View Poll Results: Da li u NATO

Voters
437. You may not vote on this poll
  • Da

    185 42.33%
  • Ne

    252 57.67%
Page 193 of 199 FirstFirst ... 93143183189190191192193194195196197 ... LastLast
Results 4,801 to 4,825 of 4975

Thread: Da li u NATO

  1. #4801
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Racunaj da si pao,kao da NSA nece ovo malo istraziti sta ti radis :applause:
    Inace ovo nije nista novo,kao da ne rade ovo svudje,izmisljaju protivnike,al kaida,isis i ostala cuda
    A sto se toga tice ratna industrija je jaca od svake i naftne i farmaceutske i droga i alkohola i duvana..Zbog toga i ovo rade
    Druze, njega (Regana) su uhvatili sami Ameri da je mimo zakona ovo uradio. On je rekao da su to uradili njemu iza ledja i drugi su oplatili cijenu. To je bio citav proces koji se vodio u kongresu.

    Ti nemozesh da shvatish ko su Ameri.

    Jer ti si iz drustva dje si ti naucen da se bojish i da si rob, a odje se ljudi bore za svoja prava i mrze bezakonje i uceni su o vaznosti njihove slobode i prava.

  2. #4802
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Da ja sad izadjem u grad odje i bacim odpadak na ulicu ono ka kod nas. 10 ljudi bi me prijavilo i policajac kaznu (1000$) napisao u roku od 5 minuta (mali grad).

    Njima je Zakon Zakon.

    I to vrlo poucan (1000$).

    A sami kalifornijci donose zakone. Na dan izbora zakona, dobiju knjigu sa svim predlozima novih zakona. Zasto je, sto ko ima za da kaze i ko sto ima protiv predloga zakona.

    I tako narod zaokruzi ZA i Protiv, oni prebroje i koji zakoni prodju oni su na snagu koji ne prodju otpadaju.

    Kakva svijest i drustvo a?

    Demokratija Neposredna.

    Sto ovo Medo ne importujete? No moze bit to nije za nas, koliko ludog naroda ima.

    Za nase drustvo je Tiranija oblik prigodan?
    Last edited by Ego_and_his_own; 15-09-15 at 23:57.

  3. #4803
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Racunaj da si pao,kao da NSA nece ovo malo istraziti sta ti radis :applause:
    Inace ovo nije nista novo,kao da ne rade ovo svudje,izmisljaju protivnike,al kaida,isis i ostala cuda
    A sto se toga tice ratna industrija je jaca od svake i naftne i farmaceutske i droga i alkohola i duvana..Zbog toga i ovo rade
    Oni su otvoreno priznali da naoružavaju ISIS kako bi svrgli Asada tj. kako bi od bliskog istoka napravili takvo ratno područje dje će uvijek moć da prodaju naoružanje ... biznis rabota ... evo je i Iran poslao svoje trupe u Siriju jer znaju da ako budu samo posmatrali doći će haos i kod njih vrlo brzo ... bolje da ratuju u Siriju nego u Iran ... logično ...
    deuscroix

  4. #4804
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Da NATO-u i postali smo dio svjetske globalne baštine, koja je više uradila i zadužila čovječanstvo u globalu nego pojedine nacije...Da li vam zvučim kao blago retardiran
    Blago je previše blaga riječ. Ova prva rečenica mi zvuči kano da je istrgana iz pismenoga sastava malog Perice na temu Nato kao baštinik kulturnoga nasljeđa planete. Također, mogla bi je pročitati neka mlada pionjarka u sklopu govora u čast i na dan ulaska u Nato. Mislim, ni meni nije baš pri srcu koncept neutralnosti ali braćala...
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  5. #4805
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Hipotetički
    Ako nas napadne Srbija u obranu će da stanu Crnogorci, svi Albanci i Bošnjaci dok će poosrbice kao značajni dio Crne Gore ponovo dat' guzice
    Hipotetički, mogli bi se Albanci i Bošnjaci dogovorit nešto sa Srbijom pa se okrenut protiv Crne Gore. Nego, ništa ovđe nije hipotetički no samo iznosiš predrasude koje imaš o raznim narodima. Tako li se baštine europske vrijednosti?
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  6. #4806
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nato? VELIKO DA.

  7. #4807
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Druze, njega (Regana) su uhvatili sami Ameri da je mimo zakona ovo uradio. On je rekao da su to uradili njemu iza ledja i drugi su oplatili cijenu. To je bio citav proces koji se vodio u kongresu.

    Ti nemozesh da shvatish ko su Ameri.

    Jer ti si iz drustva dje si ti naucen da se bojish i da si rob, a odje se ljudi bore za svoja prava i mrze bezakonje i uceni su o vaznosti njihove slobode i prava.
    Demokratija je u ameriku isto kao kod nas.
    Podgorica Podgoricanima!

  8. #4808
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Raulicio, bravo, počeo si kao uštosana ekipa da quotuješ ono što ide na tvoju vodenicu a ostatak da ignorišeš.

    Bravo.
    No svakako je na ovoj temi sve vise rečeno. Zanimljivo da su tek sad pojedini provalili Wikipedia-u, te afere itd itd. Šta je sledeće, Amerika je pobila Indijance?

    LEL
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  9. #4809
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Zedd, procitaj onu recenicu 5,6 puta zaredom pa reci na ciju vodenicu ide. Google translate? Mada, i ostatak teksta je...

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  10. #4810
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ne znam šta da ti kažem, nisam
    ga ni pisao sa ciljem da li će se nekom svidjeti ili ne.
    To je bio neki moj komentar u globalu (a pazi sad, stvarno nemam želju da svaku riječ koju si quotovao ponaosob da objašnjavam, a očigledno je da nisi shvatio poentu koja nije u smislu da je NATO svjetska baština nego da je najrazvijeniji dio civilizacije sadržan u NATO-u) na konstruktivnu raspravu koja se povela zadnjih par dana a tiče se US-a, lošeg tumačenja engleskog, nepoznavanja osnovne tematike koja se tiče same bezbjednosti itd itd.
    Nego što mnogi od vas posmatraju na sve to emotivno i srcem a ne razumom je glavni problem u svemu tome.

    A ove pro partijske botove kojima nacionalizam iz svake rečenice na ovom topiku izbija, ne bih trošio riječi.

    Toliko od mene, više ni ne vidim potrebu za dokazivanjem bilo čega i bilo kome makar na ovoj temi.
    Last edited by Zedd; 16-09-15 at 09:58.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  11. #4811
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    I ja mislim da je jasno, ali sto cemo sa ptromoterima?

    Oli da ljudi bez posla ostanu?

    Ici ce ova prica do Decembra...

  12. #4812
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Neka njima ta ispružena ruka ostane za zemlje koje su 'mirovnim misijama' uništili do temelja, meni je ruka ispružena neutralnosti gdje nikakome ne predstavljam vojnu prijetnju.
    Nije pitanje u tome kome mi predstavljamo prijetnju nego ko predstavlja prijetnju nama i mozhemo li adekvatno reagovati ukoliko neko rijeshi da tu prijetnju izvrshi a poshto ne mozhemo zato i ulazimo u NATO. Mi kao chlanica NATO ne moramo da shaljemo nashu vojsku nigdje dje necemo Francuska i Njemachka su chlanice NATO pa nisu slale vojsku u Irak, SAD je chlanica NATO pa nije uchestvovala u intervenciji u Maliju koju je pokrenula Francuska itd itd. Male zemlje kao mi koje su chlanice NATO da i ne pominjemo prochachkaj po Internetu pa ces naci sijaset primjera gdje drzhava uopshte ne uchestvuje u vojnoj intervenciji ili mirovnoj misili iako je NATO chlanica ili uchestvuje drugim nachinom a ne slanjem vojnika (humanitarna pomoc prodaja ili doniranje oruzhja itd).
    Ridin' on the black train

  13. #4813
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Sto sam vas ufatio da lazete, treba me banovat? Stvarno?

    Kakav demokratski kapacitet, zaista.

  14. #4814
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    A pokazi dokument dje to NATO obecava?

    To odje ni vojska ne radi no placeni ljudi, posa im je. Nije NATO Narodna Armija i Teritorijalna Odbrana no The North Atlantic Treaty Organization

    Vlast u crnoj gori mora da plati ljude i kupi masineriju prigodnu brdsko-planinskoj zemlji kao sto je crna gora da ciste puteve i saniraju sezonske elementarne nepogode.

    Nece NATO dolazit svake zime da vi cisti puteve, kakva je ovo prica sto je ovo.

    Da se, nedaj Boze, Crnoj Gori desi kakva kataklizma pa sve bi komsije priskocile u pomoc.

    Jesu li svi Srbiji i Bosni pomogli kad su bile poplave?

    sta pricate. I Ameri isto.
    Last edited by Ego_and_his_own; 16-09-15 at 11:19.

  15. #4815
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ako nastavis ovako da pises Q-rac ces dobit to USA drzavljanstvo.
    Kad CIA izvijesti kako ti siris antiamericku propagandu po zemlji cije je se stanovnistvo lomi dal u Nato ili ne. :-D
    Pa onaj mis i slicni su ti sve provokatori, navuku te da im das rep i odma udjes u arhive Cia kao problematicni element :-D, a onda cao viza a kamo li drzavljanstvo. Jos ako pises sa androida ili IP adrese u Americi, ugasio si
    Slushaj ti! Ako ti mislish da CIA ne zna da rezim Mila Djukanovica nije prijatelj SAD i da je korumpiran i sprprepletan sa kriminalom, sluzi se opresijom ljudskih sloboda i iz krajnje ocajnih razloga oce da udje u alijansu.

    Ti si, vidi se po tvom komentaru ,jako strasljiv covjek!Nemosh ti tako pod pressingom pravilne odluke donositi, od straha.

    Ne citash ti moje postove, ja zastupam odje Americko Crnogorske interese.

    Koji su vazda bili prijateljski.

    Ja bi bio lazov i neiskren prema interesima AMerike kad bi ja zastupao da je Milo Djukanovic i njegov rezim stvarni prijatelj Sjredinjenih Americkih Drzava.

    Crna Gora jes, ja nikad u crnu goru nisam cuo da ljudi pricaju protiv amerikanaca (bez ovi porazeni 90tih).

    Pa toliko je naroda otale otislo u tu ameriku i slalo doma, prirodno je da im je amerika ostavila prijateljski osjecaj.

  16. #4816
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Druze vama svake zime zbog ne ciscenja puteva je vanredno stanje.

    Ljudi kukaju ne ciste se putevi nemogu do doktora, pa mora da se aktiviraju svi jer je kriza zbog nemara vlasti napravljena.

    Ne pada vama vise snijega no kanadjanima il slovencima il svajcarcima.
    Last edited by Ego_and_his_own; 16-09-15 at 12:02.

  17. #4817
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    što? da nećeš ti doć da čistiš?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #4818
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Pa neznam jel moram? Kakav je zakon tamo?

    u Washington DC-u sam morao svako jutro da ocistim ispred kuce.do kuce Vlast mora.

  19. #4819
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Slushaj ti! Ako ti mislish da CIA ne zna da rezim Mila Djukanovica nije prijatelj SAD i da je korumpiran i sprprepletan sa kriminalom, sluzi se opresijom ljudskih sloboda i iz krajnje ocajnih razloga oce da udje u alijansu.

    Ti si, vidi se po tvom komentaru ,jako strasljiv covjek!Nemosh ti tako pod pressingom pravilne odluke donositi, od straha.

    Ne citash ti moje postove, ja zastupam odje Americko Crnogorske interese.

    Koji su vazda bili prijateljski.

    Ja bi bio lazov i neiskren prema interesima AMerike kad bi ja zastupao da je Milo Djukanovic i njegov rezim stvarni prijatelj Sjredinjenih Americkih Drzava.

    Crna Gora jes, ja nikad u crnu goru nisam cuo da ljudi pricaju protiv amerikanaca (bez ovi porazeni 90tih).

    Pa toliko je naroda otale otislo u tu ameriku i slalo doma, prirodno je da im je amerika ostavila prijateljski osjecaj.
    Ja ti savjetujem da ti, ko no Sheldon iz Tbbt, priupitas nekoga da li je nesto sarkazam prije nego sto odgovoris.

    Moj komentar je bio na tvoju pricu o ulozia cia-e u Nikaragvi i ostalim "aktuelnim" desavanjima.


    A sad ozbiljno, kako si istrolovao temu svaka ti cast.

  20. #4820
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Pa neznam jel moram? Kakav je zakon tamo?

    u Washington DC-u sam morao svako jutro da ocistim ispred kuce.do kuce Vlast mora.
    moras, kako ne moras. moras da dodjes da sredis sve sto ti ne valja odje dok si tamo. pa kad to zavrsis, onda pljuj do mile volje, ovako ne vidim poentu.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #4821
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Po cemu sam ja to pljunuo goozice?

    Jesam li po tebi? Te si se nasla prozvana?

    Molim te citat koji te dotaka pokazi mi. Da vidimo to sto sam pljunuo ja.

  22. #4822
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,818
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,039
    Thanked in
    1,804 Posts

    Default

    Ево опозиција опет булазни о раку и осиромашеном уранијуму...
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  23. #4823
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Separatista View Post
    Nije pitanje u tome kome mi predstavljamo prijetnju nego ko predstavlja prijetnju nama i mozhemo li adekvatno reagovati ukoliko neko rijeshi da tu prijetnju izvrshi a poshto ne mozhemo zato i ulazimo u NATO. Mi kao chlanica NATO ne moramo da shaljemo nashu vojsku nigdje dje necemo Francuska i Njemachka su chlanice NATO pa nisu slale vojsku u Irak, SAD je chlanica NATO pa nije uchestvovala u intervenciji u Maliju koju je pokrenula Francuska itd itd. Male zemlje kao mi koje su chlanice NATO da i ne pominjemo prochachkaj po Internetu pa ces naci sijaset primjera gdje drzhava uopshte ne uchestvuje u vojnoj intervenciji ili mirovnoj misili iako je NATO chlanica ili uchestvuje drugim nachinom a ne slanjem vojnika (humanitarna pomoc prodaja ili doniranje oruzhja itd).
    Ko nam to velika prijetnja, i od koga to Albanija kao članica NATO-a treba na nas brani?
    Strah, strah i samo strah. Netralnost CG i nema brige.

  24. #4824
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Oprostite mi smo neutralni nemate prava da nas napadate
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #4825
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    A pokazi dokument dje to NATO obecava?

    To odje ni vojska ne radi no placeni ljudi, posa im je. Nije NATO Narodna Armija i Teritorijalna Odbrana no The North Atlantic Treaty Organization

    Vlast u crnoj gori mora da plati ljude i kupi masineriju prigodnu brdsko-planinskoj zemlji kao sto je crna gora da ciste puteve i saniraju sezonske elementarne nepogode.

    Nece NATO dolazit svake zime da vi cisti puteve, kakva je ovo prica sto je ovo.

    Da se, nedaj Boze, Crnoj Gori desi kakva kataklizma pa sve bi komsije priskocile u pomoc.

    Jesu li svi Srbiji i Bosni pomogli kad su bile poplave?

    sta pricate. I Ameri isto.
    Ego, neki očigledno ovdje imaju potpuno nenormalno rezonovanje i ubjeđenje koji je stvarni posao NATO-a.
    Možda kad bi se bolje edukovali, razbili bi tu bajku koju su usadili u glavi.

    PS: Osim što će nam po nekima čisiti puteve, ja bih njih zaposlila i da nam ovo smeće po državi skupljaju.

Page 193 of 199 FirstFirst ... 93143183189190191192193194195196197 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Debata CG u NATO-DA ili NE
    By Bonja the Zmaj in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 493
    Last Post: 24-11-10, 16:50
  2. NATO - anketa
    By gatsbyy in forum Politika generalno
    Replies: 466
    Last Post: 07-04-10, 17:05
  3. NATO music
    By Milijana in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 17-05-05, 18:42
  4. RTS vs NATO
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 27-03-05, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •