View Poll Results: Da li u NATO

Voters
437. You may not vote on this poll
  • Da

    185 42.33%
  • Ne

    252 57.67%
Page 173 of 199 FirstFirst ... 73123163169170171172173174175176177183 ... LastLast
Results 4,301 to 4,325 of 4975

Thread: Da li u NATO

  1. #4301
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    O cemu ti prduljeckas ovuda druze? Liberalu se obracas.
    Jedan Liberal da hvali nekoga ko je kidisao na okolne zemlje !! Neće da može
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #4302
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    CEDEM uz podršku NATO Public Diplomacy iz Brisela, Ambasade SAD-a u Podgorici i Ambasade Mađarske u Crnoj Gori

    Ukoliko biste glasali o članstvu Crne Gore uNATO Vaš odgovor bi bio: DA 36.6% ; NE 37.3 ; Nema stav 26.1

    Podrška NATO- opredijeljeni glasovi- : ZA 49.5% ; PROTIV 50.5



    Da li po Vašem mišljenju Crna Gora trebada bude članica Evropske Unije? : DA 63.3% ; NE 23.2%; Nemam određeno mišljenje: 13.5%





    http://www.cedem.me/images/jDownload...a_jul_2015.pdf
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  3. #4303
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Najveća podrška u javnom sektoru, to je ta kampanja samo naprijed
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  4. #4304
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Što bi sa onim za mlade da je najveća podrška?
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  5. #4305
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Cekaj, albanci pruzaju najvecu podrsku za ulazak u NATO da bi se u prvom redu odbranili od.... albanaca?

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #4306
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/k...---394402.html
    Brat izuo. Ovo cisto da se razbije kretenluk da ce nam nekakav nato pomoci i u ovim stvarima. Ja znam da treba biti mozga bez pa slusati tu komicnu propagandu, ali sta ces, i onako se mozga bez. Ovo sam tu stavio, malo je aktuelnija tema od eu, posto ce ta tema biti aktuelna 2028. Hahaha, kakvo ludilo, pa taman je Mapa idealna za mozga bez. Kakav propagandista, takav primalac poruke. Mozga bez.

  7. #4307
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    652
    Thanks Thanks Received 
    2,924
    Thanked in
    1,741 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/k...---394402.html
    Brat izuo. Ovo cisto da se razbije kretenluk da ce nam nekakav nato pomoci i u ovim stvarima. Ja znam da treba biti mozga bez pa slusati tu komicnu propagandu, ali sta ces, i onako se mozga bez. Ovo sam tu stavio, malo je aktuelnija tema od eu, posto ce ta tema biti aktuelna 2028. Hahaha, kakvo ludilo, pa taman je Mapa idealna za mozga bez. Kakav propagandista, takav primalac poruke. Mozga bez.
    Какав глупав текст.Права комична пропаганда и духовна храна за "Путине рашири нам бутине" профил људи.

    У ЕУ и НАТО постоје јасни механизми преко којих се тражи помоћ у кризним ситуацијама.
    Влада Хрватске је више пута званично саопштила да јој помоћ није потребна и да су њене снаге сасвим довољне.Да је тражила помоћ она би је и добила, као Грчка и Португал, како наводи аутор овог статуса.

    Потез Русије је између осталог, чист маркетинг.
    Last edited by BAR; 28-07-15 at 19:20.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  8. #4308
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    652
    Thanks Thanks Received 
    2,924
    Thanked in
    1,741 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    CEDEM uz podršku NATO Public Diplomacy iz Brisela, Ambasade SAD-a u Podgorici i Ambasade Mađarske u Crnoj Gori

    Ukoliko biste glasali o članstvu Crne Gore uNATO Vaš odgovor bi bio: DA 36.6% ; NE 37.3 ; Nema stav 26.1

    Podrška NATO- opredijeljeni glasovi- : ZA 49.5% ; PROTIV 50.5

    Da li po Vašem mišljenju Crna Gora trebada bude članica Evropske Unije? : DA 63.3% ; NE 23.2%; Nemam određeno mišljenje: 13.5%

    http://www.cedem.me/images/jDownload...a_jul_2015.pdf

    Ово истраживање је прилично реално.Штета што се нису упустили у анализу подршке чланству у НАТО по партијама.
    Сада је већ постало очигледно да ДПС и Влада само декларативно учествују у НАТО кампањи и да су скоро па нијеми посматрачи кампањских окршаја између техократа којима су повјерили да воде проНАТО кампању и ових комичних и нимало интелигентних удружења које воде антиНАТО кампању, на челу са двојицом пропалих новинара.
    Last edited by BAR; 28-07-15 at 19:19.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  9. #4309
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Какав глупав текст.Права комична пропаганда и духовна храна за "Путине рашири нам бутине" профил људи.

    У ЕУ и НАТО постоје јасни механизми преко којих се тражи помоћ у кризним ситуацијама.
    Влада Хрватске је више пута званично саопштила да јој помоћ није потребна и да су њене снаге сасвим довољне.Да је тражила помоћ она би је и добила, као Грчка и Португал, како наводи аутор овог статуса.

    Потез Русије је између осталог, чист маркетинг.
    Pretpostavljam da ce vlada da padne, posto ocigledno nisu mogli da se izbore sa tim stvarima.
    Tekst glupav? Svakako nije gluplji od ovih kretenskih koji podrzavaju nato lobisti po Crnoj nam Gori. Ovakav skup glupana tesko bi skupio i da hoces, na celu sa onim Murinjaninom.
    Da ti ne odgovaram na sledeci post. I pored maksimuma, opet je nizi procenat ovih koji podrzavaju nato. Mada, ti znas, ja znam, svi znaju, nato podrzava oko 25% punoljetnih u CG, a i to kad se nategne. Ovaj ce spin trajati dok ih opet od.... pa da se vratimo uobicajenim stvarima.

  10. #4310
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Ово истраживање је прилично реално.Штета што се нису упустили у анализу подршке чланству у НАТО по партијама.
    Сада је већ постало очигледно да ДПС и Влада само декларативно учествују у НАТО кампањи и да су скоро па нијеми посматрачи кампањских окршаја између техократа којима су повјерили да воде проНАТО кампању и ових комичних и нимало интелигентних удружења које воде антиНАТО кампању, на челу са двојицом пропалих новинара.
    Znači po tebi ovi koji vode proNATO kampanju su nekomični i vrlo inteligentni?
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  11. #4311
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    652
    Thanks Thanks Received 
    2,924
    Thanked in
    1,741 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Pretpostavljam da ce vlada da padne, posto ocigledno nisu mogli da se izbore sa tim stvarima.
    Tekst glupav? Svakako nije gluplji od ovih kretenskih koji podrzavaju nato lobisti po Crnoj nam Gori. Ovakav skup glupana tesko bi skupio i da hoces, na celu sa onim Murinjaninom.
    Da ti ne odgovaram na sledeci post. I pored maksimuma, opet je nizi procenat ovih koji podrzavaju nato. Mada, ti znas, ja znam, svi znaju, nato podrzava oko 25% punoljetnih u CG, a i to kad se nategne. Ovaj ce spin trajati dok ih opet od.... pa da se vratimo uobicajenim stvarima.
    Ко ли је ту више или мање интелигентан не бих улазио.Што мислим о свему томе још давно сам рекао.Са једном озбиљном и садржајном кампањом народ би јасно увидио шо му је корсит.Барем она огромна и доминантна већина која жели овој земљи и нацији постојање и свијетлу будућност.

    Текст јесте глупав зато што је заснован на непознавању чињеница, можемо рећи да се ради о још једном пропагнадном памфлету.Разлог зашто је овај текст завршио на насловним страницама хрватских портала, можда можемо потражити и у томе што су чланице НАТО-а, односно ЕУ, испалиле Хрватску поводом ове њихове параде.

    Што се тиче степена подршке, ја још нисам видио релевантно истраживање које каже да је подршка чланству у НАТО 25%.Оно што имамо су тврдње пропалих политичара из пропалих партија, који спинују јавност, и који се годинама нису удостојили да сами спроведу истраживање јавности по питању члнаства.Односно не знам јесу ли икад спровели такво истраживање.Они вјерују и да ће на прољеће покупити десетине, стотине хиљада људи и јурнути (што би Пурашевић рекао).
    Релевантност таквих тврдњи је за мене и више него упитна.

    Склон сам да вјерујем у истраживања која се периодично објављују, а иза којих стоје релевантне организације.Наравно ту увјек додам и дозу свог личног утиска па нисам склон да повјерујем у све оно што се сервира и са друге стране, поготово ако знамо да је рад на кампањи проНАТО, технократски, јадан и безвољан.
    Last edited by BAR; 28-07-15 at 21:07.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  12. #4312
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Ово истраживање је прилично реално.Штета што се нису упустили у анализу подршке чланству у НАТО по партијама.
    Сада је већ постало очигледно да ДПС и Влада само декларативно учествују у НАТО кампањи и да су скоро па нијеми посматрачи кампањских окршаја између техократа којима су повјерили да воде проНАТО кампању и ових комичних и нимало интелигентних удружења које воде антиНАТО кампању, на челу са двојицом пропалих новинара.
    Ja sam ovdje davno rekao da DPSu ne odgovara ulazak u NATO . Kad mi udjemo to će biti početak njihovog kraja vladanja.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #4313
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    DPS će ulaskom u NATO Crne Gore zabetonirati svoju poziciju na vlasti barem narednih 100 godina!
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  14. #4314
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Interesuje me, ako neko zna, kako su sadasnje clanice NATO pristupile tom savezu:
    1. Referendumom
    2. Odlukom u parlamentu
    3. Na neki drugi nacin?

    Da li su sve clanice imale vecinsku podrsku svog naroda?
    Je li bilo ovakvih trvenja ko kod nas?
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  15. #4315
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Mislim da je svega par drzava uslo na osnovu referenduma.
    Trvenja ima samo po forumu, dje sa kakvom takvom argumentacijom ljudi raspravljaju i trvenja ko je veci glupan po portalima od stranackih botova.

    Kad pogledas politicke partije koje su protiv Nato-a (DF i SNP) i njihovu snagu koja je u zbiru max 20% (i da skacu od srece ako budu imali 20% zajedno), realno nema sanse da dodje do bilo kakvog ozbiljnijeg trvenja jer ljudi koji su protiv Nato nemaju politicke snage.

    Bez ako onaj profesor Radulovic ne izvede 400k ljudi na protest :-P

  16. #4316
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,350
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mislim da je svega par drzava uslo na osnovu referenduma.
    Trvenja ima samo po forumu, dje sa kakvom takvom argumentacijom ljudi raspravljaju i trvenja ko je veci glupan po portalima od stranackih botova.

    Kad pogledas politicke partije koje su protiv Nato-a (DF i SNP) i njihovu snagu koja je u zbiru max 20% (i da skacu od srece ako budu imali 20% zajedno), realno nema sanse da dodje do bilo kakvog ozbiljnijeg trvenja jer ljudi koji su protiv Nato nemaju politicke snage.

    Bez ako onaj profesor Radulovic ne izvede 400k ljudi na protest :-P
    Zemlje koje su održale referendum o ulasku u NATO su Mađarska, Slovačka (1997) i Slovenija (2003).
    Španija je održala referendum o izlasku iz NATO-a 1986. četri godine nakon što su ušli u NATO.

  17. #4317
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mislim da je svega par drzava uslo na osnovu referenduma.
    Trvenja ima samo po forumu, dje sa kakvom takvom argumentacijom ljudi raspravljaju i trvenja ko je veci glupan po portalima od stranackih botova.

    Kad pogledas politicke partije koje su protiv Nato-a (DF i SNP) i njihovu snagu koja je u zbiru max 20% (i da skacu od srece ako budu imali 20% zajedno), realno nema sanse da dodje do bilo kakvog ozbiljnijeg trvenja jer ljudi koji su protiv Nato nemaju politicke snage.

    Bez ako onaj profesor Radulovic ne izvede 400k ljudi na protest :-P

    Kad bi to bilo kako ti pises ne bi bilo nikakve dileme odluka o pristupanju nato savezu bi bila donesena na referendumu, ali odlicno znas da je vecina protiv pa odje kalkulises koliko snage imaju df i snp, nemoj ni jednog trenutka da smetnes s'uma prostu racunicu da su glavna snaga koja je protiv ulaska CG u nato savez upravo glasaci dps-a.

  18. #4318
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    protiv su oni glasaci DPS-a kojima su 90ih rekli da su srbi, pa oni povjerovali i onda opet Milo rekao e sad ste Crnogorci i sad imaju krizu identiteta. Smeta im sve zapadno i prskaju na putina jer ih podsjeca na milasha.

    Samo ili slijepa ili glupa osoba ne moze uvidjeti benefite ulaska u NATO



    Evo hocemo najprostijom logikom - jesu sve ove zemlje ofarbane u plavo glupe samo smo mi pametni?
    Last edited by Gandalf_White; 29-07-15 at 17:09.
    One Ring to Rule them all...

  19. #4319
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Treba da se ugledamo na Kineze, njih je najviše.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  20. #4320
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Kad bi to bilo kako ti pises ne bi bilo nikakve dileme odluka o pristupanju nato savezu bi bila donesena na referendumu, ali odlicno znas da je vecina protiv pa odje kalkulises koliko snage imaju df i snp, nemoj ni jednog trenutka da smetnes s'uma prostu racunicu da su glavna snaga koja je protiv ulaska CG u nato savez upravo glasaci dps-a.
    I u HR je javnost bila podijeljena a u parlamentu je izglasano pristupanje Nato-u, koliko se ja sjecam, bez glasa protiv.
    U HR je politicka elita zrelija od nase pa su donijeli odluku u korist drzave i naroda.

    Mi imamo politicke samoubice koje sanjaju nekakve vojne saveze sa Rusijom i time sebe eliminisu kao partnera razvijenog svijeta za sva vremena, a zarad sticanja sitnih politickih poena u okviru opozicinih glasova. No, eto im ga tamo.

  21. #4321
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    protiv su oni glasaci DPS-a kojima su 90ih rekli da su srbi, pa oni povjerovali i onda opet Milo rekao e sad ste Crnogorci i sad imaju krizu identiteta. Smeta im sve zapadno i prskaju na putina jer ih podsjeca na milasha.

    Samo ili slijepa ili glupa osoba ne moze uvidjeti benefite ulaska u NATO



    Evo hocemo najprostijom logikom - jesu sve ove zemlje ofarbane u plavo glupe samo smo mi pametni?

    Nekima je ocigledno neophodno crtati da bi shvatili. Treba na svaku stranu ovog PDFa po jednom tu mapu okaciti.

    Nego zalud, oni odbijaju da otvore oci za realnost.
    Last edited by kimmi; 29-07-15 at 17:43.

  22. #4322
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    Treba da se ugledamo na Kineze, njih je najviše.
    Al mi nismo pored njih tako da ti poredjenje nije na mjestu.

    Nas savez sa Rusijom bi bio pametan taman ko sto je Kubi bili pametno uvodjenje komunizma.

    Od busanja u prsa se ne zivi, dzaba ideologija.

  23. #4323
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Gandalf, niko nije rekao da narod treba biti glup da bi usao u nato, sto je bolje recimo sad jednoj Albaniji, Bugarskoj, Rumuniji ili Grckoj ili Hrvatskoj sto su one plave boje, a recimo jedna Svajcarska nije plave boje, onda ispade da su drzavljani Svajcarske glupi ili vecina Skandinavaca.

  24. #4324
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    U preambuli Ustava Crne Gore piše:

    "Polazeći od .........................................
    privrženosti ravnopravnoj saradnji sa drugim narodima i državama i evropskim i evro-atlanskim integracijama

    Ustavotvorna skupština ................ donosi
    USTAV CRNE GORE" 

  25. #4325
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Gandalf, niko nije rekao da narod treba biti glup da bi usao u nato, sto je bolje recimo sad jednoj Albaniji, Bugarskoj, Rumuniji ili Grckoj ili Hrvatskoj sto su one plave boje, a recimo jedna Svajcarska nije plave boje, onda ispade da su drzavljani Svajcarske glupi ili vecina Skandinavaca.
    To bi bilo ko da neko sad napiše, što je bolje sad jednoj Etiopiji, Ruandi, Sjevernoj Koreji ili Mongoliji sto nisu u Nato, kad se u Nato živi super što se može vidjeti na primjeru Njemačke, Francuske, Kanade itd.

    U svim ovim državama koje si naveo (Albaniji, Bugarskoj, Rumuniji ili Grckoj ili Hrvatskoj), izuzev Grčke, se sada znatno bolje živi nego prije što su ušli u Nato.

Page 173 of 199 FirstFirst ... 73123163169170171172173174175176177183 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Debata CG u NATO-DA ili NE
    By Bonja the Zmaj in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 493
    Last Post: 24-11-10, 17:50
  2. NATO - anketa
    By gatsbyy in forum Politika generalno
    Replies: 466
    Last Post: 07-04-10, 18:05
  3. NATO music
    By Milijana in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 17-05-05, 19:42
  4. RTS vs NATO
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 27-03-05, 15:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •