Isprovociran od strane brata nam našega ,ljutito spremih ata moćnoga Varadera i sebe svojelično ;-) ...i ojdoh...jedanput
S obzirom da sam išao sam , nisam bio inspirisan za neko ozbiljnije fotografisanje i putopise već ću samo "potaći" destinaciju... :cheers: :cheers: :bounce: :bounce: :bounce: :roll:

Naravno , glavni junak



Ojdoh prvo za Skadar nam na Bojani ,pa na Lezhe i izašao na MIlot početak auto strade do Kukeša u dužini 189 km (čini mi se)...e to je razlog što pominjem ovu vožnju uopšte...Naime komšije Albanci su napravili vrhuuunski put kao prečicu sa Kosova na more , a u stvari napravili su trkačku stazu...Put ne da je dobar ,nego je fantastičan. Rodjen za momke koji vole eRove i super brzu vožnju....znakova ograničenja brzine nema , osim na jednom dijelu koji se "popravlja"



Možeš misliti kada ja nisam spuštao ispod 130 km/h , koji vozi laganeze. Blage krivine koje idu uz brdo , idealno za "peglanje" , ko voli.











Mi se nešto qrčimo sa tunelom Sozina , a oni su napravili su isti tunel ,samo komada 2...jedan tamo , drugi vamo...i to dužine po 5.800 metarahhhh...



Do duše , jedan je skroz osposobljen ,pa se nešto vazdan čeka , a to su domišljati Arbanasi iskoristili









Ovaj je najgori od njih
:P :P


Eto samo sam to htio podijeliti sa vama , a ostalo je "standard"

Udjoh na Kosovo....šta reći....užas....

Prizren


Ferizay (Uroševac)


Skopje


Ovu statuu zovu "Šmizla" ...sise su joj skroz izlizane od fatuvanja...XOXOXXOXO



Bik od bronze sa sve mooodima



Makedonsko













Bajkerski kafic CUSTOM


Tu smo malo ,uz čašicu Skopskog , jel' te , ovo ono...
Inače , momak sa moje lijeve strane je jedan od osnivača,predsjednika,tako nešto, moto kluba
MCC Guardian Angels Makedonija ,i organizator Moto Tura Mariovo 2010 , izvanredan lik , a sa moje desne strane englez Mike koji je nosioc laskave titule Iron But...to su oni , kaa' što ih ovdje ima , što prelaze po 'iljadu kilometara dnevno ,po 10-15 dana ... samo što je to neka organizacija ,ili klub , ili udruženje...jebaj ga neznam...kojima stave tracking control na mAtore i kontrolišu ih...inače vozi Trimph Tiger koji kada se vrati u Englesku mijenja za novi Tiger 1200 ili tako nešto , sam zaboravil....Momak skroz desno je sjajan lik , iako je stromer (šta ćeš niko nije savršen :-P ).





Podjosmo u Makedonsku kucu.........uhhhhhhhhh........nevjerovatna kafana ,hrana , etno , sve ....

















U povratku , preko Tetova , Gostivara , svrnuh i do Ohrida , dodjoh u Strugu...tu nije padala kiša , koja me drala 200 km....
Odlična kafana Sv. Nikola na izvororištu Crnog Drima...slike nisu neke , jer nisam imao živaca....







Poslije ide Elbasan , Drač , Skadar ..većini poznata destinacija ...i eto tako ...

Idem sada