View Poll Results: Da li u NATO

Voters
437. You may not vote on this poll
  • Da

    185 42.33%
  • Ne

    252 57.67%
Page 159 of 199 FirstFirst ... 59109149155156157158159160161162163169 ... LastLast
Results 3,951 to 3,975 of 4975

Thread: Da li u NATO

  1. #3951
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    А што се тиче Сирије, мислим да ниси у праву.Та Сириска опозиција, коју је наша влада признала усклаћујући се са политиком ЕУ, и која је истина прешла милион неких трансформација, и даље под истим постулатима води борбу на сјеверозападу Сирије, као и на југу, и није дио ИСИС-а.....
    Smio bih rizikovati i staviti u ruku u vatru, da Luksić ne zna koga je on priznao u Siriji i zasto se uopste pitljao oko tog priznavanja. Dobro je sto nije potrca da kao dobrovoljac predlozi da Crna Gora prima izbjeglice iz Libije i pokaze nekim clanicama EU kako to treba raditi.

  2. #3952
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,818
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,039
    Thanked in
    1,804 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Malo će se skrenuti sa teme ali sve ovo je dio priče o NATO i upoznavanju naših budućih saveznika i generalno problematike u koju smo indirektno i mi uvučeni.
    Naravno da nosi politički uticaj. Dvije opcije : Dopustiti da Rusije prosiri interese na "juzne drzave" ili dopustiti da se pojedine clanice EU smrzavaju zimi i uskratiti sebe i njih velikih prihoda. Koji je primarni interes EU ovdje (one EU koju mi "znamo" i zelimo? A koji dio lici na SAD interes? ). Ranije dok je još uvijek bio živ projekat NABUKO, nije bilo potrebe za ruskim gasom, ali pošto je umro taj projekat, Ruski gas je postao POTREBA Evrope (pitaj Austrijance).
    Lijepo je jednom prokometarisao austrijski profesor Mangot : "Nema sumnje da recimo Nemačka ili Britanija uopšte ne zavise od eventualne gradnje Južnog toka – oni se skrbe preko Severnog toka ili Jamala. Za te države je lako i besplatno da blokiraju projekat poput Južnog toka. To baš i nije znak solidarnosti unutar EU. Pitanje je šta će Brisel ponuditi jugoistočnim zemljama Evrope koje sada plaćaju ceh geopolitičkog konflikta? EU će stajati praznih ruku i to će svakako izazvati uzrujanost u okviru Unije."
    Evropa ne ostavlja svoje drzave na "cjedilu" po doktrini svi za jednog jedan za sve. I sve dok SAD nije poceo da ih odvraca od te doktrine stav Evrope bio je : Evropa pristaje na Južni tok bez revidiranja! To je bila objava svih medija. Tada su se Rusija i EU dogovorile (17. januara 2014) o formiranju radne grupe za rješavanje tehničkih i pravnih pitanja u vezi sa projektom Južni tok, gasnoj ruti koja će zadovoljiti 15 odsto potreba Evrope za gasom do 2018. godine. Simpatičan je datum - JANUAR (hladno masu)
    Ствар је једноставна.Чим се допусти Русији да прошири интересе, то одмах значи утицај са стране и слабљење саме ЕУ.Разне алтернативе се разматрају, од гасних терминала до овог азерског гасовода, и сигуран сам да те земље неће остати без подршке.
    У међувремену се нико неће смрзавати, нити ће фабрике остати без гаса, јер постоје фукционални гасоводи кроз Украјину.Занимљиво али нема побуњених области у оним регионима Украјине кроз које пролази гасовод према јужној Европи, нпр. у Одеси и Харкову.
    Одустајањем од Јужног Тока снажи се и положај Украјине.



    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ja sam pokušao prosto i čaršijski da objasnim bitne razlike tzv "šupačke i poslušničke politike". Da bi me uvjerio u to da Srbija vodi šupačku politiku moraš dati konkretan primjer. Jedino sa čime se slažem jeste talasanje zvanične politike ali to je nekako očekivano sobzirom da sve veći zaokret poltike bivših "radikala" prema zapadu i "centrima zla" kako su ih nekad iz opozicionih klupa zvali. Sve ostalo čine bez većeg brukanja (to je izraz koji je nama bliži).
    Naša brukanja su razna : Od priznavanja Kosova preko priznavanja raznoraznih oslobodilačkih snaga do uvođenja sankcija Rusiji, (krupnije stvari) a one sitne da ne nabrajam od proglašenja raznoraznih počasnih građana itd.


    Opet kažem, stvar ličnog doživljaja i sposobnosti detaljnog analiziranja. Sasvim sam realno pristupio tome da mogu sagledati s. političke odluke CG i njene posledice te odluke, benefite te odluke, nužnost, odjek, itd. , sagledati naslove i procijeniti da mediji za mnogo toga nijesu krivi. Sve drugo je čisto populistički, mediji su skloni skandalu, što je profitabilno i ja ih razumijem, ali nijesam ćorav da vidim gdje iskaču iz kolosjeka a gdje su u kolosjeku suštine.
    Па чекај зар и Србија није признала Косово, додуше не de jure, зар није признала све владе настале на арапском прољећу, чак и ону у Либији а тек ћемо да видимо што ће бити са Русијом.
    Него као што рекох Црна Гора је та која нешто уради прва, то се попљује, а кад Србија то исто или слично уради, онда се то некако прећути.
    Што се тиче додјеле титуле почасних грађана, мислим да је Месић заслужио то признање јер је значајно допринио томе да се нормалнизују односи Црне Горе и Хрватске, и да се скину тензије за које је наша страна одговорна.
    Тачи и Николић истина нису заслужили своја признања, али то је прије свега ствар локалних власти.

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ovdje ću pokušati da budem što kraći da ne bi skrenuli sa teme drastično. Rat u Siriji je prema svim analizama mogućim izazvao SAD sa jasnom namjerom i o tome neću dalje. Posjedujem gomile materijala koje to potvrđuju.
    One materijale koje ću okačiti tiču se o naivnosti (izvinjavam se) ove priče o "postulatima" - riječ koja je postala poštapalica branše svih grešaka proisteklih iz krize u Siriji.

    27.12.2014. CG priznaje NE FSA nego : "Priznaje se Sirijska nacionalna koalicija revolucionarnih i opozicionih snaga kao legitimni predstavnik sirijskog naroda."
    Iako je zapad uvrstio Al Nusru u grupu terorističkih organizacija par sedmica prije toga to ne znači da su se distancirali od njih, na šta treba obrtiti pažnju jer su oni i NAKON tog proglašenja nastavili da se zajedno sa FSA bore protiv Assada. A ovo je samo značilo da oni drveni kovčezi oružija sa padobranom više neće padati na njihovoj teritoriji.
    Uostalom, citiram : "O'Bagy u svojoj studiji dijeli pobunjeničke oružane skupine na tri osnovna tipa, prema stupnju vjerskog fundamentalizma. Tako u "sekularne" skupine ubraja tzv. Slobodnu sirijsku vojsku (FSA), zatim dolaze "islamističke" skupine, koje jesu za islamsku državu, ali uz dodjeljivanje nekih prava manjinama, dok su najekstremnije "salafističke" skupine, čiji je najjači predstavnik Jabhat al-Nusra. Salafističke skupine vode "Sveti rat" (džihad) protiv "nevjernika", što uključuje Zapad, kršćane i, naravno, Alavite, kojima pripada sirijski predsjednik Bashar al-Assad."
    Da ne pominjem tzv. Tawhid brigadu itd.

    Zašto nijesu samo napisali priznaje se FSA ? Zna se šta znači riječ koalicija.
    Dugogodišnji sam pretplatnik na Advance portalu (isključiše me prije 5-6 dana smecari ) i skoro sve bolje i bitnije analize čuvam. Podijeliću jednu koja je od 12. decembra od cijenjenog Miroslava Pavićevića.
    Čitajući, sebe ćeš zateći u više navrata konfuznog. Jer situacija u koaliciji revolucionarnih i opozicionih snaga je više nego konfuzna. I nadam se da će ti otkloniti dileme o grešci koju smo napravili, trčeći da priznamo nešto što je u najmanju ruku konfuzno.
    http://www.docdroid.net/15j64/velika...riji.docx.html

    Та "Национална коалиција" коју је признала ЦГ као званичну владу Сирије, је политичко тијело, које је интегрисано са FSA, односно FSA je формално оружана сила тог вијећа.Чак мислим да у доба када је то вијеће признато од стране нас, оно формално није имало своје оружане формације.

    Ал Нусра не признаје то вијеће као своју владу, исто важи и за ове још радикалније организације које су касније створиле ISIL.АЛ Нусра и ISIL нису иста ствар и нису савезници FSA.
    Ствари јесу конфузне зато што је једна ствар у политичким круговима а сасвим друга на бојном пољу.У оваквим сукобима нису непозната разна трговања и привремена савезништва на оперативном нивоу.

    Ипак за разумијевање овог рата нису потребне никакве велике политичке анализе и тоне материјала.
    Исти рат се води и у Ираку и у Јемену и у Либану.Ратују Сунити против Шиита, коалиција сунитскх Арапа против Ирана.Негдје ове земље и њихови људи на терену имају оперативну команду, а негдје се само старају да не фали муниције.(Намјеснска индустрија Србије и БиХ likes this).
    Last edited by BAR; 04-07-15 at 10:43.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  3. #3953
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Zanimljivo vidjenje Bar. Ali sta znaci industriji Grcke, bugarske, rumunije i hrvatske osnazeni polozaj ukrajine, drzave koja je de facto propala zbog iste tajkunizacije koju npr svi pljuju u rusiji.
    Zasto bi prosjecnog biraca u tim drzavama trebalo da interesuje boljitak stanovnistva koji se pokazao kao neko ko glasa ,ajde da kazem, lopove

  4. #3954
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,818
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,039
    Thanked in
    1,804 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Zanimljivo vidjenje Bar. Ali sta znaci industriji Grcke, bugarske, rumunije i hrvatske osnazeni polozaj ukrajine, drzave koja je de facto propala zbog iste tajkunizacije koju npr svi pljuju u rusiji.
    Zasto bi prosjecnog biraca u tim drzavama trebalo da interesuje boljitak stanovnistva koji se pokazao kao neko ko glasa ,ajde da kazem, lopove
    Оснажени положај можда није био добар избор ријечи.Боље је рећи спријечавање даље ескалације и тоталног рата.Да је Јужни ток изграђен данас би имали Харковску и Одеску народну републику, и то би већ био озбиљан рат Русије и Украјине.
    Румунији значи то што на својим границама (Одеса-Придњестровље-Молдавија) нема оружани сукоб, Хрвати ће добити гасни терминал на Крку и постати битно чвориште.Грчка тек добија јер би руски гас могао доћи преко Турске.Једини који губе су Бугари, али то је само мали губитак у односу на оно што су добили чланством у ЕУ и НАТО.Не напредују као Румуни, али ни не назадују, и њима није било много тешко да одаберу оно што им је корисније.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  5. #3955
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    4,073
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Nema sta da se raspravljate kratko i jasno


  6. #3956
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Da li u NATO

    Vidis bar toj e ono dje se ne slazemo. Nisu bugari to izabrali nego oni koji su na vlasti. Isto bi i kod nas bilo. Oni koji su zbog interesa uz vlast, svako neslaganje sa takvom odlukom bi smatrali izdajnistvom i potkopavanjem slobode i tesko dobijene samostalnosti
    Zvuci poznato zar ne

  7. #3957
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sceko View Post
    Nema sta da se raspravljate kratko i jasno

    Puno je vode Moracom proteklo od 2010. godine.

  8. #3958
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sceko View Post
    Nema sta da se raspravljate kratko i jasno

    CdM tradicija kod ovakvih anketa je
    http://www.cdm.me/politika/prvi-put-...u-istrazivanja

    da su obrnuto proporcionalna stvarnosti

    Inače bi Lekić bio predsjednik i Pozitivna većinska vlast
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #3959
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    CdM tradicija kod ovakvih anketa je
    http://www.cdm.me/politika/prvi-put-...u-istrazivanja

    da su obrnuto proporcionalna stvarnosti

    Inače bi Lekić bio predsjednik i Pozitivna većinska vlast

    Inace su Lekica pokrali na izbore, eno kakav je pa su ga morali pokrasti, onda da ne pisemo kakav mu je bio takmac. To ce pokazati novi izborni zakon, na kome EU insistira.

    Zato recimo ja insistiram na referendumu da mi ti i tebi slicni odje ne prosipaju bezocne lazi i onu najprizemniju propagandu. Isto mozes ti napisati za mene, je li, upravo tome sluzi provjera volje gradjana.

  10. #3960
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Inace su Lekica pokrali na izbore, eno kakav je pa su ga morali pokrasti, onda da ne pisemo kakav mu je bio takmac. To ce pokazati novi izborni zakon, na kome EU insistira.

    Isto mozes ti napisati za mene, je li, upravo tome sluzi provjera volje gradjana.
    Da li si nekada glasao za nekoga ko nije pokraden ?


    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Zato recimo ja insistiram na referendumu da mi ti i tebi slicni odje ne prosipaju bezocne lazi i onu najprizemniju propagandu.
    Koje to bezočne laži ?

    I ja sam za referendum, ali uz predhodno prolaženje kroz ispit na kom bi bilo postavljena dva jednostavna pitanja sa DA/NE odgovorom.

    - Da li NATO vrši mobilizaciju za rat ?



    Čisto da bi se spriječile ono baš totalne budale da odlučuju o sudbini zemlje
    Last edited by Rakun; 05-07-15 at 00:28.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #3961
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Misliš da bi prosječni NATO promoter znao da odgovori na ta tvoja pitanja?
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  12. #3962
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    O Norise Chache,

    Zasto jedan Noris Chak kucka po forumu protiv Natoa umjesto da ga jednim potezom gumice izbrise sa svjetske karte i sredi da majcica Rusija svima kaze sta je to kosmicka pravda.

    I kako objasnjavas tvoj trostruki angazman u Nestali u akciji u spasavanju USA marinaca a ovdje drzis slovo protiv USA spoljne politike?

  13. #3963
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,305
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,625
    Thanked in
    2,435 Posts

    Default

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #3964
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Jesu li mu dali makar 2000e za ovo?

  15. #3965
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Cijelo NATO bombardovanje sam proveo u Beogradu, u kući koja je svega 300 m vazdušne linije udaljena od brda Straževica koje je danonoćno bombardovano.
    Od prve ispaljena rakete do posljednje nijesam imao ni jedno staklo u kući. Sirene, panika i strah za život bili su moja svakodnevica....Baš zato ja danas razmišljam kao neko ko je spreman da uradi sve što je u mojoj moći da smanjim mogućnost da se to ponovi mojoj djeci. Upravo iz tih razloga mislim da je članstvo u NATO najbolji izbor za Crnu Goru."


  16. #3966
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dakle, ulazimo u NATO da nas NATO ne bi bombardovao

  17. #3967
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,305
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,625
    Thanked in
    2,435 Posts

    Default

    Tako neka prica izgleda...

    Ili... da NATO ne bi ubijao nasu djecu vec da nasa djeca ubijaju one koji nisu u tom savezu...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #3968
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Odje je narod uvijek voli vise stap po ledjima od sargarepe.

    Nema veze sto se poslije decenijama cesu po ledjima i vicu e sto nam je to trebalo, al kad opet dodje da se bira opet izaberu stap. Al kazu ponosno cemo da trpimo batine zbog principa i kosmicke pravde.

    No dobro, izgleda da se i to polako konacno u CG mijenja.

  19. #3969
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Misliš da bi prosječni NATO promoter znao da odgovori na ta tvoja pitanja?
    Bez obzira na koju je stranu i iz kojeg razloga. Ako ne odgovori tačno na pitanje "da li NATO vrši mobilizaciju ?" zabraniti da totalna budala glasa
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #3970
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Nisam ja nikoga optužio za izdaju, samo sam za to da se na one koji su ubjeđeni da NATO vrši mobilizaciju što se referenduma tiče tretiraju kao pacijenti Komanskog mosta tj. ako mentalno ograničeni pacijenti imaju pravo glasa onda i mentalno ograničeni što se tiče NATO alijanse imaju pravo glasa
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #3971
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Onda bi kvalifikaciono/eliminaciono pitanje za izbore trebalo da bude "Da li vam platu (penziju) daje vlada (Milo) ?"

  22. #3972
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Onda bi kvalifikaciono/eliminaciono pitanje za izbore trebalo da bude "Da li vam platu (penziju) daje vlada (Milo) ?"
    Odličan primjer
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #3973
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Hah. A moramo mi uvijek da ispravljamo tuđe krive Drine, a sve po našim ušima.
    Ne u nato zbog Srbije! Ne u nato zbog Gadafija! Ne u nato zbog Jagodice Bobice!
    Ok, a onda se zapitate, šta bi se desilo u slučaju da smo mi bombardovani a Srbija ne? A njima dođe poziv za Nato?
    Srbiju uzeh za primjer i samo kao prumjer.
    Nažalost, meni je žao svakog čovjeka koji je nastradao ni kriv ni dužan, ali nešto ne vidim da se svijet osvrće na takve žrtve, niti to tako funkcioniše.
    Jednostavno, u takvom svijetu živimo.
    Uglavnom, imamo priliku da postanemo dio normalnog, realnog svijeta ili da ostanemo na margini našeg svijeta iz mašte i fantazije gdje se sve mjeri kroz čojstvo i junaštvo, uglavnom preko tastature.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  24. #3974
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dragi Hari, zasto brises moj post, koji jeste bio sarkastican ali je bio on topic, a ne brises neke druge koji nemaju veze ni sa cim? A da...

  25. #3975
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Odje je narod uvijek voli vise stap po ledjima od sargarepe.

    Nema veze sto se poslije decenijama cesu po ledjima i vicu e sto nam je to trebalo, al kad opet dodje da se bira opet izaberu stap. Al kazu ponosno cemo da trpimo batine zbog principa i kosmicke pravde.

    No dobro, izgleda da se i to polako konacno u CG mijenja.
    Да смо бирали шаргарепу мјесто штапа овдје не би било 70 посто православних но 70 посто муслимана.
    Да ли је то добро или лоше остављам теби на процјену.

    За мрваљевића се очекивалио, сад чекамо неку рукометашицу и фудбалера да дају своју тужну причу и поуку зашто у нато.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

Page 159 of 199 FirstFirst ... 59109149155156157158159160161162163169 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Debata CG u NATO-DA ili NE
    By Bonja the Zmaj in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 493
    Last Post: 24-11-10, 16:50
  2. NATO - anketa
    By gatsbyy in forum Politika generalno
    Replies: 466
    Last Post: 07-04-10, 17:05
  3. NATO music
    By Milijana in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 17-05-05, 18:42
  4. RTS vs NATO
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 27-03-05, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •