View Poll Results: Da li u NATO

Voters
437. You may not vote on this poll
  • Da

    185 42.33%
  • Ne

    252 57.67%
Page 183 of 199 FirstFirst ... 83133173179180181182183184185186187193 ... LastLast
Results 4,551 to 4,575 of 4975

Thread: Da li u NATO

  1. #4551
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Povuci potegni, drž ne daj
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  2. #4552
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Ne vidim ništa konstuktivno za ulazak u NATO. Smatram da ovdje neki zaboravljaju da mi to članstvo treba da plaćamo.
    I sačuvajte zdrav razum, jer korupirana nam politička elita govori ono što im se naredi, a za to su i više nego plaćeni na razne načine.
    Nije nužno zlo, nije nam jedina opcija iz ovog ili onogo razloga.
    Još uvijek vjerujem u narod da bar ćemo uspjeti da se sačuvamo od ulaska u NATO, da strah neće nadvlati ili ... a ne da i po ovom pitanju od nas naprave 'teletabise' kao bezbroj puta do sad.

    NE U NATO!

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Vidiš, ovo je čist dokaz straha... Ali te razumijem, smatraš da je bolje da se priključimo NATO-u da nas opet ne bi bombardovali. (paradoks) Koliko me sjećanje služi nisu nam bacali čokoladice sa neba.
    "Blago nama" ako nas ikad budu branili ti što su nas bombardovali (ili još gore ako postanemo dio njih). "Blago nama" ako nam mir budu zavodili kao što su ga zaveli u Libiju.

    Šta ćeš, i dalje vjerujem u građane da nisu postali teletabisi - da vlada zrav razum, i da strah neće nadvladati crnogorce koji su uvijek bili primjer za čojstvo i junaštvo. Šta ćeš i dalje vjerujem da nas nisu zgazili i da nas neće zgaziti.

    PS: Tvoja slaba tačka je strah (kao i određenog procenta građana), zato ih podržavaš.
    Korupiranoj političkoj eliti je glad za novcem.
    Ne treba biti natrosječno inteligentan da se shvati.

    PPS2: Ulaskom u NATO ćeš izgubiti daleko više, a ako treba da živim u strahu, živjeću u strahu od izgradnje njihovih vojnih baza na teritoriji CG, o otpadnim radioaktivnim materijalima koji bi despjeli u tlo i vodu... Ali, ne živim u strahu i neću nikad dozvoliti da me strah nadvlada, jer sam bila i biću neko ko će se uvijek boriti za svoju budućnost, i razumom znati da uvidim koje je veće zlo od zla.

    Каква гомила ставова утемељених на предрасудама, без познавања основних ствари.
    Уз дужно поштовање, ови постови дјелују јако комично, што је и донекле логично код особа које не знају разлику нпр. између топа и хаубице, а упињу се у војне ствари.

    Чланство у НАТО ЦГ ће да плаћа 500.000 еура, врло вјероватно и мање.Као чланица НАТО-а ЦГ за одбрану, (за своју војску) ће издвајати колико и сад издваја 40-50 милиона еура.
    Као неутрална земља ЦГ би морала извајати преко 200 милиона еура у односну на садашњи буџет, и то под условом да и даље немамо млазну авијацију.

    О каквим отпадним радиоактивним материјама говориш?Мене је једино страх од наше некултуре и овог свакаквог отпада који испуштамо у околину.
    Знаш ли да су тек прошле године деактивирани радиоактивни громобрани по ЦГ, који су ту били деценијама, да не говорим о гриту, азбесту и осталим материјама.

    Базе нико у ЦГ не може изградити а да такву одлуку не донесе наш парламент.Да би НАТО, ако би хтио, изградио базе у ЦГ, уоште није потребно да ЦГ буде чланица.
    НАТО по свим својим стратешким плановима нема намјеру да гради базе на овом простору.Ево и чувени Бондстил на Косову затварају.Понављам нико не може без нашег пристанка градити базе.

    Војска је гарант територијалног суверенитета земље.Црна Гора је окружена буретом барута, а и сама има великих унутрашњих проблема.У свакој будућој ескалацији сукоба на Балкану ЦГ ће се наћи у првим редовима, јер је материјала за рат превише.

    Да ли се бојим? Да бојим се, зато што волим своју породицу, своју земљу и желим им просперитет, а знам добро што су изазови.ЦГ зато мора имати систем одбране, да ли свој скупи, или у оквиру НАТО-а врло јефтин, ствар је рационалне одлуке.

    То што сте ви одлучили да забијете главу у пијесак, не значи да се не догађа.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  3. #4553
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa i sad uvozimo robu iz EU, samo sto je ne izvozimo. Pa sad placamo kamatu mnogo vecu. To ocemo li se zaduzivati ne zavisi od toga jesmo li u EU ili ne.
    Tebi nije cilj da mozes bez prelaska granicnih prelaza da spucas preko HR do recimo Njemacke a da nidje ne stajes i cekas u koloni noneu citizens da pokazes pasos?
    E pa samo da tako nastavimo, što više to forsiramo i, ako može ikako, to zacementiramo evropskim zakonima i sve će bit kako treba. Obožavam ideju da o mom životu odlučuju ljudi na koje nemam apsolutno nikakvog uticaja. I još bih volio da im platimo za te privilegije.
    Ne, nije mi cilj. Što imam spucavat do Njemačke? Da istovarim i prodam ove silne crnogorske proizvode? Cilj mi je normalan život u Crnoj Gori, kao i mnogima, barem po priči, samo što ja u bajke ne vjerujem.

  4. #4554
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    А око тога да се може ућ у ЕУ а не у НАТО, ако сте стварно толико наивни да не вјерујете нама који знамо да саберемо 2+2, хоћете ли онда вјеровати замјенику премијера Русије који је прије пар година јасно рекао Молдавским политичарима да је њихов пут у ЕУ и пут у НАТО.То је касније и поновио:
    Извор је руски, провладин портал Спутњик, да не кажете да лажем и манипулишем:

    http://sputniknews.com/russia/201405...Closer-to.html

    “I am convinced that the association with the EU means changing Moldova’s neutral status. There is a particular rule, all NATO members know this: to join the EU you need to accede to NATO,” he said.
    Last edited by BAR; 13-09-15 at 15:12.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  5. #4555
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    E pa samo da tako nastavimo, što više to forsiramo i, ako može ikako, to zacementiramo evropskim zakonima i sve će bit kako treba. Obožavam ideju da o mom životu odlučuju ljudi na koje nemam apsolutno nikakvog uticaja. I još bih volio da im platimo za te privilegije.
    Ne, nije mi cilj. Što imam spucavat do Njemačke? Da istovarim i prodam ove silne crnogorske proizvode? Cilj mi je normalan život u Crnoj Gori, kao i mnogima, barem po priči, samo što ja u bajke ne vjerujem.
    Ал се не би на Динар враћао а? Мада има свакаквих мазохиста...
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  6. #4556
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kakve veze ima dinar? Slobov dinar, pretpostavljam.

  7. #4557
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    484
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Ne, Titov.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  8. #4558
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    559
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Sram je bilo, ima svojstav.
    Pošto je zadnjih godinu i više promovisala stavove partije kojoj pripada, samo se pitam da li još uvijek pripada istoj partiji.

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Što se čini od crnogorskih poznavalacageostrategije. Kada je to i kome EU postavila uslov da prvo uđe uNATO?

    Prije nekoliko mjeseci je na ovoj temi postavljen link prema izjavi evropskog zvaničnika koju je dao u Srbiji još 2007. godine i u kojoj se kaže da nijedna zemlja istočnog bloka neće biti primljena u EU prije nego što uđe u NATO. Prelistaj pa nećeš pričati napamet.
    Last edited by temp; 13-09-15 at 16:39.

  9. #4559
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Što se čini od crnogorskih poznavalaca geostrategije. Kada je to i kome EU postavila uslov da prvo uđe u NATO? Albaniji možda? Albanija je ušla u NATO 2009., a u EU će ući 2059.

    Sasvim slučajno su sve te države koje si nabrojao ispunile uslove postavljene od EU, a Albanija nije, i sve te nabrojane države su primljene u EU, Albanija nije.
    Ajde da pokusam da ti odgovorim nacinom razmisljanja koji je tebi blizi.

    Albanija je bila u Nato a Srbija nije. Znamo kako je Srbija prosla. Da je bilo obrnuto, nisam siguran da bi bilo tako. Tacnije, sigurno bi partneri iz Natoa dovoljno ubjedljivo odgovorili Srbiju od pokusaja etnickog ciscenja Kosova, a Kosovo sada ne bi vjerovatno bilo nezavisno.

    Stava sam da je jedan od najvecih drzavnih interesa Crne Gore da bude za stolom gdje se odlucuje a ne na vjetrometini i moneta za potkusurivanje. Spoljna politika i medjunarodno pozicioniranje nijesu cvjetici i leptirici vec zajebana rabota.

    Jos nesto oko spoljne politike. Ubodjenje sankcija Rusiji je bila nasa obaveza po ugovoru o pristupanju sa EU, jer smo se tim ugovorom obavezali da u svemu pratimo spoljnu politiku EU.

    Srbija je isto potpisala ugovor sa EU. Nisu taj dio ispostovali i sad se cude sto nikako da otvore prvo poglavlje. Naravno, otvorice EU prvo poglavlje i sa njima al ih to (Srbiju) mnogo vise kosta. Evo vidimo da su skoro pa fakticki priznali Kosovo kao drzavu.

    Dok je Tadic bio predsjednik, Srbija nije prisustvovala ni jednoj medjunarodnoj konferenciji dje je Kosovo bilo pozvano. Pa sjecate se kako su ga prozivali kad se nedje sa Tacijem rukovao na nekom aerodromu. A sad, pa mislim da ikome ko iole prati desavanja na relaciji Beograd Pristina ne treba pojasnjavati.

    Iz ove perspektive gledano, priznaces da bi mnogo bilo pametnije Srbiji da je saradjivala sa Natoom odavno.
    E pa ja ne bih volio da za 20 godina neko prica da je bilo CG pametnije da udje u Nato.

    P.S.

    Oko toga da Nato nije uslov za EU za ex komunisticke drzave. Linkovi su bili na ovoj temi sa izjavama EU zvanicnika a evo je Bar postavio i od ruskih. Na kraju, navedi izuzetak od ovog pravila.
    Last edited by kimmi; 13-09-15 at 19:30.

  10. #4560
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    To zato što je Crna Gora na Marsu, pa je ne dotiče što se događa na Zemlji.
    Kako ste svi veliki humanisti kad to ide na ruku vašim stavovima.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #4561
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Ulaskom u NATO ćeš izgubiti daleko više, a ako treba da živim u strahu, živjeću u strahu od izgradnje njihovih vojnih baza na teritoriji CG, o otpadnim radioaktivnim materijalima koji bi despjeli u tlo i vodu... Ali, ne živim u strahu i neću nikad dozvoliti da me strah nadvlada, jer sam bila i biću neko ko će se uvijek boriti za svoju budućnost, i razumom znati da uvidim koje je veće zlo od zla.
    Kakve baze i radijacija ?!!
    I antinato likovi se slažu da ne bi bilo vajnih baza na teritoriji CG.
    Ovo oko radijacije mi nije najjasnije ukoliko ne misliš na ono što je neko izvalio da će nam uvaliti svoj radioaktivni otpad.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #4562
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odgledah ovu emisiju na RTCG 1, kako ih razbi ona žena, svaka joj čast!
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  13. #4563
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Kako ste svi veliki humanisti kad to ide na ruku vašim stavovima.
    Nije ovo nikakav argument iz humanosti (iako mi ni najmanje nije jasno kako nekome može bit svejedno što na ovoj planeti postoji organizacija kao što je NATO), nego tebi izgleda nije jasno koliko je svijet povezan.


    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Kakva radijacija?!!
    Projektili od osiromašenog uranijuma koji su, koliko sam upoznat, skoro svi očišćeni, a tri-četiri komada nijesu pronađena. Nijesam dublje istraživao o tome, ako ko zna bolje, biću ispravljen.

  14. #4564
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko je vremena prošlo od rasipanja tog uranijuma pa i osiromašenog ali radioaktivnog do njegovog skupljanja, uklanjanja? To nema nikakve veze jel?
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  15. #4565
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Moj stav što se NATO-a tiče je zaista neobičan. Obzirom da mi sve proističe iz interesa Crne Gore, tako i ovdje, pristalica sam učlanjenja u NATO pakt iz samo nekoliko razloga :
    - zbog okruženja u kojem se nalazi, i unutrašnje situacije koja vlada, ovo je Crnoj Gori jedini pravi izbor i jedini realni INTERES (one Crne Gore koju volimo i poštujemo i koju bi da sačuvamo u okvirima i idejama pod kojim smo je ponovo dobili)
    - definitivno će smanjiti tenzije nacionalizma i obesrabriti sve žestoke borce koji negiraju postojanje svega crnogorskog, čime bi se većini zadao završni udarac
    - članstvo će pružiti priliku i dati dovoljno vremena da Crna Gora gradi i napravi jedan respektabilni sistem odbrane, jer oslanjati se samo na saveznike, futuristički gledano nije pametno jer uvijek postoji mogućnost da se savez raspadne, a u tom slučaju, raspad moraš dočekati što spremnije!
    - članstvo će izdići i popraviti poziciju Crne Gore na mapi međunarodnih odnosa i diplomatije
    - članstvom bi se približiti velikim silama koje su nas do sada izbjegavale kada su u pitanju investicije (ovo je takođe upitno i ništa ne garantuje ispravnost ovog stava, osim što se članstvom daje veća šansa da do tako nečega dođe, i to najviše od evropskih zemalja. Kada su računali pomoć SAD drugim državama oduzimajući novac koji je dat kao vojna pomoć rezultat je bio 0 )

    Da se vratim na ovo što sam rekao da mi je stav neobičan i šta su moguće negativne stvari = U većini ne podržavam politiku NATO-a tj. politiku koju SAD nameće Evropi kroz NATO a ujedno, vodeći se realnim interesima Crne Gore opet smatram da je to jedina opcija za nju (izabrati manje zlo). Čomski mi čini najveći dio literature u kući stoga bih ga citirao : "NE MOŽEMO SE BAVITI PITANJEM TERORIZMA SLABIH PROTIV MOĆNIH, A DA SE PRITOM UJEDNO NE SUOČIMO I S „MNOGO EKSTREMNIJIM TEROTIZMOM MOĆNIH PROTIV SLABIH, O KOME SE MEĐUTIM NE GOVORI.“
    Zbog toga, ovako neobično (moralno nemoralna odluka), smatram da Crna Gora mora ući u NATO.
    Odličan odgovor, tvoji razlozi su po meni sasvim dovoljni.

  16. #4566
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Koliko je vremena prošlo od rasipanja tog uranijuma pa i osiromašenog ali radioaktivnog do njegovog skupljanja, uklanjanja? To nema nikakve veze jel?
    Осиромашени уранијум који је кориштен као муниција за топове на јуришном авиону А10, има веома малу радиоактивност, која се послије употребе муниције додатно смањује, емитује алфа зрачење и опасан је само ако би се унио у организам.
    Осиромашени уранијум се користи због своје густине и налази се у оклопу америчког тенка Абрамс М1, а користили су га и Совјети у оклопу својих возила.

    У ЦГ се том муницијом дејствовало на војним положајима око Арзе на ненасељеном дијелу Луштице и остаци су уклоњени до децембра 2002.
    Код нас, као што рекох постоји неупоредиво опаснијих ствари, којих већина није ни свјесна.Идустријски отпад, базен црвеног муља, јаловишта из рудника, пепео из термоелектране, грит, да не говорим о азбесту на сваком кораку...
    Last edited by BAR; 14-09-15 at 11:37.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  17. #4567
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Ево мало директних пријетњи уставном поретку земље, од стране "опозиције":

    Reporter Portala RTCG javlja da je van stare zgrade Vlade, u kojoj se održava javna rasprava, ostao veliki broj ljudi.
    Funkcioner Demokratskog fronta (DF), Milutin Đukanović, kazao je da javna rasprava ne bi trebalo da bude održana, jer obezbjeđenje u salu nije pustilo sve ljude koji su željeli da prisustvuju.
    On je optužio ministra za ljudska i manjinska prava, Suada Numanovića, da sije razdor pa je, kako je kazao, "u znak nekorektnog ponašanja" napustio javnu raspravu.
    "Zapamtite, gospodine Numanoviću, 27. septembar će za vas biti 27. mart", rekao Đukanović.
    Иначе 27. марта су се догодиле демонстрације и државни удар, којима је свгрнуто Намјесништво Краљевине Југославије.
    Јел ово посланик Ђукановић пријети државним ударом, поредећи себе са пучистима из 41. (иначе плаћеницима британске службе), протесте ДФ-а са априлским протестима, а приступање ЦГ НАТО-у са приступањем Југославије тројном пакту?
    Жели ли ово посланик Ђукановић да се поново гледамо преко нишана у ЦГ?
    Last edited by BAR; 14-09-15 at 12:59.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  18. #4568
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Au, tacno bi Crnu Goru zapalili da mogu. Pa da ne udjemo u Nato...ostali bi na vjetrometinu da nas Djukanovic koristi ka monetu za potkusurivanje...

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  19. #4569
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Narod oce (azil) u Njemacku ne u NATO. Eto sto narod oce, da p[objeze otale.

    I gle ti kako se prave ludi. Ovi prvaci ovoga naroda, njihova gospoda i lideri, su koliko daleko od vele izdaje Crne Gore? i Ustava Crne Gore? i interesa naroda Crne Gore?

    Naljutise se na mene neki od njih na FB, nek se ljute. Samo uzmanje svakog mjeseca 30 srebrenjaka ne radim ja.

    Nemoze crna gora koja se raspada od podjela i korupcije da joj je primarno pitanje udruzivanje u saveze, a sama je u param parcad.

    To jedino placeni ljudi sa vrlo "short-term" licnim interesima propagiraju ovakve ideje

  20. #4570
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post

    Nemoze crna gora koja se raspada od podjela i korupcije da joj je primarno pitanje udruzivanje u saveze, a sama je u param parcad.

    To jedino placeni ljudi sa vrlo "short-term" licnim interesima propagiraju ovakve ideje

    Једно од примарних питања сваке земље је питање одбране.Таман ту неђе са економијом.
    Улазак у НАТО савез је питање одбране ове земље.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  21. #4571
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Au, tacno bi Crnu Goru zapalili da mogu. Pa da ne udjemo u Nato...ostali bi na vjetrometinu da nas Djukanovic koristi ka monetu za potkusurivanje...

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    Овај ратни речник посланика Ђукановића, мора да је шала што 'но вели Амфилохије.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  22. #4572
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Kad ce vise drzava pokazat svoju moc i sankcionisat one koji joj o buducnosti rade!

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  23. #4573
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Једно од примарних питања сваке земље је питање одбране.Таман ту неђе са економијом.
    Улазак у НАТО савез је питање одбране ове земље.

    Cujesh ti sto narod prica? Narodu treba odbrana od vlasti? Bjeze iz zemlje?

    Ili ne cujesh, stavio si noise canceling slusalice neke?

    Jedina opasnost po crnu goru su izdajnici koji pokusavaju podjelama da skrenu paznju sa onoga sto su uradili: unistili zemlju i narod unazadili.

  24. #4574
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Kad ce vise drzava pokazat svoju moc i sankcionisat one koji joj o buducnosti rade!

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    Problem je sto nama nije niko rekao ko je stvarno drzava. A ne treba tu mnogo razmisljat. Samo vidji sto ti je na plecima i shvaticesh da se ti opuci drzuci je.

  25. #4575
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Kad ce vise drzava pokazat svoju moc i sankcionisat one koji joj o buducnosti rade!

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    Koju to moć ima Crna Gora ? Da li je ikada na bilo kakav način sankcionisan onaj ko laje/radi protiv države ? Nije zbog kuke i motike.
    Ovo je jedina država u kojoj veleizdaja prolazi nekažnjeno
    Kakvu moć ima država koja igra kako manjina svira ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 183 of 199 FirstFirst ... 83133173179180181182183184185186187193 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Debata CG u NATO-DA ili NE
    By Bonja the Zmaj in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 493
    Last Post: 24-11-10, 16:50
  2. NATO - anketa
    By gatsbyy in forum Politika generalno
    Replies: 466
    Last Post: 07-04-10, 17:05
  3. NATO music
    By Milijana in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 17-05-05, 18:42
  4. RTS vs NATO
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 27-03-05, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •