View Poll Results: Da li u NATO

Voters
437. You may not vote on this poll
  • Da

    185 42.33%
  • Ne

    252 57.67%
Page 102 of 199 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152 ... LastLast
Results 2,526 to 2,550 of 4975

Thread: Da li u NATO

  1. #2526
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Fora je što bi smo ulaskom u NATO te, domaće, probleme počeli intezivno da rešavamo.
    Onog trena kad riješimo spoljno dvorište kuće, možemo svu pažnju usmjeriti u unutrašnjost kuće.
    Kako ovo sročih, pa da sam Sveto.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #2527
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Isto se i 2006. govorilo.

  3. #2528
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Haha
    Olivere ne krij se kao cunt
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #2529
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    trolovali ili ne, ovim tempom, sve što se ne uklapa u "genaralnu misao" će biti izbrisano, jer to intencija ili što drugo?
    Već je objasnjeno da je generalna misao da se ne mogu pisati budalastine i gluposti, a ubuduće trlovanje neće biti samo brisano.

  5. #2530
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,821
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,042
    Thanked in
    1,807 Posts

    Default

    Ако има некога ко још вјерује да су црногорске патриоте, ови што су јавно против учлањења у НАТО:

    http://www.vijesti.me/vijesti/mandic...justura-819334

    predstavnici Nove srpske demokratija, Matice srpske, Matice Boke, Saveza udreuženja raseljenih u Crnoj Gori i Mirovnog pokreta, njih oko 50, obilježili su Sretenje, Dan državnosti Srbije.
    Last edited by BAR; 15-02-15 at 15:22.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  6. #2531
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Ako misliš na Milačićevu grupu, ti se zovu Pokret za Neutralnost ili tako nešto..
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  7. #2532
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,821
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,042
    Thanked in
    1,807 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Ako misliš na Milačićevu grupu, ti se zovu Pokret za Neutralnost ili tako nešto..

    Ово удружење је једино које се активно бави кампањом против уласка Црне Горе у НАТО.Иако они то неће јавно рећи, јасно је зашто су против чланства у НАТО.
    На "Милачићеву групу", што год то значило, нисам ни мислио.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  8. #2533
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Ово удружење је једино које се активно бави кампањом против уласка Црне Горе у НАТО.Иако они то неће јавно рећи, јасно је зашто су против чланства у НАТО.
    На "Милачићеву групу", што год то значило, нисам ни мислио.
    Prva recenica nije tacna, najvecu kampanju protiv ulaska trenutno vodi Pokret za neutralnost Crne Gore. Osim toga, ako je vecina gradjana protiv ulaska u NATO, znaci li to da su vecina gradjana Srbi? Ili je nesto drugo u pitanju, mozda?

  9. #2534
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,821
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,042
    Thanked in
    1,807 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bleka View Post
    Prva recenica nije tacna, najvecu kampanju protiv ulaska trenutno vodi Pokret za neutralnost Crne Gore. Osim toga, ako je vecina gradjana protiv ulaska u NATO, znaci li to da su vecina gradjana Srbi? Ili je nesto drugo u pitanju, mozda?
    Нешто више људи у ЦГ је против учлањења зато што влада огромно незнање, и поптуно одсуство праве про НАТО кампање.Таква атмосфера оставља огоман простор атни НАТО кампањи у београдским и пробеоградским медијима који се издају у ЦГ који ево већ 20 година воде ствравичну кампању, што активну што пасивну против НАТО-а и учлањења Црне Горе.
    Што се тиче удружења, колико ја пратим тих из Покрета за неутралност нема скоро ниђе.Додуше једном сам имао прилику да гледам на ТВ-у тог Милачића као представника тог покрета.Све оно што је он у име тог покрета причао, се своди на гомилу глупости зачињену неистинама и полуистинама, коју је врло лако демантовати.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  10. #2535
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Нешто више људи у ЦГ је против учлањења зато што влада огромно незнање, и поптуно одсуство праве про НАТО кампање.Таква атмосфера оставља огоман простор атни НАТО кампањи у београдским и пробеоградским медијима који се издају у ЦГ који ево већ 20 година воде ствравичну кампању, што активну што пасивну против НАТО-а и учлањења Црне Горе.
    Што се тиче удружења, колико ја пратим тих из Покрета за неутралност нема скоро ниђе.Додуше једном сам имао прилику да гледам на ТВ-у тог Милачића као представника тог покрета.Све оно што је он у име тог покрета причао, се своди на гомилу глупости зачињену неистинама и полуистинама, коју је врло лако демантовати.
    Znaci ti ljude koji ne misle kao ti smatras neznalicama? Ako je vecina ljudi u Crnoj Gori protiv necega (ili za nesto), to treba ignorisati jer ti (ili DPS) kaze da su neznalice i Srbi u pitanju? Moram primijetiti da kod tebe nema previse demokratskih kapaciteta. Mozda se i varam, naravno.

    Sto se ovoga Pokreta tice, prati cdm portal i skoro svaki dan imas neku repisku ljudi iz tog Pokreta sa nac. koordinatorom za ulazak u NATO ili nekim slicnim. Svakako su manje losi od NATO promotera.

  11. #2536
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    BAR oćeš da kažeš da su ljudi koji su ZA ulazak u NATO veoma upućeni, sve znaju, izvagali su u glavi i tako odlučili da podrže ulazak u NATO? Gluposti, 90% pojma nema, i to shvata kao čisto političku naredbu voljenog vođe, baš bih volio da mi banu na vrata kada lomijevi sljedbenici krenu u kampanju koju su najavili, da čujem tu priču, da vidim kakva im je to banja u glavu.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  12. #2537
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    BAR oćeš da kažeš da su ljudi koji su ZA ulazak u NATO veoma upućeni, sve znaju, izvagali su u glavi i tako odlučili da podrže ulazak u NATO? Gluposti, 90% pojma nema, i to shvata kao čisto političku naredbu voljenog vođe, baš bih volio da mi banu na vrata kada lomijevi sljedbenici krenu u kampanju koju su najavili, da čujem tu priču, da vidim kakva im je to banja u glavu.
    Priča bi im bila ista kao što pričamo i mi na CdM-u (ako su pametni) . Samo činjenice, a ako je neko dovoljno retardiran da misli da će nas NATO mobilisati da idemo u xxxxstan taj je poosrbica kojoj lijeka nema
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #2538
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,821
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,042
    Thanked in
    1,807 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bleka View Post
    Znaci ti ljude koji ne misle kao ti smatras neznalicama? Ako je vecina ljudi u Crnoj Gori protiv necega (ili za nesto), to treba ignorisati jer ti (ili DPS) kaze da su neznalice i Srbi u pitanju? Moram primijetiti da kod tebe nema previse demokratskih kapaciteta. Mozda se i varam, naravno.
    Sto se ovoga Pokreta tice, prati cdm portal i skoro svaki dan imas neku repisku ljudi iz tog Pokreta sa nac. koordinatorom za ulazak u NATO ili nekim slicnim. Svakako su manje losi od NATO promotera.
    Никако.Ево рецимо ја Мирослава Лазанског не сматрам незаналицом, иако се не слажем са њим и мислим да човјек често фантазира, али никад превише и никад изван неких нормалних оквира.
    Човјека или Покрет који сматрају да ЦГ треба градити систем безбједности по угледу на Малту, која је прије свега острво, не могу схватити озбиљно.
    Како могу схватити озбиљно људе који тврде да су Ми8 са Голубоваца продати као активно средство и да данас лете у иностранству (Хрватској)!? Сви знају да је то био стари крш истеклих ресурса, продат као секундарна сировина.Чак је један још увјек на Голубовцима, који је једини имао шансу за продужење ресурса.Он је за сваки случај задржан иако је нерационално било што радити на том старцу.
    Како човјек може озбиљно схватити назови аналитичара Буквића, члaна те организације који даје следећу изјаву, комбинацију сензационализма и нестине:

    Od 2007. godine uništena je kompletna crnogorska protivvazdušna odbrana i drugo naoružanje. Uništeno je 200 topova 30/2 mm, 1.500 raketa zemlja-vazduh „strela 2-M“, protivavionski brodski topovi 57 mm, PVO artiljerija od 40 mm, 61 tenk T-55, topovi 130 mm, 290 ručnih bacača M57 i drugo.
    Човјек говори о тенковима Т55, Прагама, ручним бацачима М57, и топовима М46, као да се не ради о давно превазиђеном и застарелом кршу.Говори о томе да су уништене Стреле 2М, а у стварности су уништене бескорисне Стреле 2, као и да су уништени Бофорси 57мм и 40мм, што је потпуна измишљотина.

    Ја те људе могу сврстати у двије категорије, у незналице и лажове.


    Немам ни боље мишљење о овима што промовишу НАТО.Гомила незналица, које, да ствар буде гора ми сви финансирамо.Они као и ДПС на сва звона причају о НАТО-у, не кажу ништа корисно, а моле Бога да не уђемо у НАТО.


    Читање преписке изумеђу те двије групације, за мене је траћење времена.
    Last edited by BAR; 16-02-15 at 14:04.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  14. #2539
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Priča bi im bila ista kao što pričamo i mi na CdM-u (ako su pametni) . Samo činjenice, a ako je neko dovoljno retardiran da misli da će nas NATO mobilisati da idemo u xxxxstan taj je poosrbica kojoj lijeka nema
    Svako ko je protiv ulaska u NATO taj je srbalj a svako ko je za ulazak on je crnogorski patriYota
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  15. #2540
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    cini mi se da anti-nato pokret finansira ljude koji vode nato-kampanju

    http://www.cdm.me/politika/garcevic-...-majki-i-djece


  16. #2541
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Svako ko je protiv ulaska u NATO taj je srbalj a svako ko je za ulazak on je crnogorski patriYota
    Ko je protiv ulaska u NATO su 90% slučajeva poosrbice i Srbi (jedni su *****, a drugi narod koji drži do sebe i svoga JA).
    Ko je za ulazak u NATO je svjesan šta je najbolje za ovu zemlju pa volio ili mrzio NATO,a to ne znači da je nekakav patriota
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #2542
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Ako su samo Srbi protiv ulaska u nato, onda su Srbi apsulutna vecina u CG, ako idemo tom logikom
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  18. #2543
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Ako su samo Srbi protiv ulaska u nato, onda su Srbi apsulutna vecina u CG, ako idemo tom logikom
    Zapravo su Srbi mali procenat građana Crne Gore koji su protiv ulaska u NATO (3 maksimum 4%, a ako uzmemo u obzir natalitet Srba prije će biti manje od toga)
    Last edited by Rakun; 20-02-15 at 01:29.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #2544
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Zapravo su Srbi mali procenat građana Crne Gore koji su protiv ulaska u NATO (3 maksimum 4%, a ako uzmemo u obzir natalitet Srba prije će biti manje od toga)
    Onda su po_srbice (kako ti kazes) apsolutna vecina u CG?

  20. #2545
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Istraživanje CEDEM-a iz septembra 2014.

    NATO podrška kod Crnogoraca: 39.8%
    kod Srba: 9.3%
    kod Albanaca: 75.9%
    kod Bošnjaka i Muslimana: 53.8%


    Kod zaposlenih u privatnom sektoru: 32.9%
    Kod zaposlenih u javnom sektoru: 45.5%
    (ođe se jasno vidi da partija ima uticaja)

    http://cedem.me/sr/programi/istraivanja-javnog-mnjenja/politiko-javno-mnjenje/viewdownload/36-politiko-javno-mnjenje/566-istraivanje-javnog-mnjenja-crne-gore-o-nato-septembar-2014.html



    Istraživanje DeFacto-a među studentima iz decembra 2014.

    Članstvo Crne Gore u NATO podržava 28,8 odsto studenata, 55 odsto je protiv

    http://www.cdtmn.org/index.php/mn/crna-gora-i-nato-evroatlantske-integracije-clanstvo/717-defacto-55-odsto-studenata-protiv-nato-a
    Last edited by chucknorris; 20-02-15 at 13:51.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  21. #2546
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bleka View Post
    Onda su po_srbice (kako ti kazes) apsolutna vecina u CG?
    Po zadnjem popisu (2011) 28% građana Crne Gore su se izjasnili kao Srbi
    Od tih 28% u vt' glave ima 3-4% Srba, a ostalo su poosrbice koji su 91 bili Crnogorci ili su u pitanju njihovi potomci koji su pljunuli na pretke.

    imamo 8,65 % Bošnjaka KOJIMA ulazak u NATO NE ODGOVARA
    4,91% Albanaca KOJIMA ULAZAK U NATO NE ODGOVARA
    Uzmimo da se protiv NATO-a s izjasnilo preko 50% (da ja znam nije pravljena opširnija anketa, a izvinjavam se ako griješim). Uzmimo da je procenat 58% protiv NATO-a
    Dodaj Hrvate, Bosance, Muslimane-Bošnjake (ima i njih )

    Ni jednoj od tih skupina ne odgovara da Crna Gora uđe u NATO


    I na kraju dodaj oko 10% Crnogoraca koji se niti interesuju niti se iko trudi da im kaže o čemu se radi (vjerujem da veliki dio misli da će NATO mobilisati momke po CG). Samo znaju da je juče NATO pustio par bombi na Crnu Goru, dok one koji su prekjuče razorili čitavu Crnu Goru (mislim na Njemce i u manjoj mjeri Italijane )gledamo kao na bogove koje molimo da bače pogled put nas.


    EDIT:
    Sad vidjeh da si postovao statistiku, ali ću ostaviti post
    Last edited by Rakun; 20-02-15 at 16:56.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  22. #2547
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Kod zaposlenih u privatnom sektoru: 32.9%
    Kod zaposlenih u javnom sektoru: 45.5%
    (ođe se jasno vidi da partija ima uticaja)
    Možda se vidi partijski uticaj, a možda zapošljeni u javnom sektoru dolaze u dodir sa informacijama
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #2548
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Kod zaposlenih u privatnom sektoru: 32.9%
    Kod zaposlenih u javnom sektoru: 45.5%
    (ođe se jasno vidi da partija ima uticaja)
    Možda se vidi partijski uticaj, a možda zapošljeni u javnom sektoru dolaze u dodir sa informacijama
    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Istraživanje CEDEM-a iz septembra 2014.

    NATO podrška kod Crnogoraca: 39.8%
    kod Srba: 9.3%
    kod Albanaca: 75.9%
    kod Bošnjaka i Muslimana: 53.8%


    Kod zaposlenih u privatnom sektoru: 32.9%
    Kod zaposlenih u javnom sektoru: 45.5%
    (ođe se jasno vidi da partija ima uticaja)

    http://cedem.me/sr/programi/istraivanja-javnog-mnjenja/politiko-javno-mnjenje/viewdownload/36-politiko-javno-mnjenje/566-istraivanje-javnog-mnjenja-crne-gore-o-nato-septembar-2014.html



    Istraživanje DeFacto-a među studentima iz decembra 2014.

    Članstvo Crne Gore u NATO podržava 28,8 odsto studenata, 55 odsto je protiv

    http://www.cdtmn.org/index.php/mn/crna-gora-i-nato-evroatlantske-integracije-clanstvo/717-defacto-55-odsto-studenata-protiv-nato-a
    Mogao bi da ne odvajaš već da sabereš sve zajedno (bez studenata i preduzeća ) pošto su se ti ljudi VEĆ IZJASNILI PO NACIONALNOSTIMA, TAKO DA IZBRIŠI STUDENTE I PREDUZEĆA.

    Po CEDEM-u je ovakvo stanje za Crnu Goru UKUPNO

    45% PROTIV
    35% ZA
    20% POJMA NEMA


    Od tih 45% ima par procenata onih koji uopšte ne znaju šta NATO znači (vjerovatno misle da će nas mobilisati za pičkovstan)
    ovih 35 % su oni koji znaju o čemu se radi
    20 % ni ne razmišljaju o tome i sigurno bi ili glasali NE ili po sistemu ECI PECI PEC. Njih samo treba informisati, a činjenice bi bile više nego dovoljne

    Interesantno je da u istom istraživanju većina ispitanika vjeruje da Crna Gora ide pravim putem :shame:


    Koliko ja znam zvanična Crna Gora podržava ulazak u NATO. U prevodu kada se isto pitanje drugačije koncipira ljudi su ZA
    Last edited by Rakun; 20-02-15 at 17:24.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #2549
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,952
    Thanks Thanks Given 
    516
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Možda se vidi partijski uticaj, a možda zapošljeni u javnom sektoru dolaze u dodir sa informacijama
    Tacno, zaposleni u javnom sektoru su siva eminecija naseg drustva.

    Poslato sa tastature

  25. #2550
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,821
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,042
    Thanked in
    1,807 Posts

    Default

    Мислим да је погрешно да сад ми анализирамо која је друштвена или политичка група у нашем народу против чланства, кад још нико народу није на прави начин презентовано зашто треба ући у НАТО.Да се разумијемо, ни већина оних који су за немају све информације.
    И то је послиједица вагања и трговине владајућих структура Црне Горе око пута у НАТО.Ако направе добру презенатцију, знам да ће се већина врло лако обезбиједити, јер овај народ ипак на овај или на онај начин види оно што му је на корист, и само му треба помоћи да то што прије увиди.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

Page 102 of 199 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Debata CG u NATO-DA ili NE
    By Bonja the Zmaj in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 493
    Last Post: 24-11-10, 16:50
  2. NATO - anketa
    By gatsbyy in forum Politika generalno
    Replies: 466
    Last Post: 07-04-10, 17:05
  3. NATO music
    By Milijana in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 17-05-05, 18:42
  4. RTS vs NATO
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 27-03-05, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •