Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 47

Thread: Kad ce neki rep u kotor?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kad ce neki rep u kotor?

    stvarno bi bilo vrijeme da bude neko hip-hop desavanje...........mislim kad bi se doveo neko kao marchelo i shorty ili juice ili bilo ko drugi da bi se napunio bilo koji kafic jos da bude nekih demo grupa(iz kotora????

    poz

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    704
    Thanks Thanks Received 
    453
    Thanked in
    214 Posts

    Default Re: Kad ce neki rep u kotor?

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler
    stvarno bi bilo vrijeme da bude neko hip-hop desavanje...........mislim kad bi se doveo neko kao marchelo i shorty ili juice ili bilo ko drugi da bi se napunio bilo koji kafic jos da bude nekih demo grupa(iz kotora????

    poz
    To brate bog te cuo to fali ovome nasem velegradu nidje nema da izadjes i da cujes da barem pustaju rep a ne daj boze da se neko sjeti da dovede kojeg repera (uh kad bi to jos bio Marcelo) kad bi se to desilo platio bi kartu i da je 100 eura
    Ne znam zasto se gazde diskotele ne odluce na jedan takav potez garantujem da bi im se ispaltilo mnogo vise nego ovi narodnjaci truli kojih ima na svaki cosak ! ! ! pi :evil:
    Jos jednom kazem bog te cuo nadam se da ce neko dovest nekog ja glasam za kombinaciju

    M a r c e l o - E d o M a a j k a - S h o r t y ! ! !

    p0z

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Houston ,Tx
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa eto ja licno nisam preveliki ljubitelj te muzike ali uz Gorana pocela sam i to da slusam tako da svakako mislim da bi bila cool ideja dovest i repere za promjenu u neke od nasih kafica ili diskoteku .
    I still believe in your eyes
    I just don't care what
    You've done in your life ! ! !

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne bi to mogo slusat! Ja bi volio da bude jedan rock koncert, kao sto ih je nekad bilo masu, bas to hvali u zadnje, one stare pjesme generacija 5, leteci odred, babe, zabranjeno pusenje, bijelo dugme, eeee kako nam to hvali!!!!! Nego sumnjam da ce skoro nesto bit...
    Samsung Galaxy S7

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    704
    Thanks Thanks Received 
    453
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Mislim da rocka kolko tolko ima a rep je taj sto je potpuno zapostavljen a zasluzuje barem malo mjesta jer ima dosta ljudi koji to slusaju ali mislim na pravi rep ne na MTV repere itd.... ono je cista komercijala bez ikakve vrjednosti

    M a r c e l o - E d o M a a j k a - S h o r t y ! ! !

    to nam treba

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radi mene ne moraju nikad !!! Recitacije su mi dosadile jos u osnovnu skolu,a hop hulahop mi je interesantan samo ako se radi o Nigrutinu(nasmijem se ka co'ek).A ovi Struka,Shorty,Gru,Shaila i posebno 187 su mi dobri kao laksativi! Kad ih cujem ide mi se u klonju-da torpedujem WC sholju!!!

    Jedino Marchello odudara malo,momak ipak ima malo obrazovanja shto se odmah osjeti u tako rudimentiranoj formi muzike kakva je hop hop hula hop!

    Medjutim ,ako publike ima (medju klincima),a izgleda da ima onda se ni ja necu protiviti.Kad mogu ZVEZDE GRANDA ,a shto ne bi i neki recitator!!!
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    704
    Thanks Thanks Received 
    453
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    ATAMAH zbog cega omalovazavas muziku koja se tebi licno izgleda ne svidja sto ti slusas ako nije neka tajna po meni je rep muzika koja udara onamo dje treba i prica pricu o pravom stanju ove nase jadne i nevoljne drzave i pravom stanju svih nas mislim na pravi rep ne na shaila 187 gru i jos neki slicni njima.

    Marcelo Edo Maajka Shorty BS ...... su mnogo dobri ne znam kolko si sve to slusao i pokusao da razumijes o cemu ustavri svi oni pricaju kako ti kazes recituju he mislis da je lako `recitovat` nije bogami nego stvar ukusa zar ne tebi se ne svidja meni se svidja meni se isto tako vjerovatno ne svidja to sto ti slusas glupo je da pricamo o tome za mene je rep pored rocka jedina vrsta muzike koja zasluzuje da bude pomenuta sve drugo je cista komercijala. . . . .

    Quote Originally Posted by ATAMAH
    Medjutim ,ako publike ima (medju klincima),a izgleda da ima onda se ni ja necu protiviti.
    Nisam nikakav klinac niti ljudi koje ja znam da ovo slusaju nisu klinci nije mi jasno zasto ovo pricas vjerovatno tu musiku koju ti slusas slusaju samo `ozbiljni ljudi` ili ne znam kako drugcije da se izrazim. . . .

  8. #8
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa dobro diskoteku ne bi mogli da napune ali bilo koji kafic bi.........zasto 187 shailu grua svrstavate sa marchelom juiceom x3m-om suidom v.i.p............?????
    nemoj da lupas bezveze...............recitatori hehehehehe...............a po cemu si zakljucio da klinci slusaju to???????ja sam bio u pg kad su nastupali marchelo i shorty i bilo je totalno prejako da sad ne prepricavam...............inace volio bi da nastupaju zajedno marchelo juice i krang(neko cuo za njega hehe) al stvarno bilo bi dobro da malo za promjenu nedje pocne da se pusta rep barem neke zurke ili tako nesto a ne na svaki korak cujes grand ***** mu mater

    poz

  9. #9
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Assassin,nemoj shvatat ovo licno. Ne smeta meni sto ti i drugi slushate rap.Necu da se mijesham u ukuse(De gustibus disputandum non est ) i poshtujem svachije mishljenje,bez obzira koliko bilo pravilno i pogreshno.Meni licno je Nigrutin Ok,a mogu slushat i Marchella i Eda Majkuu,iako ne uzivam (samo mogu slushat :wink: ) Nemoj mislit da ne razumijem RAP.

    A sto se tice hula hopa,evo par rijeci...

    Nisam muzicki kriticar,ali sam dosad poslusao i posjedujem u kolekciji MNOGO muzike svih zanrova. Rap bih svrstao u muziku samo kad bi morao. Tekstovi puni slenga,psovanja,shatrovanja,narkotika ,kurvi, stradanija, nemaju neku UMJETNICKU VRIJEDNOST ,a slicno vrijedi i za bijednu zvucnu podlogu. Slazem se da nesto ne mora biti kvalitetno da bi bilo slushano - to nam je dokazala TV PINK zadnjih godina...

    U rok muzici ima smeca i te kako,i u drugim muz.pravcima.Ali hop-hop kao forma po meni je nedje izmedju recitacije i udaranja u talambase. Isfrustrirana djecurlija okrece glavu za svim sto je u ekspanziji (govorim en general,ne tebi konkretno).A idealna su populacija jer su se zadnju deceniju nagledali srozavanja morala pocev od famelje do drzave.

    Tekstovi govore protiv drogiranja i sure sadasnjice ,a znam repere koji iz te nazovi muzike nisu izvukli poruku koju su trebali. U RAP-u nalaze objasnjenje i oni nezadovoljnici koji nisu nasli nacina da se probiju u drugim oblastima "sportu,nauci,knjizevnosti,MUZICI(npr klasicnoj),I dok vegetiraju prodajuci cigare,cekajuci poziv na brod (kojeg nema) ili cekajuci p0ogodak na kladjenju od 100 000 E(kojeg opet nema) nalaze razloge zasto su sjebani i klimaju glave na toboz propovjednicke stihove raznih HIP HOP gurua...

    A HIP HOP mesije ,nakon sto su potrosili prethodnu noc 300 eura u nocnom klubu ,mamurni se bude u 2 popodne i pale joint / vuku crtu dok smisljaju novu recitaciju za nezadovoljne konzumente.

    Ameri----Tupac je zaradio rupe u grudima,Puff Daddy uziva u meleonima ,a Snoop ispade ugledan nigger prodajuci muda za bubrege narodu i cackajuci ushi onim dugim nokticem

    POENTA- J*ebesh Punkerre koji odsijedaju u hotele od 5 zvjezdica i repere koji vuku crtu dok pjevaju o borbi protiv bijele crte :burp:
    - J*besh muziku koja se ne svira!!!
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    704
    Thanks Thanks Received 
    453
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ATAMAH
    POENTA- J*ebesh Punkerre koji odsijedaju u hotele od 5 zvjezdica i repere koji vuku crtu dok pjevaju o borbi protiv bijele crte :burp:
    Ovo je ako cemo realno da gledamo izrazeno kod svih slojeva `jet seta` muzicari glumci voditelji drzavnici itd. . . to je postalo kao Dobro Jutro Dobar Dan ne ide ovo samo uz rep muziku ! mislim da se slazes po ovom pitanju

    p.s. nisi mi dao odgovor na pitanje sto ti slusas he :wink:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovo bi trebalo da ide na forum muzika al posto tamo vjerovatno postoji neki slican topic onda ga necu premjestat. A i ja se pitam kada ce tsunami u Kotor... Nego ja bih ovo pod kljuc a vi ako ocete nastaviti pricu evo imate do sjutra
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sv st ghetto/dusevna bolnica
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ja se pitam kad cemo jedan masovni HARAKIRI pa da nam svima bude dobro,poenta price je SISAJ MUDO!!

  13. #13
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate
    Ovo je ako cemo realno da gledamo izrazeno kod svih slojeva `jet seta` muzicari glumci voditelji drzavnici itd. . . to je postalo kao Dobro Jutro Dobar Dan ne ide ovo samo uz rep muziku ! mislim da se slazes po ovom pitanju

    p.s. nisi mi dao odgovor na pitanje sto ti slusas he :wink:
    Slazem se ,ali ciljam na to sta oni pjevaju(recituju), kakvu poruku nose, jer se ne drze onog o cemu pjevaju. A to je obmana!!!

    Sto ja slusam? Ne volim se svrstavati po kategorijama. I morao bi ti dati opshiran odgovor ,ali sad ne mogu kucat po ure...Poslushaj u srijedu Revoluciju tishine na Radio Kotor 20,00 - 22,00.Dio odgovora ces naci. :wink:
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja ne bih citao post u kojem on objasnjava sta slusa
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor/Tivat
    Posts
    474
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka vrsta muzike ima i svojih dobrih, kao i losih prestavnika. Nikako se ne slazem sa ljudima koji po svaku cijenu oce da "omalovaze" neki pravac pokusavajuci pri tome da stave do znanja drugima kako je to "cisto ******" jer se njima ne svidja.

    Zato (a i zato sto volim da poslusam) bih podrzao odrzavanje rap koncerta u Kotoru, bilo to na trgu, u diskoteci ili nekom kaficu. Kao sto je i "koncert" Saka Polumente, ili pak Entrance na Rosama, ni odje ne bi niko tjerao ljude da se pojavljuju mimo njihove volje.

    Sto se tice kotorskih repera, licno bih rado da vidim Dedu i Noyza kako "recituju," a bilo koju od gore navedenih grupa bi posao da slusam, izmedju ostalog i iz razloga sto na takvom koncertu kod nas nisam nikada bio.
    ...if this ain't lunch, why does it feel so good?

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    704
    Thanks Thanks Received 
    453
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Music never separated people ! No one style of music is better than the other ! No one style is truer than the other. It's all MUSIC ! ! !. . . .

  17. #17
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma , nek dolazi ko hoce...Tako mi je svejedno!!! E da, sto se tice nashih repera Dede i Marija, njima cu pozeljet sve najbolje!!! I dosao bi im na koncert da ih podrzim,iako je moje shvatanje muzike na potpuno drugoj strani....


    A u duhu assassinate-ovog prethodnog posta - shireci ljubav medju ljudima i da ne ispane da vas omalovazavam ili ne volim... za sve jedan Big pozdrav od ATAmotherfuckin'MANa!!! YO,YO !!!
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  18. #18
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    o kakvim obnamama pricas??????poslusaj marchelov cd pa reci dje je obmana!!!!!!!!!!.............ne moraju ljudi da repuju samo o onome sto su oni prozivjeli..........a koji se zanr muzike drzi onoga sto pjevaju???????vjerovatno u hopu ima i najvise istiniitih prica
    i kakvi recitatori da imas i malo pojma o cemu pricas nebi tako govorio

    ''''. U RAP-u nalaze objasnjenje i oni nezadovoljnici koji nisu nasli nacina da se probiju u drugim oblastima "sportu,nauci,knjizevnosti,MUZICI(npr klasicnoj),I dok vegetiraju prodajuci cigare,cekajuci poziv na brod (kojeg nema) ili cekajuci p0ogodak na kladjenju od 100 000 E(kojeg opet nema) nalaze razloge zasto su sjebani i klimaju glave na toboz propovjednicke stihove raznih HIP HOP gurua...

    A HIP HOP mesije ,nakon sto su potrosili prethodnu noc 300 eura u nocnom klubu ,mamurni se bude u 2 popodne i pale joint / vuku crtu dok smisljaju novu recitaciju za nezadovoljne konzumente. '''''''

    hahahahahaha koliko gluposti na jednom mjestu hahahahah svaka cast

    poz

  19. #19
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor (KSV)
    Posts
    1,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radi mene ne moraju nikad !!! Recitacije su mi dosadile jos u osnovnu skolu,a hop hulahop mi je interesantan samo ako se radi o Nigrutinu
    Ova ti je dobra on je jedini nesto interesantan o dsvija njih

  20. #20
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate
    Music never separated people ! No one style of music is better than the other ! No one style is truer than the other. It's all MUSIC ! ! !. . . .

    kako mi je moj brat pametan stvarno bi ga trebalo postavit na mjesto gradonacelnika Kotora
    ..............

  21. #21
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor (KSV)
    Posts
    1,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    HA HA HA AH

  22. #22
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler
    o kakvim obnamama pricas??????poslusaj marchelov cd pa reci dje je obmana!!!!!!!!!!.............ne moraju ljudi da repuju samo o onome sto su oni prozivjeli..........a koji se zanr muzike drzi onoga sto pjevaju???????vjerovatno u hopu ima i najvise istiniitih prica
    i kakvi recitatori da imas i malo pojma o cemu pricas nebi tako govorio

    ''''. U RAP-u nalaze objasnjenje i oni nezadovoljnici koji nisu nasli nacina da se probiju u drugim oblastima "sportu,nauci,knjizevnosti,MUZICI(npr klasicnoj),I dok vegetiraju prodajuci cigare,cekajuci poziv na brod (kojeg nema) ili cekajuci p0ogodak na kladjenju od 100 000 E(kojeg opet nema) nalaze razloge zasto su sjebani i klimaju glave na toboz propovjednicke stihove raznih HIP HOP gurua...

    A HIP HOP mesije ,nakon sto su potrosili prethodnu noc 300 eura u nocnom klubu ,mamurni se bude u 2 popodne i pale joint / vuku crtu dok smisljaju novu recitaciju za nezadovoljne konzumente. '''''''

    hahahahahaha koliko gluposti na jednom mjestu hahahahah svaka cast

    poz
    Sta da ti kazem drugo nego uzivaj u RAP-u .Zelim ti da nabavis sve cd-ove domace Hop-hop hulahop scene i da ih razmjenjujes s drugarima. Naravno i da proniknes duboko u srz filozofije prilicno inteligentnih tekstova o cijoj sam tematici govorio. Ranije sam pomenuo da su po meni Marchello ,Edo i Nigrutin ono sto se izdvaja iz gomile ORTAKA IZ KRAJA(tebra...)koji umisljaju da su reperi.A njih je 90%-smece.

    I jos spotovi - kao jaje jajetu. Kola,riba(cura),2-3 pacijenta sa kajlama wu-tang klana i vunenom kapom i EKIPA IZ KRAJA (Novi BGD-blokovi).I svi sa zabacenim vratovima unazad i mrkim pogledima brzo mumlaju preopsirne strofe pune zivotne gorcine... :burp:

    ps*Kad budes spoznala barem 5 % muzike koju ja imam u kolekciji dacu ti za pravo da prigovaras umnosti mojih postova(moze da ti objasni jedan od moderatora koliko je to muzike),a dotle bi te zamolio da ne prangijash u prazno!!!
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  23. #23
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    apsolutno me ne interesuje koliko imas muzike u kolekciji i da imas svu na svijet u rep se ne razumijes i lupas bezveze i ne treba ti nista da vrijedjas i omalovazavas muziku koju ne slusas(ne razumijes)
    mozda da si ti prezivio ono o cemu govore rep textovi vjerovatno bi slusao
    ili bi bar znao da das postovanje (ne kazem da se ja pronalazim u tim pricama zavisi koje i sto)
    ''''''brzo mumlaju preopsirne strofe ''''' hahahahaha koji lik
    svakoj muzici mozes nac zamjerku a pogotovo trazis onamo sto ne slusas
    a ne odgovori koju ti muziku slusas??????? i sve ovo sto si ti nalupetao nije bila tema al nema veze

    poz

  24. #24
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    <edit>normalno da nece da repuju kako je sve bajno i krasno kad je sve poslo u kuras
    a vidis npr who see? njima bi dao podrsku jer ih poznajes jer su EKIPA IZ KRAJA mnogo si mi nesto kontradiktoran :wink: <edit>

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Skroz mi je bzvz ta muzika, ali kad vidim u kojoj mjeri kotorska omladina slusha narodnjake onda nemam nishta protiv toga da pochnu rap-eri dolazit odje.
    Rus, slazem se sa tobom u najvecem dijelu!
    P r i m o r a c

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •