Results 1 to 10 of 10

Thread: Najmilija fe$ta...

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Najmilija fe$ta...

    Eo, kao sto i vidimo, u Kotor se ne moze kr$teno pocinut, nego svako malo neka fe$ta. Znaci da krenem od Nove godine, koja je pocetak svega, i opste ludilo koje pocinje nedje oko 20. decembra i traje do oko 10. januara svake godine. Onda imamo nekih mjesec dva pauze, pa maskembali i karneval, a tuda se nedje i Uskrs zametne i to je opet zimsko ludilo od nekih mjesec dana. Onda, 1. Maj, koji tako brzo dodje, pa i tu nekih 10-ak dana razvaljivanja, i posle toga je maltene vec ljeto pocelo, koje je dobro poznato u Kotoru. TO sve traje do sredine septembra kada se krece u skolice, faksove, rabote i raznorazne obaveze, i reko bih da je onda to jedna od najvecih pauza u Kotoru, kada se opet ceka Decembar .

    Dakle, u kojem dijelu godine je vama najbolji provod u Kotoru, po$to evo kao sto vidite stalno je neka fe$ta?

    P.S. zamolio bih antife$tadjune koji vec puvaju na ovaj topic dok ga citaju da postovanje elegantno preskoce ako im se ne svidja.....
    Hvala
    Samsung Galaxy S7

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Houston ,Tx
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja eto mislim da je od sredine decembra pa do septembra u kotor najbolji provod .kao sto si reko sve feste jedna za durgom ,sve se nesto slavi ,ljeto je vec posebna prica izlasci su non stop.ma kotor je grad koji zivi svih 12 mjeseci za razliku od ostalih gradova na Crnogorskom primorju .
    LJeto u Kotoru je najbolje !!
    I still believe in your eyes
    I just don't care what
    You've done in your life ! ! !

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor/Tivat
    Posts
    474
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve su mi feste lijepe, ali mi je ljeto kao ljeto nekako najmilije. Volim i karnevale, i maskembale, ali isto tako ne mogu vise ni one guzve ogromne da podnesem, te stoga glasam za ljeto - kad ima naroda, al nije ono da dusa dusu davi. Po danu se mozes prosetati, okupati, opustiti, a uvece opet naci neku zabavu - i to ne samo u starom gradu nego i sire. Znaci, logicno, ljeto je nekako najkompletnije i najzanimljivije.
    ...if this ain't lunch, why does it feel so good?

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    704
    Thanks Thanks Received 
    453
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Ne volim nesto precerano nijednu tu festu najvise zbog onih silnih guzvi ali ajde nekako mi je mnogo milije sve ovo sto se desava zimi jer mi je i sama zima milija od ljeta

  5. #5
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Bocche di Cattaro
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BOKELJSKA NOC!!!za mene sto se festa tice ma kao i svaka ostala samo ljudi da se nesto desava po cemu je Kotor poznat kao ziv grad inace da nam nema toga bio bi mrtav kao i ovi okolo ostali gradovi,
    da nema festa nebi se tako ljepo i dobro provodili,jes da ponekad ima incidenata al boze moj
    UZIVAJTE
    pusa

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sv st ghetto/dusevna bolnica
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakave feste ????? kakve nebuloze pricate,prave kotorske feste su bile prije 20 godina cega se mi normlano ne sjecamo,ali po prici tako je bilo a sad se sve radi da grupica ljudi uzme pare i da se zadovolje IRVASI kojih je sve vise u kotor,kotorani se ne pitaju svoje pameti vise sto se tice FESTI!!!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor/Tivat
    Posts
    474
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gvido mene festa svaki dan :joint: :dring:
    ...if this ain't lunch, why does it feel so good?

  8. #8
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr.Gvido_Tartaruga
    kakave feste ????? kakve nebuloze pricate,prave kotorske feste su bile prije 20 godina cega se mi normlano ne sjecamo,ali po prici tako je bilo a sad se sve radi da grupica ljudi uzme pare i da se zadovolje IRVASI kojih je sve vise u kotor,kotorani se ne pitaju svoje pameti vise sto se tice FESTI!!!
    Dobro zboris Guido! Uskoro ce festa u Kotor biti Vasar i bacanje kamena s ramena i narodno veselje uz zvijezde Grand produkcije...Jaooo! :x
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A i njemu jadan, nego mi tu vrstu fe$ta ne razumijemo ba$...

    Ko zna $to se cini behing the scene Gvidovih emisija na radiju.....
    Samsung Galaxy S7

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr.Gvido_Tartaruga
    kakave feste ????? kakve nebuloze pricate,prave kotorske feste su bile prije 20 godina cega se mi normlano ne sjecamo,ali po prici tako je bilo a sad se sve radi da grupica ljudi uzme pare i da se zadovolje IRVASI kojih je sve vise u kotor,kotorani se ne pitaju svoje pameti vise sto se tice FESTI!!!
    Pregrub si doktore, pregrub...Ipak, u dijelu se i mogu slozit sa tobom.
    A to da se kotorani ne pitaju nista je ipak pogresno.Skroz pogresno!
    Cujem opet si na radiu? Eto ti teme za emisiju, pa makar sve to zapakovao u dobru zajebanciju.Shvatice kotorani, ne boj se! :wink:
    P r i m o r a c

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •