View Poll Results: Da li u NATO

Voters
437. You may not vote on this poll
  • Da

    185 42.33%
  • Ne

    252 57.67%
Page 135 of 199 FirstFirst ... 3585125131132133134135136137138139145185 ... LastLast
Results 3,351 to 3,375 of 4975

Thread: Da li u NATO

  1. #3351
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,811
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,033
    Thanked in
    1,798 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Koliko su ti ljudi o kojima pricas uopste bitni? Koliko se oni pitaju za bilo sto?

    I sad je Crnoj nam Gori ugrozen suverenitet zbog statusa na FB?

    Uf brate moj... brate moj... Uf.
    У име ДФ-а и Нове воде кампању против чланства у НАТО.Нисмо од јуче.

    Мада врло брзо ће им се активно придружити и матична партија.
    Last edited by BAR; 23-05-15 at 18:48.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  2. #3352
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,406
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    a cek, je li marko Milacic za ove velikosrbe?
    Čovjek je toliko nebitan da je i to za koga je potpuno nebitno.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #3353
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    a cek, je li marko Milacic za ove velikosrbe?
    Milacic je za Dobrotu tamo na drugi sprat ima Che Gevara a na prvi je Gadafi pa ce zajedno njih trojica da se bore protiv imperijalizma izmedju dvije ture haloperidola
    Ridin' on the black train

  4. #3354
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Slozicu se da je bitan taman koliko i ovaj nesrecnik sto priziva Dusanovo carstvo, ali mi je uvijek bilo fascinantno koliko se pljuvacke na tog lika potrosi po ovom forumu (kao u prethodnom postu), a da ga nikad nisam cuo da negira drzavu, zastavu, himnu, da glorifikuje Srbiju, srpstvo, Amfilohija.. ili ne znam kakav vec faul da je pocinio, pa da se tako zamjeri pojedinim "intelektualcima" odje. Ja cu reci da mu svaka cast, obzirom da sam gledao njegove emisije o NATO-u dok je bio u TVCG, a njegov anti-NATO aktivizam nakon toga mi je takodje potpuno na mjestu. Zato bih volio nesto konkretno da cujem, zasto je on toliko gadan, odvratan, bljutav, mrzan, iritantan, neposten, fukarast, bezobrazan, zao.. i sta sve jos?


  5. #3355
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,406
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Lično prezirem egzibicioniste, a on jeste takav. Ako tome dodamo Ognjena Jovovića koji ne želi ni neutralnost od crkve u donošenju državnih odluka, onda, kao i uvijek kada je u pitanju Crna Gora, nosioci ideje su ti koji ideju opogane. U ovom slučaju ideju neutralnosti.

    EDIT: Ne mislim da "intelektualci sa foruma" imamu ambiciju da svjetsku javnost ubijede u svoju sposobnost ili ulogu u ne znam čemu od opšteg značaja. "Intelektualci" sa naše javne scene i te kako imaju takve ambicije. Otud su istinski intelektualci sa navodnicima.
    Last edited by NHM; 23-05-15 at 22:18.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  6. #3356
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    У име ДФ-а и Нове воде кампању против чланства у НАТО.Нисмо од јуче.

    Мада врло брзо ће им се активно придружити и матична партија.
    DF i Nova vode protiv kampanju NATOa a samim tim ugrožavaju suverenitet?

    Ili si možda mislio da DF uopšte nezavisno od NATO kampanje bi da mijenja granice?
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  7. #3357
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,811
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,033
    Thanked in
    1,798 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    DF i Nova vode protiv kampanju NATOa a samim tim ugrožavaju suverenitet?

    Ili si možda mislio da DF uopšte nezavisno od NATO kampanje bi da mijenja granice?
    Док је Лекић још увјек био у ДФ-у и док су сарађивали са Другом фамилијом, форсирала се прича о неком помирењу и борби против ДПС-а, па је НАТО био тема о којој се није причало отворено.То су од матичне партије преузеле те НВО организације.

    Е сад како је Лекић напустио ДФ, а са Другом фамилијом су се попљували, ништа их више не спријечава да јавно износе своје ставове.И може се примијетити како су заоштрили реторику.

    А ти ставови нису мотивисани неком бригом за Црну Гору, већ њиховим сновима о Великој Србији, Српској Унији или неком сличном моделу.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  8. #3358
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Slozicu se da je bitan taman koliko i ovaj nesrecnik sto priziva Dusanovo carstvo, ali mi je uvijek bilo fascinantno koliko se pljuvacke na tog lika potrosi po ovom forumu (kao u prethodnom postu), a da ga nikad nisam cuo da negira drzavu, zastavu, himnu, da glorifikuje Srbiju, srpstvo, Amfilohija.. ili ne znam kakav vec faul da je pocinio, pa da se tako zamjeri pojedinim "intelektualcima" odje. Ja cu reci da mu svaka cast, obzirom da sam gledao njegove emisije o NATO-u dok je bio u TVCG, a njegov anti-NATO aktivizam nakon toga mi je takodje potpuno na mjestu. Zato bih volio nesto konkretno da cujem, zasto je on toliko gadan, odvratan, bljutav, mrzan, iritantan, neposten, fukarast, bezobrazan, zao.. i sta sve jos?
    Nije on nishta od toga on je jedna obichna avetinja.
    Ridin' on the black train

  9. #3359
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    А ти ставови нису мотивисани неком бригом за Црну Гору, већ њиховим сновима о Великој Србији, Српској Унији или неком сличном моделу.
    Na kojim primjerima možemo naći te stavove?
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  10. #3360
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,811
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,033
    Thanked in
    1,798 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Na kojim primjerima možemo naći te stavove?
    Да не улазимо у дубљу причу, је ли довољно то што им је предсједник и вођа четнички Војвода?
    А знамо како се Црна Гора третирира у четничким плановима, како оним из Другог свјетског рата, тако и у оним мало скоријим.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  11. #3361
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Да не улазимо у дубљу причу, је ли довољно то што им је предсједник и вођа четнички Војвода?
    А знамо како се Црна Гора третирира у четничким плановима, како оним из Другог свјетског рата, тако и у оним мало скоријим.
    Jesi li to vođen primjerom našeg premijera koji je bio mafijaš kao mlad pa je napravio ličnu mafijašku državu, pa sad smatraš da bi četnički vojvoda naravio četničku državu kada bi došao na vlasti?
    A znamo svi još bolje kako se sada Crna Gora tretira, jer je to realnost i sadašnjost, a ti što to spominješ su vlažni snovi mrtvih ljudi i ljudi na samrti, a koji su sada nebitni.

    Mene zanima konkretan odgovor na pitanje koje sam postavio
    DF i Nova vode protiv kampanju NATOa a samim tim ugrožavaju suverenitet?
    Možeš da odgovoriš sa DA i NE ako ti je lakše...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  12. #3362
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,811
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,033
    Thanked in
    1,798 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Jesi li to vođen primjerom našeg premijera koji je bio mafijaš kao mlad pa je napravio ličnu mafijašku državu, pa sad smatraš da bi četnički vojvoda naravio četničku državu kada bi došao na vlasti?
    A znamo svi još bolje kako se sada Crna Gora tretira, jer je to realnost i sadašnjost, a ti što to spominješ su vlažni snovi mrtvih ljudi i ljudi na samrti, a koji su sada nebitni.

    Mene zanima konkretan odgovor na pitanje koje sam postavio
    DF i Nova vode protiv kampanju NATOa a samim tim ugrožavaju suverenitet?
    Možeš da odgovoriš sa DA i NE ako ti je lakše...
    Прво Мило Ђукановић није створио Црну Гору.Друго Мила Ђукановића до сад ниједан суд није осудио.Треће, зна се добро што би војвода радио када би се докопао власти, али неће скоро.

    Што се питања тиче.Не могу да одговорим са ДА или НЕ.

    ДФ и Нова угрожавају суверентиет Црне Горе, тако што опонирајући чланству у НАТО, опонирају заокруживању система безбједности Црне Горе.Поготово јер се иза тог опонирања крију ставови који опонирају постојању државе.То је суштина.

    Е сад приступање НАТО-у је демократски, политички процес и опонирање у том смислу се не може јавно, (од стране релевантних јавних личности, политичара и аналитичара,) назвати угрожавањем суверенитета.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  13. #3363
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Prvo, da nije Mila, nikad referenduma ne bi bilo. Drugo, čim mu se skine diplomatski imunitet on ide iza rešetaka, i samo zato što ga nijedan sud nije osudio ne mora da znači da je nevin, nije ni Mandića nijedan sud osudio za četničarenje. Treće je tvoja pretpostavka šta bi bilo kad bi bilo, i ne da neće skoro nego neće nikad.
    Ako neko oponira članstvu u NATO, uopšte ne znači da neko oponira dobrom sistemu bezbjednosti, iz jednog prostog razloga. Samo zato što si ti čvrsto ubijeđen da je članstvo u NATO naša jedina opcija za bezbjednost, ne mora da znači da je to tako. Postoji nešto što se zove vojna neutralnost, koja košta koliko košta i koja je takva kakva je i ona je za sada većinski izbor Crne Gore. Inače tvoje mišljenje ovakvog tipa spada u fašizam.
    Inače tvoje zadnje dvije stavke se nimalo ne slažu. Koja je razlika u tome što jedna politička partija (koja je na demokratski način ušla u parlament) oponira NATOu a sa druge strane javne ličnosti pa u nastavku političari (šta su ovi u DFa?) i analitičari...
    A ako si mislio da DF i nova oponiraju NATOu opet zbog nekih navodnih velikosrpskih planova, to se onda zove šizofrenija.
    A realnost je ovo:
    http://mondo.rs/a797462/Info/Svet/Za...Evrosonga.html
    Solidna neutralna vojska i mirna kuća
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  14. #3364
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,811
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,033
    Thanked in
    1,798 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Prvo, da nije Mila, nikad referenduma ne bi bilo. Drugo, čim mu se skine diplomatski imunitet on ide iza rešetaka, i samo zato što ga nijedan sud nije osudio ne mora da znači da je nevin, nije ni Mandića nijedan sud osudio za četničarenje. Treće je tvoja pretpostavka šta bi bilo kad bi bilo, i ne da neće skoro nego neće nikad.

    Сада би морали учи у дубљу причу и око референдума, али и око чувеног дипломатског имунитета који штити Мила, али то није релевантно за ову тему.Маднић са овом политиком неће доћи на власт у ЦГ, чак ни као дио власти.
    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ako neko oponira članstvu u NATO, uopšte ne znači da neko oponira dobrom sistemu bezbjednosti, iz jednog prostog razloga. Samo zato što si ti čvrsto ubijeđen da je članstvo u NATO naša jedina opcija za bezbjednost, ne mora da znači da je to tako. Postoji nešto što se zove vojna neutralnost, koja košta koliko košta i koja je takva kakva je i ona je za sada većinski izbor Crne Gore. Inače tvoje mišljenje ovakvog tipa spada u fašizam.
    Inače tvoje zadnje dvije stavke se nimalo ne slažu. Koja je razlika u tome što jedna politička partija (koja je na demokratski način ušla u parlament) oponira NATOu a sa druge strane javne ličnosti pa u nastavku političari (šta su ovi u DFa?) i analitičari...
    A ako si mislio da DF i nova oponiraju NATOu opet zbog nekih navodnih velikosrpskih planova, to se onda zove šizofrenija.
    A realnost je ovo:
    http://mondo.rs/a797462/Info/Svet/Za...Evrosonga.html
    Solidna neutralna vojska i mirna kuća
    На основу свега што знам о систему одбране, а то није баш мало, могу слободно рећи да ни Црна Гора (а ни Србија) нису способне да изграде ни приближно нешто систему одбране једне неутралне земље и то још у балканским условима.
    Волио бих да ми нађеш једног јединог официра, или безбједносног аналитичара који ће детаљно образложити како мисли да тај неутрални систем треба да изгледа и како га приуштити.

    И да се разумијемо, за то не мораш прочитати на десетине књига из те тематике, довољно је да те мало ствар занима и да је истражиш на интернету.
    Ја не мислим да у Новој, садашњој и бившој, сједе све глупи људи па не виде оно што је очигледно.Само они имају другу политику.

    А то око воље народа.Много сам говорио о медијској пропаганди и нечињењу оних који се формално заклињу у НАТО, тј. ДПС, СДП, Вијести.
    Видио бих ја како би се "већинска воља грађана" отопила када би од тих грађана било затражено да послије 25 година поново почну да финансирају неутрални систем одбране.
    Last edited by BAR; 24-05-15 at 01:18.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  15. #3365
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

  16. #3366
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Nista za cudjenje, mi smo diktatorska drzava, dje niko nema prava na svoje misljenje, dje se hapse trolovi po drustvenim mrezama zato sto prijete premijeru a ovamo kriminalci, rostiljaju,pale,ubijaju,kidnapuju i to ni jedan da bude uhapsen zadnjih 25 godina

  17. #3367
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    E pa svasta... Treba da ih tuzi i guzicu da im odere... KAD BI bilo zakona i pravosudja kod nas...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #3368
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kako pretjerujete, ja pomislih vratili ga sa ulaza škole.

  19. #3369
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Druga iz odjeljenja i mene su nedje 1995 zamalo izbacili iz Gimnazije po preporuci profesora matematike Micovica ljutog Srbina jer smo nosili bedzheve 5 godina LSCG liberali nego shto spasla nas protekcija njegovih roditelja kod tadashnjeg direktora Vujachica pa smo proshli sa strogim ukorom pred iskljucenje i smanjenim vladanjem. Kad vidim zbog chega se ovaj zhali i kuka mogu samo da se nasmijem.
    Last edited by Separatista; 27-05-15 at 20:11.
    Ridin' on the black train

  20. #3370
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,406
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Umjesto kao normalan čoek da dođe u majici sa likom Marka Milačića. Tako ne govori ništa, a kaže sve. I još ga ne mogu kaznit. Marko je živ! Marko je živ!
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  21. #3371
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,811
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,033
    Thanked in
    1,798 Posts

    Default

    Мени је занимљивији други аспект ове приче.

    Наиме ову причу су директно рашириле Вијести, како у домаћој јавној сцени, тако и у регионалној.И одмах је кренула салва негативних коментара.Да је објавио ДАН вјероватно би пренјеле само Новости, али они већ имају стандардну праксу понашања.Реално ово није нека вијест, док се на већ провјерен начин и опробаним каналима не пласира у јавност.
    Ово је директно минирање НАТО кампање од стране Вијести.Није ми јасно зашто то раде.Јесу ли љубоморни што је Беба добио све паре за камапању, или је ово освета за стечај у Телевизији за сад не могу да процијеним.

    Оно што мене брине је неспсобност оних који треба ЦГ да уведу у НАТО, прије свега Прве и Друге фамилије као и СДП и Позитивне да сједну за сто и да се договоре о овој стратешкој ствари.
    Црна Гора не може постигнути довољну подршку јавности ако се се не постигне свеопшти договор процрногорских снага, које све заједно треба да се упрегну као пред пред референдум.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  22. #3372
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Na referendumu su Crnogorci bili uglavnom na jednoj strani, sada imaš situaciju đe je većina Crnogoraca protiv ulaska u NATO. Režimu sigurno i jeste cilj da ovo pitanje svede na nacionalo dijeljenje: Crnogorci za, Srbi protiv. Nadam se da većina naroda nisu ovce i da im to neće proći.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  23. #3373
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Na referendumu su Crnogorci bili uglavnom na jednoj strani, sada imaš situaciju đe je većina Crnogoraca protiv ulaska u NATO.
    Većina Crnogoraca protiv ulaska u NATO ? Možda u tvojim vlažnim snovima
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #3374
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    dobro, vecina gradjana Crne Gore bar tako istrazivanja kazu


  25. #3375
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    dobro, vecina gradjana Crne Gore bar tako istrazivanja kazu
    tako reci
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 135 of 199 FirstFirst ... 3585125131132133134135136137138139145185 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Debata CG u NATO-DA ili NE
    By Bonja the Zmaj in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 493
    Last Post: 24-11-10, 16:50
  2. NATO - anketa
    By gatsbyy in forum Politika generalno
    Replies: 466
    Last Post: 07-04-10, 17:05
  3. NATO music
    By Milijana in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 17-05-05, 18:42
  4. RTS vs NATO
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 27-03-05, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •