Page 127 of 221 FirstFirst ... 2777117123124125126127128129130131137177 ... LastLast
Results 3,151 to 3,175 of 5524

Thread: Liga Šampiona (Champion's League) 2010/2011

  1. #3151
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    O veliki postovaoci i nadasve vrhunski poznavaoci fudbalse igre,Veliki pozdrav za sve vas iz suncane Barselone.Temperatura je otprilike 21 stepen C,a ja, evo me sjedim odje sa dva tri cojeka koji ve isto tako pozdravljaju.U Pitanju su proslavljeni fudbaler a sada uspjesni predsjednik mafijasko kriminalne organizacije Uefa gospodin Mirko Platini i asistent gospodina Platinija za Iberijsko poluostrvo i sjevernoafricka pitanja gospodin Jovan Gvardiola.Povremeno tu prodje i Mesi,njega siguran sam znate sa reklama nekih,prodje tu da donese kafu ili sok ako je potrebno,jer vruce je.

    Sjedimo mi tako i razgovaramo a oni se zale na Ligu sampiona,imaju niz primjedbi tako da kazu odsad su odlucili da su im prsti konstantno umijesani u to ******.Placu obadvojica,suze rone za Milanom,spremaju atentat na Silvia sto nije bolje ulagao u ekipicu.Harija Rednapa su vec kandidovali,pardon kidnapovali zasto je izbacio Milana i on sad stoji ocu rec lezi u gepeku Gvardioline mazde u Monte Karlu.u tome im je pomoga Jordan koji ce uskoro i preuzeti klupu Totenhema.Smeta im i Sahtjor,sta on ima da se petlja,kad su oni Rusi,jer Ruse i Ukrajince jedna je majka rodila,i sta ce oni u Evropu da se smrzne Evropa od njih.Kazu mi bio im je Toti, podnio zalbu protiv Sahtjora i bas im priprijetio.Platini se sada ozbiljno razmislja da oduzme Ukrajini domacinstvo Prvenstva Evrope iduce godine i da ga da Srbiji.Poljake niko ne pita ka i vazda.

    Kazu mi dalje ovako,Barselona je jedno smece.Vjerujte mi prica Platini,GVardiola klima glavom.Veli,oni veze s mozgom nemaju nego ih on forsira.Barselona je njegov tim i svi ga tamo slusaju i grdne je pare zaradio na kladionicu od njih.samo ne daju mu da udje u kladionicu no ga ceraju iz kladionice tamo po Evropi pa on salje Đanija Infantina da mu uplacuje tikete.Voli kaze kad dodje kod nas jer odje moze da igra po cijeli dan cak ga je kad je bio zadnji put Mugi primio u kladionicu.Veli Rajkard mu je nesto bio diga nos jedno vrijeme pa ga je mrsnuo i metnuo Gvardiolu a inace mu je on neki rod po zeninoj strani.A ovo ne biste vjerovali sigurno,Feliks Magat je ozenio Platinijevu sestru od strica,tako da slobodno igrajte Salke s kom god da ispadne.
    Fali mi se na Gvardilou,to je krvavi radnik,kaze.koliko samo radi oko onih neigraca,eto ih je kolko-tolko i necemu naucio.tu se ukljucuje Gvardiola veli sto ne mogu oni moze Šef,misleci na Platinija naravno.Vele mi njih dvojica da je Xavi samo na pricu igrac,ka rafa ono i da su godinama pravili mu propagandu da ga prikazu vanserijskim igracem iako on nista ne zna.Morali su da bi opravdali ovo sto je Spanija prvak svijeta.To je isto namjesteno,jer je Spanija plakala, kumila da bude jednom prvak evo 30 i nesto godina su plakali.Tako da je Platini sate i sate proveo sa Xavijem kod Blatera u kucu gore u Svajcarsku ne bi li ga sto naucio.Mesi isto nema veze o fudbalu.Ustvari ono je robot a ime su pozajmili od jednog siroceta iz Argentine.ONo kad se Gvardiola ustane i drzi ruku u dzep,unutra mu je dzojstik i on navodi Mesija tj. robota da da gol.Sumnjaju na Fergusona da je provalio o cemu se radi i da ima plan da predje u City i da posalje ponudu kakva se ne moze odbiti.Ali ova dvojica cekaju da Barsa osvoji jos jednu ligu sampiona,a to vam nece bit ove no iduce godine jer Barsa ce to na svake tri godine jer bilo bi sumnjivo inace.U medjuvremenu ce oni zgrnut silu paru na kladionicu igrajuci protiv Barse.Krojfa su ubili i rade na potapanju Holandije.
    Platini je u svadju sa Vengerom zato mu namjesta Barselonu dvije godine uzastopno.Prvu utakmicu ga je pustio da se ponada a sad je uzeo stvar u svoje ruke.Penal u prvo poluvrijeme nije sudjen jer je Platini igra x poluvrijeme a onaj go Mesija ono se Gvardiola bio zagira,mislio je da je pocelo drugo zbog velikog dodatka.E da vidite kako mu uvo bi crveno,a Buskec vec lezi u zatvor,kaznjen je mjesec ipo,tako da nece nastupati narednih nekoliko meceva pod izgovorom da je povrijedjen.Van Persiju je prijeceno smrcu ako ne dobije crveni karton i mora je poslusat.E onda je Barselona stala,sto ce oni kukavci nisu imai snage vise i poceli su da se dodaju nesto na sredinu,nisu imali snage da napanu i onda je uslijedio telefonski poziv.Busaka se javio dolje kod Barsine klupe dok su trajale reklame i primio upustva od Platinija.Onda je svira onaj penal kojeg nidje nije bilo,nego je cak treba bit faul u napad i crveni za simulaciju.tu im je vec 3-1 bilo dosta,vjerujte da je Bendnter da onaj gol da bi bio ponisten sigurno.onaj zadnji napad kad je Alves vratio loptu iza Mesija to se Gvardioli zaglavio R1 taster inace bi i to bio gol samo da znate.

    Barselona ide do finala i tamo gubi,to su vam provjerene informacije.Sad ko god da joj dodje izbacice ga samo joj nece doc Salke jer su rodjaci.Salke ce sad da izbaci Real Madrida a u polufinale ce ga izbacit Celzi koji ce se sresti u finale sa Barsom i pustice ga Barsa da ih pobijedi,nece Platini nista namjestat.Mora jer duguje Ancelotiju jos iz Italije jer ga je ovaj jednom spasio kad mu je osta Pezo u kvar gore nedje kod Torina.Sad je Anceloti obeca Abramovicu ligu sampiona i mora mu Platini izac u susret.

    Dragi prijatelji ostajte zdravo, a mi sad idemo kod Bojana Krkica jer drzi strasnu javnu kucu.
    Ha ha ha, bash smEshan post...
    #fakenews

  2. #3152
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eo i ja da se javim posle banovanja.



    barsa odrzala, ali odrzala fudbalsku lekciju arsenalu, milina ih je bilo gledat'. ovi me ostali parovi nisu nesto preterano interesovali, ali mi je milo sto je taj totenam prosao.
    Dosta njih voli i kokain da se ne lazemo

  3. #3153
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Dinosha, cijevna
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by liquido View Post
    eo i ja da se javim posle banovanja.



    barsa odrzala, ali odrzala fudbalsku lekciju arsenalu, milina ih je bilo gledat'. ovi me ostali parovi nisu nesto preterano interesovali, ali mi je milo sto je taj totenam prosao.
    only the strongest survive, dobro dosa bro
    Last edited by OldSchool; 11-03-11 at 18:28.

  4. #3154
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Što bi ovome momku?

  5. #3155
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    Recordare88 zaboravlja ono finale Barselona - Mančester. Imala je tad Barsa iz 3-4 navrata po 30-ak pasova, a da ovi "superspremni vidić i rio" ne vide loptu. Iz jedne od tih akcija sa pasovima je i bio 2. gol. Još je tad Barsa bila super oslabljena.



    Nikad mi nece bit jasno, zasto je Laporta zalio pare, kada je ovom momku trebalo dati koliko god da je trazio.

    Kakav napadac . Za mene uz Ronalda, najbolji spic koga je Barsa imala. Kako je spremio Vidica po 2-3 bureka i jogurt.

  6. #3156
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Teško Vidića pospremit, previše precijenjen igrač.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  7. #3157
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidiću su slaba tačka agilniji tj. brži igrači. Ko god ima malo veći korak, Vidića nagrdi.

    Žalio sam za Eto-om, posebno gledajući Ibra! Sad kad je Vilja tu, vidim da Barsa ima pravog špica, pa eto. Ispravili su grešku, no su se trošile pare!

  8. #3158
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto je bolji od Vilje...A što svi prdnjavite o 'krađi' protiv Čelzija aooo Abidal je dobio crveni,malo posle toga Maluda je prošao bez kartona za istu stvar nad Mesijem...Toga se niko ne sjeća a?samo se priča o nesuđenom penalu nad Drogbom...A protiv Intera,o čemu pričate ljudi,Barsi je poništen čist go,ono ruke viđelo nije...A ovo s Arsenalom...Prdnjavina čista,preslabi su oni,ali mi se ne sviđa kako igra sad Barsa,dave masu na sredinu s ovim pasovima aoo
    Realizacija nikakva,Mesi prvo ona šansa kad je šutnuo sa 10 metara pravo u golmana,a posle toga Vilja je imao ihaha prilika...Penal je bio,sklonio mu je loptu,a i penal nad mesijem je bio,tako da...a onaj Van Persi seljačina neka se kurči neđe drugo,tobož nije čuo zvižduk,a nije ni vidio da Valdes stoji nezainteresovano onako,a nemojte te gluposti pričat',igrač na tome nivou to sebi ne smije da dozvoli...Prođosmo mi,ali s ovakvom igrom se ne može osvojit' Liga Šampiona...I Gvardioli jeb'o pas mater s onim izjavama i s ovom formacijom retardiranom,onoga Buskeca treba ukinut' momak je negativan potpuno

  9. #3159
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kazu da je Buskec napotcjenjeniji igrac. Jbg, desava se svakom. Zavrsio je na mjestu stopera, ne zna ni on kako.

  10. #3160
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Buskets postaje strašan. Zahvaljujući igri sa genijalcima. A odrađuje "prljavi" dio posla.

  11. #3161
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    Buskets postaje strašan. Zahvaljujući igri sa genijalcima. A odrađuje "prljavi" dio posla.
    kolega, buskets veze nema. ne znam samo kako uopste igra u barseloni. uh , da je barsi jedan melo, flamini,muntari ili gariks.

    p.s bajern razvali hamburga 6-0 (3 gola robena).
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  12. #3162
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Dinosha, cijevna
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lijepa uvertira pred inter

  13. #3163
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    kolega, buskets veze nema. ne znam samo kako uopste igra u barseloni. uh , da je barsi jedan melo, flamini,muntari ili gariks.

    p.s bajern razvali hamburga 6-0 (3 gola robena).
    E sad si nas posrao,nema što.
    Raise my hammer,take my aim

  14. #3164
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    Recordare88 zaboravlja ono finale Barselona - Mančester. Imala je tad Barsa iz 3-4 navrata po 30-ak pasova, a da ovi "superspremni vidić i rio" ne vide loptu. Iz jedne od tih akcija sa pasovima je i bio 2. gol. Još je tad Barsa bila super oslabljena. Silvinjo i Ture su igraju odbranu. No eto, ne bih ja imao ništa prptiv Mančestera. kad onakvome Arsenalu ne može pobjeć na tabelu, nije to ništa strašno. No bi se smarali sa bunkerom njihovim na Kamp Nou.
    Razbili ste nas tada, nema shta.

    Vidic je sada josh bolji nego tada, a vi ste tada imali Eto-a. Drugo,sada imamo i Berbatova u zhivotnoj formi. Sredinu su nam igrali Carrick i Anderson, sada je Fletcher tu. Krilni bek je bio stari i spori O Shea, sada je Rafael tu. Tacno je da smo tada imali CR-a, ali sada je tim mnogo kompaktniji i cvrsci. Plus, ako Berbi krene, bice nam bolji od 5 Ronalda

    Plus, iskreno, posle one bruke u polufinalu, mnogima nije bilo do fudbala. Ne kazem da smo zbog toga izgubili, to je samo moj neki licni osjecaj

    A to shto potcjenjujete Arsenal, to je totalna glupost. "Razbili" ste Arsenal tek kada ste nezasluzeno dobili igraca vise. A sve i da nije tako, ne postoji tim na svijetu kome se ne desi jedna losa utakmica. Mogu i ja da kazem: ta Barcelona uopshte nije nishta strashno, prosjecni klub, izgubili 2:0 od tamo nekakvog Herculesa na svom terenu...
    Last edited by Recordare88; 12-03-11 at 17:22.
    Deserve's got nothing to do with it.

  15. #3165
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    E sad si nas posrao,nema što.
    osjecas se tako? ne vidim razlog zasto se uopste javljas.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  16. #3166
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Recordare strikes again.

  17. #3167
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Razbili ste nas tada, nema shta.

    Vidic je sada josh bolji nego tada, a vi ste tada imali Eto-a. Drugo,sada imamo i Berbatova u zhivotnoj formi. Sredinu su nam igrali Carrick i Anderson, sada je Fletcher tu. Krilni bek je bio stari i spori O Shea, sada je Rafael tu. Tacno je da smo tada imali CR-a, ali sada je tim mnogo kompaktniji i cvrsci. Plus, ako Berbi krene, bice nam bolji od 5 Ronalda

    Plus, iskreno, posle one bruke u polufinalu, mnogima nije bilo do fudbala. Ne kazem da smo zbog toga izgubili, to je samo moj neki licni osjecaj

    A to shto potcjenjujete Arsenal, to je totalna glupost. "Razbili" ste Arsenal tek kada ste nezasluzeno dobili igraca vise. A sve i da nije tako, ne postoji tim na svijetu kome se ne desi jedna losa utakmica. Mogu i ja da kazem: ta Barcelona uopshte nije nishta strashno, prosjecni klub, izgubili 2:0 od tamo nekakvog Herculesa na svom terenu...
    Toure je tu utakmicao igrao na mjestu stopera, jer je Puyol morao na desnog beka, a buskets je igrao na sredini i to prilicno dobro. Ali vi ste to vece imali i C.Ronalda, jeste da nije igrao nista specijalno, ali je on ipak majstor i igrac jednog poteza.

    Nismo mi potcijenili Arsenal, samo se pisalo kako su igrali, a kako je venger najavio.


  18. #3168
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Razbili ste nas tada, nema shta.

    Vidic je sada josh bolji nego tada, a vi ste tada imali Eto-a. Drugo,sada imamo i Berbatova u zhivotnoj formi. Sredinu su nam igrali Carrick i Anderson, sada je Fletcher tu. Krilni bek je bio stari i spori O Shea, sada je Rafael tu. Tacno je da smo tada imali CR-a, ali sada je tim mnogo kompaktniji i cvrsci. Plus, ako Berbi krene, bice nam bolji od 5 Ronalda

    Plus, iskreno, posle one bruke u polufinalu, mnogima nije bilo do fudbala. Ne kazem da smo zbog toga izgubili, to je samo moj neki licni osjecaj

    A to shto potcjenjujete Arsenal, to je totalna glupost. "Razbili" ste Arsenal tek kada ste nezasluzeno dobili igraca vise. A sve i da nije tako, ne postoji tim na svijetu kome se ne desi jedna losa utakmica. Mogu i ja da kazem: ta Barcelona uopshte nije nishta strashno, prosjecni klub, izgubili 2:0 od tamo nekakvog Herculesa na svom terenu...
    Arsenal je razbijan cijeli meč! Nijesu se primakli golu. A Barsa i Mančester da se sad sastanu, bilo bi grijeh. To je makar za polufinale, ako ne i za samo finale.

  19. #3169
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako Mancester uopste prodje. Bez Nania se nista ne zna.

  20. #3170
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    Arsenal je razbijan cijeli meč! Nijesu se primakli golu. A Barsa i Mančester da se sad sastanu, bilo bi grijeh. To je makar za polufinale, ako ne i za samo finale.
    Nije lose ni sad...Shto, Man U-Bayern, Man U-Chelsea, Man U-Real...Sve interesantna polufinala

    P.S. Benci, sve vishe pocinjesh da licis na onoga SinisuM, a to nije kompliment.
    Deserve's got nothing to do with it.

  21. #3171
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    izgleda da se oporavio milito , tako da putuje za minhen.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  22. #3172
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Idealno bi bilo da prođu (pored ovih što su već prošli):

    Šahtjor
    Šalke
    Barselona
    Totenhem
    Inter
    Real Madrid
    Mančester
    Čelzi

    Da se nekako potrefi da budu sa jedne strane: Barsa, Real, Čelzi i Inter, a sa druge Mančester, Šahtjor, Šalke i Totenhem.

    I onda da se to nekako ovako upari:

    Barselona - Šalke (dako ih rašarafi neko više, ne mogu gledat onu tugu)
    Inter - Totenhem (prilika da se sazna istina) :mrgreen:

    a ovamo u drugom dijelu kostura:

    Real Madrid - Šahtjor
    Mančester Junajted - Čelzi (da i to čudo vidimo) :mrgreen:

    I onda da budu dva polufinala (a samim tim i finale) iz snova:

    Barselona - Inter
    Real Madrid - Mančester/Čelzi

    Bilo ko od ovih ekipa da osvoji ne bi bio grijeh, sem eto možda neko od ovih Engleza. Mada bih ja lično volio (ako već ne može Real) da to uzme Čelzi. Već godinama ulažu u ekipu i čekaju taj rezultat i zvanični ulazak u društvo ''besmrtnih'', ali ih prati maler (Ovrebo, te penali u Moskvi) i nikako da to odrade.

    Nego, ovo je samo neki ideal... biće tu Šahtjor - Šalke ili neki takav meč 100%...

  23. #3173
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Teško Vidića pospremit, previše precijenjen igrač.
    Nikakav pih .. jJa ne znam kako takvi poput tebe ne postanu sjani menadzeri il nesto urade u fudbalu nego sam kao virusi kuckaju bas steta

  24. #3174
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ovo kako si ti Vlado napravio,bila bi najljepsa liga sampiona ikad.kamo srece.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  25. #3175
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    od ovoga sto je vlado stavio, 7 timova ce bit sto posto medju 8, jedino je inter jos uvjek neizvjestan - ali, brzo ce mo znat definitivno.
    a polufinala po ovom kosturu bi bila EPSKA, DA NE PRICAMO O FINALU.
    daj boze ovako da dodje....

Page 127 of 221 FirstFirst ... 2777117123124125126127128129130131137177 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. T-Com CFL 2010-2011
    By ekrem_drndar in forum Fudbal
    Replies: 1455
    Last Post: 24-06-11, 14:34
  2. England Premier League 2010/2011
    By South_Africa_2010 in forum Fudbal
    Replies: 4145
    Last Post: 01-06-11, 10:28
  3. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  4. 2010/2011 Chevy Volt!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 30-08-08, 22:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •