Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 42

Thread: "Amfilohije dio onih koji su ubili Zorana Djindjica&

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default "Amfilohije dio onih koji su ubili Zorana Djindjica&

    Amfilohije Radovic u Hramu Sveto Save: Ubila ga je bratska mrznja kratkovida i slijepa, koja previdja vijecnu istinu da ko se maca masi od maca ce i poginuti.

    B92: U hramu Svetog Save Anfilohije drzi govor, koji je mnoge u tom trenutku iznenadio. Nekako je bila procena da nije prikladan trenutku. Sledeci dan se pojavljuje pismo po novinama, odnosno odgovor Anfilohiju u ime porodice i prijatelja Zorana DJindjica. Je l” tacno da ste to pismo vi pisali?

    Popovic: Tacno je, da. Pisao sam i to pismo ja. Napisao sam ga tako sto sam se konsultovao sa Ruzicom oko tog pisma. Morao sam da mu odgovorim na taj njego sraman cin koji je on uradio. Prvo, on se pojavio bez dozvole tamo.

    B92: Kako bez dozvole?

    Popovic: Pa bez dozvole. On se pojavio, u stvari... On je patrijarh Srpske pravoslavne crkve. On upravlja pravoslavnom crkvom. On ima najvisi cin medju oficirima vladikama, posto je Srpska pravoslavna crkva, nazalost, u poslednjih desetak godina postala jedna paramilitarna organizacija kojom upravljaju ziloti, koji su u medjuvremenu kroz ove ratne godine postali oficiri Srpske pravoslavne crkve. I on ima najvisi cin, to je cin pukovnika. I onda, ne samo sto se pojavio nepozvan, nego sto je uzeo za sebe da cita govor koji je bio unapred pripremljen. To je govor koji je unapred pripremljen.

    B92: To su jake optuzbe, na osnovu cega se to tvrdi.

    Popovic: Pa jesu. Ja stojim iza toga imenom i prezimenom. I smatram da je jedan od ljudi koji su odgovorni za stanje u kojem se drzava danas nalazi, taj covek, vladika sa masinkom i sa kalasnjikovim. To su ljudi koji su zastitinici Karadzica i Mladica. To su ljudi koji su nesrecni sto nismo pobili pet miliona balija i cetiri miliona ******. Oni su zato nesrecni. Oni zato mrze Milosevica, ali su mu na kraju ipak oprostili, jer ipak ih je dovoljno pobio. On je dosao na sahranu predsednika vlade i odrzao politicki govor, koji je bio napad na Zorana DJindjica.

    B92: Sta vam znaci unapred pripremljen govor?

    Popovic: Unapred pripremljen govor znaci govor...

    B92: Je l” to procenjujete ili imate neke...

    Popovic: Ne, ja to govorim figurativno, zato sto je on zastitnik tih ljudi koji su ubili Zorana DJindjica, on je deo njih. Ja ne tvrdim da je on znao da ce Zoran DJindjic biti ubijen. I ne tvrdim da je jedan od onih koji se veselio i radovao, kakvih popova po Srbiji je bilo, ako se secate, koji su 12. marta pucali iz pistolja i pili rakiju, jer je Zoran DJindjic bio ubijen. Ne tvrdim da je to, ali je jedan od onih koji pripada tom krugu ljudi, koji je smatrao da je Zoran DJindjic izdajnik. I njegov govor... Uzmite njegov govor, pa procitajte danas njegov govor. Otprilike njegov govor je – Dobro, posto si ti bio dete srpske crkve, eto, mi oprastamo i tebi, ali da ti kazem... I zato sam napisao to pismo, i zato sam mu odgovorio, zato sto sam smatrao da ne moze da ostane to njegovo poslednje. I za to sam imao dozvolu Ruzice.



    drugi dio intervjua INSAJDERA:

    http://www.pcnen.com/drugi/index.php...w&vid=5954

    prvi dio intervjua:

    http://www.pcnen.com/drugi/index.php...w&vid=5832

  2. #2
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    B92: Zbog tog brifinga Aleksandar Tijanic tuzio je Vladu Srbije i Vladimira Bebu Popovica. Prvi opstinski sud obavezao je Vladu Srbije da generalnom direkoru RTS-a, Aleksandru Tijanicu plati 120.000 dinara odstete. Medjutim, njegov tuzbeni zahtev u kome je trazio da mu bivsi sef biroa Vladimir Popovic plati milion dinara, sud je odbio kao neosnovan. U obrazlozenju presude sud je objasnio da je 120.000 dinara Tijanicu satisfakcija za pretrpljeni dusevni bol zbog povrede casti i ugleda, ali da nema Popoviceve odgovornosti, jer je obavestavao medije na osnovu informacija koje je dobijao od organa iz istrage.

    Na mestu na kom ste bili, znaci zvanicno ta vasa funkcija, sekretar biroa za komunikacije sa medijima, je li ta komunikacija bila uspesna?

    Popovic: Ja mislim da da.

    B92: Pa, kako da?

    Popovic: Pa, tu moramo da razdvojimo dve stvari, jedna stvar je sta je sluzba za komunikaciju sa medijima. Sluzba za komunikaciju sa medijima je jedno tehnicko odeljenje koje je imalo zadatak da posreduje u kontaktima izmedju medija i Vlade. A to sto sam ja bio napadan i sto se od mene pravilo to sto se pravilo, bilo je iz razloga ne toga sto sam ja imao losu komunikaciju s medijima, ne zbog toga sto je neki urednik novina imao problem zbog mene. Niko nikada nije imao nijedan problem zbog mene. Probleme koje su ljudi imali sa mnom, oni su imali problem sto sam ja takva priroda, takav karakter i sto ja kazem sta mislim.

    B92: Da, ali vi ste tako iznosili optuzbe i kad ste bili na funkciji sefa biroa za komunikacije.

    Popovic: Kazite kada.

    B92: Evo, recimo vas sukob sa Gordanom Susom.

    Popovic: Moj sukob sa Gordanom Susom je bio privatni sukob.

    B92: Pa, dobro, da li vi mislite da je to normalno da vi sad kao drzavni funkcioner zovete...

    Popovic: Dobro, vi ste novinar, koliko drzavnih funkcionera i politicara zove novinare i razgovara sa njima i psuju ih i hvale ih i jedno i drugo. Evo, znate vi sami, stotine. Je li to svaki put pritisak na medije? Ja sam nju pozvao ne da bih njoj rekao - nemoj to da objavljujes, objavljuj, pitaj ovo, pitaj ono. Nego sam je pozvao da je pitam, izvini sto postavljas pitanja koja znas. Cemu to pitanje? Cemu taj nabac Nebojsi Covicu da bi se on tamo seirio u emisiji i objasnjavao ne zna on sta radi Vladimir Popovic u Vladi, a da bi sve to bila podrska Vojislavu Kostunici koji je rekao - pa, on je nelegalno tu.

    B92: Ko?

    Popovic: Ta organizacija koja stoji iza toga, koju cini Vojna sluzba bezbednosti kao stozer te grupe, kojoj u poslednjih desetak-15 godina pripada i Srpska pravoslavna crkva, kojoj pripada Akademija nauka. Znaci, sve institucije od najveceg poverenja gradjana, kojoj pripadaju tajkuni iz Milosevicevog vremena, kojoj pripadaju ratni zlocinci koji su prethodnih deset godina klali, ubijali, pljackali, otimali i kojoj pripadaju ratni profiteri.

    B92: To je vas odgovor na pitanje koja je politicka pozadina?

    Popovic: To nije odgovor, to je odgovor na pitanje - ko su ti ljudi i zasto se ti ljudi medjusobno stite.

    B92: Da, ali pitala sam vas zasto nikada nije otkrivena politicka pozadina o kojoj se toliko govorilo? I ko je ta politicka pozadina?

    Popovic: Zato sto to podrazumeva otvaranje vojske i otvaranje vojne Sluzbe bezbednosti.

    B92: Pa sta?

    Popovic: Pa ko to da uradi? Kako to da uradi? Jedan od razloga sto je Zoran DJindjic ubijen je sto je za pet dana Zoran DJindjic trebao da preuzme vojsku i vojnu Sluzbu bezbednosti i sto bi se za 10, 15, mesec, dva ili tri otvorilo skoro identicno kao sto je pocelo da se otvara ili otvoreno je kad smo preuzeli Sluzbu drzavne bezbednosti. Izmedju te dve organizacije ne postoji nikakva razlika.

    B92: Da li hocete da kazete da vojska stoji iza ubistva Zorana DJindjica?

    Popovic: Kako ne? Hocu da kazem, kako ne?

    B92: Pa, na osnovu cega to tvrdite?

    Popovic: Kako mislite na osnovu cega?

    B92: Imate neke dokaze za to ili to tako ste analizirali pa dosli do zakljucka?

    Popovic: Pa, dosao sam na osnovu desetina zakljucaka do kojih svako moze da dodje ako hoce da dodje.

    B92: Dobro, ali onda ste odgovorni sto nam to niste saopstili ranije.

    Popovic: A sta da vam saopstim? Ja ne znam ko je konkretno.


    trla baba dlan.....Vladika je istinu rekao da ga je ubila bratska ruka...i da bice Patrijarh...ako Bogda.....
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    trla baba dlan.....Vladika je istinu rekao da ga je ubila bratska ruka...i da bice Patrijarh...ako Bogda.....
    Otkud je "Vladika" znao da ga je ubila bratska ruka?

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    brat je krilo
    nashta brat mu leti,
    brat je "SABLJA" koja brata sveti.......



    a zna mrcho da ovakve stvari samo mogu braca da urade, onako nebi najcrnji neprijatelj...

    no shto si se ti neshto uckobecao na Amfilohija?....kojoj crkvi pripadash sad? ...da ne pitam mnogo.strao me da ne skrenemo sa teme
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znas da raspitivanje o necijoj vjerskoj pripadnoscu nije kulturno, ali eto samo radi tebe odgovoricu ti - pripadam svakoj crkvi u kojoj Amfilohije ne drzi dirigentski stap.

    Nego, nijesam skroz zadovoljan sa tvojijem odgovorom. Kako je Amfilohije znao da ga je ubila bracka ruka, jer se tih dana pricalo i o Kosovarima i o Muslimanima i CIA i o Vatikanu. Kako je Pukovnik znao da ga je bash bratska ruka ubila? Ajde, posto si ti vjernik Amfilohijev, reci svom Berancu?

    Ja samo znam da je Sablja vrsljala po manastirima da nadje ubicu. Cak su Filareta morali da dizu iz spa-kade, da vide da se slucajno Zvezdan ne skriva tu.

    :monkey:

  6. #6
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije nidao bog da su Filaretu i muda vidjeli?...
    nego,zasto je bitan Vladika odje?..shto je rekao da ga je bratska ruka ubila?ili ti ovo pokushavash da pronadjesh ubicu sa ovim bravom te trabunja u ovi intervju?

    ps.moram te pitat ponovo, znash ono "nekulturno"...znachi ti vishe ne pripadash Srpskoj pravoslavnoj crkvi? :roll:
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  7. #7
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jebe se tebe izgleda shta te pita tvoj Beranselac...ode ti pod Shar Planinu...aj dobro,svrnucesh ti shjutra opet :zzz:
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znachi ti vishe ne pripadash Srpskoj pravoslavnoj crkvi

    Vrlo egzistencijalno pitanje!

    Znas kako, svaki covjek sa trunkom cojstva, sebe mora upitat sledece:

    Da li ostat covjek sa obrazom, ili ostat vjernik SPC! To be or not to be.

    Sta si ti odlucio, ako te smijem pitat?


    Inace, sto se tice crkve, ja sam dijete krstio u Ruskoj PC, a nakon toga sam sam sebe rukopolozio u patrijarha Avtokefalne Beranceve Crkve (ABC). Vidis, tu nemam posrednika izmedju mene i Boga i time mi je mnogo lakse bit vjernik. Ka ono sveti Jovan, tebi na zdravlje.

  9. #9
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  10. #10
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oj vladiko s dugom bradom
    zaudarash turskim smradom!!!!!


    alaaaaahu miiilooo i amfiiiiiii eggbeeeeerrrr!!!!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    znachi ti vishe ne pripadash Srpskoj pravoslavnoj crkvi

    Vrlo egzistencijalno pitanje!

    Znas kako, svaki covjek sa trunkom cojstva, sebe mora upitat sledece:

    Da li ostat covjek sa obrazom, ili ostat vjernik SPC! To be or not to be.

    Sta si ti odlucio, ako te smijem pitat?


    Inace, sto se tice crkve, ja sam dijete krstio u Ruskoj PC, a nakon toga sam sam sebe rukopolozio u patrijarha Avtokefalne Beranceve Crkve (ABC). Vidis, tu nemam posrednika izmedju mene i Boga i time mi je mnogo lakse bit vjernik. Ka ono sveti Jovan, tebi na zdravlje.
    1) politicari u srbiji su najobicniji majmuni. reka bi sto sta za toga popovica, no mi je ipod casti. neka jede ono od cega se pita ne pravi.

    2) ne mislim da ovakve klevete od strane bezboznika i brozovca nose veliku tezinu. sto vise, bezboznici i roda otpadnici samo stvaraju losiju sliku o sebi, a ne o vladici.

    3) samo naprijed dukljani. samo, Vladika ostaje vladika! a raspop ostaje raspop! CCCC

  12. #12
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da vladika nepodrza mila
    zajednica sad bi joshte bila
    al je smrdo podrzao mila
    izijo ***** od chetressijedam kila!!!

  13. #13
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...pa nek ubaijaju po Srbiji za to nas zabolje samo da ne pocnu da divljaju u Cg!

  14. #14
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    3) samo naprijed dukljani. samo, Vladika ostaje vladika! a raspop ostaje raspop! CCCC.

    Ne razumijem kako mogu branit onu "SOTONU" od popa, njega vise interesuju politicka zbivanja od vjerskih? taj je incijator raskola medju Bracu u Crnu goru. Ali doso mu je kraj u CGori, jos ovo malo...? Sto rece Beranac ja cu prije poj u rusku pravoslavnu crkvu no u Srpsku bas iz istog razloga, pred Bogom sam cist, Pravoslavlje je svudje isto samo zavisi, koga i kako i od koga ga ucis.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka čast! Nisam to znao...

    Ma znam ja da mi rođeni 7. 1. imamo identične stavove.

    Đika je moj najveći astrološki pogodak. Zato sam, kada su poslali tamo gde mu je mesto, svečano izjavio:

    ''Ovo je mali korak za čovečanstvo, a veliki za Srbiju!''

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    S & Montenegro-Russia
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...Бебина прича је прича о теорији завјере,СВИ су буквално били против њих ''јадних реформиста''-војска,ДБ,црква и чак и неке стране службе!

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    ali eto samo radi tebe odgovoricu ti - pripadam svakoj crkvi u kojoj Amfilohije ne drzi dirigentski stap.
    Као и сваки дукљанин не припадаш ти ни једној цркви.

  19. #19
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za ove što brane Rista,jedno pitanje
    Vjerujete li vi u Hrista ili Rista?

  20. #20
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ian Brown
    Za ove što brane Rista,jedno pitanje
    Vjerujete li vi u Hrista ili Rista?
    Najveca greska koju je Vladika ikada napravio je da podrzi Mila Djukanovica-- i ja sam napravio istu gresku. Mislio sam da je Milo manje zlo od dva zla. Nazalost, grdno smo se prevarili!

    PS. Ove boljsevicke karikature mi nijesu ni malo smijesne.
    Coraxu svaka cast, ali u ovom slucaju je malo MNOGO pretjerao.
    Katolicka crkva je bila uz samog sotona (Hitlera). kod njih silovanje mladih djecaka je cesta pojava. Ako vam je toliko do skandala, manite se SPC, jer ovo sto se kod nas desava je kap u more kad uporedis sa drugima.

    Kako vam je ovo za skandal: tkz CPC samo prima rascinjene srbijanske i grcke svjestenike! Raspopa proglasise za "Patrijarha", pa kada im neko rece da Crna Gora nikada nije imala patrijarha, onda ga proglasise za "mitropolita"! tako ti je to kad crveni komunisti shvacaju da je crkva popularna, pa sad zele imati konkurenciju pravoj crkvi (da bih sebi nekako podigli rejting).

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  21. #21
    SNS.cg.yu Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    Inace, sto se tice crkve, ja sam dijete krstio u Ruskoj PC, a nakon toga sam sam sebe rukopolozio u patrijarha Avtokefalne Beranceve Crkve (ABC). Vidis, tu nemam posrednika izmedju mene i Boga i time mi je mnogo lakse bit vjernik. Ka ono sveti Jovan, tebi na zdravlje.
    Елиминисао си посредника до пута за проклетство. Не требају теби распопи, ти си иначе безбожник по природи.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opa, evo ga jos jedan od ovih talibana iz SNS-a. Reci mi, da li jos slavite partijsku slavu?

  23. #23
    SNS.cg.yu Guest

    Default

    Твоја је Партија, твоја и твојих.

    Други су по странкама.

  24. #24
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ga odgovor SPC na povodom izjave Bebe Popovića

    САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ МИТРОПОЛИЈЕ ЦРНОГОРСКО-ПРИМОРСКЕ

    ЦЕТИЊЕ, 01. фебруар 2005.г.- Поводом изјаве Владимира Бебе Поповића у емисији "Инсајдер" ТВБ92 дате у вечерњем програму 31.јануара 2005.г., на обраћање многих новинара и новина, дајемо следећи коментар: Надали смо се да је Беба Поповић за последњих неколико година макар мало сазрио: већ једном изашао из бебинског инфантилног стања. Нажалост, његова последња изјава на ТВБ92 показује да је Беба не само остао инфантилан, него наставио да буде беба, и то злобна и лажљива. У његовим оптужбама против Митрополита Црногорско-приморског Г.Амфилохија ипак је једно добро: Сад је постало очевидно свима оно што се и раније знало, да напади и блаћење Митрополита Амфилохија у вези говора на сахрани покојног Ђинђића, нису потекли од тадашње Владе, а како би кад га је Влада преко Министарства вјера позвала на сахрану, а Његова Светост Патријарх Павле и Св.Синод благословили да одржи посмртно слово (у све то најбоље је упућен тадашњи Министар вјера у Влади Србије г.Миловановић). Сва та лажљива ујдурма како онда тако и сада дјело је Бебе Поповића. Називати "срамним чином" посмртно слово над одром покојног Зорана Ђинђића, чије је убиство у говору, испуњеном дубоким пијететом, названо "раном посред срца Србије" може само неко ко је изгубио сваки морални критеријум или га никад није ни стекао.

    Свакако да проблем није само у појединцима као што је Поповић, већ је појављивање тог и таквог човјека, сина Подгоричанина исељеног у Поморавље, некадашњег конобара са београдских сплавова а данашњег власника завидног иметка не само у Србији него и у Црној Гори, на ТВ Б92 више говори о самој Телевизији и њеним спонзорима и налогодавцима него ли о њему самом.

    Иначе, Бебино блаћење Цркве, њено проглашавање за "парамилитарну организацију" само је још једна потврда да су се у наше дане поново повампирили сви стари титоистичко-бољшевички мрзитељи Бога и Цркве, само са разликом што то више не чине у име "научног марксизма и лењинизма" већ под новом капом названом "европска демократија и отворено друштво". Како тада тако и сада : таквима који овако безочно нападају главне установе једног народа и Државе - Цркву, Академију и Војску, није стало до истине и правде, још мање до истинског људског достојанства и људских права, већ једино - до дубљег и маснијег корита. Није важно ко и која идеологија корито пуни - битно је да је оно пуно и прикладно за локање.

    У правној држави, што нажалост Србија данас није у довољној мјери, очигледно да би затвор био најприкладније мјесто за одрастање нашега Бебе.

    СЛУЖБА ЗА САОПШТЕЊА

    МИТРОПОЛИЈЕ ЦРНОГОРСКО-ПРИМОРСКЕ



    Koji su ovo mračnjaci najobičniji :burp:

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iz izvestaja Mitropolije crnogorsko-primorske
    Иначе, Бебино блаћење Цркве, њено проглашавање за "парамилитарну организацију" само је још једна потврда да су се у наше дане поново повампирили сви стари титоистичко-бољшевички мрзитељи Бога и Цркве, само са разликом што то више не чине у име "научног марксизма и лењинизма" већ под новом капом названом "европска демократија и отворено друштво". Како тада тако и сада : таквима који овако безочно нападају главне установе једног народа и Државе - Цркву, Академију и Војску, није стало до истине и правде, још мање до истинског људског достојанства и људских права, већ једино - до дубљег и маснијег корита. Није важно ко и која идеологија корито пуни - битно је да је оно пуно и прикладно за локање.
    Amfilohije Radovic je guja u njedrima Crne Gore.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •