View Poll Results: Da li u NATO

Voters
437. You may not vote on this poll
  • Da

    185 42.33%
  • Ne

    252 57.67%
Page 172 of 199 FirstFirst ... 72122162168169170171172173174175176182 ... LastLast
Results 4,276 to 4,300 of 4975

Thread: Da li u NATO

  1. #4276
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Lele...

    Dje zivite vi? U kameno doba?

    Ja mogu sad za 5 minuta preko interneta da narucim fabriku citavu. Da mi je donesu instaliraju i nauce radnike da rade.

    Za 10 mogu nac profesionalnu svjetsku kompaniju koja ce mi poslat quote u roku od par dana citavu crnu goru da izvare.

    Ekonomija SFRJ je bila demode, nikad nije izrasla posle inicijalnog OGROMNOG investiranja u njih.

    Zbog politicke demagogije seljacina koji su iz vunenija prsluka uskocili u stanove sa katastrofalnom edukacijom (komunisticko pretvaranje populacije u majmune).

    Narod bez moralnih kocnica i vrijednosti, i vjere u sebe kao jakog i moralnog covjeka. Monkeys. Da se taj narod Boga boja nikad on nebi bio dje je.



    No ste vi vjerovatno djeca "veljih" komunista (a nikakve veze sa vezom sa komunistima - ideji - nemaju) pa pricate price pricine.

    Vi cete u NATO.... A oni da zere mozga imaju oni vas nikad nebi primili sto je sa vama.

  2. #4277
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ako se nemogu zakled ta sam slicne face gleda po kafana u PG!

  3. #4278
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Lele...

    Dje zivite vi? U kameno doba?

    Ja mogu sad za 5 minuta preko interneta da narucim fabriku citavu. Da mi je donesu instaliraju i nauce radnike da rade.

    Za 10 mogu nac profesionalnu svjetsku kompaniju koja ce mi poslat quote u roku od par dana citavu crnu goru da izvare.

    Ekonomija SFRJ je bila demode, nikad nije izrasla posle inicijalnog OGROMNOG investiranja u njih.
    Porediš današnje vrijeme sa onim prije 30 godina !!! I očigledno u tvojoj glavi Jugosloveni ne bi imali internet
    Ti si u potpunosti trsio čo'ek

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Zbog politicke demagogije seljacina koji su iz vunenija prsluka uskocili u stanove sa katastrofalnom edukacijom (komunisticko pretvaranje populacije u majmune).
    Bolje od majmuna no od govana ka ti (po tvojoj tvrdnji)
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Narod bez moralnih kocnica i vrijednosti, i vjere u sebe kao jakog i moralnog covjeka.
    O moralu pridikuje neko ko živi u USA. Žalosno
    Malo si zaćutao o svom Islamu u zadnje vrijeme. Guantanamo Bay i od jednog "ponosnog" muslimana-fanatika sa laboratorijom u garaži pretvori u prdu u gaće
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Monkeys. Da se taj narod Boga boja nikad on nebi bio dje je.
    Najbolje nacije (kojima Ameri nisu ni noge da brišu) su odjebali tog tvog imaginarnog prijatelja
    Last edited by Rakun; 23-07-15 at 03:39.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #4279
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,964
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    @rakun
    Prodali su se privatni avioni, jahte se kriju po lukama, banke potrazuju kredite pa se poteze po sudova. Ko sto smo mi navarali Ruse i Ukrajince stvarno mislis da smo najpametniji, pa da i ove nase neko nije sa slomom trzista nekretnina ojadio za dobre pare.
    @wulfi
    I nije ti neki primjer. To je istrazivacka podmirnica za koju nije trebala NATO dozvola. Bolji je primjer svedski radarski sistemi za brodove. Ali opet NATO ce prodavati oruzije bilo kojoj zemlji koja im ne predstavlja direktnu opasnost, a zemlje clanice pokreta nesvrstanih to nisu bile nikako. I kad se prodavalo nikada nije bila napredna tehnologija vec nesto sto je NATO povlacio iz upotrebe ili pri isteku resursa
    Naveo sam primjer za koji znam kako je funkcionisao , ostalo bi bila nagađanja.

    Eh, da, kako u zadnjih par mjeseci često koristim automobil i to nekako u vrijeme kada je informativni program na radiju ,,Antena M'' stekao sam utisak da je NATO gotova stvar, no ne znam ko će biti krivac poslije decembra ...

  5. #4280
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Onda vjerovatno idemo sa postreferendumskom pricom. Usli smo u nato, ali mogu da nas izbace razni domaci izdajnici i strani placenici.

  6. #4281
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Misliš na Suruč?


    Napisao si, od svega što si mogao, Amfilohijeve izjave (izvor mitropolija.com, a prenio rtcg.me), a optužuješ nekoga za propagandu. Ne znam što bih ti rekao, zaista.

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Samo da provjerim... Važe li ista pravila i standardi za Amfilohijia kao za Janovića, Šehovića, Mrvaljevića i ostale naše sportiste?
    Што ниси споменуо и мираша, нисам ппримјетио да се он устручава да изнесе политичке ставове као што уосталом сва свештена лица раде.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  7. #4282
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Ne važe ista pravila, Amfilohije nije sportista. A i nema toliko uticaja koliko Šehović.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. #4283
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  9. #4284
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    I to ne na koš, nego za most.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #4285
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Mislio sam da smo utvrdili da javne ličnosti na koje se ugledaju mladi, a čija profesija nije politika nemaju pravo na javno iznešen stav. Gdje su osude forumaša, šta se dešava? Gdje je zgražavanje?
    Kao pnaj ruski bokser što vrši kampanju protiv ulaska CG u NATO. Ejjjj, strani sportista priča o tome kojim putem Crna Gora treba da ide !!! Ejjjjj !!!

    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #4286
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Separatista View Post
    Samo vi nastavite sa propagandom danas je postalo jasno ko je vodja i koje sve to podstiche i finansira.

    http://www.rtcg.me/vijesti/drustvo/9...po-nato-u.html
    Pa Vladika u Mitropoliji Crkve Pravoslavne po tebi treba da poziva na jedinstvo se NATO paktom a protiv najvece pravoslavne države?
    On samo radi isto sto i svaki kaludjer pravoslavni u CG od postanka njenog-savrseno prirodno i normalno.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  12. #4287
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Vladike se to ne tiče, ne sjećam se da se Rusija i nato pominju u bibliji. Ne bi trebalo da pisne ni riječi o politici. To što su vladike nekad i vladale Crnom Gorom, ne znači da je to danas savršeno normalno i prirodno. Ničeg normalnog ni prirodnog nema u vezi sa Ristom sotonom. U stvari, ima - želja za moći i pohlepa. To su sasvim uobičajene pojave kod ljudi. A ni one nisu savršeno prirodne i normalne.

    EDIT: Vladika se ponaša sasvim normalno i prirodno, po mišljenju istaknutog člana pokreta za neutralnost Ognjena Jovovića. Ipak je on taj koji smatra da crkva treba više da se pita u vođenju države.

    Neutralnost.
    Last edited by NHM; 23-07-15 at 14:28.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #4288
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,664
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    A vi ....... da se pitate a vladika da se ne pita.i konobar i kuvar da se pitaju a cojek koji je poglavar vjerske zajednice sa blizu pola miliona vjernika da se ne pita...o komedije raspopove

    sa mog note-@ 🕓
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  14. #4289
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Po toj logici, ima više pristalica nego i dps zajedno sa svim opozicionim partijama. A da mi malo izbacimo političare iz parlamenta i da ih zamijenimo mantijašima?

    Nešto ne vidim da se papa pita u Italiji. A poglavar je za blizu 60 miliona Italijana. Da se ruski patrijah ne pita nešto u Rusiji?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. #4290
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    situacija je zeznuta!
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  16. #4291
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Da li u NATO

    Pitaju i jedan i drugi vise nego sto mislis. Vise je papa Jovan Pavle Drugi uticao na politiku evrope i svijeta, nego pola politicara koji su vedrili i oblacili Evropom. Da sadasnji papa nije iznio svoj stav o gej brakovima znas li kad bi se donio u USA federalni zakon o tom pitanju.
    A uticaju Ruskog Patrijarha, preskocicu uticaj na drzavu iz koje je. Bugari, ukrajinci, makedonci, italijani... Dokle god taj covjek ne prizna ih kao dio vaseljenske patrijarsije okupljace se na bozic u nekoj od navedenih drzava koliko vjernika imaju
    Last edited by Hell Raiser; 23-07-15 at 15:38.

  17. #4292
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Preskočićeš ono što je glavno. Njegov uticaj je uticaj na crkve u tim zemljama, ne na njihovu politiku. Koliko ruski patrijarh utiče na politiku Rusije? Toliko da popovi ljube Putina u ruku, a ne obratno. Miješa li se u Putinove odluke? Govori li javno protiv onoga što govori državni vrh?

    A papa ništa uticao nije na priznavanje istopolnih brakova u USA, većina republikanaca je govorila kako papa nije u pravu i kako ne smije da se miješa. To što je vrhovni sud odlučio 5:4 da budu legalizovani, to je stvar politike, uticaja lobija, ukrštanja raznih interesnih sfera... Kao i uvijek. Nema to veze sa papinom pričom. Uostalom, jedna po jedna savezna država je usvajala zakone o legalizaciji prije papine priče.
    Last edited by NHM; 23-07-15 at 15:48.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #4293
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    A vi ....... da se pitate a vladika da se ne pita.i konobar i kuvar da se pitaju a cojek koji je poglavar vjerske zajednice sa blizu pola miliona vjernika da se ne pita...o komedije raspopove

    sa mog note-@ 
    Naravno da treba da se "mi" više pitamo nego Amfibija. Ovo "Mi" je više građana od Amfija. Risto kao svješteno lice može da ima političku važnost samo koliko i ja tj. jedan glas
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #4294
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Naravno da treba da se "mi" više pitamo nego Amfibija. Ovo "Mi" je više građana od Amfija. Risto kao svješteno lice može da ima političku važnost samo koliko i ja tj. jedan glas
    Pa to znači da se ti zalažeš za referendum što je najbolja opcija za sve strane !!! Ako je zvaničan stav USA da je za članstvo potrebna podrška naroda onda nema dileme da je referendum najbolji način da se ona pokaže !!! Samo u toj situaciji svako ( ne vezano za status u društvu ) ima istu jačinu prilikom odlučivanja na temu !!! Zbog čega državni vrh pokušava da to pitanje riješi na način da se odluka donese na NATO samitu a ne u CG je pogrešna i niko zvanično to ne podržava ...
    deuscroix

  20. #4295
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Pa to znači da se ti zalažeš za referendum što je najbolja opcija za sve strane !!! Ako je zvaničan stav USA da je za članstvo potrebna podrška naroda onda nema dileme da je referendum najbolji način da se ona pokaže !!! Samo u toj situaciji svako ( ne vezano za status u društvu ) ima istu jačinu prilikom odlučivanja na temu !!! Zbog čega državni vrh pokušava da to pitanje riješi na način da se odluka donese na NATO samitu a ne u CG je pogrešna i niko zvanično to ne podržava ...
    U potpunosti sam za svako glasanje ako mentalno hendikepirani (generalno i što se tiče teme glasanja ) nemaju pravo glasa. Šta misliš koliko u Crnoj Gori ima ljudi koji su 100% sigurni da NATO vrši mobilizaciju ? To su što se tiče pitanja "da li u NATO ? " mentalno hendikepirani ljudi.

    Već sam pisao moje mišljenje o glasanju u vezi bilo čega

    Ako onaj iz Komanskog Mosta što 24h balavi nema pravo glasa (nisam siguran) onda je jedino pošteno da i onaj ko je ubjeđen da NATO mobiliše takođe nema pravo glasa jer su što se tiče tog pitanja na istom nivou

    Ako onaj iz Komanskog Mosta što 24h balavi nema pravo glasa (nisam siguran) onda je jedino pošteno da i onaj ko je ubjeđen da mu na neki način u glasačkoj kabini Milo viri iza leđa takođe nema pravo glasa jer su što se tiče tog pitanja na istom nivou
    Last edited by Rakun; 23-07-15 at 16:23.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #4296
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    U potpunosti sam za svako glasanje ako mentalno hendikepirani (generalno i što se tiče teme glasanja ) nemaju pravo glasa
    "Građanin Crne Gore koji je navršio 18 godina života ima pravo da bira i da bude biran."

    Kamo sreće da su samo pametni ljudi imali pravo da biraju i odlučuju danas bi bili mnogo bolje društvo a samim tim i država bi bila uvaženi faktor makar u regionu !!! Ovo što danas imamo da sve nacionalne zajednice otvoreno predstavljaju susjedne države i traže svoja prava kao njihove ekspoziture je produkt politike koju sprovodi ova vlast 20 god. ...
    deuscroix

  22. #4297
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Znači i oni u Komanskom mostu što nisu sigurni kad treba da idu u WC imaju pravo glasa !!?!
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #4298
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,822
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,043
    Thanked in
    1,808 Posts

    Default

    Сваки пунољетни грађанин има право гласа.Јавно мишљење зависи од политичких кампања које се пласирају преко медија.Побјеђује она страна која успије да створи себи повољније јавно мишљење.
    Што се Амфлиохија тиче, обзиром да знам каквих све отрова има у СПЦ он је чак одличан.Вјерујте ми не би се он толико јогунио да му надлежна служба или параслужба то није омогућила.Е сад о којој служби причамо, можемо нагађати.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  24. #4299
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Znači i oni u Komanskom mostu što nisu sigurni kad treba da idu u WC imaju pravo glasa !!?!
    Oni i zatvorenici su sigurni glasovi nemoj da brineš !!! Postoje razradjeni metodi da glasaju kako im se kaže
    deuscroix

  25. #4300
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    @Rakun

    Nas dragi kolega dok je bio odje se borio da i tebi bude bolje nego naravno nije naisao na dovoljnu podrsku bezmudatog naroda.
    Ostao sam dužan odgovor.

    Crnu Goru je od ta borba za moj boljitak vratila 100 god. unazad. Hvala vi' ali nemojte više kidisat na druge zemlju u moje ime. Tako mi je bolje od te borbe da je čitava moja generacija izgubila najbolje godine života
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 172 of 199 FirstFirst ... 72122162168169170171172173174175176182 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Debata CG u NATO-DA ili NE
    By Bonja the Zmaj in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 493
    Last Post: 24-11-10, 16:50
  2. NATO - anketa
    By gatsbyy in forum Politika generalno
    Replies: 466
    Last Post: 07-04-10, 17:05
  3. NATO music
    By Milijana in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 17-05-05, 18:42
  4. RTS vs NATO
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 27-03-05, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •