napadoh jednog odj njih da izdaje Ustav i Drzavu Crnu Goru, sto je rekao da se narod ne pita nista, a covjek je rekao istinu.

    Ali znash sto?

    Ovo ne mora uopste da bude lose. Je narod nikakvu odgovornost nema i ima i Ustav i Zakone da dokaze da se nista nije pitao.

    A ja sam ti mnogo vise zabrinut za jedan drugi Zakon, koji nije ljudskog porijekla.

    Nemora ovo uopste da bude lose... Kokice i da nastavimo da gledamo show.
    Last edited by Ego_and_his_own; 17-09-15 at 09:41.

  12. #4886
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poziv u decembru je izvjesan jer ne bi SPC ovoliko histerisala niti bi proruske partije pripremale nasilne proteste da to nije izvjesno nego bi ih ostavile za neku drugu priliku. Tako 27. septembra da dobro radi pendrek a u decembru otvaramo shampanjac
    Ridin' on the black train

  13. #4887
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Montenegro recorded a Government Debt to GDP of 56.84 percent of the country's Gross Domestic Product in 2013. Government Debt to GDP in Montenegro averaged 40.41 percent from 2005 until 2013, reaching an all time high of 56.84 percent in 2013 and a record low of 27.50 percent in 2007. Government Debt to GDP in Montenegro is reported by the Central Bank of Montenegro.

    Gledaj kako skace dug exponencijalno.

    http://www.tradingeconomics.com/mont...nt-debt-to-gdp


    http://www.bankar.me/2015/09/09/drza...gore-70-bdp-a/

    http://www.bankar.me/2015/08/19/crna...pet-milijardi/

    Do 2018 Vlada planira da se zaduzi josh 800.000.000


    DPS nema nikakvu osnovu da je u ovom trenutku na vlasti zbog katastrofalnog ekonomskog ucinka.

    A ako cemo da budemo iskreni do kraja, ni opozicija.
    Last edited by Ego_and_his_own; 17-09-15 at 09:57.

  14. #4888
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ti si faca. Veoma si mi zanimljiva zaista
    2010 god u Februaru Janukovič pobjeđuje na izborima. Janukovič je pro-ruski orjentisan. Danas živi i radi u Rusiji đe ga je proćerala pro-zapadna koalicija sa mjesta preśednika, nekoliko mjeseci kasnije, čini mi se u Julu 2010 proglašava NEUTRALNOST! Dakle, volja građanja draga. Ne znam o kakvoj prisili govoriš?
    A ovo za partije nijesam shvatio, ako možeš pojasni? Ili misliš da je DAN partija?
    Opet da se igramo, da li su građani odlučili ili ...? To ti je isto kao da nas priključe u NATO, a itekako je poznata činjenica da je većina građana protiv NATO-a, i onda mi neko kao Vi kaže, to je bila volja građana.
    Kroz sve diskusije dosadašnje (svako me po nekad smjestio negdje - valjda gledanje u kuglu ) a s obzirom ko čita DAN, i vi ste to uradili.

  15. #4889
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Poznata činjenica...? Postoje li neki dokazi ili je i to gledanje u kuglu...?
    #fakenews

  16. #4890
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Poznata činjenica...? Postoje li neki dokazi ili je i to gledanje u kuglu...?
    Sve dosadašnje sprovedene ankete su dokazale da je većina građana protiv ulaska u NATO. Do sad nije bila ni jedna koja govori u suprotnu korist (iako bi rado neki majestili i to).
    Pa i anketa na CDM-u (koja ipak nije baš relevantna sa uzorkom) pokazuje da je većina protiv NATO-a.
    Last edited by Bøgíñjå; 17-09-15 at 10:11.

  17. #4891
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Sve dosadašnje sprovedene ankete su dokazale da je većina građana protiv ulaska u NATO. Do sad nije bila ni jedna koja govori u suprotnu korist (iako bi rado neki majestili i to).
    Pa i anketa na CDM-u (koja ipak nije baš relevantna sa uzorkom) pokazuje da je većina protiv NATO-a.
    http://mondo.ba/a577305/Info/Ex-Yu/C...ci-i-NATO.html
    http://mondo.me/a469842/Info/Crna-Go...-auto-put.html
    http://www.cdm.me/politika/prvi-put-...u-istrazivanja
    http://www.slideshare.net/IpsosStrat...nato-crna-gora

    Evo ti 4 ankete iz raznih perioda po svakoj od ovih pristalice NATO imaju vecinu u odnosu na protivnike.
    Ridin' on the black train

  18. #4892
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nije mogla bit odluka nikako donijeta prilikom donošenja ustava jer onda nikakvog smisla nemaju naknadna glasanja, referendum ili ratifikacija. Niti preambula može biti obavezujuća, kao nešto što prosto nije dio ustava niti je ustavom predviđeno da se mijenja. Ovo da je potrebna obična većina zato što nešto piše u preambuli nema veze sa mozgom. Niti pojam "evro-atlantske integracije" znači puno i bezuslovno pridruživanje EU i NATO. Možda CG jeste geo-politički opredijeljena, ali valjda i ona i njeni građani imaju neke interese i imaju pravo da ih ostvaruju i štite kako oni žele. Ako skupština odlučuje o integracijama, a ne piše da je potrebna dvotrećinska većina, kao što je za neke odluke propisano, onda je potrebna obična. Kakva preambula? Kakve obavezujuće norme? Možda su istaknuti predstavnici malo popili. Ja bih da gasimo ustavni sud i stavimo Ranjin br. telefona na vrata, da može potvrdit ako što treba (preambulom, naravno)


    Quote Originally Posted by BAR View Post
    У тим преговорима је Свето Маровић успио да ували црногорски као званичан, и немогуће услове за промјену симбола, државно-правног статуса и слично.
    Ne želim ići predaleko od teme, ali kad već spomenu i ovo i preambulu, meni nije jasno kako ti ne može smetati uvjerenje da živiš u demokratiji u kojoj je neko uvalio nemoguće uslove za promjenu bilo čega.

    Last edited by RoNN|3; 17-09-15 at 11:02.

  19. #4893
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Opet da se igramo, da li su građani odlučili ili ...? To ti je isto kao da nas priključe u NATO, a itekako je poznata činjenica da je većina građana protiv NATO-a, i onda mi neko kao Vi kaže, to je bila volja građana.
    Kroz sve diskusije dosadašnje (svako me po nekad smjestio negdje - valjda gledanje u kuglu ) a s obzirom ko čita DAN, i vi ste to uradili.
    Opet da se igramo, da li su gradjani odlučili ako su glasali za partije koji u svoj program imaju pridruživanju NATO i to su jasno istakli.
    Narod im je dao mandate da to i urade zar ne, i koliko vidim do nije većina 50 +1 nego i mnogo veća u skupštini.
    A dobila si par istraživanja koja pokazuje da je i narod više za nego ne u korist NATO a.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #4894
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Separatista View Post
    Zahvaljujem, ti članci sa novim ispiranjima mozga su mi zaista promakli.
    Ali odlična poenta:

    Iz ovog Pokreta su dodali da ako se u obzir uzme dokumentovana činjenica novembarskog istraživanja da je protiv članstva Crne Gore u NATO 57% građana i to se uporedi sa, kako navode upitnim novoobjavljenim rezultatima, koji prema riječima Komunikacionog tima, pokazuju da je nakon pola godine procenat onih koji se protive članstvu Crne Gore u NATO pao na 39,7%, postavlja se nezaobilazno pitanje: kako je moguće da je za pola godine protivljenje članstvu u NATO opalo za nevjerovatnih i potpuno nerealnih 17,3 odsto?! Šta se to toliko drastično dogodilo i uticalo na javno mnjenje?

  21. #4895
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Aham, znachi kad ti procenti odgovadaju istrazhivanje je realno, a kad ne odgovaraju onda je namjeshteno i ispiranje mozga... Zanimljivo...

    P.S. Vrlo jednostavno objashnjenje, DPS se ukljuchio aktivnije u kampanju...

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    #fakenews

  22. #4896
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Ne želim ići predaleko od teme, ali kad već spomenu i ovo i preambulu, meni nije jasno kako ti ne može smetati uvjerenje da živiš u demokratiji u kojoj je neko uvalio nemoguće uslove za promjenu bilo čega.
    Живим у држави против које је све рађено осим отвореног рата, да би се опструирало легитимно и Уставном повељом дефинисано право њеног народа на демократски референдум о независности.
    Припадник сам народа над којим је на тековинама АБ револуције вршена асимилација, економски масакр, и културни геноцид, и који је у једном тренутку у својој држави постао мањински.Да се разумијемо уз пуни допринос и ових данашњих ДПС-оваца укључујући и Света Маровића.

    Стога ова уставна ријешења не сматрам недемократским већ нужним.Када сам говорио о немогућности за промјену тих одредаба, мислио сам на практичну примјену у неким редовним оквирима у којима се наше друштво може наћи.Наравно да се све може промијенити, само кораци су јасни.

    Што се преамбуле Устава тиче не желим тиме више да се бавим, јер као што сам и у првом спомињању на ту тему рекао, нисам правник и немам квалификације да причам о томе.
    Last edited by BAR; 17-09-15 at 12:20.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  23. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  24. #4897
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Aham, znachi kad ti procenti odgovadaju istrazhivanje je realno, a kad ne odgovaraju onda je namjeshteno i ispiranje mozga... Zanimljivo...

    P.S. Vrlo jednostavno objashnjenje, DPS se ukljuchio aktivnije u kampanju...

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk

    Zapravo ja poznajem (što opet nije relevantno) jako mnogo onih koju su podržali DPS, i redovno glasaju, ali su protiv NATO-a.
    Promjena za ovako kratak rok je procentualno prevelika i nelogična...

    Zamolila bih administraciju, ako mogu da postave novu anketu, da vidimo trenutno stanje na forumu.
    Posebno me interesuje, da li ovdje postoje oni koji su upočetku bili protiv NATO-a a sada ga podržvaju.

  25. #4898
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    A forum je bas relevantan. Pa mislim da je Pozitivna odje po anketi zasluzivala apsolutnu vlast.

    Meni je Damar, agencija koja je imala najmanja odstupanja u odnosu na njene ankete na svim izborima do sad, najrelevantnija od svih. Oni su jedini pogodili prvi i drugi krug cuvenih predsjednickih izbora 97.

    Ko je pratio ankete moze i napraviti analizu.

    Nemoj mi reci da ona anketa, sto se i onaj sto je citao ogradio od nje, dje DF ima preko 20% tebi relevantna.

    P.S.

    Nemam nista protiv da se resetuje ili na drugom topiku obnovi anketa.
    Last edited by kimmi; 17-09-15 at 12:39.

  26. #4899
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Kimmi, ne interesuju me aposlutno političke partije, i njihove ankete... (ja nisam neko iz te priče)

    NATO nije nešto što dijeli ljude na pripadnost političkih partija, već nešto sto svaki čovjek odlučuje za sebe. Isto kao na referendumu za nezavisnu CG, DA ili NE?
    Apsolutno mi je nelogično, da su plasirali tolike procentualne razlike za veoma kratak rok - jer kad bi neke promjene imale toliko jaku tendenciju izmijena, onda ova vlast ne bi opastala ni pola godine.

    Zaravo na forumu me interesuje, da uporedim prethodno stanje sa trenutnim.
    Da vidim da li su forumaši promijenili svoje mišljenje, otkud odjednom tolike procentualne promjene?
    Last edited by Bøgíñjå; 17-09-15 at 12:45.

  27. #4900
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ja sam samo kazao da je Damar, makar po onome sto sam ja pratio tj. na bazi prethodnog iskustva, agencija cija istrazivanja su u nekoliko promila od istine o raspolozenju javnog mnjenja kod nas, bez obzira na temu o kojoj se radi.

    A nova anketa na ovom forumu bi bila interesantna. Jos ako bi se moglo ograniciti da ne mogu da glasaju ovi koji ne mogu na oglasima da postuju, cisto da ne bi bilo duplih naloga, bilo bi extra.

Page 196 of 199 FirstFirst ... 96146186192193194195196197198199 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Debata CG u NATO-DA ili NE
    By Bonja the Zmaj in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 493
    Last Post: 24-11-10, 16:50
  2. NATO - anketa
    By gatsbyy in forum Politika generalno
    Replies: 466
    Last Post: 07-04-10, 17:05
  3. NATO music
    By Milijana in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 17-05-05, 18:42
  4. RTS vs NATO
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 27-03-05, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •