View Poll Results: Da li u NATO

Voters
437. You may not vote on this poll
  • Da

    185 42.33%
  • Ne

    252 57.67%
Page 105 of 199 FirstFirst ... 55595101102103104105106107108109115155 ... LastLast
Results 2,601 to 2,625 of 4975

Thread: Da li u NATO

  1. #2601
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Uostalom, sta ce crni Oland. Prvi dan je reko dosta sa sankcijama Rusiji, pa je sledeci dan dobio Ebdoa. Mozda je sad dobio gas od Putina, zajedno sa Merkelovom, ali sta je to? Vjerovatno nista. FR, DE, i ostali, ce biti samo markica dok se zlo ne iskorijeni. Zlo je ukorijenilo stanovnistvo treceg svijeta u Evropi, i dok god zlo bude postojalo, postojace i realna zebnja da ce Evropa nestati.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  2. #2602
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    zebnja
    Ovaj izraz koristi Milo.

  3. #2603
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Niko to ne spori od starta... Sve ce to lepo da se ispegla, na ivicu. I da se podvrne.


    Hvala Lepo
    Pa jeste. Ratovace svi do zadnjeg amerikanca. Ne Amerikanca, nego do zadnjeg ljubitelja decaka ili koke sa vol strita.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  4. #2604
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Trendsetter1 View Post
    Ovaj izraz koristi Milo.
    hahaha, ne kvari mi reputaciju
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  5. #2605
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Uostalom, sta ce crni Oland. Prvi dan je reko dosta sa sankcijama Rusiji, pa je sledeci dan dobio Ebdoa. Mozda je sad dobio gas od Putina, zajedno sa Merkelovom, ali sta je to? Vjerovatno nista. FR, DE, i ostali, ce biti samo markica dok se zlo ne iskorijeni. Zlo je ukorijenilo stanovnistvo treceg svijeta u Evropi, i dok god zlo bude postojalo, postojace i realna zebnja da ce Evropa nestati.
    A gdje ce? Jes da volim SCfi, i posebno "Ancient aliens", vizije mog svajcarca Ericha von Danikena, pa i da je Svinga naucno dokazivo bila pod "morem", da su piramide samo energetske masine nekadasnjih naprednih i nestalih civilizacija, cak i u naucnu neodrzivost aktuelne hronologije.. ali gdje ce nestati Evropa i kroz koja "vrata" paralelnog univerzuma .. e to ne znam..

    Hvala Lepo

  6. #2606
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Pa jeste. Ratovace svi do zadnjeg amerikanca. Ne Amerikanca, nego do zadnjeg ljubitelja decaka ili koke sa vol strita.
    Nikad mi ne bi palo na pamet ovo sto Vama pada... Jeste li prosetali "vol stritom"?

    Hvala Lepo

  7. #2607
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    A gdje ce? Jes da volim SCfi, i posebno "Ancient aliens", vizije mog svajcarca Ericha von Danikena, pa i da je Svinga naucno dokazivo bila pod "morem", da su piramide samo energetske masine nekadasnjih naprednih i nestalih civilizacija, cak i u naucnu neodrzivost aktuelne hronologije.. ali gdje ce nestati Evropa i kroz koja "vrata" paralelnog univerzuma .. e to ne znam..

    Hvala Lepo
    Mozes ti to Majo i bolje.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  8. #2608
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Naravno, mogu uvijek i bolje i znacajnije, ali nikad ne treba pokazati sve sa cim se raspolaze..
    Po malo, na kasicicu, k'o sirup, dozirano..

    Tu se razdvajamo?

    Hvala Lepo

  9. #2609
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Naravno, mogu uvijek i bolje i znacajnije, ali nikad ne treba pokazati sve sa cim se raspolaze..
    Po malo, na kasicicu, k'o sirup, dozirano..

    Tu se razdvajamo?

    Hvala Lepo
    Evropa, zapadna, je puna svojih neprijatelja. Zlo(Amerika) je prisilila zapad da primi svoje neprijatelje, i plus da im bude servis. Zlo(Amerika) ce kad joj se god digne, dici zapadnu Evropu na noge kroz svoje muslimane. U Africi su izvodjaci radova zla(Amerike) ISIL, ovamo u Evropi mogu da budu bilo ko. Holand je u utorak 6-og rekao da nema sankcija Rusiji, vec sedmog je imao Sarli Ebdo. Ovo je samo pitanje borbe protiv zla(Amerike). Nije cudo sto ni stare evropske zemlje ne(smiju) mogu da se odupru zlu. Mozda je bolje da sacekaju, pa kad vide da je zlo(Amerika) gotovo, konacno zgaze zlo(Ameriku).
    I da pozfravim jednog istomisljenika, istaknutog forumasa u vezi pretposlednjeg evropskog lidera VIKTORA ORBANA.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  10. #2610
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Nema covjeka koji nema "svog" neprijatelja.. Izmisljati neprijatelje, posebno tudje, po tudjoj kozi - najlakse. Nigdje tu nema argumenta za ili protiv. Danas US "neprijatelj" jer je sila - a mi nismo, juce Rusija, prekjuce Turska i Austrougarska, Raska, ovo ono.. I kako gledamo unazad, uzi vidici pa i "neprijatelji" - sila bili "svojim ocima" blizu..
    Ako nekog dozivljavamo neprijateljem, to ce i biti.. Ali poenta je zasto? Zato sto bi na njegovom mjestu uz njegove stecene vrijednosti i silu bili drugaciji, ili cak bolji mozda? Da ocijenimo bolje i jace od sebe vazda, a slabije zaliti jer za drugo nijesu?
    Shvatam ja da "religija" cini cuda, unistava dokaze o realnosti.. Ruse sve iza da bi istorija i sve vrijednosti bile ukrojene kad se dokopaju te "mrzne" sile neprijatelja itd itd.. i pokazu koliko su sa silom bolji i jaci.
    Elem, zivimo u ovakvom svijetu, pojedinci i grupe drzava, pa i ova naasa mala slatka drzavica koju oglodase mozgovi pohlepe, bezumlja i neodgovornosti - sa ovm bi se slozio i Vas ucitelj. Neko mora biti odgovoran i nosilac realnosti iako masa svira svirku od neodgovornih ucitelja odeljenski podijeljenih u pohlepi i neobrazovanju ugnjetavanih sa utisnutim mislima o umisljenoom neprijatelju..
    Neko mora... Jer posle, tj. kasnije - kosta. Kosta mnogo cega, pa i raskorakaa sa civilizacijjom, naukom, kulturom, svijetom... no, vazda se moze svako igrati Amazonskih plemena... Nije ni to toliko lose. Poglavica i vrachi u nike patiKe.. ..

    Hvala Lepo

  11. #2611
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Ne izmisljam neprijatelje. Holand je jedan izjavio jedno, vec je sledeci imao Sarli Ebdo. Nije samo njemu poslata ta dan poruka od zla(Amerike). Taj je dan poslata poruka i Merkelovoj i svima ostalima koji pokusavaju da vode svoju politiku, nezavisnu od zla(Amerike). Uostalom, zlo(Amerika) je bjelodano pokazalo svoje (ne)prijateljstvo prisluskujuci Merkel. Ne krivim ja toliko zlo(Ameriku), jer zlo(Amerika) se bori za svoje interese. Treba ih slijediti i boriti se za sebe. I istjerati ih iz Evrope. Pa neka Viktorija ko jebe EU Nuland, to tamo ponavlja 24h na dan
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  12. #2612
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    To je Vase misljenje i zakljucak, ali sta je istina to je drugo. Svako moze izvlaciti zakljucke kakve sam voli i zeli. Zabrinuli se Crnogorci kao Vi, a njemci, francuzi i ostali cooliraju jer su masovno 'glupi'? Nesto mi to ...khm.. I od 'dobar dan' moze se zakljuciti da je 'laku noc' ..
    Politicari su prolazni, kao i nekad Franjo Ferdinand, pa ostade nesto iza, a kasnije plati onoliki narod i "neprijatelji" po Bosni.. Ko je kome tu bio neprijatelj posle xx godina..
    US je marsalovim planom spasio pola YU, skolovao gratis ihaha jugosa, pa i crnogoraca.. Primila, ugostila, isplatila, nikome iz yu nije zakinula ni jedno ljudsko pravo..
    E sad sto nikome ugoditi, booh..

    No, koliko vidim Vi postaste veci francuz ili njjemac od g.olanda ili g. merkel? Veci zagovornik interesa eu nego sami drzavljani drzava eu?Oni svi glupi ne znaju nista, ali zato crnogorci znaju sta je njihov interes, koliko su porobljeni od usa itd..


    Hvala Lepo

  13. #2613
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Evropa, zapadna, je puna svojih neprijatelja. Zlo(Amerika) je prisilila zapad da primi svoje neprijatelje, i plus da im bude servis. Zlo(Amerika) ce kad joj se god digne, dici zapadnu Evropu na noge kroz svoje muslimane. U Africi su izvodjaci radova zla(Amerike) ISIL, ovamo u Evropi mogu da budu bilo ko. Holand je u utorak 6-og rekao da nema sankcija Rusiji, vec sedmog je imao Sarli Ebdo. Ovo je samo pitanje borbe protiv zla(Amerike). Nije cudo sto ni stare evropske zemlje ne(smiju) mogu da se odupru zlu. Mozda je bolje da sacekaju, pa kad vide da je zlo(Amerika) gotovo, konacno zgaze zlo(Ameriku).
    I da pozfravim jednog istomisljenika, istaknutog forumasa u vezi pretposlednjeg evropskog lidera VIKTORA ORBANA.
    Dejvid Ajk ti nije ravan
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #2614
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    No, koliko vidim Vi postaste veci francuz ili njjemac od g.olanda ili g. merkel? Veci zagovornik interesa eu nego sami drzavljani drzava eu?Oni svi glupi ne znaju nista, ali zato crnogorci znaju sta je njihov interes, koliko su porobljeni od usa itd..


    Hvala Lepo
    Pa, nije mi tesko da jos jednom ponovim. Dok je god zlo(Amerika) u Evropi, bice i zla ovdje. Ja, naravno, ne plediram da sam prijatelj Fra ili DE, samo pisem ono sto je svakom jasno ako imam minimim razuma. Zlo(Amerika) je stvoriilo ISIL, stvorice u Evropi stotinu ISIL-a ako im bude odgovaralo. Oland i Merkelova i svi evropski lideri znaju odakle dolazi zlo, ali jos nemaju snage da se suoce sa njim(zlom-amerikom).
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  15. #2615
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Dejvid Ajk ti nije ravan
    Ne znam ko je taj. Samo treba imati iole zdrav razum. I ono sto nemaju zene(makar formalno).
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  16. #2616
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Pa, nije mi tesko da jos jednom ponovim. Dok je god zlo(Amerika) u Evropi, bice i zla ovdje. Ja, naravno, ne plediram da sam prijatelj Fra ili DE, samo pisem ono sto je svakom jasno ako imam minimim razuma. Zlo(Amerika) je stvoriilo ISIL, stvorice u Evropi stotinu ISIL-a ako im bude odgovaralo. Oland i Merkelova i svi evropski lideri znaju odakle dolazi zlo, ali jos nemaju snage da se suoce sa njim(zlom-amerikom).
    Jel to ponavljanje sta je po tome sto ste naucili neka fatva ili suna, ili sta vec? Kakve Vi to podatke imate i odakle poticu, sa lica mjesta ili? Jako se trudite da pokazete da ste ubijedjeni u to sto ste naucili, ali...malo realnosti i objektivnosti ipak...

    Hvala Lepo

  17. #2617
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Jel to ponavljanje sta je po tome sto ste naucili neka fatva ili suna, ili sta vec? Kakve Vi to podatke imate i odakle poticu, sa lica mjesta ili? Jako se trudite da pokazete da ste ubijedjeni u to sto ste naucili, ali...malo realnosti i objektivnosti ipak...

    Hvala Lepo
    Pretpostavljam da se malo salis. A sto ce tebi dokazi? Jesu li ti mozda trebali kod Sadamovog oruzja za masovno unistenje?
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  18. #2618
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default


    Samo za Maju, makar prvih par strofa Maja zna da imam jako visoko misljenje o njoj, ali eto...
    Nego da ne sirim dalje, izvinjavam se sto je na ovoj temi, samo da odam pocast Vladi Divljanu
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  19. #2619
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Meni ne trebaju dokazi jer ja ne tvrdim nista, ne sudim i ne ponavljam da je neko zao kao da se radi o ocd sindromu...
    Za Sadama ne mogu nista reci jer ne znam gdje je presao mjeru, i da li je... A u "opravdanja" bilo koje vrste ni u realu ne vjerujem ni za sta tako da... Obzirom da mi nismo ni ex sila Irak, ni bilo sta slicno... Da se ne mijesamo medju 'medvedima' jer tu i pcele stradaju a kamoli nesto mrava u maloj cg... Mada, mozda se Vi licno osjecate da ste veci i od onog sto rekoste...Da ne idem u detalje.


    Hvala Lepo

  20. #2620
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Meni ne trebaju dokazi jer ja ne tvrdim nista, ne sudim i ne ponavljam da je neko zao kao da se radi o ocd sindromu...
    Za Sadama ne mogu nista reci jer ne znam gdje je presao mjeru, i da li je... A u "opravdanja" bilo koje vrste ni u realu ne vjerujem ni za sta tako da... Obzirom da mi nismo ni ex sila Irak, ni bilo sta slicno... Da se ne mijesamo medju 'medvedima' jer tu i pcele stradaju a kamoli nesto mrava u maloj cg... Mada, mozda se Vi licno osjecate da ste veci i od onog sto rekoste...Da ne idem u detalje.


    Hvala Lepo
    Maki draga, pa napisa li maloprije gdje su dokazi?
    Naravno, sta ce ti, zlu(Americi), nikad nije bio problem da prospe osiromaseni ili napalm, pa tek onda da pita.
    U stvari, dali si (ne)svjesno odgovor. Neka se ovi veliki sad potuku, sto bi reko kum Zorzo, da Bog da, oci jedni drugima povadili, i posle toga da zivimo mirno i bez zla(Amerike).
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  21. #2621
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Neka se ovi veliki sad potuku, sto bi reko kum Zorzo, da Bog da, oci jedni drugima povadili, i posle toga da zivimo mirno i bez zla(Amerike).
    I ja kažem, samo onda nećemo bit' bez Amerike već bez Rusije. Takođe je problem to što niko neće moći da ostane po strani (barem ne u Evropi i većem dijelu Azije), neće moći neko da bude "neutralan". Čak je i tradicionalno neutralna Švajcarska uvela sankcije Rusiji.
    Rusija do sad nema ni jednog saveznika. Kina nešto dribla ali to je samo da ne bi uticala na dovod gasa po najnižoj mogućoj cijeni (60% od cijene za koju Rusija prodaje gas EU), ali sumljam da će se ta Kina odreći najvećeg dijela svog profita tj. izvoza u EU, USA, Kanadu, veći dio arapskih zemalja, Australiju, sve one zemlje koje bi htjele postati dio neke zapadne alijanse (poput nas na papiru) i sve zemlje koje nisu dio alijansi ali baštine zapadne vrijednosti (kao već pomenuta Švajcarska )
    Last edited by Rakun; 11-03-15 at 20:48.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  22. #2622
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    I ja kažem, samo onda nećemo bit' bez Amerike već bez Rusije. Takođe je problem to što niko neće moći da ostane po strani (barem ne u Evropi i većem dijelu Azije), neće moći neko da bude "neutralan". Čak je i tradicionalno neutralna Švajcarska uvela sankcije Rusiji.
    Rusija do sad nema ni jednog saveznika. Kina nešto dribla ali to je samo da ne bi uticala na dovod gasa po najnižoj mogućoj cijeni (60% od cijene za koju Rusija prodaje gas EU), ali sumljam da će se ta Kina odreći najvećeg dijela svog profita tj. izvoza u EU, USA, Kanadu, veći dio arapskih zemalja, Australiju, sve one zemlje koje bi htjele postati dio neke zapadne alijanse (poput nas na papiru) i sve zemlje koje nisu dio alijansi ali baštine zapadne vrijednosti (kao već pomenuta Švajcarska )
    Što se tiče Kine oni su samo vojno neutralni ali što se tiče ekonomije odradjuju odličan posao potpisivanjem ugovora sa Rusijom tako da sankcije zapada na Rusiju nemaju nikakvog efekta ( čak su i kontraproduktivne ) a polako USA iz svojeg "dvorišta" šalju jasnu poruku da tamo usijane glave nemaju što da traže ...
    OT : evo rekoše da se oglasila Nuland i samo još čekamo Moniku Lavinski da nas podrži u integracijama ... hahahaha ... ovo je postalo kao ona scena u Djeknu kad Petko ispravlja grbu ...
    deuscroix

  23. #2623
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Što se tiče Kine oni su samo vojno neutralni ali što se tiče ekonomije odradjuju odličan posao potpisivanjem ugovora sa Rusijom tako da sankcije zapada na Rusiju nemaju nikakvog efekta ( čak su i kontraproduktivne ) a polako USA iz svojeg "dvorišta" šalju jasnu poruku da tamo usijane glave nemaju što da traže ...
    Još kad ne bi imali apsolutno nikakva sredstva informisanja bi možda neko i vjerovao da Rusija STOJI KANO KLISURINE poslije sankcija Zapada
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #2624
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,822
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,043
    Thanked in
    1,808 Posts

    Default

    AMBASADORKA FRANCUSKE

    Oland govorio uopšteno o proširenju


    Izjava francuskog predsjednika Fransoa Olanda da proširenje NATO-a sada nije na dnevnom redu, ne cilja posebno na Crnu Goru već predstavlja uopšten stav u pogledu proširenja Alijanse, ocijenila je francuska ambasadorka u Podgorici, Veronik Brumo.

    Brumo: Računaju se ostvarene reforme

    Ona je u intervjuu Pobjedi kazala da će zahtjev za članstvo Crne Gore biti analiziran jedino na osnovu njenih sopstvenih zasluga."Ni u kom slučaju izjava Olanda ne cilja posebno Crnu Goru već predstavlja uopšten stav u pogledu NATO proširenja. Primjetićete da je predsjednik Francuske precizirao da je to naš trenutan stav", kazala je Brumo.Ona je podsjetila da su se članice Alijanse saglasile na posljednjem samitu da ni jedna od država kandidata u ovom trenutku nije spremna za članstvo.Upitana koliko je realna procjena da bi Crna Gora krajem ove godine trebalo da dobije poziv za članstvo u NATO, Brumo je odgovorila da Crna Gora mora da nastavi sa reformama."Ono što se računa, to su ostvarene reforme, kao što to važi za svaku državu kandidata. Željela bih na kraju da istaknem ono što je veoma važno za sve zemlje članice, a to je da će zahtjev za članstvo Crne Gore biti analiziran jedino na osnovu njenih sopstvenih zasluga", poručila je Brumo.Ona je podsjetila da je Crna Gora kao članica Partnerstva za mir od sticanja svoje nezavisnosti pozvana da pristupi Akcionom planu za članstvo u decembru 2009. godine."Postupak razmatranja je u toku, uokviren serijom rokova u kojima se ocjenjuju rezultati koje je ostvarila Crna Gora", rekla je Brumo.
    (Mina)
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  25. #2625
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,822
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,043
    Thanked in
    1,808 Posts

    Default

    http://www.novosti.rs/vesti/planeta....-ulaska-u-NATO

    Ове Новости треба забранити у ЦГ.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

Page 105 of 199 FirstFirst ... 55595101102103104105106107108109115155 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Debata CG u NATO-DA ili NE
    By Bonja the Zmaj in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 493
    Last Post: 24-11-10, 16:50
  2. NATO - anketa
    By gatsbyy in forum Politika generalno
    Replies: 466
    Last Post: 07-04-10, 17:05
  3. NATO music
    By Milijana in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 17-05-05, 18:42
  4. RTS vs NATO
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 27-03-05, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •