Results 1 to 25 of 25

Thread: Bogicevic: Nije potrebna dvotrecinska vecina za Ustav

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Bogicevic: Nije potrebna dvotrecinska vecina za Ustav

    Cedomir Bogicevic, sudija Vrhovnog suda Crne Gore, kazao je da postojeci saziv crnogorskog parlamenta ima mandat da usvoji novi ustav ili odredi nacin na koji ce biti izvrsena ustavna revizija. Kako su prenijeli elektronski mediji, on je za agenciju Mina rekao da kvalifikovana dvotrecinska vecina za ustavnu reviziju, koja je predvidjena postojecim Ustavom, ne obavezuje postojeci skupstinski saziv, jer prethodni ustavotvorac ne moze naturati buducim generacijama nacin ustavne promjene.
    Moze li mi ko objasnit o cemu ovaj prica ?
    Mislim svak zna da je CG bespravna drzava, ali sudija Vrhovnog suda da izjavi nesto ovako !?!? I nikom nista !
    U svakoj normalnoj drzavi bi ga automatski zatvorili, a kod nas ce da dobije povisicu.

    Znate li vi sta je uopste ustav i sta on predstavlja za jednu modernu, demokratsku drzavu ?

    Zamisli neki sudija u Americi proglasi constitution ne vazecim jer su ga napravili neki tamo preci davno !?!?

    Sto se radi ......
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mi mijenamo ustave na Balkanu, kao civilizovani narodi,
    donje gace i charape.

    Slobo nam je izdiktira ustav za nedjelju dana,
    vrela zima u brdima. i usvojen je prostom vecinom,
    tako ce i zavrshiti u kantu za smece.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Bogicevic: Nije potrebna dvotrecinska vecina za Ustav

    Quote Originally Posted by SteVuk
    Cedomir Bogicevic, sudija Vrhovnog suda Crne Gore, kazao je da postojeci saziv crnogorskog parlamenta ima mandat da usvoji novi ustav ili odredi nacin na koji ce biti izvrsena ustavna revizija. Kako su prenijeli elektronski mediji, on je za agenciju Mina rekao da kvalifikovana dvotrecinska vecina za ustavnu reviziju, koja je predvidjena postojecim Ustavom, ne obavezuje postojeci skupstinski saziv, jer prethodni ustavotvorac ne moze naturati buducim generacijama nacin ustavne promjene.
    Moze li mi ko objasnit o cemu ovaj prica ?
    Mislim svak zna da je CG bespravna drzava, ali sudija Vrhovnog suda da izjavi nesto ovako !?!? I nikom nista !
    U svakoj normalnoj drzavi bi ga automatski zatvorili, a kod nas ce da dobije povisicu.

    Znate li vi sta je uopste ustav i sta on predstavlja za jednu modernu, demokratsku drzavu ?

    Zamisli neki sudija u Americi proglasi constitution ne vazecim jer su ga napravili neki tamo preci davno !?!?Sto se radi ......
    Zaista nevjerovatna izjava, he. Cu samo ovo, ustav ne obavezuje postojeci skupstinski saziv, a taj skupstinski saziv postoji takav kakav jeste upravo po tom ustavu i zakonima koji su izvedeni iz ustava.
    [quote="milovan"]
    Slobo nam je izdiktira ustav za nedjelju dana,
    vrela zima u brdima. i usvojen je prostom vecinom, tako ce i zavrshiti u kantu za smece.
    Problem je sto ga je izdiktirao upravo ovima koji uceci od Slobe nastavljaju da se ponasaju na isti nacin pa da i oni izdiktiraju neki.
    Neka se Milo obrati javnosti i kaze, gospodo i drugovi, predlazem opoziciji da podrzi projekat nezavisne CG, a ja cu se zauzvrat odreci apsolutne vlasti, ha ha ha ha ha, jer vaznija mi je nezavisna CG nego moja vlast. :shock:
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  4. #4
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ustav treba donijeti prostom vecinom i odmah nakon toga proglasiti nezavisnost isto takvom prostom vecinom.

    crnogorska opozicija je ustavne promjene nasilno uradila 1999 godine i to je bio odlican potez sa njihove strane.

    samo im treba uzvratiti posjetu...


    a.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ataman
    ustav treba donijeti prostom vecinom i odmah nakon toga proglasiti nezavisnost isto takvom prostom vecinom.

    crnogorska opozicija je ustavne promjene nasilno uradila 1999 godine i to je bio odlican potez sa njihove strane.

    samo im treba uzvratiti posjetu...


    a.
    dukljani, polakote junacine, ne mozete bas tako lako da kriste svaki zakon kada vam godj prdne na umu. bezakonje koje stvarate ce vam se obiti o glavi, pa kad padne krv, nemojte samo govorit da je zbog veljeserbaljstva, i pricati slicne gluposti. nijesmo vam mi nikakva raja, niti je Crna Gora vasa prcija.

    usput, zakone nije donijela crnogorska opozicija, nego upravo isti DPS koji dan danas vlada, i u to vrijeme su bili svi ti isti ljudi na vlast (Milo, Pisko, Vujo, Mujo, Sveto), koji su i dan danas. Milo je tada govorio da je Slobo najveci i najbolji covjek za Jugoslaviju i srpski narod.

    no, brzo to zaboravljate dukljancici. opet zmurite pred cinjenicama. ne znam sto ce mi ova prica sa vama, kada ste psihicki oboljeli (ili pokvarene fukare) do te mjere da cak i skoriju istoriju ne pamtite.

  6. #6
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neznalico,


    ustavne promjene kojom je i fakticki ukinuta srj donijeli su SPS I SNP u predvecerje sjobinog pada,kada su zajedno cinili vecinu u parlamentu zajednice. tada su se opravdavali da se moralo tako radi ocuvanja drzave.

    ja bih,RADI OCUVANJA drzave isto uradio.izglasao u skupstini nezavisnost istoga dana kad se ta nezavisnost proglasi u skupstini KOSOVE. isti dan...

    hrabri junace,evo,opet,vidim kolone i kolone srpskih patriota iz crne gore kako krecu prema presevskoj dolini.kako to da ti,hrabra i mudra junacino,tipkas po kompjuteru a tvoja braca ginu u sukobu sa naoruzanim albanskim separatistima i teroristima ? ajde,odbrani presevo, jer tu se brani ono sto ce ostati od srbije.

    pas(j)aluk!!!!



    a.

  7. #7
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro ti ide ta povijest. mora da je bila kecina ko titov spomenik!!!

    i sada nagradno pitanje za tebe :

    "KAKO SE ZVALA DRZAVA U SRCU BALKANA KOJA JE 1389,ZA PETNAEST MINUTA PALA POD TURSKU VLAST I KOJA JE NAKON TRICAVIH 500 GODINA JUNACKOG ROPSTVA I PRIMLJENIH MILIJARDU OBREZANIH NAUTICKIH MILJA TURSKIH BLAJNSTANGLI IZVOJEVELA NEZAVISNOST ? "


    ko pogodi dobija skijanje

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Te vashe prijetnje o krvoprolicu u Crnoj Gori,
    duvaju nama u jedra, nezavisna se odvojila od obale, sad plovi punim jedrima prema JEVROPI.

    Kad otplatite ratnu shtetu shirom Balkana, mozda se i opasuljite za sto godina, nikad se ne zna, Srbi su nebeski narod,
    a ove zemljane radove ste zavrshili od Triglava pa do Vardara,
    dobro je shto nas ne pregaziste,
    prije nego, shto puche kolan svechevoj kobili,
    i okrenushe kola niza stranu.

    Sad je kasno, prosha je voz, pichi za Brisel i izvanredni bez voznog reda za Hag.

    Kad se dogovorite sa Karlom,
    otvorite konzulat na Cetinje,
    da se dogovorimo o bilateralnoj saradnji, shedite u hodnik kod Ministra Vlahovica mozda vas primi bez dugo chekanja.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ataman
    ustav treba donijeti prostom vecinom i odmah nakon toga proglasiti nezavisnost isto takvom prostom vecinom.

    crnogorska opozicija je ustavne promjene nasilno uradila 1999 godine i to je bio odlican potez sa njihove strane.

    samo im treba uzvratiti posjetu...


    a.
    Da li znas ijednu zemlju na svijetu dje se ustav moze mijenjati prostom vecinom?

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako neko hoce krvoprolice onda se to vi dukljanski fanatici. Ja sam za vladavinu ustava i z akona. Ustav Crne Gore je jasan. Status Crne Gore moze se mijenjati ako se za to izjasni polovina upisanih biraca na referendumu plus 2/3 poslanika u parlamentu Crne Gore. Vi nemate ni jedno ni drugo. Prvo mozda u nekoj varijanti naucne fantastike a drugo ni tad. Svi vi sto hocete da se otcijepite na silu nelegalno i neustavno prizivate rat i krv. I vama takvima prvima rat u kuci bio .

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam za nekadasnju veliku srbiju, dje seje ustav mijenjao mjesecno bez ikakve vecine, i ti janko dobro znas. :wink:

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zna li neko jednu drzavu nasvijet dje se vladari (pre$ednici) mijenjaju M E T K O M U CELENKU :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u jednu ruku, drago mi je sto je DPSovce ufatila panika, smijesno ih je gledati dje se koprcaju. nemaju mnogo vremena, pa su poceli sa svih strana da laju. inace, ne bude li im neovisne, ojde Milo u Italiju bez povratka. bude li se vracao u CG, ponovo ga ceka zatvor radi pljacke gradjana.

    bice isto kao sto je bilo sa Slobom. i Slobo je bio neunistiv, cim on nestade, nestade i SPS.

    fala Italijanima dje culi i ne culi. u jednu ruku, pokazali su histericnim muslimanima, albancima i dukljanima da drzava zvana Srbija i Crna Gora postoji... te da je Milo kriminalac, a ne drzavnik, koji ce morati da odgovara pred Italijanskim sudovima.

  14. #14
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23-
    Ako neko hoce krvoprolice onda se to vi dukljanski fanatici. Ja sam za vladavinu ustava i z akona. Ustav Crne Gore je jasan. Status Crne Gore moze se mijenjati ako se za to izjasni polovina upisanih biraca na referendumu plus 2/3 poslanika u parlamentu Crne Gore. Vi nemate ni jedno ni drugo. Prvo mozda u nekoj varijanti naucne fantastike a drugo ni tad. Svi vi sto hocete da se otcijepite na silu nelegalno i neustavno prizivate rat i krv. I vama takvima prvima rat u kuci bio .
    nista se ne radi na silu.

    VECINA poslanika u parlamentu onog momenta kada kosovo proglasi nezavisnost.

    poslije se moze ovjeriti na referendumu,vec ostvarena nezavisnost.

    samo tako je ispravno i tako ce biti. nema price o fanaticima. niko glupe crnogorce koji sebe pobnekad nazivaju i srbima nece biti i ubijati.ako se koji samoubije od nervoze,**** ga.collateral.


    a.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ataman
    VECINA poslanika u parlamentu onog momenta kada kosovo proglasi nezavisnost.
    mislim da si vrlo glup covjek. ova varijanta otcjepljenja je garant za gradjanski rat. oko kosova nema dileme, tamo ce biti rata. a koliko ste vi glupi, dovescete situaciju do toga da se Radikali docepaju vlasti u Srbiji, pa cete se uzeljeti Sloba.

    cutite tu i sjedite dje jeste. pojma nemas sa kakvom se vatrom igrate. ne iz moje zelje, ali dovoljno poznajem puls svoga naroda. bude li rata na Kosovu ponovo, mislim da ce siptari mnogo gore proci. a sto se tice rata u CG, sa Radikalima na vlast u Srbiji, nebi volio biti u vasoj kozi.
    Srpska vojska je izasla sa Kosova totalno neostecena. postignut je dogovor sa Amerikom da Kosovo ostaje u sastavu Srbije, pod privremenoj okupaciji.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ipak se ne nadam ratu, jer mislim da ce Kosovo ostati u Srbiji, a Srbija i Crna Gora ce opstati, jer sam siguran da nemate ni prostu vecinu za vas seperatisticki projekat.

    kada bi sadasnja vlada unilaterlano proglasila nezavisnost, ne mislim da postoji te drzave na svijetu koja bi je priznala, osim nekoliko islamskih republika (ukljucujuci i Albaniju). a narod bi se digao u mnogo vecoj mjeri, nego sto je ikad do sad.

  17. #17
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Snila baba stoje rada" :P Narod u Crnu goru su Crnogorci ja neznam dje bise dizali, osim svi za nezavisnu Crnu goru. :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  18. #18
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kralj Lazar i "kralj" Slobo su se isto nadali!
    Dobro su uspjeli
    CRNA GORA JE CRNOGORACA!
    srbija je srbijancima-"kam za vrat"-sto su i zasluzili!

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vremena sve manje i manje zato je nervoza sve veca i veca. Za Kraljem Milom ce uskoro talijansko pravosudje zbog kriminala u koji je umijesan raspisati poternicu preko Interpola tako da Milo vise nece moci ni u Srbiju a da ne bude uhapsen. Tako ce Crna Gora postati prva zemlja u svijetu ciji je premijer na poternicama Interpola.

  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kao sto rekoh, Janko23!

    SNILA BABA STOJE RADA

    :yipiiii: :yipiiii: :yipiiii: :yipiiii:

  21. #21
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njegus
    Quote Originally Posted by Ataman
    VECINA poslanika u parlamentu onog momenta kada kosovo proglasi nezavisnost.
    mislim da si vrlo glup covjek. ova varijanta otcjepljenja je garant za gradjanski rat. oko kosova nema dileme, tamo ce biti rata. a koliko ste vi glupi, dovescete situaciju do toga da se Radikali docepaju vlasti u Srbiji, pa cete se uzeljeti Sloba.

    cutite tu i sjedite dje jeste. pojma nemas sa kakvom se vatrom igrate. ne iz moje zelje, ali dovoljno poznajem puls svoga naroda. bude li rata na Kosovu ponovo, mislim da ce siptari mnogo gore proci. a sto se tice rata u CG, sa Radikalima na vlast u Srbiji, nebi volio biti u vasoj kozi.
    Srpska vojska je izasla sa Kosova totalno neostecena. postignut je dogovor sa Amerikom da Kosovo ostaje u sastavu Srbije, pod privremenoj okupaciji.
    srbi su iz hrvatske PROTRCALI brzinom svjetlosti i tako je okoncan balvanski rat od 1991-1995.

    srbi su u bosni na kraju natjerani na kapitulaciju i na maksimalno popustanje.radovan se krije kod monahinja ,mladic je poludio,krajisnik,plavsiceva,dokmanovic,plus milion drugih generala i generalcica grije klupu u nizozemskoj....

    srbi su sa kosova KATAPULTIRANI akcijom NATO i albanskih ustanika.

    srbi su u makedoniji marginalizirani. biju im popove i zabranjuju rad.ne predtsavljaju nikakvu snagu...

    srbi su u sloveniji .....znamo za jansu,krizaja i ostale...


    srbi su u crnoj gori u opoziciji svih ovih godina bez ikakve sanse za premoci.

    srpska vojska (od miloste zvana SAMOUBICE) ne predstavlja nikome vise prijetnju,bez samima sebi. vojska je pod komandom crnogorskoh vrha...

    dobro poznajes svoj narod.kao svoju istoriju :oops:


    a.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ataman


    srbi su sa kosova KATAPULTIRANI akcijom NATO i albanskih ustanika.
    jes, katapultirali su ih bas siptarski "ustanici". postedi me prica hrvatskih, bosnjackih, a pogotovo siptarskih vojnih uspjeha. bili ste potuceni na svakom bojistu, i bjezali kao najobicnije *****.

    NATO je druga prica, i nadam se da se mozemo sloziti da je to najvisa svijetska sila, ili udruzenje 30 najacih drzava svijeta.

    Makedonci su nasa braca, politika na stranu, srpski narod i makedonski narod imaju najblize prijateljske odnose, kako u bivsoj YU, tako i u dijaspori.

  23. #23
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ti si jedan veoma realan momak (grghegrh), sa veoma dobrom percepcijom stvarnosti,pa cemo zajedno rekapitulirati ponovo srpske vojne uspjehe (sa narocitim zadovoljstvom)

    hrvatska (bljesak i oluja ) izbaceni iz stroja za dva dana. BJEZANIJAAAAA !!.... a mozes tvrditi da je za tebe milan matic jos predsjednik u kninu...

    bosna......evo je poceo srpski vrh da kumi i moli karadzica i mladica da se predaju. svi ostali generali i komandanti u zatvoru....

    kosovo....grdno sudiliste...kostunica je isao na badnji dan prerusen u zenu prodavaca krtole sa leskovacke pjace....izbaceni iz svih varijanti.

    montenegro....debela sjena opozicije....dinar out,vojska pod kontrolom, zastava,himna,CPC, nidje vas nema....

    makedonija...hapse se srpski popovi i zabranjuje im se rad...

    slovenija....aufffff...nerhjesiv problem...

    pas(j)aluk ce biti pretjerivanje...


    a.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ataman
    ti si jedan veoma realan momak (grghegrh), sa veoma dobrom percepcijom stvarnosti,pa cemo zajedno rekapitulirati ponovo srpske vojne uspjehe (sa narocitim zadovoljstvom)

    hrvatska (bljesak i oluja ) izbaceni iz stroja za dva dana. BJEZANIJAAAAA !!.... a mozes tvrditi da je za tebe milan matic jos predsjednik u kninu...

    bosna......evo je poceo srpski vrh da kumi i moli karadzica i mladica da se predaju. svi ostali generali i komandanti u zatvoru....

    kosovo....grdno sudiliste...kostunica je isao na badnji dan prerusen u zenu prodavaca krtole sa leskovacke pjace....izbaceni iz svih varijanti.

    montenegro....debela sjena opozicije....dinar out,vojska pod kontrolom, zastava,himna,CPC, nidje vas nema....

    makedonija...hapse se srpski popovi i zabranjuje im se rad...

    slovenija....aufffff...nerhjesiv problem...

    pas(j)aluk ce biti pretjerivanje...


    a.
    sve sto si naveo je zasluga NATO-a, a ne vasa. sto se tice vasega junastva, danas bi svi zivjeli po satorima u Albaniji.

    Slobo je sa Hrvatskom postigao dogovor, niko nije opalio metak da spasi "Krajinu". inace, Slobo i Tudjman su se dogovorili da se Bosna podijeli, no je Slobo i tu digao ruke, pa je cak uveo embargo i blokadu protivu Republike Srpske.

    o Kosovu i da ne pricamo. siptari su najobicniji teroristi i kriminalci. napustili su cijelo Kosovo u roku od 7 dana. NATO je bomardovao Srbiju 78 dana, na kraju je skrpljen kakav takav dogovor, posto su NATO sile gadjale uglavno civilne objekte (mostove, fabrike, elektrane, puteve i slicno). dakle, Srbi su prinudjeni da se povuku sa Kosova, a i NATO je trazio izlaz jer nisu zeljeli da salju Trupe na zemlji. Srpska se vojska povukla sa Kosova, totalno neostecena... o tome su pisale i govorile brojne zapadne medije.

    sustina price je, siptari mogu da ubijaju babe i djecu na kupanju, ali bjeze za Albaniju cim osjete da im se priblizava oruzana srpska vojska.

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    EEEQQQQ MAJKO KAKO JE GLUP OVI ZORAN HAHAHAHA ,A NAJGORE JE STO ON NEMA VEZE BLAGE SA CRNOM GOROM ! NO TREBAJU SE SERBALJI NAUCIT ,DA SU S V A K I RAT I BITKU DO SAD IZGUBILI .
    OPASNI JE CRNOGORAC KAD SPAVA NO SERBALJ U TENKU !!!!
    NEDA VIBOG DA DIGNETE CESOVU BUNU MNIM NEBI SE ZAUSTAVILI DO ZEMUNA ,BILO BI SVI SERBALJI POD PECURKU !!!!!!
    NO KRVOLOCI NENAUCISTE SE VI OLUJE I KOSOVA I NATO SEXSA SA VAMA JOS IZGLEDA ,MA KAKO JE KRENULO OCETE ITO BRZINSKI !!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •